ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,444
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 فایت نایت 170 بدون تماشاگر|صحبت های اولیویرا |صحبت های اورتگا|مبارزات ثبت شده|

فایت نایت 170  بدون تماشاگر|صحبت های اولیویرا |صحبت های اورتگا|مبارزات ثبت شده|

رویداد بامداد یکشنبه یواف*سی بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.
    همچنین احتمال دارد رویدادهای این سازمان در آینده لغو شود. لیگ بسکتبال NBA لغو شده است و این موضوع احتمال لغو رویدادهای یواف*سی را افزایش میدهد.اما در حال حاضر خبری مبنی بر لغو رویداد ها منتشر نشده است.

چارلز اولیویرا : کوین لی تنها در حرف زدن از من بهتره

چارلز الیویرا مبارز دسته ی سبک وزن یو اف سی که در رویداد UFC Brasilia به مصاف کوین لی میرود در مصاحبه ای که با MMA Fighting داشت راجب کوین لی و توانایی ها خود صحبت کرد:

"تنها کاری که کوین لی از من بهتر انجام میده حرف زدن و به فروش رسوندن اون با این روشه. من مبارزم رو با سبک خودم در قفس میفروشم. لی نمایشش رو در خارج از قفس انجام میده و من نمایشم رو داخل از قفس."

"این مبارزه برای من از لحاظ سبکی بسیار خوبه. من در مبارزه ی ایستاده از اون بهتر هستم و اگه لی بتونه من رو به زمین ببره، اون من رو در جایی قرار داده که درش با جو جیتسو بهترین هستم. این مبارزه چه ایستاده و چه در خاک مناسب منه. ما به حریفمون احترام میزاریم چونکه اون اسم بزرگی داره و با افراد بزرگی مبارزه کرده اما من تمام چیز هایی رو برای اینکه برنده بشم در اختیار دارم."

توضیح برایان اورتگا راجب دلیل حمله ی خود به مترجم زامبی کره ای:
    در حین برگزاری رویداد UFC248 برایان اورتگا مبارز دسته ی پروزن یو اف سی به مترجم زامبی کره ای حمله کرد؛ اورتگا دلیل اینکار خود را در توئیتر نوشت اما بعد از مدتی آن را پاک کرد:

"در 9 می 2018 جی پارک با زامبی کره ای قراردادی رو امضا کرد که به شرکت سرگرمی AOMG که مدیر عاملش هم خود جی پارک بپیونده، بلافاصله بعد از اون ترش تاک ها شروع شد. زمانی که من بالاخره در کره در کنفرانس خبری زامبی رو ملاقات کردم، زامبی به همراه مترجمش (یک مترجم واقعی، نه جی پارک) به سمت من امد و گفت بابت اون ترش تاک ها عذر میخوام، اون ها کار تیم مدیریتی من بود که میخواستن این مبارزه رو بفروشن. "

"من عذر خواهیش رو قبول کردم باهاش دست دادم و ما کنفرانس خبری خیلی خوبی رو داشتیم. بعد از اینکه من زانوم آسیب دید و مبارزه کنسل شد. چهار هفته قبل زامبی و جی پارک به برنامه ی آریل رفتن و گفتن که من از مبارزه فرار کردم. فرار کردن و مصدوم شدن دو چیز کاملا متفاوت هستن و من چونکه از قبل میدونستم جی پارک کسی ای که داره این موارد رو مینویسه تصمیم گرفتم ورودش رو به بازی مبارزات خوش آمد بگم و بهش هشدار بدم که مراقب حرف هاش باشه. "

"در شنبه شب من به سه نفر کشیده زدم. من برای کشیده زدن به یک مترجم عذر میخوام و برای کشیده زدن به یک ستاره ی پاپ کره ای هم همینطور اما برای کشیده زده به فردی که باعث به وجود امدن درگیری میشه نه."

مبارزات ثبت شده:
    در پروزن (۶۶ کیلو گرم)، مبارزه* ادسون باربوزا - جاش امت در رویداد UFC Oklahoma به تاریخ سیزدهم اردیبهشت ماه در شهر اوکلاهاما ایالت اوکلاهاما آمریکا برگزار خواهد شد.

در میان وزن (۸۵ کیلو گرم)، مبارزه* درن تیل - رابرت ویتکر در رویداد UFC Dublin به تاریخ ۲۶ مرداد ماه در شهر دابلین ایرلند برگزار خواهد شد.

در خروس وزن (61 کیلوگرم) مبارزه هافائل آسونسئو - کودی گاربراندت که قرار بود در رویداد UFC Columbus (فایت نایت 171)در شهر کلمبوس ایالت اوهایو آمریکا به تاریخ نهم فروردین ماه برگزار شود، به دلیل مصدومیت گاربراندت از ناحیه کلیه، کنسل شد، تا این لحظه هیچ مبارز جایگزینی برای هافائل آسونسئو معرفی نشده است.

در سبک*وزن (۷۰ کیلو گرم)، مبارزه* دیگو فریرا - درو دوبر در رویداد UFC Oklahoma به تاریخ سیزدهم اردیبهشت ماه در شهر اوکلاهاما ایالت اوکلاهاما آمریکا برگزار خواهد شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)