ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 رسمی: حبیب در برابر گیچی -UFC 254|مجادله ی هرب دین و دن هاردی |براندون مورنو -مبارزه ی قهرمانی |ورماگمدوف بعد از ۲ مبارزه دیگر بازنشسته میشود.

رسمی: حبیب در برابر  گیچی -UFC 254|مجادله ی هرب دین   و دن هاردی  |براندون مورنو -مبارزه ی قهرمانی |ورماگمدوف بعد از ۲ مبارزه دیگر بازنشسته میشود.

در سبک وزن (۷۰ کیلو گرم)، حبیب نورماگومدوف از عنوان قهرمانی اصلی خود در مقابل جاستین گیچی (قهرمان موقت) به تاریخ چهارم آبان ماه در رویداد UFC 254 دفاع خواهد کرد.

رسمی: حبیب در برابر  گیچی -UFC 254|مجادله ی هرب دین   و دن هاردی  |براندون مورنو -مبارزه ی قهرمانی |ورماگمدوف بعد از ۲ مبارزه دیگر بازنشسته میشود.

براندون مورنو : مبارزه ی بعدی من باید بر سر عنوان قهرمانی مگس وزن (57 کیلوگرم)باشد.
    او معتقد است میتواند دیوسون فیگوئردو را شکست دهد

مورنو معتقد است در دسته مگس وزن نوبت اوست که باید دربرابر قهرمان دسته یعنی فیگوئردو قرار گیرد.دیوسون فیگوئردو در رویداد فایت نایت 172 در برابر بناویدز مبارزه ی مجددی را بر سر عنوان قهرمانی مگس وزن انجام داد ،و با یک عملکردی یک طرفه توانست قهرمان این دسته ی وزنی یو اف سی شود . مورنو درباره این مبارزه گفت:

"من فکر نمیکردم "دیوسون فیگوئردو "بتواند جوزف بناویدز را شکست دهد. من واقعا چنین فکری نمیکردم اون من رو غافلگیر کرد. میدانستم "فیگوئردو" چالشی سخت و حریف خوبی برای بناویدز خواهد بود اما چنین عملکردی و غلبه ای بر برناویدز باور نکردنی بود. اون واقعا قهرمان شایسته ای برای این دسته ی وزنی است"

بعد از این مبارزه بود که همه به دنبال این بودند که وضعیت این دسته و حریف بعدی
    "فیگوئردو" چه کسی خواهد بود.رقابتی 3 نفره بین مورنو ، الکس پرز،وآسکارآسکاروف برای قرار گرفتن در برابر قهرمان در جریان است. اما مورنو مکزیکی معتقد است که او نفر بعدی و شایسته ی مبارزه بر سر عنوان قهرمانی است.

"
    "من یک مبارزِ هیجان انگیز هستم .کافیه تصور کنید مبارزه در برابر "فیگوئردو" همانند مبارزه ام با کای کارا فرانس است ، دو مهاجم با استرایکینگ بالا ، بله من بخشی از مبارزات را در کریر مبارزاتی ام به زمین برده و از توانایی های جوجیتسو - گراپلینگ ی که دارم استفاده کردم اما در دوره ی جدید من تمرکزم را بر استرایکینگ و قابلیت مبارزه در سرپا
    گذاشته ام و سعی کردم این مهارتم را در مبارزات نشان دهم. دو استرایکر و مهاجم که در طول مبارزه سعی در هجوم و پیشروی دارند ، من فکر میکنم این مبارزه بسیار هیجان انگیز خواهد بود.الکس پرز، آسکاروف لحظات و فرصت های خودشان را دارند ،اما من آسکاروف را شکست دادم ، اگرچه امار و رکورد میگوید ان مبارزه مساوی شد ! اما من میدانم و همه سانی که آن مبارزه دیدند میدانند من آن مرد روسی راشکست دادم .در حال حاضر زمان ، زمان من است.""

به نظر شما یو اف سی چه کسی را در برابر قهرمان مگس وزن یو اف سی قرار خواهد داد؟

مجادله ی هرب دین و دن هاردی
    در رویداد espn 14 هرب دین داور مبارزه ی " جای هربرت -فرانسیسکو ترینالدو" در راند سوم بعد از اینکه هربرت با دریافت یک ضربه پانچ سنگین به زمین افتاد تصمیم به اتمام مبارزه نگرفت ، و ترینالدو سریعا به بالای سر هربرت رسید و 4 ضربه ی دیگر به سر صورت هربرت وارد کرد تا هرب دین تصمیم خود مبنی بر پایان مبارزه را اعلام کند. این تصمیم واکنش دن هاردی و اعتراض شدید او را در پی داشت. هرب دین معتقد بود که هربرت هوشیار بود و تصمیمش برای این تاخیر درست بوده است.اما دن هاردی و پائول فلدر این کار داور بسیار خطرناک توصیف کردند.

جان مک کارتی نیز نظر خود را رد باره ی این موضوع اینگونه بیان کرد:
    "هرب دین در وضعیت بدون برنده قرار داشت ، اگر دن هاردی به جای "هربرت" قرار داشت از اینکه بعد از ضربه فرصتی برای بازیابی داشت ناراضی نبود . حقیقت این است دن هاردی با هربرت دوست است و مبارزاتش را تماشا میکند و از نظر او ناراحت کننده است که چند ضربه ی اضافی به سر صورت دوستش وارد شود . اما در کل این موضوع چیز غیر معمولی نبوده است.""

مک کارتی از طرفی موافق این موضوع بود که شانسی برای بازگشت هربرت به مبارزه وجود نداشت . او درباره ی اعتراضات به عدم اتمام سریع مبارزه گفت: احساس میکند هرب دین فکر میکند که "جای هربرت "هوشیاری را دارد(با بالا اوردن دست برای جلوگیری از ضربه ) برای همین چنین تصمیمی را گرفت.

نظر شما چیست ؟

حبیب نورماگمدوف بعد از ۲ مبارزه دیگر بازنشست میشود.
    حبیب نورماگمدوف قهرمان سبک وزن که در حال حاظر سوگوار فوت پدر خود عمبدالمناپ است در مبارزه بعدی خود باید به مصاف قهرمان موقت سبک وزن جاستین گیچی برود.

به گفته علی عبدالعزیز مدیر برنامه های حبیب نورماگمدوف،حبیب قرار است ۲ مبارزه دیگر داشته باشد تا بتواند در رکورد ۳۰ برد و بدون شکست که رکوردی است که پدر او دوست داشته بازنشست بشود.
    حبیب در گذشته نیز بارها گفته بود که علاقه به مبارزه در سن بالا را ندارد و دوست دارد در اوج از این ورزش خدافظی کند.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    سلام و خسته نباشید به محمد عزیز.
    کلا هرب دین از این تیپ تصمیمات زیاد گرفته. یک جا باید فرصت بده نمیده. یک جا باید نگه داره قطع میکنه. اگر تاریخچه و نگاه کنید میبیند که یکی از داورهایی بوده که همیشه مشکل درست کرده.
    واقعیت اینه که این داورها در سازمانهای مختلف دارن داوری میکنن و بعضی ها حتی قوانین مختلف دارن.
    اینجا وقتی هربرت زمین افتاد گاردش کاملا باز بود و نمیتونست دفاعی انجام بده. با توجه به این که زمان زیادی هم داد ولی دیدید که باز هم دفاعی از خودش نکرد پس نیازی نبود و باید مبارزه متوقف میشد.
    گویا در این رویداد باز هم همچین کاری و انجام داده که اطلاع ندارم کدوم مسابقه دیگه بوده.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    امیدوارم قبل از بازنشسته شدن حبیب مبارزه تونی فرگوسن - حبیب رو ببینیم. خیلی حیف میشه اگر برگزار نشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نمیدونم چرا فایترا جدیدا تصمیم گرفتن تو اوج خداحافظی کنن خیلی حیفه
    سوهودو که هنوز خیلی جا داشت برای پیشرفت حتی میتونست یه وزن دیگه هم بره بالا و اونجا هم شانس قهرمانی داشته باشه خودشو بازنشسته کرد!!!
    حبیب واقعا با بدبختی تونست قهرمان این وزن بشه حالا میخواد همین جوری ولش کنه بره
    حبیب اگر بمونه توی این وزن پتانسیل اینو داره که به بهترین قهرمان سبک وزن تاریخ تبدیل بشه و این دسته وزنی که خیلی مدعی داره رو پاکسازی کنه
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    نمیدونم چرا فایترا جدیدا تصمیم گرفتن تو اوج خداحافظی کنن خیلی حیفهسوهودو که هنوز خیلی جا داشت برای پیشرفت حتی میتونست یه وزن دیگه هم بره بالا و اونجا هم شانس قهرمانی داشته باشه خودشو بازنشسته کرد!!!حبیب واقعا با بدبختی تونست قهرمان این وزن بشه حالا میخواد همین جوری ولش کنه برهحبیب اگر بمونه توی این وزن پتانسیل اینو داره که به بهترین قهرمان سبک وزن تاریخ تبدیل بشه و این دسته وزنی که خیلی مدعی داره رو پاکسازی کنه
    سهودو که از این بازنشستگی های نمایشی کرده، دو روز نشده دوباره داره با این و اون کل کل می کنه بلکه یک مبارزه از توش در بیاره، به نظرم این بازیه ای که کانر راه انداخت. کلاً MMA (و به ویژه UFC) را میشه به قبل و بعد کانر تقسیم کرد. کانر پول و شهرت بوکس رو به MMA آورد و از جمله کارهایی که باب کرد (1) قهرمانی در رده های وزنی مختلف به صورت هم زمان (2) بازنشستگی زود و برگشت از بازنشستگی زودتر (3) ترش تاک هایی که توش دین، ملیت، خانواده و خیلی چیزهایی که قبلاً کسی واردش نمی شد، حالا دیگه موضوع ترش تاک بود. همه این کارها رو کرد و موفق بود ازش پول هنگفتی بسازه، دیگران هم می گن خب چرا ما نکنیم؟ البته خیلی هاشون به این فکر نمی کنند که کانر یه کاریزما یا چیزی داره که کمتر آدمی اون رو در این سطح داره، و اگر اون چیز رو نداشته باشی و کارهای کانر رو تکرار کنی عملاً از خودت یک دلقک منفور می سازی، نمونه بارزش کولبی کاوینگتون
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    اهداف اقتصادی چیزی بود که قبل از کانر به صورت النی به وسیله ی فایتر ها بیان نمیشد ولی بعد از کانر فایتر ها دیگه روشون باز شد و خواسته ای اقتصادیشون رو النی بیان کردن این اتفاق باید زودتر از اینا میوفتاد همین امر باعث شد فایتر ها کمپانی رو تحت فشار بزارن تا درامد بهتری داشته باشن و چیزی که لیاقتشونه رو دریافت کنن کانر عملا یه انقلاب توی دنیای mma انجام داد که یه سری نتایجش خوب بود ولی یه سریاش خوب نبود
    به نظر من فایتر ها باید دنبال مانی فایت باشن و اهداف اقتصادی داشته باشن ولی نه این که یادشون بره که فایترن و تبدیل بشن به دلقک
    همین دیوونه بازیای کاوینتون باعث شد که یه جماعت میخکوب بشن و منتظر باشن که توی این 5 راند کاوینتون با خاک یکسان بشه
    از نظر سرگرمی و هیجان مبارزه چیز جالبیه ولی جنبه ی فنی و حرفه ای نباید از بین بره
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahram نمایش پست ها
    سهودو که از این بازنشستگی های نمایشی کرده، دو روز نشده دوباره داره با این و اون کل کل می کنه بلکه یک مبارزه از توش در بیاره، به نظرم این بازیه ای که کانر راه انداخت. کلاً MMA (و به ویژه UFC) را میشه به قبل و بعد کانر تقسیم کرد. کانر پول و شهرت بوکس رو به MMA آورد و از جمله کارهایی که باب کرد (1) قهرمانی در رده های وزنی مختلف به صورت هم زمان (2) بازنشستگی زود و برگشت از بازنشستگی زودتر (3) ترش تاک هایی که توش دین، ملیت، خانواده و خیلی چیزهایی که قبلاً کسی واردش نمی شد، حالا دیگه موضوع ترش تاک بود. همه این کارها رو کرد و موفق بود ازش پول هنگفتی بسازه، دیگران هم می گن خب چرا ما نکنیم؟ البته خیلی هاشون به این فکر نمی کنند که کانر یه کاریزما یا چیزی داره که کمتر آدمی اون رو در این سطح داره، و اگر اون چیز رو نداشته باشی و کارهای کانر رو تکرار کنی عملاً از خودت یک دلقک منفور می سازی، نمونه بارزش کولبی کاوینگتون
    کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    البته خیلی هاشون به این فکر نمی کنند که کانر یه کاریزما یا چیزی داره که کمتر آدمی اون رو در این سطح داره، و اگر اون چیز رو نداشته باشی و کارهای کانر رو تکرار کنی عملاً از خودت یک دلقک منفور می سازی، نمونه بارزش کولبی کاوینگتون
    برای خیلی ها چه از زمان فایت الدو تا الان کانر هم یه دلقک منفوره! و اینکه واسم جالبه چرا هر کسی که ترش تاک میکنه رو ربطش میدین به کانر و احساس میکنین داره از کانر تقلید میکنه؟
    این شخصیت بعضی هاست همون طور که قبل کانر هم یکی مثل نیک دیاز اون شخصیت رو داشت هر کی بیاد ترش تاک کنه لزوما به این معنی نیس داره ادای یکیو در میاره یا میخواد مثه اون باشه!
    بهتون توصیه میکنم فایتای نیک دیاز رو ببینید مخصوصا سر مبارزه با جورج سنت پیر تا فکر نکنید ترش تاک و توهین به خانواده رو کانر ابداع کرده ...
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    نقل قول نوشته اصلی توسط madness نمایش پست ها
    برای خیلی ها چه از زمان فایت الدو تا الان کانر هم یه دلقک منفوره! و اینکه واسم جالبه چرا هر کسی که ترش تاک میکنه رو ربطش میدین به کانر و احساس میکنین داره از کانر تقلید میکنه؟
    این شخصیت بعضی هاست همون طور که قبل کانر هم یکی مثل نیک دیاز اون شخصیت رو داشت هر کی بیاد ترش تاک کنه لزوما به این معنی نیس داره ادای یکیو در میاره یا میخواد مثه اون باشه!
    بهتون توصیه میکنم فایتای نیک دیاز رو ببینید مخصوصا سر مبارزه با جورج سنت پیر تا فکر نکنید ترش تاک و توهین به خانواده رو کانر ابداع کرده ...
    فایت جورج سینت پیر و نیک دیاز رو همون موقع که برگزار میشد دیدم (فکر کنم چند ماه بعدش بود، پیر شدیم ...) من نگفتم کانر ترش تاک رو کانر ابداع کرده، ترش تاک ریشه در تاریخ داره (رجوع کنید به ترش تاک های محمدعلی کلی) ولی شاید به دلیل پوشش رسانه ای امروز و شاید همون کاریزمای کانر که صحبتش رو کردم، ترش تاک های کانر که اتفاقاً توش به خانواده، ملیت و ... توهین میکنه در یک سطح دیگه است و هیچ کس نمی تونه رد کنه که در دنیای MMA حواشی و صحبت های کارنر با هیچ فایتر دیگه ای قابل مقایسه نیست و یجوری لیدره تو حاشیه سازی و طبیعیه که همه از اون تقلید کنند. من طرفدار کانر نیستم اما به جرات می تونم بگم کانر بهترین اتفاقی بود که طی سال های اخیر برای MMA افتاد و سطح این ورزش رو از لحاظ دیده شدن در رسانه ها و آمدن پول و به دنبال اون پیشرفت بیشتر این ورزش جا به جا کرد. رجوع کنید به ارزش سازمان UFC قبل و بعد از کانر.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    فایت جورج سینت پیر و نیک دیاز رو همون موقع که برگزار میشد دیدم (فکر کنم چند ماه بعدش بود، پیر شدیم ...) من نگفتم کانر ترش تاک رو کانر ابداع کرده، ترش تاک ریشه در تاریخ داره (رجوع کنید به ترش تاک های محمدعلی کلی) ولی شاید به دلیل پوشش رسانه ای امروز و شاید همون کاریزمای کانر که صحبتش رو کردم، ترش تاک های کانر که اتفاقاً توش به خانواده، ملیت و ... توهین میکنه در یک سطح دیگه است و هیچ کس نمی تونه رد کنه که در دنیای MMA حواشی و صحبت های کارنر با هیچ فایتر دیگه ای قابل مقایسه نیست و یجوری لیدره تو حاشیه سازی و طبیعیه که همه از اون تقلید کنند. من طرفدار کانر نیستم اما به جرات می تونم بگم کانر بهترین اتفاقی بود که طی سال های اخیر برای MMA افتاد و سطح این ورزش رو از لحاظ دیده شدن در رسانه ها و آمدن پول و به دنبال اون پیشرفت بیشتر این ورزش جا به جا کرد. رجوع کنید به ارزش سازمان UFC قبل و بعد از کانر.
    من منکر کارهای کانر نیستم و اینکه یو اف سی شهرتش بیشتر شد (گرچه حتی اگه کانر هم نبود بازهم شهرتش زیاد میشد چون دنیا از دوهزارو دوازده مخصوصا به بعد با رسانه هایی مثه اینستاگرام خیلی تغییر کرد حالا شاید اگه کانر نبود به این سرعت شهرت یو اف سی زیاد نمیشد ولی قطعا روند صعودی داشت) اما اینکه نوشتین تقلید میکنن و مخالفم شما کامنت اولت رو بخونی نوشتی تو ترش تاک وارد مسایلی میشد که قبلا کسی واردش نمیشد! در حالی که اصلا اینطور نیس نمونه هاشم زیاده.. درباره ی ترش تاک هم همونطور که گفتم لزوما به معنی تقلید از کسی نیس شخصیت بعضی ها به اون شکله ولی تو این کامنت خودت اصلاح کردی حرفتو به دلیلی پوشش رسانه ای! دقیقا این دلیلشه اما اینه بگی طبیعیه همه ازون تقلید کنن نمیدونم طبق چه منطقیه :/
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)