ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

Icon154 نتایج رویداد : UFC 247: Jones vs. Reyes

نتایج رویداد :   UFC 247: Jones vs. Reyes
    • 8) In the first bout of the evening’s main card, Derrick Lewis (United States) defeated Ilir Latifi (Sweden) via Unanimous Decision. The bout was fought in the Heavyweight division.
    • 9) Dan Ige (United States) defeated Mirsad Bektic (Bosnia and Herzegovina) via Split Decision. The bout was fought in the Featherweight division.
    • 10) Justin Tafa (Australia) defeated Juan Adams (United States) via KO/TKO, Round 1. The bout was fought in the Heavyweight division.
    • 11) In the co-main event of UFC 247 for the Women’s flyweight title, champion Valentina Shevchenko (Kyrgyzstan / Peru) defeated challenger Katlyn Chookagian (United States) via KO/TKO, Round 3
    • 12) In the evening’s main event for the Light heavyweight title, champion Jon Jones (United States) defeated challenger Dominick Reyes (United States) via Unanimous Decision.

جوایز و پاداش عملکرد یو اف سی247
    فایت برتر شب :

Trevin Giles vs. James Krause

عملکرد برتر شب:
    Kalinn Williams and Mario Bautista

هایلایت کنفرانس خبری:

کاربر سایت

عضو انجمن
    326
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    شوچنگو خیلی خوب مبارزه کرد ، ضرباتش دقیق و حساب شده بود

فایت آخر میتونست مساوی اعلام بشه ، کریر دومینیک حیف شد :-(

تجربه ای که دومینیک بدست آورد ارزشش رو داشت بنظرم ، تا حالا 5 راند مبارزه نکرده بود در این سطح ، دفعه ی بعد اینقده زود انرژیش خالی نمیشه

راند 4 و 5 باعث باختش شد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام ریس به شکل واضحی بازی رو بردولی احیانا چون کاریزمای جونزو نداره حقشو خوردن شرم بر این داورا این یه دزدی به تمام معنا بود
    این اتفاق برا ورزش شرم اور بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    53
    مبارز مورد علاقه JorgeMasvidal_Headshot
    ولی به نظر من جونز با تیکدون که تو راند ۳ بدست اورد تونست این رایو به نفع خودش کنه. میگین کریر دامینیک خراب ولی وقتی به فایت دامنیک با ولکان اذدمیر نگاه میکنم الان اذدمیر میتونس با جونز فایت کنه چون تو اون فایتم حق ولکان خورده شد و رای داوران به دامنیک دادن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    جونز توی دوتا فایت اخرش واقعا از سمت داور ها خوش شانسی اورد
    توی فایت قبلی اگر سانتوس زانوش وسط مبارزه اسیب ندیده بود جونز قطعا مبارزه رو شکست میخورد ولی با این که اسیب دید بازم به نظر من 3 راند از 5 راند رو از جونز گرفته و توی این فایت با دامنیک واقعا 3 راند اول مال دامنیک بود و نمیشه سر یه تیک داون نصفه و نیمه که حتی کامل نتونست دامنیک رو خاک کنه و نتونست حتی 1 ثانیه هم کنترلش کنه راند 3 رو به جونز بدن واقعا این سلیقه رای دادن داور ها رو مخمه...
    تو کف اون داوریم که 49 به 46 داد!!!!!!!! رو چه حساب 4 راند داد به جونز من نمیدونم....
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    سلام. اول آرزوی سلامتی میکنم برای محمد و خانواده اش و بعد تشکر ویژه از افشین عزیز بابت زحماتش .
    مبارزه و که جونز باخت و اصلا بحثی درش نیست. اصلا هم ربطی به تیک داون نداره. قاضی های این مبارزه همونایی بودن که مبارزه دن ایگه با مرساد بکتیچ و قضاوت کردن. چه طور سر اون مبارزه تیک داون های بکتیچ و حساب نکردن و رای و به ایگه دادن؟!!!
    متاسفانه سیاستهای مبارزه درست کردن سازمان خیلی خیلی جدی و واضح هست. جونز از زمانی که اومده مبارزه پر حاشیه بهش ندادن و واقعیت هنوز بهش نیاز دارن. مبارزات زیادی هست که میشه با جونز درست کرد. از آداسانیا بگیرید تا رفتن به سنگین وزن و حتی مبارزه احتمالی با کورمیه.
    تا زمانی که ناک اوتش نکنن سازمان از جونز استفاده میکنه و همینه. تازه جالب اینه که این مبارزه خیلی واضحتر بود اما رای قاطع به نفعش دادن. ریس این همه تیک داون دیفنس کرد حساب نکردن.
    من فکر میکنم حریفهای جونز همه یک اشتباه میکنن و مدام به عقب حرکت میکنن. یا زیاد حرکات پای اضافه دارن که باعث میشه زودتر خسته بشن و در دید همه خیلی تاثیر میگذاره که تا آخر مبارزه کی از نفس افتاده و کی نه.
    واقعا حیف شد. متاسفانه باید بهتون بگم تا مدتها احتمالا خبری از مبارزه چلنجرها نیست چون میرن واسه ست کردن مبارزه های عجیب غریب برای جونز واسه پول درآوردن. حتی شاید لزنار و وردارن بیارن.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    شاید دیر شده باشه واسه نظر دادن در مورد این رویداد ولی حیفم اومد چیزی ننویسم

در کل داوری این رویداد افتضاح بود! حتی خود دانا وایت هم شدیدا از داوری ها انتقاد کرده.
    یکی از داوری های شرم آور برای فایت مورفی و لی بود و نتیجه 30-27 که یکی از داورها به مورفی داد!

مین اونت هم که از معدود مبارزات یو اف سی بود که تقریبا واضحه نتیجه مبارزه چیز دیگه ای بود. واضحا سه راند اول رو ریس برد و آمار هم همین رو تایید میکنه. ولی دو داور راند 2 و دو داور راند 3 رو به جونز دادن و من فقط تو کف اون داوریم که هر دو راند 2 و 3 رو به جونز داد!
    تنها بهانه هم شده دو تا تیک دان کم ارزش جونز. جوری از تیک دان حرف زده میشه که انگار مسابقه کشتی آزاد بوده و جونز با دو تا تیک دان که جمعا سی ثانیه هم نشد برنده شده! ضمنا تیک دان ها توی راندهای چهار و پنج بود که اثری توی نتیجه کلی نداره.
    در هر حال ریمچ کمترین حق ریسه. جونز هم اول اعلام آمادگی کرد ولی امروز یه زرنگی کرد و فایت اندرسون و بلاهوویچ رو از نزدیک دید و بلاهوویچ رو لایق تایتل شات دونست! مقدمات پیچوندن ریمچ یه هفته بعد فایت فراهم شد! فکر کنم بهش مشاوره دادن برای پیچوندن ریمچ یا فایت با سانتوس این کارو کنه، به هر حال بلاهوویچ قطعا از سانتوس یا ریس حریف آسونتریه.
    ولی با این وضع که جونز توی دو فایت اخیرش داشت و دیگه از اقتدار قدیمش خبری نبود دیر یا زود شاهد شکستش خواهیم بود. ضمن این که ثابت شده با حریفای درشت مشکل داره و اگه نمیخواد ببازه اصلا نباید ایده رفتن به سنگین وزن رو عملی کنه.
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    5
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    ای کاش جان جونر اون یک مسابقه به مت همیل رو نمیباخت تا شکست ناپذیر بمونه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    53
    مبارز مورد علاقه JorgeMasvidal_Headshot
    دوستان من نظر خودمو دادم که میگم جان تونست ۳ رانده آخر ببره و خیلیا اعتقاد دارن که جان باخته فایته نزدیکی بود به نظر من کسی که واسه کمربند فایت می*کنه باید بتونه تا ۵ رند نفس داشته باشه رانده سومم تو mma تیکدون حساب میشه با اینکه کنترل نداشت
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    قوانین امتیاز دهی شما اگر مرور کنید متوجه میشید که اون تیک داون های جونز ارزش چندانی نداشت
    طبق قوانین اون تیک داون ها بی ارزش بود ولی اکثر داور ها کاملا سلیقه ای امتیاز میدن و به قوانین توجه نمیکنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.kik نمایش پست ها
    دوستان من نظر خودمو دادم که میگم جان تونست ۳ رانده آخر ببره و خیلیا اعتقاد دارن که جان باخته فایته نزدیکی بود به نظر من کسی که واسه کمربند فایت می*کنه باید بتونه تا ۵ رند نفس داشته باشه رانده سومم تو mma تیکدون حساب میشه با اینکه کنترل نداشت
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)