ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 رجز خوانی قهرمانان پر وزن ufc و bellator در فضای مجازی|صحبت های مبارزین پس از رویداد UFC ESPN 15| مجادل لئون ادواردز ماسویدال|و..

رجز خوانی قهرمانان پر وزن ufc و bellator در فضای مجازی|صحبت های مبارزین  پس از رویداد UFC ESPN 15| مجادل لئون ادواردز ماسویدال|و..

رجز خوانی قهرمانان پر وزن ufc و bellator در فضای مجازی
    دانا وایت قبلا اعلام کرده است که هیچ علاقه ای به همکاری با سازمان bellator ندارد و فکر نمیکند هیچ کدام از قهرمانان بلاتور بتوانند رقیب جدی باشند.در جواب صحبت های وایت،قهرمان پر وزن و سبک وزن بلاتور پاتریسیو فریر ملقب به پیتبول گفت:دانا وایت بیا مثل زمانی که با سازمان pride fc شرط بستی با بلاتور هم بر سر یک میلیون دلار شرط ببند.

الکساندر ولکانوفسکی قهرمان پر وزن ufc در واکنش به شرط یک میلیون دلاری گفت:دانا وایت این راحت ترین پولیه که قراره دربیاری،این مبارزه رو برگذار کن.
    پیتبول در جواب ولکانوفسکی:جهت اطلاع تو قراره با پیتبول مبارز مسابقه داشته باشی نه رپر(پیتبول نام خواننده معروف رپ است)،دانا وایت این باعث افتخار منه که اون یک میلیون دلار رو از شما بگیرم.من حتی پول بیمارستان ولکانوفسکی را میدهم و این باعث افتخار منه که کمربند مکس هالووی را داشته باشم!

رجز خوانی قهرمانان پر وزن ufc و bellator در فضای مجازی|صحبت های مبارزین  پس از رویداد UFC ESPN 15| مجادل لئون ادواردز ماسویدال|و..

خاویر مندز امیدوار است دنیل کورمیر بازنشست بماند.
    مندز مربی دنیل کورمیر در مصاحبه ای گفت امیدوار است کورمیر بازنشست بماند و مربی گری را در AKA شروع کند.
    خاویر مندز:دنیل ۴۱ سال سن دارد و دیگر اون شاگردی نیست که تو ۲۷ سالگی بود،قطعا افت داشته و به همین دلیل باید بازنشست بمونه.خیلی بد شد که مبارزه اخر او اینجوری تمام شد ولی دنیل دیگه چیزی برای ثابت کردن ندارد،او فقط میخواهد برای عنوان قهرمانی مبارزه کند و ۱۱ مبارزه آخر او اینگونه بوده.بهترین گزینه برای دنیل بازنشستگی است،او میخواهد به من،کودکانش و کشتی گیرانی که شاگرد او هستند کمک بکند.

لئون ادواردز ماسویدال را برای مبارزه خیابانی به چالش کشید!!!!!
    لئون ادواردز نفر چهارم ولترویت با ۸ برد پیاپی که قبلا نیز با ماسویدال درگیری فیزیکی داشته است حال میخواهد با ماسویدال مبارزه ای خیابانی داشته باشد.
    لئون ادواردزعنی تا الان کسی متوجه نشده که این سر سختی ماسویدال فقط برا تبلیغاته؟؟و او فقط یه آدم با تجربه محسوب میشه که به هیچ دردی نمیخوره.اصلا به درک،خورخه بیا با هم تو یه مکان بی طرف مبارزه کنیم و فیلم این مبارزه را بزاریم در یوتیوب تا مردم ببینن تو چقدر به درد نخوری.

صحبت های مبارزین در مصاحبه پس از رویداد UFC ESPN 15
    فرانکی ادگار:برنده بودن حس خیلی خوبی داره،این مبارزه واقعا مبارزه خیلی سختی بود و پدرو یه مبارز خیلی خوب است.من شنیده بودم که یه سری افراد میگن که من پیر و کند شدم،باید ثابت میکردم که اینجوری نیست.من هنوز تواناییشو دارم و برای رسیدن به عنوان قهرمانی در خروس وزن تلاش میکنم.او (مونهوز) نفر پنجم خروس وزن بود و من با شکست دادنش شاید عضو پنج نفر برتر خروس وزن بشوم.من امروز نشان دادم که در ۳۸ سالگی میتوانم با بهترین ها مبارزه کنم،من در خروس وزن حس بهتری دارم نسبت به وزن های دیگر و در حال حاضر هیچ محدودیتی برای خودم نمیبینم

پدرو مونهوز:همین چند لحظه پیش که دکتر داشت به من بخیه میزد یکی از مربی های من امتیاز هارو بهم گفت ولی به هر حال من بدون هیچ شکی مطمئن هستم که برنده مبارزه شدم.من ۵ راند فرانکی را تعقیب کردم و سعی کردم کار او را تمام کنم،علاوه بر ضربات پا جب های خوبی نیز زدم اما دیگه چیزیه که هست و نمیشه کاری کرد.

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر از ایران یو اف سی حمایت کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)