ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt

1 شاید دیوانگی نباشد- کامارو عثمان دنباله رو مسیری ک حبیب رفت

شاید دیوانگی نباشد- کامارو عثمان دنباله رو مسیری ک حبیب رفت

کامارو عثمان قهرمان ولترویت UFC معتقد است ک پس از بازنشستگی از MMA راه حبیب نورماگومدوف را دنبال میکند و تمرین فایترهارو شروع میکند . کابوس نیجریه ای در مسیر خوبی
    قرار دارد تا ب عنوان یکی از بهترینان تاریخ در این رشته ورزشی شناخته شود . این ورزشکار 35 ساله تنها 1 باخت در دوران ورزشی خود متحمل شده ک آن هم ب سال 2013 و دومین فایت او برمیگردد.
    از ان موقع عثمان در طول دوران حضور خود در UFC یکه تاز بود و صاحب کمربند ولترویت شد و 5 بار هم از کمربند خود دفاع کرده است .

عثمان در ویدئویی ک در کانال یوتیوب انگانو اپلود شد درباره اینده خود با قهرمان سنگین وزن صحبت کرد :
    "من مطمئنم ک بعد از بازنشستگی هنوز هم تمرین میکنم چون عاشق زندگی ام . عاشق تمرین کردنم . فکر میکنم دلم برا MMA تنگ میشه تا جایی ک میخامو میتونم زیاد تمرین میکنم .
    حبیب همین الانش , فکر کنم اینطوری بشم . شاید اونقدرها هم دیوانگی نباشه چون اون مرد 1 تیم کامل برا تمرین داره اما منم عاشق تمرینم . حبیب همین حالاش هم اون عاشق تمرینه.

عثمان اماده میشود تا چند روز دیگر برای 6مین بار از عنوان خود دربرابر ادواردز دفاع کند . این مسابقه 2مین مسابقه بین این2 است . در اولین فایت عثمان با دسیژن موفق ب شکست ادواردز
    در سال 2015 شد .

چیل سانن میگوید کامارو عثمان ممکن است ب طور کامل روی مسابقه آینده با ادواردز متمرکز نباشد

لئون ادواردز در حالی با 10 برد متوالی پا ب کیج میگذارد تا با کامارو عثمانی بجنگد ک اخرین کسی میباشد ک او را شکست داده است .
    ب لطف تسلط و اعتماد ب نفس بالای عثمان در کیج , اغلب حریفانش شانس اندکی دارند تا این فایتر نیجریه ای رو از سلطنت در این دسته وزنی خلع کنند . هر چند این فایتر 35 ساله بر
    ادواردز پیروز شده اما این فایت ممکن است کمی ب حساب بیاید چون هر 2 فایتر نسبت ب سال 2015 بسیار پیشرفت کرده اند .
    چیل در مورد UFC 278 در کانال یوتیوب خود گفت ک ممکن است عثمان این کمپ تمرینی را جدی نگرفته باشد چیل میگوید قهرمان ما ممکن است نیم نگاهی ب رفتن ب 1 دسته بالاتر یا در فکر 1 سرمایه گذاری
    خارج از UFC باشد
    " محتمل ترین و واقع بینانه ترین روشی ک شما بتونی تو این حرکتی بزنی و یا خون تازه ای ب اون بدی اینه ک عثمان از اون جا بره . . . اون از مسابقه با کانلو صحبت میکنه . جیک پال هم ب اندازه کافی خوبه .
    فقط میشه تصور کرد ک چقدر میتونه سخت باشه با انگیزه بالا و مضاعف بمونی در حالی ک دسته وزنی خودتو یک دور زدی . فکر کنم اون در حال نیرو تازه و گزینه های جدیده , اون برای انجام این کار یا باید ب
    دسته وزنی دیگه ای بره یا باید ب ورزش دیگه ای رو بیاره "

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)