ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 عبدالمناپ نورماگومدوف درگذشت| داستین پویریر:هدفم رسیدن به قهرمانی است|صحبت های کولبی کاوینگتون|مصاحبه مربی کانر |مایک پری |و..

عبدالمناپ نورماگومدوف درگذشت.

عبدالمناپ نورماگومدوف، پدر حبیب که چندی پیش پس از ابتلا به ویروس کرونا دچار حمله قلبی شده و در کما فرو رفته بود؛ امروز، جمعه ۱۳ تیرماه، دار فانی را وداع گفت.
    عبدالمناپ پس از ابتلا به ویروس کرونا و حمله قلبی، تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت، وی پس از مدتی از وضعیت کما خارج شد، ویروس کرونا از بدن بیرون رفته اما تأثیر زیادی بر روی قلب و کلیه*های وی گذاشته و وضعیت وی وخیم گزارش شده بود.

عبدالمناپ نورماگومدوف درگذشت| داستین پویریر:هدفم رسیدن به قهرمانی است|صحبت های کولبی کاوینگتون|مصاحبه  مربی کانر |مایک پری |و..

هدف نهایی داستین پویریر قهرمانی بلامنازع سبک وزن است.
    داستین پویریر که سپتامبر گذشته در رسیدن* به قهرمانی بلامنازع یو اف سی ناکام ماند از اهداف خود چشم* پوشی نکرده است . پویریر با پیروزی ارزشمند مقابل دن* هوکر بازگشت خوبی داشت و هنوز به عنوان یکی از مدعیان اصلی دسته سبک وزن شناخته می*شود.

او در مورد مبارزه احتمالی با تونی فرگوسن یا نیت دیاز گفت: ""من به همه این مبارزات علاقه مند هستم اما قبل از آن به قهرمانی فکر می*کنم، بنا بر این اگر برای این کار باید این مبارزات را انجام دهم منتظر باشید، هنوز کسی که من نگفت که من نفر بعدی هستم و مطمئن نیستم که برنامه یو اف سی دقیقا چیست و اگر مبارزه برای عنوان در پیش نداشته باشم باید یک مبارزه بزرگ انجام دهم و به درستی به عنوان مدعی درجه یک شناخته شوم.""

پویریر که در سال های اخیر مبارزات سخت و پربرخوردی را پشت سر گذاشته است به دنبال بهبودی کامل پس از مبارزه پربرخورد اخیر با دن* هوکر است، او در این* مورد گفت: من به دنبال مبارزات بزرگ و پول و قهرمانی هستم اما به خودم* فشار وارد نمیکنم*، در حال حاضر برای مبارزات دیگر به خودم فشار وارد نمی*کنم، فعلا منتظر می*نشینم تا بهبود پیدا کنم و ببینم برنامه یو اف سی برای قدم* بعدی چیست، فکر* میکنم هزینه کافی پرداخت کرده ام و لیاقت خودم* را در یک مبارزه بزرگ ثابت کرده ام.

عبدالمناپ نورماگومدوف درگذشت| داستین پویریر:هدفم رسیدن به قهرمانی است|صحبت های کولبی کاوینگتون|مصاحبه  مربی کانر |مایک پری |و..

کولبی کاوینگتون معتقده شهرت خورخه ماسویدال به عنوان قهرمان BMF فقط ظاهریه
    کولبی کاوینگتون مبارز منفور معروف و نفر دوم دسته وزنی ولترویت به عنوان مهمان در برنامه رادیو بی جی پن حضور پیدا و نظراتی راجب ماسویدال رفیق و هم تیمی قدیمیش داشت
    کولبی کاوینگتون: من میدونم که دانا وایت در حال حاظر با "یهودای خیابون" (تمسخر لقب ماسویدال) مشکل داره*.اهای دانا میدونی که باید بکی زنگ بزنی، به من زنگ بزن داداش و من کار این یهودا رو تموم میکنم،من اونو میفرستم سرد خونه کاری میکنم دیگه مبارزه نکنه.یه کمربند تقلبی BMF داره و اون الان سرسخت ترین مبارز نیست بلکه ترسو ترین یا غمگین ترینه مشکل اون سر مبارزه با عثمان سر پول نبود،مشکل اصلی ترسش از عثمان بود.
    در سپتامبر سال ۲۰۱۹ خورحه ماسویدال با بردن نیت دیاز در راند سوم از طریق ناک اوت فنی صاحب کمربند BMF شد در تصورات همه او نفر بعدی بود که به مصاف قهرمان کامارو عثمان میرفت اما طبق گفته های ماسویدال UFC نصف رقم قرارداد مبارزه با نیت دیاز رو بهش برای مبارزه با عثمان پیشنهاد داده بوده و مذاکراتشون بهم ریخته
    در حال حاضر کولبی کاوینگتون فقط به دوتا مبارزه علاقه داره یکی مبارزه دوم با کامارو عثمان و مبارزه با ماسویدال

مایک پری:از نظر من نیت دیاز یه لاغر مردنی به درد نخور مثل میکی گاله

پلتینیوم مایک پری که در رویداد ufc fight night با رای داوران توانست میکی گال رو شکست بده در مصاحبه با اریل هلوانی خبرنگار ESPN راجب مبارزه کردن با نیت دیاز صحبت کرد

مایک پری: از نظر من نیت دیاز یه لاغر مردنی به درد نخور مثل میکی گاله.من به کارایی که تو این ورزش کرده احترام میزارم،اون سبکش جوجیتسوعه و فکر میکنه میتونه با اون دستها و مشتهای ضعیفی که داره بوکس کنه،یه درصدم شانس نداره که بتونه ضربه پر قدرتی به من بزنه و من به همون روشی که ماسویدال اونو زد میزنمش و حتی وارد بازی جوجیتسوش میشم و از گاردش عبور میکنم مثل مبارزه با میکی میشه اگه از اون مبارزه خوشتون اومد از اینم قطعا خوشتون میاد

اظهارات جان کاوانا در مورد وضعیت بازنشستگی کانر مک گرگور و ایده های مبارزه او مقابل جاستین گیچی و کامارو عثمان
    جان کاوانا مربی ارشد کانر مک گرگور اخیرا در یک مصاحبه ویدیویی در مورد کانر مک گرگور به اظهار نظر پرداخته است.
    کاوانا در پاسخ به این سوال که آیا کانر واقعا بازنشسته شده است گفته است: ((تا جایی که من می*توانیم بگویم: بله. این چیزی است که خودش گفته، اینطور نیست؟))
    کاوانا همچنین در پاسخ به این ایده که تنها شخصی است که می*تواند کانر را از بازنشستگی منصرف کند خندید و مخالفت کرد: ((این طور نیست، کسی نمی*داند در آینده چه خواهد شد اما در حال حاضر او بازنشسته است.))
    کاوانا همچنین در مورد ایده مبارزه کانر با جاستین گیچی اظهار نظر کرده و این مبارزه را بهترین مبارزه ممکن برای کانر داسته و گفته که سبک مبارزه گیچی برای کانر بسیار مناسب است. از نظر کاوانا گیچی دوست دارد رو به جلو حرکت کند و ضربات محکمی به حریف بزند و کانر همیشه کانتر فایتر خوبی بوده است.
    کاوانا همچنین اظهار داشته که ما به انجام این مبارزه نزدیک تر از چیزی بودیم که مردم فکر می*کنند اما متاسفانه با گسترش شیوع کرونا دیدیم که اوضاع جهان چگونه پیش رفت و الان فقط می*توانیم از حدس و گمان صحبت کنیم.

کاونا همچنین در پاسخ به مبارزه احتمالی کانر و عثمان گفته است: ((این یک ایده جالب است. تفاوت سایز دو فایتر زیاد است، اما اگر کانر انگیزه زیادی داشت می*توانست پیروز شود، او قدرت ناک اوت دارد و این قدرت را به سادگی می*تواند تا این دسته وزنی (ولترویت) افزایش دهد، از نظرم اگر کانر در یک کمپ کامل به صورت جدی تمرین میکرد، پیروز می*شد.))

وضعیت مبارزه چانگ سونگ جونگ (زامبی کره ای) و برایان اورتگا
    مبارزه زامبی کره ای و برایان اورتگا یکی خواستنی ترین مبارزات حال حاضر یو اف سی است. این دو قرار بود در دسامبر ۲۰۱۹ در کره جنوبی مبارزه کنند اما برایان اورتگا به علت مصدومیت از مبارزه کناره گیری کرد و چانگ سونگ جونگ با فرانکی ادگارد مبارزه کرد و با ناک اوت در راند ۱ پیروز شد.

پس از آن رابطه جونگ و برایان اورتگا به علت برخورد فیزیکی اورتگا و مترجم جونگ به تیرگی گرایید.
    خبر ست شدن این مبارزه چندی پیش اعلام شد اما زمان و مکان این مبارزه همچنان نامشخص است*.

اخیرا اورتگا در این مورد نوشته است:
    ((شخصی به زامبی کره ای بگوید قرارداد را امضا کند. این چند بار از تو درخواست شده است، چیزی که طرفداران می*خواهند را به آن*ها بده و طفره رفتن را متوقف کن.))

زامبی کره ای نیز این چنین پاسخ حرف*های اورتگا را داده است:
    ((مطمئن هستم که میدانی چرا نمی*توانم به امریکا سفر کنم. اگر به کره بیایید من حتی برای مبارزه در ژوئیه هم آماده هستم، در غیر این صورت آرام باش و صبر کن. به زودی میبینمت.))

اورتگا پس از شکست از مکس هالووی در مبارزه برای عنوان* پر وزن یو اف سی در دسامبر ۲۰۱۸ تا کنون مبارزه ای انجام نداده است.
    با توجه به عدم امکان سفر جونگ به امریکا و این که به نظر میرسد مبارزات ماه ژوئیه در ابوظبی نیز کامل شده اند، زمان و مکان* انجام این مبارزه همچنان مبهم است.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام از شنیدن خبر فوت پدر حبیب ناراحت شدم حس بدی پیدا کردم به هر حال اون یه مسلمون بود
    به حبیب تسلیت میگم فوت پدرشو خدا رحمتش کنه
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)