ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt

جولیانا پنا: کمربندم را پس میگیرم

جولیانا پنا: کمربندم را پس میگیرم

جولیانا پنا قهرمان سابق UFC بعد از گذشت مدتی از ریمچش دربرابر اماندا نونز حالا به دنبال فایت سوم با او میباشد .
    فایتر امریکایی-ونزوئلایی در فایت اول دست به کار بزرگی زد و اماندا نونز را با ساب تسلیم کرد . پنا اخیرا خواستار فرصتی
    برای بازپس گیری تایتل خود شده است .
    کمربندم رو پس میگیرم . کار بعدی اینه . یک تریلوژی با اماندا نونز . فایتیه که باید انجام بشه . من هر کاری که گفتمو انجام دادم
    و رفتم برا اولین فایت . من به اماندا انی ریمچ رو ظرف 6 ماه دادم یا شاید باید مثل اون 2 سال بیرون باشم ؟
    اون به همتون گفت که میتونست منو تو راند 2 فینیش کنه اما حدس میزنم انگار میخاست صورتش تو 3 راند دیگه ارایش کنه و عوضشم با عصا بره .
    ما 1-1 یم . و این بارو از دست نمیدم
    بنیل : حبیب کار شگفت انگیزی رو انجام داد

داریوش بر این عقیده است که حبیب نورماگومدوف گات لایت ویت UFC است اما چارلز چندان عقب نیست .
    فایتر اشوری-امریکایی فاش کرد که به اعتقاد او چه کسانی گات لایت ویت هستند . به گفته داریوش حبیب همچنان
    در رده بندی خودش در صدر قرار دارد . او سپس از چارلز , تونی فرگوسن و رافائل دوس انجوس به عنوان نفرات دوم سوم ( با امکان تغییر در جایگاه شان) چهارم یاد کرد .
    با این حال داریوش اضافه کرد که چارلز در استانه ظهور به عنوان گات 155 بلامنازع UFC میباشد اما در ابتدا خاطر نشان کرد که باید شاهد پیروز های افتخار امیز بیشتری
    از سوی دوبرانکس باشد .
    من واقعا زیاد در موردش فکر نکردم . چون میدونی بی جی پن هستش . جای تامل دربارش زیاده . ولی به نظرم چارلز داره به گات لایت ویت
    تبدیل میشه . اما فکر میکنم اون به کمی بیشتر از این نیاز داره . فکر کنم اون به چیزی بیشتر از اینی که الان داردش نیاز داره . فکر میکنم شاید بعد از اینکه این اتفاق افتاد
    بعدش بتونیم در مورد وضعیت گات صحبت کنیم .
    حبیب واقعا کار شگفت انگیزی رو انجام داد اومد و همه رو زد . ای کاش با گراپلر های بیشتر فایت میداشت . اما نمیشه موفقیتش انکار کرد پس بله
    اون عملکردش شگفت انگیز بود

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)