ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,444
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 آسیب شدید جو پیفر از ناحیه آرنج|لغو شدن مبارزه ی میان یوئل رومرو در مقابل یوراه هال|مصاحبه ی بنیل داریوش|لوک راکهولد فعلا قصد بازنشستگی ندارد.|و..

هایلایت: داستین استولتزفوس در مقابل جو پیفر
    Dustin Stoltzfus vs Joe Pyfer
    Dana White's Contender Series Seasion 4
    صحنه ی آسیب شدید جو پیفر از ناحیه آرنج

آسیب شدید جو پیفر از ناحیه آرنج|لغو شدن مبارزه ی میان یوئل رومرو در مقابل یوراه هال|مصاحبه ی بنیل داریوش|لوک راکهولد فعلا قصد بازنشستگی ندارد.|و..

لغو شدن مبارزه ی میان یوئل رومرو در مقابل یوراه هال:
    متاسفانه مبارزه ی حساس میان یوئل رومرو تهدید کننده ی سابق عنوان میان وزن یو اف سی در مقابل یوراه هال به تاریخ 22 آگوست (2 شهریور) در UFC APEX به علت مصدومیت نا مشخصی از طرف یوئل رومرو لغو شده است.
    مبارزه ی اصلی این رویداد میان فرانکی ادگار و پدرو مونهوز میباشد.

آسیب شدید جو پیفر از ناحیه آرنج|لغو شدن مبارزه ی میان یوئل رومرو در مقابل یوراه هال|مصاحبه ی بنیل داریوش|لوک راکهولد فعلا قصد بازنشستگی ندارد.|و..

صحبت های بنیل داریوش در مصاحبه بعد از رویداد UFC FN174
    بنیل داریوش مبارز ایرانی تبار دسته سبک وزن سازمان ufc که در حال حاضر نفر چهاردهم سبک وزن است و ۵ برد پیاپی دارد**. او در آخرین مبارزه اش درUFC FN 174 توانست با ضربه اسپینینگ بک فیست حریف خود اسکات هولتزمن را ناک اوت کند و هشتمین نفری باشد که در تاریخ ufc با استفاده از این ضربه حرف خود را ناک اوت میکند.

بنیل داریوش: خب من نتونستم به وزن برسم و قطعا لیاقت جایزه بهترین عملکرد شب رو ندارم و فکر کنم اگه کسی لیاقتشو داره اون اسکات هولتزمن هست چون میتونست مبارزه رو قبول نکنه و خب مبارزه سختی رو قبول کرد.من آدم از خود راضی نیستم ولی حریف سرسختی هستم.من با شان شلبی دیداری داشتم و با هم لیست مبارزین رو چک کردیم. اون باید به من دلایلی رو میگفت و من حس کردم که دارم التماس میکنم و این داره میره رو اعصابم و دیگه برای مبارزه و حریف التماس نمیکنم.اگه اونا میخوان مبارزه بکنند کافیه فقط به من زنگ بزنند و به هر حال دیر یا زود من قهرمان میشوم.

لوک راکهولد فعلا قصد بازنشستگی ندارد.
    لوک راکهولد قهرمان سابق میان وزن ufc و strike force بعد از شکست در مقابل یان بلاهوویچ گفته بود که به فکر بازنشستگی است. حال به نظر میرسد که فعلا چنین قصدی ندارد.

وقتی از راکهولد پرسیده شد که چرا میخواهد دوباره مبارزه کند او به سادگی جواب داد که چون دلم میخواهد .راکهولد در چهار مبارزه اخیر خود سه باخت و یک پیروزی دارد*.
    راکهولد در حال حاضر دوران بهبودی بعد از عمل جراحی شانه اش را سپری میکند.

جف نیل: نزدیک بود جان خودم را از دست بدهم.
    جف نیل نفر یازدهم دسته فوق سبک وزن قرار بود در تاریخ نهم شهریور ماه به مصاف نیل مگنی نفر چهاردهم فوق سبک وزن برود ولی حالا جف نیل از این مبارزه کناره گیری کرده است.

جف نیل:این چند هفته اخیر دیوانه وار بودند.من نزدیک بود که جان خودم را از دست بدهم و این باعث شد دیدگاه من نسبت به زندگی عوض بشه.هیچ وقت فکر نمیکردم قبل ۳۰ سالگی مجبور باشم به دستگاه دیالیز وصل باشم*. همه چیز داشت خوب پیش میرفت و تازه قرار داد یه مبارزه خوب رو امضا کرده بودم و الان فقط خوشحالم که بعد از یه هفته در ICU الان سالم تو خونم هستم.
    حال شایعات حاکی از آن است که رابی لاولر قهرمان سابق فوق سبک وزن قرار است جایگزین جف نیل بشود و به مصاف نیل مگنی برود.

صحبت های مبارزین در مصاحبه بعد از رویداد UFC FN174
    دریک لوییس:در حال حاضر مبارزه با ۳ نفر برای من منطقی است.الیستر اوریم،کورتیس بلایدز و فرانسیس انگانو حالا باید ببینیم هفته بعد چه اتفاقی میوفته.مبارزه با کورتیس برای من خیلی خوب میشه چون اون فقط سعی میکنه بازی رو ببره رو زمین و تلاشی برای تموم کردن کار من نمیکنه و فقط با رای داوران میخواد برنده بشه و حتی اگه بخواد کارمو تموم کنه مشکلی نیست.اینو به عنوان تیتر خبری بنویسین که درک لوییس میخواد کورتیس بلایدز رو بر زمین بزنه و کارشو تموم کنه.

کریس وایدمن:من فکر نمیکردم این مبارزه اینجوری بشه،من تصور میکردم که سخت باشه و من میتونم از پس این فشار زیاد بر بیام ولی حتی بهترین لحظاتم تو مبارزه یکم درهم و برهم بود.من همیشه به خودم افتخار میکنم که مبارزی با تکنیکی بالا هستم ولی امشب نتونستم
    اینجوری باشم.برنده شدن در برابر مبارزی سر سخت به هر حال قدمی مثبت در یک راه درست است.من خیلی انگیزه دارم برای مبارزه با بهترین های میان وزن و حس میکنم این یه شروع جدید برای من است.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    کریس وایدمن و لوک راکهولد جفتشون از دوران اوجشون فاصله گرفتن حتی اگر بازم ادامه بدن فکر نکنم بتونن خیلی توی دسته وزنی پیش برن
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)