ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 دوبله صحبت های دانا وایت| بازنشستگی کانر|میوچیچ -کورمیر 3 |پیتر یان-جوزه الدو|وولکانوفسکی-مکس هالووی|و..

دوبله صحبت های دانا وایت| بازنشستگی کانر|میوچیچ -کورمیر 3 |پیتر یان-جوزه الدو|وولکانوفسکی-مکس هالووی|و..

گیلبرت برنز آخرین گزینه ی گرفتن شانس مبارزه بر سر عنوان
    به گزارش آریل هلوانی خبرنگار ESPN یو اف سی روز گذشته اخرین تلاش های خود را برای ثبت کردن مبارزه ای میان کامارو عثمان و خورخه ماسویدال انجام داد ولی بعد از به توافق نرسیدن بر سر این مبارزه آنها به سراغ تیم لئون ادواردز رفتند اما به گفته ی منابع ادواردز به علت بودن در قرنطینه توانایی گرفتن این مبارزه را در مدت زمان کوتاه نداشت و این عوامل باعث شد تا شانس مبارزه بر سر عنوان به گیلبرت برنز برسد.

دوبله صحبت های دانا وایت| بازنشستگی کانر|میوچیچ -کورمیر 3 |پیتر یان-جوزه الدو|وولکانوفسکی-مکس هالووی|و..

مشخص شدن مکان رویداد های جزیره ی UFC:
    به تایید دانا وایت مدیر اجرایی یو اف سی مکان رویداد های آینده ی این سازمان که قرار هستند در خارج از خاک آمریکا برگزار شوند جزیره ی یاس ابوظبی میباشد.
    اولین رویداد این سازمان در این جزیره رویداد UFC251 به تاریخ 22 تیر ماه میباشد.

دوبله:صحبتهای دنا وایت درباره قرارداد فایترها و درخواست پول بیشتر
    قضیه راجب ماسویدال اینه، ماسویدال به تازگی قرار داد هشت مبارزه رو امضا کرده. اون الان 7 مبارزه ی باقی مونده توی قراردادش داره. کارمند های من دارن باهاش راجب بستن یک قرار داد جدید کار میکنن زمانی که اون همین الانشم یک قرار داد داره. جان جونز هم 7 مبارزه توی قرار دادش داره و ما اینکار رو کمتر از یک سال پیش انجام دادیم. اونا میتونن هر چیزی که میخوان بگن من یه قرارداد دارم که هنوزم یک قرارداده. این یکی از اون سناریو ها نیست که اون ها یک قرار داد سه ساله داشته باشن و بخوان بگن اون برای سه سال پیش بود و من الان در جایگاه دیگه ای قرار دارم. ما اینکار رو چند ماه پیش انجام دادیم.

کانر مک گرگور و بازنشستگی*ای دیگر
    کانر مک گرگور در توییتر باری دیگر اعلام بازنشستگی کرد: « من تصمیم گرفتم تا از مبارزه کردن بازنشسته بشم، از همتون بابت خاطره*های فوق*العاده ممنونم، چه دوران خوبی بود. »
    این صحبت*ها در حالیست که مک گرگور قبل از این گفته بود که سال ۲۰۲۰ سال اوست و سه مبارزه در این سال انجام خواهد داد.

مبارزات ثبت شده:
    در سنگین وزن، مبارزه سوم دنیل کورمیر - استیپه میوچیچ به تاریخ ۲۶ مرداد ماه در رویداد UFC252 برگزار خواهد شد.

در پروزن (۶۶ کیلو گرم)، الکساندر وولکانوفسکی از عنوان قهرمانی خود در مقابل مکس هالووی به تاریخ ۲۲ تیر ماه در رویداد #UFC251 دفاع خواهد کرد.

در خروس وزن (۶۱ کیلو گرم)، مبارزه پیتر یان - خوزه آلدو برای عنوان قهرمانی بدون صاحب خروس وزن به تاریخ ۲۲ تیر ماه در رویداد #UFC251 برگزار خواهد شد.

در ولترویت (۷۷ کیلو گرم)، کامارو عثمان از عنوان قهرمانی خود در مقابل گیلبرت برنز به تاریخ ۲۲ تیر ماه در رویداد #UFC251 دفاع خواهد کرد.

در خروس وزن (۶۱ کیلو گرم)، مبارزه هالی هولم - ایرنه آلدانا به تاریخ ۱۲ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

در میان وزن (۸۵ کیلو گرم)، مبارزه درک برونسون - ادمن شهبازیان به تاریخ ۱۲ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

در نیمه سنگین وزن (۹۳ کیلو گرم)، مبارزه ولکان اوئزدمیر - جیری پروچازکا به تاریخ ۲۲ تیر ماه در رویداد #UFC251 برگزار خواهد شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)