ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 صحبت های کانر ، واکنش ولکانوفسکی| پیتر یان به دنبال حریف جدید |صحبت های رابی لاولر|و..

صحبت های کانر ،  واکنش ولکانوفسکی| پیتر یان به دنبال حریف جدید |صحبت های رابی لاولر|و..
    صحبت های رابی لاولر در کنفرانس خبری پس از رویداد
    رابی لاولر قهرمان سابق دسته ولترویت سازمان یو اف سی در مبارزه مجدد به مصاف نیک دیاز رفت و توانست در راند سوم با ناک اوت فنی نیک دیاز را شکست دهد. حال او در کنفرانس خبری پس از رویداد صحبت کرد.

""من فقط به او گفتم ممنونم که بهترین هارو برای من به ارمغان اوردید. من برای نیک دیاز احترام زیادی قائل هستم و امیدوارم در زندگی برایش اتفاقات خوبی رخ دهد. او یک پسر جهنمی است.""

صحبت های کانر ،  واکنش ولکانوفسکی| پیتر یان به دنبال حریف جدید |صحبت های رابی لاولر|و..

پاسخ الکساندر ولکانوفسکی به اظهارات اخیر کانر مک گرگور: به دسته پر وزن برگرد.
    الکساندر ولکانوفسکی در رویداد شنبه شب به مصاف برایان اورتگا رفت که توانست پس از پنج راند مبارزه با تصمیم متحد داوران اورتگا را شکست دهد. حال الکساندر ولکانوفسکی در کنفرانس خبری پس از رویداد به این موضوع واکنش نشان داد و صحبت کرد.
    اون سرش رو جای امنی نگه داشته ،بنابراین خوش به حالش،لذت ببر، اما کانر، به دسته پر وزن برگرد من این رو دوست دارم. کانر تصور می*کند که از تاپ های دسته پر وزن است و روی این مورد حساب باز کرده ، اما من از لحاظ تکنیکی و استراتژی به وضوح سرسخت تر از آن چیزی هستم که کانر مک گرگور قبلا در این دسته تجربه کرده است. بنابراین اگر او می*خواهد به دسته پر وزن برگردد، من اینو دوست دارم! خوش امدید!""

با خروج الجمین استرلینگ(به دلیل مصدومیت)،پیتر یان به دنبال حریف جدید
    به نظر می*رسد پیتر یان علی*رغم کناره گیری الجامین استرلینگ،باز هم قصد دارد در UFC 267 مبارزه کند:
    "همونطور که میدونید آلجو از مبارزه کنار کشید چون اون یه ترسوئه.حالا که اون نمیخواد مبارزه کنه یه مبارز که مستحق مبارزه بر سر کمربند باشه بهم بدید.بهتون نشون میدم قهرمان واقعی کیه."با توجه به مصدومیت تی*جی دیلاشا،به نظر می*رسد کوری سندهیگن بیشترین شانس را برای مبارزه با پیتر یان دارد.

✔️یو اف سی 267 ، یکشنبه 9 آبان برگزار خواهدشد.

اسلام ماخاچف به دنبال حریف جدید!
    پس از لغو های چندین باره ی مبارزه اسلام ماخاچف و رافائل دوس آنجوس،این دو قرار بود در رویداد UFC267 به مصاف یکدیگر بروند اما به تازگی رافائل اعلام کرد که دچار مصدومیت شدیدی شده است و این مبارزه کنسل شد. اسلام ماخاچف در صفحه ی شخص خود اینگونه به این موضوع واکنش نشان داد:

""من باور نمی*کنم که تو دوباره دچار مصدومیت شده ای!""
    رافائل دوس انجوس در ادامه گفت:
    "" واقعا فکر می*کنی من یک عمل جراحی جعلی انجام داده ام؟ بیرون امدن از یک مصدومیت وحشتناک* دیگر؛ برخلاف تو ، من خانواده ای دارم که به من وابسته اند و شخص دیگری وجود ندارد که هزینه زندگی و قبض هایم را بپردازد.""
    علی عبدالعزیز در گفت و گوی که با mmajunkie داشت این خبر را تایید کرد و گفت به دنبال حریف جدید برای اسلام ماخاچف هستند، گزینه های مورد نظر او تونی فرگوسن و دن هوکر هستند.

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید. صحبت های کانر ،  واکنش ولکانوفسکی| پیتر یان به دنبال حریف جدید |صحبت های رابی لاولر|و..

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)