ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,458
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 رسمی: حبیب در برابر گیچی -UFC 254|مجادله ی هرب دین و دن هاردی |براندون مورنو -مبارزه ی قهرمانی |ورماگمدوف بعد از ۲ مبارزه دیگر بازنشسته میشود.

رسمی: حبیب در برابر  گیچی -UFC 254|مجادله ی هرب دین   و دن هاردی  |براندون مورنو -مبارزه ی قهرمانی |ورماگمدوف بعد از ۲ مبارزه دیگر بازنشسته میشود.

در سبک وزن (۷۰ کیلو گرم)، حبیب نورماگومدوف از عنوان قهرمانی اصلی خود در مقابل جاستین گیچی (قهرمان موقت) به تاریخ چهارم آبان ماه در رویداد UFC 254 دفاع خواهد کرد.

رسمی: حبیب در برابر  گیچی -UFC 254|مجادله ی هرب دین   و دن هاردی  |براندون مورنو -مبارزه ی قهرمانی |ورماگمدوف بعد از ۲ مبارزه دیگر بازنشسته میشود.

براندون مورنو : مبارزه ی بعدی من باید بر سر عنوان قهرمانی مگس وزن (57 کیلوگرم)باشد.
    او معتقد است میتواند دیوسون فیگوئردو را شکست دهد

مورنو معتقد است در دسته مگس وزن نوبت اوست که باید دربرابر قهرمان دسته یعنی فیگوئردو قرار گیرد.دیوسون فیگوئردو در رویداد فایت نایت 172 در برابر بناویدز مبارزه ی مجددی را بر سر عنوان قهرمانی مگس وزن انجام داد ،و با یک عملکردی یک طرفه توانست قهرمان این دسته ی وزنی یو اف سی شود . مورنو درباره این مبارزه گفت:

"من فکر نمیکردم "دیوسون فیگوئردو "بتواند جوزف بناویدز را شکست دهد. من واقعا چنین فکری نمیکردم اون من رو غافلگیر کرد. میدانستم "فیگوئردو" چالشی سخت و حریف خوبی برای بناویدز خواهد بود اما چنین عملکردی و غلبه ای بر برناویدز باور نکردنی بود. اون واقعا قهرمان شایسته ای برای این دسته ی وزنی است"

بعد از این مبارزه بود که همه به دنبال این بودند که وضعیت این دسته و حریف بعدی
    "فیگوئردو" چه کسی خواهد بود.رقابتی 3 نفره بین مورنو ، الکس پرز،وآسکارآسکاروف برای قرار گرفتن در برابر قهرمان در جریان است. اما مورنو مکزیکی معتقد است که او نفر بعدی و شایسته ی مبارزه بر سر عنوان قهرمانی است.

"
    "من یک مبارزِ هیجان انگیز هستم .کافیه تصور کنید مبارزه در برابر "فیگوئردو" همانند مبارزه ام با کای کارا فرانس است ، دو مهاجم با استرایکینگ بالا ، بله من بخشی از مبارزات را در کریر مبارزاتی ام به زمین برده و از توانایی های جوجیتسو - گراپلینگ ی که دارم استفاده کردم اما در دوره ی جدید من تمرکزم را بر استرایکینگ و قابلیت مبارزه در سرپا
    گذاشته ام و سعی کردم این مهارتم را در مبارزات نشان دهم. دو استرایکر و مهاجم که در طول مبارزه سعی در هجوم و پیشروی دارند ، من فکر میکنم این مبارزه بسیار هیجان انگیز خواهد بود.الکس پرز، آسکاروف لحظات و فرصت های خودشان را دارند ،اما من آسکاروف را شکست دادم ، اگرچه امار و رکورد میگوید ان مبارزه مساوی شد ! اما من میدانم و همه سانی که آن مبارزه دیدند میدانند من آن مرد روسی راشکست دادم .در حال حاضر زمان ، زمان من است.""

به نظر شما یو اف سی چه کسی را در برابر قهرمان مگس وزن یو اف سی قرار خواهد داد؟

مجادله ی هرب دین و دن هاردی
    در رویداد espn 14 هرب دین داور مبارزه ی " جای هربرت -فرانسیسکو ترینالدو" در راند سوم بعد از اینکه هربرت با دریافت یک ضربه پانچ سنگین به زمین افتاد تصمیم به اتمام مبارزه نگرفت ، و ترینالدو سریعا به بالای سر هربرت رسید و 4 ضربه ی دیگر به سر صورت هربرت وارد کرد تا هرب دین تصمیم خود مبنی بر پایان مبارزه را اعلام کند. این تصمیم واکنش دن هاردی و اعتراض شدید او را در پی داشت. هرب دین معتقد بود که هربرت هوشیار بود و تصمیمش برای این تاخیر درست بوده است.اما دن هاردی و پائول فلدر این کار داور بسیار خطرناک توصیف کردند.

جان مک کارتی نیز نظر خود را رد باره ی این موضوع اینگونه بیان کرد:
    "هرب دین در وضعیت بدون برنده قرار داشت ، اگر دن هاردی به جای "هربرت" قرار داشت از اینکه بعد از ضربه فرصتی برای بازیابی داشت ناراضی نبود . حقیقت این است دن هاردی با هربرت دوست است و مبارزاتش را تماشا میکند و از نظر او ناراحت کننده است که چند ضربه ی اضافی به سر صورت دوستش وارد شود . اما در کل این موضوع چیز غیر معمولی نبوده است.""

مک کارتی از طرفی موافق این موضوع بود که شانسی برای بازگشت هربرت به مبارزه وجود نداشت . او درباره ی اعتراضات به عدم اتمام سریع مبارزه گفت: احساس میکند هرب دین فکر میکند که "جای هربرت "هوشیاری را دارد(با بالا اوردن دست برای جلوگیری از ضربه ) برای همین چنین تصمیمی را گرفت.

نظر شما چیست ؟

حبیب نورماگمدوف بعد از ۲ مبارزه دیگر بازنشست میشود.
    حبیب نورماگمدوف قهرمان سبک وزن که در حال حاظر سوگوار فوت پدر خود عمبدالمناپ است در مبارزه بعدی خود باید به مصاف قهرمان موقت سبک وزن جاستین گیچی برود.

به گفته علی عبدالعزیز مدیر برنامه های حبیب نورماگمدوف،حبیب قرار است ۲ مبارزه دیگر داشته باشد تا بتواند در رکورد ۳۰ برد و بدون شکست که رکوردی است که پدر او دوست داشته بازنشست بشود.
    حبیب در گذشته نیز بارها گفته بود که علاقه به مبارزه در سن بالا را ندارد و دوست دارد در اوج از این ورزش خدافظی کند.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)