ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

یوئل رومرو به بلاتور پیوست |قهرمانی اگی سرداری در کیج واریرز|دنیل موحدی|صحبت های چارلز اولیویرا |

یوئل رومرو به بلاتور پیوست |قهرمانی اگی سرداری در کیج واریرز|دنیل موحدی|صحبت های چارلز اولیویرا | یوئل رومرو به بلاتور پیوست |قهرمانی اگی سرداری در کیج واریرز|دنیل موحدی|صحبت های چارلز اولیویرا |

برای مشاهده ی عکس های در سایز بزرگ بر روی انها کیلیک کنید.

هایلایت:

هایلایت :آگی سرداری - جک گرانت
    آگی سرداری مبارز ایرانی-هلندی سازمان کیج واریرز توانست این سازمان در برابر جک گرانت قرار گرفت . مبارزه ای که بر سر عنوان بدون صاحب دسته ی سبک وزن این سازمان بود. در نهایت این مبارز ایرانی توانست با یک عملکرد مناسب و با تصمیم غیر متحد داوران پیروز این نبرد شود . آگی سرداری 27 ساله حالا قهرمان دسته ی سبک وزن کیج واریرز است. رکورد مبارزاتی اگی 13 پیروزی - 2 شکست میباشد و دارای 7 پیروزی پیاپی میباشد.

لازم به ذکر میباشد داور وسط این رویداد که دست آگی سرداری را به عنوان پیروز بالا برد، دنیل موحدی میباشد ، اقای موحدی متولد انگلستان (پدر ایرانی )داور سطح اول ام ام ای هستند که سابقه ی قضاوت رویداد های مختلفی از سازمان یو اف سی و سایر سازمان های معتبر ام ام ای را درکارنامه خود دارد.

با آرزوی موفقیت های بیشتر برای آگی سرداری و دنیل موحدی

دنیل موحدی

دنیل موحدی متولد 1985 در انگلستان از پدری ایرانی (اقای عیسی موحدی ) و مادری انگلستانی متولد شد.او در 5 سالگی به ایران امد و به مدت 6 سال در ایران زندگی کرد. سپس مجددا به انگلستان(لندن) بازگشت. دنیل موحدی سابقه ی مبارزه ی حرفه ای ام ام ای وهمچنین مربیگیری را در کارنامه دارد و او حالا به عنوان داور حرفه ای ام ام ای در سازمان های بزرگ رزمی مشغول به داوری میباشد.

یوئل رومرو به بلاتور پیوست |قهرمانی اگی سرداری در کیج واریرز|دنیل موحدی|صحبت های چارلز اولیویرا |

سرباز خدا راهی بلاتور شد!
    یوئل رومرو به تازگی از سازمان UFC جدا شده است. افراد زیادی منتظر بودند تا ببیند چه سازمانی با سرباز خدا به توافق می رسد.
    حال اریل هلوانی گزارش داده است که یوئل رومرو با سازمان Bellator به توافق رسیده است.
    در حال حاضر گگارد موساسی قهرمان میان وزن بلاتور است و یک مبارزه میان موساسی و یوئل بسیار جذاب خواهد بود!

صحبت های چارلز اولیویرا در کنفرانس خبری پس از رویداد UFC256
    چارلز اولیویرا مبارز دسته سبک وزن یواف سی در رویداد UFC256 توانست پس از سه راند از طریق رای متحد داوران تونی فرگوسن را شکست دهد. او در کنفرانس خبری پس از رویداد در مورد مبارزه خود با تونی گفت:

""من قصد ندارم الکی و بیهوده حرف بزنم، من به همه گفتم که میایم و نشان می دهم که هر انچه که قرار است برای من باشد، مال من خواهد بود. هیچ کس نمیتواند آن را از من بگیرد.""

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    رومرو توی بلاتور فکر کنم بتونه همزمان 3 وزن رو قهرمانیشو به دست بیاری
    رومرو هنوز توی این سن از اوجش فاصله نگرفته و برخلاف بقیه فایتر هایی که به بلاتور رفتن ولی توی دوران اوج نبودن میتونه عملکرد بهتری داشته باشه
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)