ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 بیانیه ی والت هریس | بازگشت هنری سهودو|ادی براوو:شروع تمرینات تونی|و..

بیانیه ی والت هریس | بازگشت هنری سهودو|ادی براوو:شروع تمرینات تونی|و..

واکنش والت هریس بعد از باخت در برابر الیستار اووریم
    رویداد UFC ESPN 8 یکشنبه بامداد برگزار شد.در مبارزه ی اصلی رویداد والت هریس در برابر الیستار اووریم قرار گرفت . این اولین حضور والت هریس بعد از مرگ غم انگیز دختر خوانده اش انیا بلانچارد بود .عملکرد والت هریس در 4 مبارزه ی قبلی 3 پیروزی و یک بدون نتیجه بود و الارغم موفقیت در مبارزات اخیر او در برابر الیستار اووریم در راند دوم با ناک اوت فنی شکست خورد.

او راجع به این مبارزه در صفحه ی شخصی اش بیانیه ای را منتشر کرد و همچینین یادی از دختر خوانده ی فوت شده اش کرد.

""ابتدا میخواهم از الیستار اووریم بخاطر این مبارزه و لحظاتی که با او در قفس مبارزه به اشتراک گذاشتم تشکر کنم تو یک افسانه و برادر و مبارزی در سطح بالاهستی و بهتر هست که به این موضوع باور داشته باشی که من بهتر از قبل باز خواهم گشت.با تشکر از همه باز خورد ها و پشتیبانی ها و عشق محبتی که به من دادید .و در برابر این محبت چیزی برای گفتن وجود ندارد.

ما یاد میگیریم و رشد میکنیم ، دختر کوچولوی عزیزم آنیا ، بابا دوستت دارد و قول میدهم با قدرت به جلو حرکت کنم .""

تا قبل از این مبارزه اووریم در رنک 8 و هریس در رنک 9 رده بندی سنگین وزن یو اف سی قرار داشت.

بازگشت هنری سهودو
    طبق مصاحبه جدید علی عبدلعزیز مدیر برنامه های هنری سهودو ، او اعتقاد دارد سهودو تا قبل از پایان تابستان به بازنگشستگی اش پایان خواهد داد و به مبارزات خواهد برگشت .

ادی براوو؛ مربی تونی فرگوسن: تونی تمریناتش رو شروع کرده
    ادی براوو مربی جو جیتسو تونی فرگوسن قهرمان سابق موقت سبک وزن یو اف سی که سال هاست در حال تمرین با تونی فرگوسن میباشد در گفتگویی که با جو روگن در پادکست او داشت راجب وضعیت تونی صحبت کرد:

"من روز گذشته با تونی صحبت کردم و اون گفت شکستش هیچ ربطی به دو بار وزن کم کردنش نداشته. این شکست هیچ ربطی به وزن نداشت، فقط جاستین عالی مبارزه کرد."

"تونی در حال تمرین کردنه، اون امروز مشغول تمرین کردن بود. تونی آمادست تا برگرده، من خوشحالم که شب گذشته این ها رو ازش شنیدم. تونی اینو گفت، همه در دنیا دارن از لحاظ اقتصادی ضرر میکن ولی من تونستم به اونجا برم و کلی پول بدست بیارم و خانوادم هم جاشون امنه، من به صورت تکنیکی شکست خوردم اما در زندگی برنده شدم. من آمادم تا برگردم و دوباره اینکار رو انجام بدم."

نام کوین راندلمن به تالار مشاهیر یو اف سی پیوست.

به همین بهانه بازنشر یک خاطره از کوین راندلمن
    بازنشر:
    یک تماس تلفنی از طرف مرحوم کوین راندلمن تونست جون یکی از هواداراشو نجات بده.

♦️کوین راندلمن یک انسان فوق العاده ای بود. نه تنها اعتباری که به خاطر اسلمی فوق العاده به فدور زد بلکه در خارج از مسابقات هم انسانی عالی بود. کوین قهرمان سابق سنگین وزن UFC در فوریه سال 2016 در گذشت تا همه رو با مرگ خودش شوکه کنه.

♦️سال ها پیش شخصی با نام کاربری colossuskid در گفت و گو با R/MMA داستانی فوق العاده در مورد کوین راندلمن و اینکه اون چه انسان عالی بوده تعریف کرد؛

"مدتی بود میخواستم این واقعه رو تعریف کنم تا شاید یه کسی از خودکشی دست بکشه. حدود دسامبر 2014 من تو رابطه ای عاشقانه با کسی بودم که زیادی بهش اهمیت میدادم ولی در آخر کار ما به جدایی کشید بخاطر گندی که من بالا آوردم و بهش خیانت کردم و قبول هم کردم که اشتباه کردم.
    من واقعا افسرده شده بودم و خیلی تلاش کردم که رابطمون رو خوب کنم ولی اون هیچی از من نمی خواست بخاطر اشتباهی که من کرده بودم.

15جولای روزی بود که من هیچوقت فراموش نمیکنم. اون روز، روزی بود که من واقعا میخواستم به زندگیم پایان بدم. من رفتم و طناب خریدم و رفتم جایی که نتونم پیدا بشم و این رو تو توییتر گذاشتم"من دیگه نمیتونم این زندگی رو تحمل کنم.خداحافظ"
    حتی دو دقیقه هم نشد که یه ناتیفیکشن برام تو توییتر اومد به پیام اومد و اون کوین راندلمن بود.

کوین همیشه طرفداراش رو دنبال میکرد. من همیشه براش توییت میکردم که چقدر طرفدار اون هستم و اون منو دنبال کرد و برام پیام گذاشت"ممنون از حمایت شما،خداوند از شما راضی باشد." این دفعه کوین برام پیام داد و نوشت:"سلام برادر،مشکل چیه؟" منم براش توضیح دادم که دیگه نمیتونم این زندگی رو تحمل کنم و کوین برام پیام فرستاد"شمارت چیه؟ بذار باهات حرف بزنم شاید قانعت کردم؟" من واقعا نمیتونستم باور کنم کوین خیلی میخواست به من کمک کنه و من شمارمو بهش دادم دو دقیقه بعد اون با خط شخصی خودش با من تماس گرفت.

"کوین راندلمن؟"من در حالی که اشک از چشمام جاری میشد."سلام؟مارکوس؟درسته؟"ک ین اینو گفت و از من خواست تا طناب رو پرت کنم و ازم خواست تا حتی بیشتر از این گریه کنم. کوین در مورد وضیعت بدم باهام صحبت کرد و بهم گفت که وضیعتمو درک میکنه و چند داستان هم درباره کودکی سختش برام تعریف کرد. من در مورد اعتیادم گفتم و اینکه چه اتفاقی در مورد دوست دختر قبلیم افتاد.

اون گفت،"اتفاق ها همیشه میفته و ما باید یاد بگیریم که ازش درس بگیریم و در اون بزرگ بشیم."من بهش در مورد اون و دن هندرسون و کورت انگل گفتم و اینکه چطور این دلیلی بوده که من به کشتی روی آوردم. اون در مورد بچه هاش و زنش الیزابت بهم توضیح داد و اینکه اونا چراغ زندگیشن و سه کلمه به من گفت که من بابتش شکرگذارم:
    "خانواده،دوستان و سلامتی"

کوین در حدود چهل دقیقه با من حرف زد و در آخر بهم گفت:"هیچوقت فکر نکن که در این زندگی ارزش نداری چون ما فقط همین یک زندگی رو داریم."
    کار بعدی که من کردم این بود که تمام شبکه های اجتماعیمو حذف کردم و بر مشکلاتم غلبه کردم و الان یک فرد تغییر کرده هستم.

من هیچوقت شانس اینو نداشتم که با کوین رو در رو ملاقات کنم ولی هر روز که از خواب بلند میشم رو به آسمان میکنم و فریاد میزنم و هرروز از کوین بخاطر اینکه جونمو نجات داد تشکر میکنم. من اینو گذاشتم تا اینو بگم که هرکسی مشکلی داره و اون بیرون کسی هست که به شما اهمیت بده.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)