ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 نتایج وزنکشی یو اف سی 249| بازگشت کانر مک گرگور | مایک تایسون در BKFC|عدم مبارزه میوچیچ |نظر حریفان قبلی تونی فرگوسن راجب وی|صحبت های گیجی

نتایج وزنکشی یو اف سی 249| بازگشت کانر مک گرگور  | مایک تایسون در BKFC|عدم مبارزه میوچیچ |نظر حریفان قبلی تونی فرگوسن راجب وی|صحبت های گیجی

تنها جرمی استیفنز نتوانست به محدودیت وزن مورد نظر برسد، مبارزه وی برگزار خواهد شد اما بیست درصد از دستمزد خود را به حریف خواهد داد.

نتایج وزنکشی یو اف سی 249| بازگشت کانر مک گرگور  | مایک تایسون در BKFC|عدم مبارزه میوچیچ |نظر حریفان قبلی تونی فرگوسن راجب وی|صحبت های گیجی

کانر مک گرگور علاقه مند به بازگشت در ماه جولای
    به گفته ی مدیر برنامه ی کانر مک گرگور ، کانر رویداد یو اف سی 249 را با دقت زیر نظر خواهد داشت تا اطمینان حاصل کند موارد ایمنی و بهداشتی در برگزاری رویداد ها به درستی رعایت میشوند وتمرکز صد درصدی بر سلامت ورزشکاران و کارکنان خواهد بود یا خیر .

در رویداد یو اف سی 249 تونی فرگوسن در برابر جاستین گیجی قرار خواهد گرفت . مبارزه ای که پیروز آن عنوان قهرمانی موقت دسته ی سبک وزن یو اف سی را بدست خواهد اورد.مبارزه ای هیجان انگیز که طبق شنیده ها گفته میشود پیروز این مبارزه در اواخر تابستان یا پاییز در برابر حبیب نورماگومدوف قرار خواهد گرفت.در این بین برای کانر مک گرگور که علاقه مند است هرچه زودتر به مبارزات بازگردد،جالب است که ببنید نتیجه ی این رویداد چه داخل قفس و چه بیرون آن، چه خواهد شد .

ادی عتار در این باره به espn گفت:
    ""کانر خیلی کنجکاو است تا مشاهده کند موارد بهداشتی رعایت و حفظ سلامت تمام افراد دخیل در رویداد رعایت شده است . او میخواهد اطمینان حاصل کند که همه افراد به درستی تحت خفاظت و مراقبت باشند.""

مک گرگور در انتظار بازگشت در ماه جولای است اما او با چه کسی مبارزه خواهد کرد ؟اگر چه مبارزه در یک آرنا خالی متفاوت خواهد بود اما او همچنان مشتاق است در صورت حضورت در مبارزه این بار هیجان را به خانه های مردم بیاورد.

ادی عتار در این باره گفت:
    در حالی که کانر همیشه علاقه داره در برابر جمعیت زیادی که بلیط رویداد رو تموم کردن، مبارزه کند .اما اون میدونه که با شرایط پیش امده چگونه در یک آرنا بدون تماشاگر مبارزه کند و هیجان را به خانه های مردم بیاورد. اگر برگزاری رویداد از لحاظ ایمنی و بهداستی بدون مشکل باشد ، او شرایط انجام مبارزه را حتما بررسی میکند .

بازگشت مایک تایسون به دنیای مبارزات ؟

در هفته ی گذشته بود که مایک تایسون ویدیویی از تمرینات بوکس خود منتشر کرد ، ویدیویی که به سرعت همه جا منتشر شد و بازخورد های زیادی را دریافت کرد. به تازگی رئیس سازمن بوکس بدون دستکش (Bare Knuckle ) اعلام کرد که دیدن این ویدیو و امادگی تایسون الهام بخش ما بود تا به او پیشنهاد همکاری و انجام مبارزه در این سازمان را بدهیم.

فلدمن در اینباره گفت:
    ما پیشنهاد 20 میلیون دلاری برای حضور و مبارزه ی مایک تایسون در (Bare Knuckle ) دادیم . ما در حال بررسی گزینه های مختلف برای چگونگی این همکاری هستیم. قطعا مشاهده تمرینات تایسون و امادگی و شور اشتیاق خودش اگیزه ای شده که به او این یشنهاد همکاری را بدهیم.

همچنین در این گزارش امده است تایسون علاوه بر درامد 20 میلیون دلاری ، امکان این را دارد تا حریف خود را برای مبارزه انتخاب کند. از گمانه زنی "غیر رسمی " برای مبارزه در برابر تایسون از نام هایی همچون شانون بریگز که اخیرا با BKFC قرار داد بسته یاد شده است.

صحبت های حریفان قبلی تونی فرگوسن راجب وی:

جاش تامسون: بعد از مبارزه مقابل تونی فرگوسن، حدود سی بخیه روی صورتم داشتم. فایترا می تونن خودشون برای هرچیزی آماده کنن، ولی اون مقدار از بریدگی و خونریزی کمتر کسی می تونه از پسش بر بیاد.
    آنتونی پتیس: بی پروا بودن اون دلیل بردشه.
    من اونو تو موقعیت خوب گرفته بودم و داشتم با ضرباتم میکشتمش که دستمو شکست. اون دلش میخاد که ضربه بخوره و از درد خوشش میاد. بخشی از نقششه که ضربه بخوره و محکم تر ضربه بزنه.

کوین لی: اون به خودش و کاری که می کنه خیلی اطمینان داره. دلیل این کارای عجیب و غریبشم همینه. واسش اهمیتی نداره بقیه چه فکری می کنن؛ تونی با بقیه متفاوته.

ایو ادواردز: من فکر نمی کنم اون حد و مرزی برای درد کشیدن داشته باشه. فکر کنم از درد لذت میبره. نمی دونم درد کشیدن باعث میشه احساس زنده بمون کنه یا صرفا خوشش میاد از اینکه ببینی میتونه بیشتر از تو درد بکشه و تو کاری نتونی راجبش انجام بدی.

جاستین گیچی: اگه بجای تونی؛ مبارزه با حبیب بود، در مدت زمان کوتاه مبارزه رو قبول نمی کردم.

جاستین گیچی در گفتگو با BT Sport: اگه به سبک مبارزه نگا کنیم، شانس من برای لمس کردن فک تونی فرگوسن خیلی بیشتر از لمس کردن فک حبیب تو دو سه راند آغازین مبارزه هست.

هیچوقت مبارزه با حبیب رو در زمان کوتاه قبول نمی کنم؛ برای متوقف کردن تیک داون های حبیب یا تیک داون شدن و دوباره سرپا اومدن باید حداقل ده هفته زمان داشته باشم، من تمام عمرم رو تمرین کردم اما برای آمادگی در اون سطح باید مسئولیت پذیر بود و دقیق کار کرد.

مبارزه تونی فرگوسن در مقابل جاستین گیچی؛ هفته آینده یکشنبه صبح در رویداد UFC249 برگزار خواهد شد، برنده قهرمان موقت سبک وزن شده و برای یکی کردن کمربند*ها به مصاف قهرمان اصلی؛ حبیب نورماگومدوف خواهد رفت.

دانا وایت رئیس یو اف سی به صحبت های میوچیچ واکنش نشان داد.
    میوچیچ به تازگی اعلام کرد تا رفع نشدن تهدید همه گیری ویروس کرونا تمایلی برای مبارزه کردن ندارد ، او معتقد است همیشه فرصت برای مبارزه وجود دارد در حالی که فعلا مبارزه ی اصلی در جای دیگر است(ویروس کرونا)

""میوچیچ قهرمانِ فعلی دسته سنگین وزن یو اف سی توانست با شکست دادن کورمیر در مبارزه ی دوم و جبران شکست اول، مجددا کمربند قهرمانی سنگین وزن یو اف سی را تصاحب کند .او از همان زمان (اگوست 2019) فعالیتی نداشته است. یو اف سی در نظر داشت برای تابستان پیش رو مبارزه ی سوم میوچیچ - کورمیر را برگزار کند اما میوچیچ اعلام کرد تا زمانی که یک اردوی تمرینی کامل را پشت سر نگذارد ، قصد ورود به اکتگان را ندارد.""

دانا وایت نیز در برنامه UFC Unfiltered به این صحبت واکنش نشان داد:
    ""اخیرا از استیپه نقل قولی رو مشاهده کردم که گفته است درحال حاضر اتفاقات بزرگتری در دنیا در حال رخ دادن است . فرصت مبارزه کردن همیشه وجود خواهد داشت . باید بگویم البته که اینطور نیست فرصت مبارزه در این سطح همیشه وجود نخواهد داشت . برای یک ورزشکار حرفه ای پنجره ی فرصتها بسیار محدود هست و همیشگی نیست ،بنابراین امیدوارم بتوانیم مبارزه ی میوچیچ کورمیر را برگزار کنیم و دسته سنگین وزن را بیش از پیش متحول کنیم.""

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

مثبت شدن تست کرونای رونالدو "ژاکاره" سوزا
    بنا بر گزارش ESPN، سوزا روز چهارشنبه وارد شهر جکسونویل شده بود و به مقامات یواف*سی اطلاع داد که تست کووید 19 یکی از اعضای خانواده*اش مثبت بوده، ولی وی هیچگونه علائم بیماری را نداشته ولی خود را جدا از خانواده نگه داشته و تست داده است. ساعاتی پیش نتیجه تستش مثبت اعلام شد.
    مبارزه*ی سوزا با اورایاه هال کنسل، ولی رویداد کماکان بامداد یکشنبه برگزار خواهد شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)