ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 شکست پذیری انگانو و گان در مقابل جونز به گفته مربی او مایک ویلکینسون.

شکست پذیری "انگانو" و "گان" در مقابل جونز به گفته مربی او مایک ویلکینسون

شکست پذیری انگانو و گان در مقابل جونز به گفته مربی او مایک ویلکینسون.
    قهرمان جدید سنگین وزن UFC بسیار شکست پذیر است. همین طور قهرمان اصلی این وزن فرانسیس انگانو. شاید نه برای دیگر فایترهای این دسته اما زمانی که در مقابل جونز قراربگیرند هر دو مانند پوست فندق شکننده هستند.

• به گفته مربی جونز مایک ویلکینسون.

قدرت حیرات آور او بسیار ترسناک است و خیلیها را شوکه میکند و این چیزیست که انگانو دارد. او بسیار ترسناک و انفجاری عمل میکند. گان هم ضربات محکمی دارد و ابزار بیشتری برای حمله در اختیار دارد. هر دو متفاوت برای خردشدن توسط جان هستند. هر دو از جنبه ای ترسناک هستند ولی قابل شکست دادن اند.
    جونز عنوان خود در دسته نیمه سنگین را برای مبارزه در دسته سنگین وزن با فرانسیس انگانو رها کرد اما به گفته دانا وایت این فایت تا سال 2022 هم ممکن است انجام نشود. البته این در حالیست که تا آن زمان گان موفق به شکست انگانو نشده باشد.
    سیریل گان موفق شد در رویداد UFC 265 در مقابل دریک لوویس با ناک اوت برنده و کمربند موقت سنگین وزن را در اختیار بگیرد تا برای یکی کردن عنوانها به مصاف هم تیم و قهرمان این دسته فرانسیس انگانو برود.
    به گفته مربی جونز, او همچنان به دنبال دریافت پول قابل توجه برای انجام چنین مبارزه ای است.

دیدگاه شما در ارتباط با رویارویی جان جونز با یکی از دو فایتر سنگین سیریل گان و فرانسیس انگانو چیست؟

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادر امیر جان خسته نباشین برادر مراقبت کنین از خودتون از این ویروس خطرناک
    برادر جان من این جونز فعلی رو در حد واندازه حرفهای مربیش نمی بینم
    اگه اون جونز سابق بود چرا میتونست رقابت جذابی رو با هر دوشون داشته باشه
    برادر البته این نظر منه و ایراد بهش وارده من استایل گانو خیلی دوست دارم و لذت میبرم از سبک مبارزش و بخصوص این مسابقش با لویس واقعا چقد خوب زیرک با هوش و با یک مدیریت عالی بازی رو تموم کرد
    امیر جان به نظرم هم گان والبته انگانو یه مشکل بزرگ میشن برا این جونز و به نظر من احتمال برد بیشتر برا هر دوشون نسبت به جونز
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام برادر امیر جان خسته نباشین برادر مراقبت کنین از خودتون از این ویروس خطرناک
    برادر جان من این جونز فعلی رو در حد واندازه حرفهای مربیش نمی بینم
    اگه اون جونز سابق بود چرا میتونست رقابت جذابی رو با هر دوشون داشته باشه
    برادر البته این نظر منه و ایراد بهش وارده من استایل گانو خیلی دوست دارم و لذت میبرم از سبک مبارزش و بخصوص این مسابقش با لویس واقعا چقد خوب زیرک با هوش و با یک مدیریت عالی بازی رو تموم کرد
    امیر جان به نظرم هم گان والبته انگانو یه مشکل بزرگ میشن برا این جونز و به نظر من احتمال برد بیشتر برا هر دوشون نسبت به جونز
    سلام برادر ممنونم شما هم حسابی مراقب خودتون باشید.
    موافقم من هم فکر نمیکنم به این سادگی ها که گفته شده جونز از پس این دو بر بیاد. واقعیت فکر نمکینم از پس خیلی از سنگین وزنها بر بیاد. شرایط در این دسته فرق میکنه. جونز علاقه به کنترل مبارزه داره که اینجا براش کمی مشکل وجود داره. از طرفی با چیزی که من از جونز و فیزیکش دیدم اصلا یک سنگین وزن خوش فرم به نظر نمیرسه. در این دسته داشتن قدرت ناک اوت خیلی تاثیر گذار هست که میدونیم جونز نداره. برتری فیزیکی هم که نداره. تازه سنگین تر هم هست و طبیعتا سرعت و کنترلش روی فایت هم کمتر میشه.
    من احساس میکنم جونز دنبال در آوردن یک فایت مناسب برای خودش تو این وزن هست چیزی شبیه به کاری که سینت پیر کرد. سینت پیر از تمام جهات استایل مناسبی در مقابل بیشتر فایترهای میدل ویت نداشت و بیشترین شانسش در مقابل بیسپینگ بود که همین فایت و گرفت و فکر میکنم جونز هم دنبال همچین کاری بود. علارقم چیزی که میگه فکر کنم مبارزه با میوچیچ برای جونز خیلی راحت تر بود تا این دو یا حتی کسی مثل دریک لوییس.
    امیدوارم این فایت ست بشه تا خیلی از مسایل مشخص بشه اگرچه فکر نمیکنم این اتفاق بیفته.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)