ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 دن هوکر: من میدونم چرا گیچی از پوریر طرفداری میکنه|صحبت های داستین پویریر|صحبتهای دانا وایت|جونز -تایسون|و..

دن هوکر: من میدونم چرا گیچی از پوریر طرفداری میکنه|صحبت های داستین پویریر|صحبتهای دانا وایت|جونز -تایسون|و..

دن هوکر: من میدونم چرا گیچی از پوریر طرفداری میکنه.
    دن هوکر نفر پنجم دسته سبک وزن که که یکشنبه هفته آینده با داستین پوریر مبارزه خواهد کرد گفت:

من میدونم چرا گیچی داستین رو به عنوان برنده انتخاب کرد؛ خیلی سادست دلیلش، داستین آخرین کسیه که گیچی رو برد و تو راند ۴ اونو ناک اوت کرد. پس طبیعیه گیچی بخواد کسی که ناک اوتش کرده عملکرد خوبی داشته باشه، چون اگه من داستین رو ناک اوت کنم یعنی شکست دادن گیچی هم برام امکان پذیره.

داستین فکر میکنه میتونه ضربات منو تحمل کنه، همه این فکرو میکنن که اون کارمو تموم میکنه اما با توجه به چیزی که من دیدم و روشی که میخوام انجام بدم، اطمینان دارم که میتونم کار داستین رو تموم کنم*.

دن هوکر: من میدونم چرا گیچی از پوریر طرفداری میکنه|صحبت های داستین پویریر|صحبتهای دانا وایت|جونز -تایسون|و..

یکشنبه هفته آینده (27 Jun) داستین پوریر برای نبرد با دن هوکر به اوکتگان برمیگردد.
    الماس لوئیزیانا پس از مبارزه با حبیب برای یکی کردن کمربند موقت و اصلی سبک وزن یو*اف**سی در سپتامبر ۲۰۱۹ تا کنون فعالیتی نداشته است.

داستین در مصاحبه با خبرنگار MMAJunkie گفت:
    ذهنم درگیر احتمالات شرط*بندی و حرف*های طرفدارا که معتقدن من هوکر رو نابود میکنم نمیشه، بنظرم هوکر به شدت خطرناکه و الکی عضو ۵ نفر برتر سبک وزن نیست، اون تونسته گیلبرت برنز رو ناک*اوت کنه، گیلبرتی که قراره سر کمربند ولترویت با کامارو عثمان فایت داشته باشه. هوکر همینطور از پیروزی با رای داروان در برابر فلدر داره به این فایت میاد.
    در آخر دوس ندارم که طرفدارا هوکر رو دست*کم بگیرن چون بنظرم اون خیلی خطرناکه، من دارم خیلی جدی خودمو برای این مبارزه آماده می*کنم.

مبارزه استین هوبارد -مکس روسکوف مبارزه ای با پایانی عجیب.
    در پایان راند اول و در وقت استراحت روسکوف با تاکید بر اینکه نمیخواهد به این مبارزه ادامه بدهد به مربی خود این موضوع را اعلام کرد و از او خواست این مورد را به داور بگوید . مربی با شنیدن این جمله سعی کرد روسکوف را از این امر باز دارد و و با تلاش و دادن انگیزه قصد داشت او را به مسیر مبارزه بازگردانَد اما روسکوف با تاکید به این موضوع و اعلام آن به داور (مارک اسمیت) این مبارز را به پایان رساند.

بعد از این موضوع خبرگزاری ها و هواداران ام ام ای هر کدام به نوبه ی خود دیدگاه های مثبت و منفی به این موضوع داشتند از جمله خبرنگار مطرح هلوانی که از اصرارمربی به ادامه ی مبارزه کلافه شده بود و به این موضوع انتقادات داشت. از طرفی افرادی معتقد بودند این مربی همانطور که اگر مبارزش در صحنه ی رقابت دچار اسیب جدی شود ورود میکند و او را از ادامه مبارزه منع میکند ، حتما در این مورد صحبت و تصمیمی را در نظر دارد که به نفع مبارزش است و خطری او را تهدید نمیکند.

به تازگی مربی روسکوف، درایسدل در این باره صحبتی انجام داد :
    ""من پای صحبتی که انجام داده ام هستم ، من به عنوان مربی هرچه را که از نظر روحی مبارزم را به سمت بهتر شدن سوق میداد انجام دادم.من از اطرافیانم جز بزرگی و عظمت چیز دیگری انتظار ندارم.اگر روسکوف با خطر جدی ای رو به رو شده بود حتما من به موضوع وارد میشدم او اسیب جدی نداشت و فقط نا امید شده بود .درایسدل از برخی خبرنگاران ام ام ای بدلیل رعایت نکردن موارد اخلاقی انتقاد کرد.او همچنین اظهار داشت هنوز هم معتقد است مکس روسکوف این شکست را میتواند پشت سر قرار دهد و به پتانسیل واقعی خود برسد.""

مکس روسکوف با رکورد مبارزتی 5 پیروزی و 1 شکست ، اولین مبارزه ی خود در یو اف سی را با شکست پشت سر گذاشت . باید منتظر ماند و دید شرایط برای روسکوف چگونه رقم خواهد خورد.

لاین اپ مبارزاتی رویداد های ماه اینده(جولای)
    جزیره یاس ابوظبی.
    چهار رویداد ماه جولای :
    -UFC 251: Usman-Burns (7/11)
    -UFC FN: Kattar-Ige (7/15)
    -UFC FN: Figueiredo-Benavidez II (7/18)
    -UFC FN: Whittaker-Till (7/25)

پیشنهاد جان جونز به اسطوره بوکس جهان مایک تایسون.
    جان جونز: اگه مایک تایسون قول بده که بعد از مبارزه در رینگ بوکس، پیشنهاد من رو قبول کنه، و به جنگ واقعی در اکتاگون بیاد. من پیشنهادش رو قبول میکنم. و با او در رینگ مبارزه خواهم کرد.

به نظر میرسد جان جونز اسطوره نیمه سنگین وزن UFC به دنبال به دست اوردن ثروت بزرگی است. و برای به دست اوردن این ثروت بزرگ، مایک تایسون 53 ساله، قهرمان سابق سنگین وزن* بوکس جهان بهترین گزینه هست.

در طی یک گفتگوی زنده در اوایل این هفته، مایک تایسون تایسون اسطوره ی دنیای بوکس در مورد مسائل حقوقی و دستمزد فایتران UFC صحبت کرد.

"" در سازمان یو اف سی فایتر ها دستمزد بسیار کمی نسبت به همتایان خود در بوکس کسب میکنند، و در ادامه تایسون پیشنهاد کرد که جان جونز به عنوان یک اسطوره بزرگ برای به دست اوردن دستمزد بیشتر باید با مبارزی همانند من رو برو شود. تا بتواند درامد خوبی را به دست بیاورد.

یک مبارز یو اف سی هرگز از یک بوکسور درجه یک ثروتمندتر نخواهد بود. کانر مک گرگور برای به دست اوردن 100 میلیون دلار مجبور شد، با فلوید میودر مبارزه کنه.جان جونز باید بخواهد، با من فایت کنه تا بتونه پول فوق العاده ای کسب کند.""

اگرچه ممکن است تایسون در اظهار نظراتش شوخی کرده باشد، اما او بعد از پست های که منتشر کرد نشان داده است، که به سطح قابل قبولی از امادگی رسیده است ، بازگشت مایک یک عمل جنجال برانگیز است. حتی خبر هایی در مورد تایسون وجود دارد که احتمالا پس از اعلامیه خود مبنی بر بازگشت دوباره به رینگ، دوباره فایتی با ایواندر هالیفیلد ست کرده باشد. در حالی که مبارزه تایسون با جونز بعید به نظر میرسد، قهرمان نیمه سنگین وزن UFC با انتشار پستی در صفحه رسمی اینستا گرام خود جواب تایسون رو داد.

* جان جونز گفت: ""مایک تایسون، اگر تو قول بدهی که پس از مبارزه در رینگ بوکس با من برای مبارزه به قفس هم بیایی ، من با تو مبارزه خواهم کرد. و از انجایی که من خیلی برای تو احترام* قائلم. قول میدم اسیب جدی بهت نرسد. ""

جونز برای رفتن به یک دسته وزنی بالاتر یعنی سنگین وزن برای رو برو شدن با ستاره سنگین وزن فرانسیس انگانو در مبارزه بعدی خود اماده بود . اما در حال حاضر جونز درگیر دستمزد و اختلاف قرار داد با UFC است. جان جونز خواستار دستمزد بیشتر برای فایت با فرانسیس انگانو شد. که پرزیدنت داناوایت پاسخ جان جونز رو داد او گفت جان جونز خواستار دارمدی همانند بوکسور دیانتی وایلدر،در مبارزه با فیوری است (30 میلیون دلار )جونز سپس اظهار نظر داشت که اگر UFC دستمزد از این فایت رو بیشتر نکند. من عنوان های خود را رها میکنم، و به جای بی احترامی بیشتر، از این ورزش فاصله میگیرم.

هنوز هیچ گفت و گویی در مورد اینکه چه موقع جونز دوباره فایت کند وجود ندارد، اما به نظر میرسد ایده ی روبرو شدن با تایسون برای یک مبارزه ی پولساز برای او جذاب باشد.

دانا وایت به ایده فایت هنری سهودو برای کمربند پر وزن پایان داد*.
    هنری سهودو قهرمان سابق خروس وزن و مگه وزن که در ufc 249 بعد از دفاع موفق کمربند خروس وزن جلوی دامنیک کروز اعلام بازنشستگی کرد در صفحات مجازی اعلام کرده بود برای مبارزه سر عنوان پر وزن و گرفتن کمربند سومش حاضرم به ufc برگرده و قهرمان پروزن ولکانوفسکی هم این فایت رو قبول کرد اما دانا وایت در مصاحبه ای بعد از ufc fight night گفت اون بازنشست شده و تو مصاحبه ها از من درباره این بازنشسته ها میپرسن در حالی که من اصلا به اینها فکر نمیکنم در حال حاضر کلی افراد دیگه هستن و میخوان مبارزه کنن و تمرکز من رو اونهاست

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)