ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 12 از 22 نخست ... 21011121314 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 217
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541

بحث و گفتگو در حوزه ی هنرهای رزمی ترکیبی (ufc+)

چرا نمیشه این عکسارو دانلود کرد؟
    siN
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    914
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir153 نمایش پست ها
    آخ آخ آره دیگه این زنه یکی از مبارزایه که تو مقدماتی فایت داشت انگار...چیزی نمیدونم راجع بهش...رویدادو دیشب دیدم خودم بخاطر همین تو اخبار نرفتم هنوز که همه دیده باشن رویدادو،امشب میذارم اخبار کاملشو دادا

من مقدماتیو ندیدم هنوز ولی لیست اصلی عجب رویدادی بود خیلی حال کردم! خدا پدرِ وایتو بیامرزه بعد از چن وقت یه رویدادِ همه چی تموم تحویل ملت داد!

بازی رو تو مسابقات اصلی نشون میده دیگه دانلود نکنین مقدماتی رو، چون ۳-۴ تا از بازی هاش رو آخر رویداد اصلی نشون میده

ايستاديم و بغضمان را قورت داديم و لبخند زديم ..
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    362
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Madadi نمایش پست ها
    بازی رو تو مسابقات اصلی نشون میده دیگه دانلود نکنین مقدماتی رو، چون ۳-۴ تا از بازی هاش رو آخر رویداد اصلی نشون میده
    ولی این عکسی که گذاشتم تو مسابقات اصلی نبود
    / تازه آخرین مسابقه روادید اصلی هم ناقص بوده!!!
    ویرایش توسط siN : 2014/11/17 در ساعت 15:11

siN
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    914
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    ولی این عکسی که گذاشتم تو مسابقات اصلی نبود
    / تازه آخرین مسابقه روادید اصلی هم ناقص بوده!!!
    چرا بود، متاسفانه اون ویدیو به اشتباه آپلود شد، باید منتظر Sir-Paul میموندیم، خودمم مجبور شدم بخاطر همین دوبار رویداد رو دانلود کنم

ايستاديم و بغضمان را قورت داديم و لبخند زديم ..
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    آرش جان / همین اول باید بگم من تخصص خاصی ندارم شاید تفسیرم مسخره به نظر بیاد...
    اما من 2 سال کشتی کار کردم و 2 سال کیک باکسینگ | باید بگم کل رشته ام ام ای ترکیبی از چند رشته ورزشی دیگست
    و اینو همه میدونن و این که همشون هم ترکیب و کامل کننده ی همدیگه هستن. یعنی تو توسط کشتی گرفتن و take down
    کردن میتونی حریفتو به خاک ببری و اونجا میتونی با انجام فنون جودو و جیو جیتسو مانور بدی و حریفتو با انجام سابمیشن ها که تعدادشم زیاده
    از دور خارج کنی. این کار هارو میتونی بدون کشتی گرفتن هم انجام بدی اما به نظر خودم بلدبودن کشتی و اجرای درست فنونش
    میتونه به تو برتری بیشتری نسبت به حریفت بده که باز ختم میشه به سابمیشن ها و.... کسی هم که تو حالت ایستا مهارت نداشته باشه
    / فقط کافیه کمی جودو یا جیوجیتسو بلد باشه + کشتی که با ترکیب این 2تا میتونه تو خاک از حریفش پیشی بگیره . عکس این قضیه
    همین مسابقه هانت و وردام : تو کل مسابقه شاهد این بودیم که هانت با ضربات مشتش تونست وردام رو زمین بزنه اما تو خاک نرفت
    که فایت رو تو خاک ادامه بده. چرا؟؟ چون میدونست تو خاک هیچ کاری نمیتونه انجام بده ( البته میتونه بخاطر وزن بالاش هم بوده باشه )
    به نظر من کشتی پایه و ستونیه برای استارت take down و submission ها هرکسی هم که مهارتی داشته باشه تو کشتی مطمئنن
    تو مسابقه هم رو میاره به کشتی چون میدونه تبحر خواصی تو این کار داره و این کار میتونه قدمی رو به جلو باشه برای پیروزیش
    |||| خیلی حرف زدم , امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
    من اسما رو بلد نیستم
    ولی چون داش رضا عشقه، رضا مددی جان من پرسیدم چرا نظر اکثریت بر اینه که کشتی تا 70% تاثیر داره تو mma
    این مطلبی که شما اشاره کردی مربوط به game planning هست! هانت چون striker هست بیشتر از plan های dirty punch استفاده میکنه :)
    وردوم هم استایل تقریبا مشخصی داره و plan اش بیشتر ground game and grappling هست! چی بشه و چی پیش بیاد بعضی وقتا سوییچ میکنه رو Clinch and combination مثل بازی با browne
    مهم اینه که چه رشته ای به طور ذاتی به ورزشکار round management و game control رو یاد میده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    کدوم ویدئو؟؟ 480پیکسل؟ اون تمام مسابقات اصلی رو کامل داشت فقط حدود 20 ثانیه از رویداد ضمیمه اصلی کلوین گاستلوم و النبرگر حذف شده بود بقیش فقط مربوط به حواشی بود حذفیاتش... اون 20 ثانیه هم گلاویز بودن فکر کنم اتفاق خاصی نیافتاد چیزی رو از دست ندادیم !
    درست میگه سینا معمولا یکی دوتا از مقدماتیا هم میگنجونن تو ریلیزِ مسابقات اصلی اما این ویدیو ویرایش شده بود بخاطر خرابیِ بعضی قسمتا،اما ریلیزِ sirpaul اضافه شد که کامله
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    آفرین احسان جان خوب توضیح دادی یه سری از نقش های کشتی تو mma رو،به سلامتیِ تمام مازندرونی های کشتی گیر
    آرش جان یکم فارسی صحبت کن ما هم بتونیم وارد بحث بشیم برادر!

فکر میکنم نقش اصلی و تعیین کننده ی کشتی تو یه مبارزه ی ترکیبی همون چیزیه که آرش بهش اشاره کرد،کنترل و مدیریتِ مبارزه
    زیاد اتفاق افتاده که دیدیم یه مبارز با مهارت های بالای کشتی در مقابل حریفی با مهارت های هجومی با استمداد از همین قدرت کنترل مبارزه و کنترل حملات حریف تونسته فرصت و فضای هجومِ موفق رو از حریفش بگیره و اونو تو چنگ خودش داشته باشه و مثل یه خمیر بازی هرجوری که مایله اونو شکل بده و به هر موقعیتی که میخواد ببره... تو همین مبارزه ی ضمیمه اصلیِ ufc 180 النبرگر اون حریفِ با مهارت های هجومی بود و گستلوم مبارزِ با مهارت های بالای کشتی. گستلوم به محض اینکه دید تو مبارزه ی سرپا و روبرو داره همه چی اونطور که النبرگر میخواد پیش میره به سرعت از مهارت های کشتی خودش استفاده کرد و روند مبارزه رو اونجوری که مناسبِ موقعیت سازی برای خودش بود پیش برد.

از طرف دیگه دوست دارم اشاره کنم به یه مثال بارز و قابل توجه دیگه از نقش تعیین کننده و به قول آرش 70درصدی کشتی تو یه مبارزه ی ترکیبی، فقط دقت کنید به ولاسکوز و جان جونز تا قشنگ متوجه شید وقتی مهارت های کشتی بطور کامل و بی نقص با مهارت های هجومی پیوند بخوره چه اتفاقی می افته... چیزی که این دو مبارز رو همیشه سوار بر حریف نگه میداره همون قدرت کنترل بسیار چشمگیر و درخشان تو مبارزس،هرکاری که دلشون میخواد با حریفی که بعضا بوکسور بهتریه نسبت به اونها(دوس سانتوز و تشیرا) میکنن و اتفاقا نه فقط با استفاده از مهارت های کشتی،بلکه با استفاده از مهارت های هجومی ای که بواسطه ی مهارت های کلاس جهانیِ کشتی فرصت مناسب برای ظهور پیدا میکنن و تفاوتِ اصلیِ اونها با مهارت های هجومیِ حریفشون میشن...
    هم ولاسکوز و هم جونز تو یه مسابقه ی بوکسِ حرفه ای تحت قوانین بوکس از دوس سانتوز و تشیرا شکست میخورن و احتمالا به طرز بدی این اتفاق می افته،اما تو یه مبارزه ی ترکیبی دقیقا با همون فنونِ هجومی و ضربه زدن پیروز میشن!! اِ اِ اِ !!؟؟ چجوری؟!
    با موقعیت سازی هایی که با استفاده از مهارتهای کشتی و بخصوص گارد و گلاویزیِ کشتی فرنگی برای خودشون بوجود میارن تو همون حالتِ سرپا ضربات خودشون رو تو کلینچ با موفقیت مینشونن و در همین حال و موازی با این، موقعیت رو از حریف برای استفاده از قدرتِ بوکس و هجومش میگیرن و بطور کامل اونو کنترل میکنن.
    اگر دوس سانتوز تو اون مبارزه ی سومش با ولاسکوز مثل یه بچه ی بی خطر به نظر میرسید که هیچ خبری از اون هجومِ انفجاریش نبود بخاطر ضعف دوس سانتوز یا حتی تحلیل رفتن انرژیش نبود،بلکه بخاطر قدرت کنترل عجیب و مهارتهای فوقِ حرفه ایِ کشتیِ ولاسکوز بود که بطور کامل اونو آچ مس کرده بود و فضای هرگونه هجوم انفجاری ای رو ازش گرفته بود...

اینه که نقش اصلی کشتی تو یه مبارزه ی ترکیبی همون قدرت کنترل حریف و مبارزس و کنترل حریف و مبارزه هم یعنی 70 درصدِ مبارزه!! ،و اگر امروز جان جونز نفر اول پاوند فور پاوند دنیاست دلیل اصلیش نخبه بودن در مهارت های هجومی و زانو و آرنجِ معروفش نیست،بلکه نخبه بودن تو کشتیه...
    به همین دلیل هم به طرز فجیعی منتظر مبارزه ی جونز با کورمیر هستم،چون نزدیک ترین حریف به جونز از لحاظ مهارت های کشتی همین کورمیره،و بعد از کورمیر نزدیک ترین به مهارت های جونز گوستافسن بود که دیدیم چه مبارزه ی نزدیک و قشنگی رو داشتن و چقدر به شکست دادنِ جونز نزدیک شد بیشتر از هرکس دیگه.
    ویرایش توسط amir153 : 2014/11/17 در ساعت 17:08
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    آرش جان یکم فارسی صحبت کن ما هم بتونیم وارد بحث بشیم برادر!
    من این بحث رو راه ننداختم که بخوام چیزی رو با خودخواهی بگم، چون همه تون mma رو میشناسید و سالها خاک تمرین رشته های رزمی خوردید.
    هدفم از اینکه اصطلاخات رو انگلیسی و از واژگان مربیگری mma انتخاب میکنم اینه که این چیز کوچکی که بلدم رو به بقیه هم انتقال بدم!
    اسامی که به کار بردم نام Game Plan های مبارزین هست! مثل Ground and pound که Cain valsques درش تسلط بی بدیل داره! و البته مربیش greg jackson هست! مربی ای که بهترین مربی جهان در سال 2011 شد اگر اشتباه نکنم و تقریبا استایل همه شاگرداش از جمله شناخته شدگان، جان جونز و رستم خبیلف هم همین استایل رو دارن!
    به طور کلی 4 استایل کلی داریم و کلی حواشی و اضافات که خاصه mma هست و در هیچ رشته ای تا این حد جزئی نگری نداره!
    خلاصه اگر اینطور مینویسم قصد جلوه دادن چیزی نیست! امیدوارم برداشت بد نکرده باشید :) کوچیک همه هم هستیم
    به طور کلی کلمه کشتی در mma به معنی کشتی کلاسیک المپیکی کاربرد نداره! معنای اصلی wrestling grappling یا submission wrestling هست که این تعبیر شامل مهارت های فنون خاک و تسلیم هم میشه ولی کشتی گیران کلاسیک آمادگی بیشتری برای رسوندن به اون نقطه دارند! طبیعتا رشته کشتی کلاسیک چون کاملا بر پایه Game Control و Round Control هست هنرجویان این رشته قدرت کنترلشون رو در mma بیشتر به رخ حریف میکشن. بعد از کشتی بوکسینگ نقش به سزایی در کنترل بازی داره. یک بوکسور ماهر همیشه حریفشو در فاصله مرگ خودش قرار میده و موقعیت برای حمله رو مسجل میکنه فاصله مرگ همون death zone هست، مثلا وقتی یکی گوشه cage گیر میکنه و مشت میخوره و دراه دفاع میکنه دقت کنید به حرف های joe rogan این اصطلاحات رو به کار میبره و وقتی که ناک اوت صورت میگیره میگه he is out به معنی خارج بودن از توانایی کنترل، یا بیهوشی خودمون هست.
    اگر گاستافسن game plan جان جونز رو خوب تحلیل نمیکرد هیچ وقت مبارزه به اون قشنگی اتفاق نمی افتاد
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    362
    کدوم ویدئو؟؟ 480پیکسل؟ اون تمام مسابقات اصلی رو کامل داشت فقط حدود 20 ثانیه از رویداد ضمیمه اصلی کلوین گاستلوم و النبرگر حذف شده بود بقیش فقط مربوط به حواشی بود حذفیاتش... اون 20 ثانیه هم گلاویز بودن فکر کنم اتفاق خاصی نیافتاد چیزی رو از دست ندادیم !
    درست میگه سینا معمولا یکی دوتا از مقدماتیا هم میگنجونن تو ریلیزِ مسابقات اصلی اما این ویدیو ویرایش شده بود بخاطر خرابیِ بعضی قسمتا،اما ریلیزِ sirpaul اضافه شد که کامله
    آره داداش همون 480p / که 2تا پارت بود. چندتا قسمت حذفیات داشته اما بعد اینکه ایونت تموم شد در حد 10 ثانیه داشت یه مسابقه دیگه رو نشون میداد...
    پس یعنی من باید مسابقات اصلی sir paul رو دانلود کنم؟؟ تو paul sir مسابقه اون دختره هست؟؟ فقط به عشق کنده شدن گوش دختره می خوام ببینم مسابقات رو

کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    اون جمله که شوخی ای بیش نبود آرش جان اما حالا که جدی گرفتی یه چیزی راجع بهش بگم!
    ببین تمام اصطلاحاتی که بکار بردی معادل فارسی دارن که کاملا بار معنایی کلمه رو هم حفظ میکنه و از طرفی نیت شما هم رسوندنِ این اطلاعات فنی به افرادی هستش که دارای این اطلاعات نیستن و طبیعتا چیزی راجع به این مسائل پایه ای نمیدونن بنابراین بهتره این اطلاعات با زبونِ خودشون به اونها منتقل شه به 2 دلیل،
    اول اینکه شخصی که این مسائل رو ندونه مشخصا با دیدن این کلمات انگلیسیِ شما هم چیزی راجع به مثلا Ground and pound متوجه نمیشه،اما اگر به جای:
    Ground and pound از اصطلاحِ "ضربات زمینی"
    به جای Game Plan از "برنامه ی مبارزه" یا دستِ کم "استراتژی مبارزه"(دقت کن استراتژی هم یه کلمه ی انگلیسیه اما به مرور زمان فارسی شده و به همین صورت برای افرادی که انگلیسی نمیدونن هم معنی مشخص و واضح داره)
    به جای grappling از واژه ی "قلاب کردن" یا "قفل کردن"
    به جای Game Control "کنترل مبارزه"
    به جای ground game "بازی زمینی"
    به جای round management "مدیریتِ راند"
    به جای
    Clinch and combination "سرشاخ و ترکیب ضربات"
    و به جای
    submission wrestling از "کشتیِ تسلیمی" استفاده کنی،هر مخاطبِ غیرحرفه ای و تازه کاری هم که مطلب شمارو بخونه به سادگی این اطلاعات فنی بهش منتقل میشه و مثلا یاد میگیره که برنامه ی مبارزه چند نوع هست و کم و کیفش به چه صورته یا مثلا تفاوت کشتی سنتی با کشتی در مبارزات ترکیبی چیه...وگرنه اگر به زبان خودشون نگی شرط میبندم تعداد زیادی از افرادی که این مطلب رو میخونن اگر ازشون به این صورت بپرسی: تفاوت دقیقِ wrestling و grappling چیه؟ حتی اگر بهترین فرهنگ لغت دنیارو هم در اختیارشون بذاری تفاوت مفهومیِ این دوتارو نمیتونن بگن...اما تفاوتِ کشتی گرفتن و قفل کردن رو به همین سادگی با دیدن این دو کلمه متوجه میشن! این خاصیتِ زبان مادریه
    دلیل دوم هم اینکه اگر ما صرفا یه طرفدار mma هستیم و فقط دوست داریم تماشا کنیم که هیچی..اما اگر قصد داریم این سبک مبارزات رو در کشور خودمون جا بندازیم و از لحاظ فنی مبارزهای ایرانی رو با اون آشنا کنیم(که این قصد رو داریم) زبان بهترین ابزاره...به این شکل که تو این مسیر اگر اصطلاحی میبینیم که حتی برگردان فارسی نداره باید سعی کنیم نزدیک ترین واژگان فارسی رو برای رسوندن مفهوم اون استفاده کنیم و جا بندازیم تا از لحاظ فنی هم مخاطب ها آشنا بشن باهاش و بین رشته ی رزمی خودشون و این مسابقات احساس نزدیکی کنن و تبدیل شدن به یه مبارز ترکیبی رو عجیب غریب ندونن و کمی از این وجهه ی خارجیِ این رشته کم بشه تو ایران...

راستشو بخوای این بحث رو راجع به اینکه اکثر دوستان تو صحبت هاشون بیشتر از واژه های انگلیسی استفاده میکنن حتی راجع به مسائل غیر فنی که اصلا لزومی نداره(مثلا حتی از کلمه ی رویداد استفاده نمیکنن،میگن ایونت!) خیلی وقت بود که میخواستم باز کنم اما موقعیتِ موردی بوجود نمی اومد که بالاخره قرعه به نام تو افتاد!

علت اون جمله ی شوخی این بود وگرنه اصلا و ابدا برداشتم این نبود که برای خودنمایی یا اینطور مسائل بوده...
    پس بیا فارسی رو پاس بداریم و انگلیسی رو زاپاس!!

درمورد توضیحی که راجع به تفاوت کلمه ی کشتی در مبارزات ترکیبی با کشتی سنتی دادی،اگر راجع به صحبت های من درمورد کشتی بود باید بگم لزومی نداشت این توضیح چون اصلا ما داریم راجع به نقش کشتی سنتی به عنوان ورزش پایه برای مبارزان ترکیبی صحبت میکنیم نه کشتی ای که با جوجیتسو ترکیب شده و در mma وجود داره...،بنابراین علت این توضیح رو متوجه نشدم

خیلی خوشحالم که دوستانی اهل بحث و تبادل نظر داریم تو سایت این خیلی عالیه،سایت ما تو بیشتر زمینه ها سایت کم نظیریه و تو بیشتر بخش ها مثل قرار دادن مسابقات و اخبار و حواشی و اطلاعات mma پیشرو در بین سایت های فارسی زبانه،اما متاسفانه در رابطه با بحث و تبادل نظر تا الان خیلی فعالیت مداوم و چشمگیری نداشتیم که امیدوارم با وجود دوستانی مثل شما تو این قسمت هم اینجا پربارتر و جذاب تر از هرجای دیگه باشه.

ویرایش توسط amir153 : 2014/11/17 در ساعت 19:38
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    362
    بزنید دست قشنگه رو به افتخار داش امیر گل بابت توضیحاتش / آرش جان راستشو بخوای من هیچ کدوم از کلمات انگلیسیتو متوجه نمیشدم
    داش امیر راست میگه برای افرادی امثال من فارسی توضیح بدی خیلی بهتر متوجه میشیم واسه همین بود نتونستم چیز بخصوصی راجع به
    سوالت بگم. و داخل پرانتز اینو بگم ( امیـــــــر !! من از کلمه ی ایونت استفاده کردم ) ||| تا اینجای کار که سایت خیلی خوب داره میره جلو..
    ای کاش میشد تو قسمت آخرین ارسالات یه زبونه اضافه باز میکردیم برای موضوعات دیگه انجمن به جز یو اف سی و کلا ورزش تا اون بخش ها هم فعالیت داشته باشه...
    آرش خان رو هم من از فیسبوک میشناسم ( البته یه درگیری داشتیم با هم اما بعدش با هم دوست شدیم ) باید بگم آرش خان اطلاعات خوبی داره...
    که میتونه این اطلاعاتو به بقیه منتقل کنه و بچه ها استفاده کنن......... یه عارف فرزانه ای میگفت پشت هر دعوایی یه دوستی سنگین وجود داره ( البته این عارف فرزانه
    نمیدونست این مثالش تو همه موارد صدق نمیکنه )

صفحه 12 از 22 نخست ... 21011121314 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 217

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)