ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 12 از 33 نخست ... 2101112131422 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt
    نیت دیاز از فایت سوم با کانر گفت

نیت دیاز مطمئن است که در آینده ای نزدیک در فایتی دیگر به مصاف حریف نامدار خود خواهد رفت . دیاز که قرار است تا چند روز دیگر با حمزه چیمائف فایت داشته باشد معتقد
    است که زمان پرداختن به فایتش با کانر نیست .
    " زمانبندیش در حال حاظر مشخص نیست . حالا یک وقت دیگه نگران این موضوع بشیم . مطمئنا در یک مقطعی اتفاق میوفته . اره در یک مقطعی . اون لازمه برگرده و کاری هست
    که باید انجامش بده حالا هر چی که باید انجام بده . مثل موقعی که مچ اپ بودیم . باید باهم مچ اپ شیم .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    چشم دوختن حمزه چیمایف به میدل ویت
    مربی حمزه میگوید فایت بعدی در 185 پوند میباشد . تنها چیزی که او فکرش را میکند این است که وزن کم کردن معضل است . او به شدت به این موضوع فکر میکند
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    احتمالی از بکاپ فایتر فایت چارلز اولیویرا * اسلام ماخاچف
    بنیل داریوش فاش کرده که او بکاپ فایتر تایتل فایت لایت ویت بین چارلز * اسلام در 22 اکتبر خواهد بود .
    داریوش گفت: من واسه این بکاپ بودم . این چیزیه که علی عبدالعزیز بهم گفته , اگه مشکلی پیش بیاد اونا منو میزارن
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    بلال محمد رسما قرارداد جدیدی را با UFC امضا کرد . فایت بعدی محمد مقابل شان بریدی در UFC280 خواهد بود .
    لازم به ذکر است که مدتی پیش هم مایکل چندلر قراردادی جدید را با UFC به امضا رساند
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    خبری کوتاه پیرامون کوری ساندهاگن
    کوری ساندهاگن در فایتی مقابل یادونگ سانگ که در دسته بانتم ویت برگزار شد و پس از پیروزی قاطعی که دربرابر این فایتر چینی به دست اورد مارلون ورا
    و مراب دوالیشویلی را دعوت به فایت کرد .

هر 2 فایتر نام برده شده بدین شرح واکنش نشان دادند :
    واکنش مارلون ورا:
    " اگه اون میخاد میتونه داشته باشدش . من از هیچ فایتی نمیترسم . من یک فایترم . با هرکسی فایت میکنم . من میخام قهرمان جهان بشم . اگه بخام به اونجا برسم و کمربند بگیرم
    از هیچکس فرار نمیکنم . این یک فایت باحال بود من هرکسی میتونه روم تاثیر بزاره . اینطوری خودم تحت فشار میزارم . همه تو UFC فایت سخت دارن . من یک کارگر سخت کوشم .
    هرکسی تو این سطح میتونه برنده بشه . به قول مک میلر من سفر نمیکنم من اماده رفتن میشم.

واکنش مراب دوالیشویلی :
    " البته که جوابم بله است . بزن بریم "

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    واکنش شان اوملی به توییت های اخیر کوری ساندهاگن-مارلون ورا-مراب دوالیشویلی

" کوری مارلون و مراب رو چلنج کرد . فکر نکنم کسی تو این دسته تا حالا مراب چلنج کرده باشه . کوری واسه دسامبر مراب و چیتو رو میخاد . به نظرم خیلی جالبه
    هر دوش مچ اپ خیلی خوبیه . سانگ چیتو رو برد . کوری هم سانگ رو شکست داد . ریاضیات MMA همیشه برابر نیست . اما من فکر میکنم کوری چیتو رو شکست بده
    فکر میکنم کوری خیلی سریع تر از اون باشه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    کامارو عثمان تماشای تایتل فایت کارلا اسپارزا * ویلی ژانگ را کسل کننده میداند

کامارو عثمان : تا همین امروزش من هنوزم فکر میکنم که رز , بعضی از کارهایی رو که تونسته انجام داده شگفت انگیز بوده . مطمئنا اون تو اخرین فایتش بهترین نبود ;
    فکر کنم که اون الان جایی که هستش براش ارامش ایجاد کرده . عاشق اینم که ببینم اون رو پس بگیره . اونا قبلا گفتن که تایتل فایت بین کارلا اسپارزا و ویلی ژانگه .
    صحبتم اینه که تماشای اون کسل کنندس . حالا بگیمم که ؤانگ بره و تایتل هم از کارلا بگیره . . وقتی که رز اونو 2 بار شکست داده کسل کنندس که ببینیم اون با تایتل
    واسه خودش راس راس راه بره .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    کوین هالند UFC را ترک میکند؟

کوین هالند اخیرا در یک پست ایسنستاگرامی به ترک UFC اشاره کرد .این فایتر اظهار داشت که نزدیک به 30 سال سن دارد و در طول دوران فایت هایش پول کافی را
    بدست اورده است . او همچنین از طرفداران خود پرسید که ایا ایده ای برای شغل بعدیش دارند یا خیر؟
    به ظاهر که به خروج از MMA اشاره دارد .
    هالند در UFC 279 شکست اسفناکی را از حمزه چیمایف در همان راند 1 خورد . در حالی که حتی 1 مشت هم نتوانست بزند .

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    کانر مگ گرگور علاقه ای به ریمچ با فلوید میودر ندارد

فلوید میودر مدتی پیش در مصاحبه ای فاش کرد که قصد دارد در سال 2023 به مصاف کانر مگ گرگور برود . با این حال کانر به نظر علاقه ای به حضور دوباره
    در رینگ بوکس و جدال با فلوید ندارد . او در پستی تحت عنوان اینکه "علاقه ای ندارد " واکنش خود را نسبت به این خبر واضح بیان کرد .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    مارینا موروز فایتر UFC به پلی بوی رفت

مارینا موروز اخیرا اعلام کرد که به پلی بوی پیوسته است . این فایتر اوکراینی در واقع اولین فایتر UFC میباشد که پا به این برند گذاشته است . اما ناگفته نماند
    که فعالیت او در MMA همچنان ادامه خواهد داشت . مارینا علاوه بر فایتر مدل هم هست . این فایتر دسته استراویت بانوان قرار است در زمینه پوشاک و لباس
    با انها کار کند .
    در حال حاظر مشخص نیست که این قرارداد چقدر به شهرت او کمک میکند . او 100 هزار فالور در اینستاگرام دارد ولی به احتمال فراوان با اغاز فعالتیش در این زمینه
    این رقم بیش تر هم میشود .
صفحه 12 از 33 نخست ... 2101112131422 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)