ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot

پشت صحنه رویداد UFC Fight Night: McGregor vs. Siver چه اتفاقاتی رخ داده است

این مسابقه که به عنوان UFN 59 هم شناخته میشود تا دقایقی دیگر از امروز یعنی 18 ژانویه 2015 در سالن TD Garden شهر بوستون برگذار خواهد شد.
    برای مسابقه اصلی این رویداد، وزن پروزن (FeatherWeight) و مبارزه بین مرد خوش نام و سرسخت ایرلندی و مبارز قدرتمند و دورگه آلمانی/روس، انتخاب شد.
    این مبارزه برای هر دو ورزشکار حائز اهمیت بالایی هست از این رو که اگر "کانر مک گریگور" برنده مسابقه باشد، یک گام بزرگ برای بدست آوردن مسابقه عنوان قهرمانی برداشته است و برای "دنیس سیور" هم یک مبارزه حیثیتی است و به نوعی تضمین کننده حضورش در UFC به عنوان یک مبارزه درجه اول میباشد.
    "نورمن پارک" دیگر مبارز ایرلندی که در 10 مسابقه گذشته بازنده از زمین خارج نشده، قرار بود که با "جورج مسویدال" آمریکایی مقابله کنه، ولی به هر حال خیلی زود و در ماه دسامبر مشخص شد که به خاطر آسیب دیدگی با "گیلسون تیبائو" تعویض شده است. این مبارز برزیلی هم بعد از بیش از 15 ماه دوری از UFC فرصت این رو داره که دوباره شایستگی هایش را ثابت کند.
    "پائول فلدر" تکواندوکار برجسته فیلادلفیایی هم قرار بود در این رویداد با "جانی کیس" مصاف بدهد، ولی فلدر از این رویداد خارج شد و در UFC 182 با "دنی کستیلو" روبرو شد و البته دهمین برد متوالی اش رو با جایزه Performance of the night جشن گرفت. فلدر با "فرنک تروینو" جایگزین شد، و تروینو هم در 23 دسامبر به علت آسیب دیدگی از رویداد بیرون گذاشته شد و فرصت به "فرانکی پرز" مبارز گمنام و تازه وارد داده شد تا با کیس مصاف دهد.
    "کوستاس فیلیپو" مغربی قرار بود در رویداد اصلی با "یوریا هال" مسابقه بدهد، ولی بخت با فیلیپو یار نبود و مجبور شد به علت آسیب دیدگی از رویداد خارج شود. او با "لوئیس تیلور" مبارز سابق سازمان StrikeForce جایگزین شد، البته تیلور مدت ها از میادین بزرگ دور بود و در سازمان های ایالتی مبارزه میکرد ولی رکوردش را به خوبی ارتقا داد ولی او هم در 11 ژانویه یعنی هفته پیش به علت آسیب دیدگی از ناحیه عضلات کمر از حضور در این رویداد انصراف داد و هال باید با یک مبارز تازه وارد و البته خوش فرم به اسم "رون استالینگز" دیدار کند.
    پیش بینی شخصی من از این مبارزه این هست که مبارزه بسیار قشنگی خواهد شد و حتی از مبارزه اصلی و ماقبل اصلی هم بیشتر بینندگان رو به وجد خواهد آورد.
    "ادی آلوارز" مبارز قدرتمند و سرسخت "فیلی" دیگر پنسیلوانیایی بود که قرار بود در این رویداد و در مسابقه ماقبل اصلی به مصاف "بنسن هندرسن" برود، به هر حال آلوارز هم به علت بیماری از مبارزه کنار رفت و با "دونالد سرونی" که پیش از این در UFC 178 به او باخته بود جایگزین شد. سرونی پیش از این هم دوبار به مصاف هندرسن در WEC 43 و WEC 48 رفته است و در هر دو مسابقه هم پذیرای شکست بوده است، بار اول مبارزه بر سر عنوان موقت قهرمانی و بار دوم هم برای تصاحب عنوان قهرمانی که با فن گیوتین شکست را متحمل شده است. غیر از اینکه این مبارزه برای سرونی که این روزها وضعیت خوبی دارد میتواند اهمیت حیثیتی داشته باشد، او 15 روز قبل در UFC 182 با رای اکثریت "مایلز جوری" را شکست داده است.
    کمتر اتفاق می افتد که مبارزینی در سطح بالا اینقدر با فاصله کم مبارزه بگیرند و البته سرونی از اینکار حتما هدف بزرگی دارد و احتمالا به دنبال انتقام از هندرسن ناآماده این روزهاست. برای وی آرزوی موفقیت در این مبارزه مهم دارم.

آرش کریمی 28 دیماه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    78
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    بچه ها در کل فایت عالی بود به نظر من,هندرسون تعداد ضربات بیشتری وارد کرد ولی چون ضربات کابوی کاری تر بود و در راند دوم چون بنسون رو زمین زد و این ها باعث شد که کابوی برنده باشه ولی مسابقه شون خیلی نزدیک بود, و از مسابقه زیبای کانر نباید گذشت به نظر من آینده خوبی در انتظارشه من که ازش خوشم میاد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    545
    امیر و ارش نظرات شماروهم خوندم .....امیر بااینکه از سبک مبارزه بنسون خوشش نمیاد یه ضاعقه شخصیه و بش باید احترام گذاشت قبالا یه دوره باامیر درمورد سبک و مبارزه بنسون صحبت کرده بودیم و امیر دلایل خودشو درمورد و من هم دلایل خودمو درمورد بنسون گفتم(من تواین وزن هندرسون روازهرکس دیگه ای بیشتر دوست دارم چون بنا به دلایلی که خودم دارم مبارزعالیی میدونمش) تو این مبارزه که خودتونم دیدین برتری مبارزه انصافا با هندرسون بود از لحاظ ضربات درست به حریف که خودتونم امارشوداده بودین و بازی خیلی نزدیک به هم بود ولی سرجمع برد رومیشه گفت باید به بنسون میدادن که امیرخودتم یه جورایی اینو تایید میکنی ولی بانظرارش خیلی موافقم چون این سیاست کار ufc هم هست که یکی که تو چش باشه و سروصدا به پاکنه معمولا اونو بالا میکشه من از سبک مبارزه سرونی هم خیلی خوشم میاد چون این چند مدت امار خیلی خوبی داشت و حریف های خیلی خوبیو شکست داد ولی هنوز به نظرمن ضعف تاکتیکی و مدیریت قدرتمند رو مبارزه دار(درقیاس با قهرمان این وزن یعنی پتیس) که به نظرم این شکل بره جلوی پتیس مبارزه روواگزار میکنه ....باز میگم اگه به حریف های این چند مدت اخیر بنسون نگاه کرده باشین میبینن که بنسون بایدیه مقدار بش حق داد که نتونه همرو ناک اوت کنه باتشکر
    کاربر سایت

عضو انجمن
    545
    علی رضامنم از کانر خیلی خوشم میاد ولی به نظرم باید حداقا بایه top 5 مبازه میکرد تامعلوم میشد چند مرده حلاجه!!! سبک مبارزه کانر فوق العادهست ولی بااین سروصدایی که به پاکرده نمیشه اتکاکرد بایددر عمل ببینیم چیکار میتونه کنه چون الدو به نظرم یه ویرانگر واقعیه همه میدونن الدو مبارزه قدرتمندیه ولی تو بازی اخرش بامنز که خیلیا روش حساب کرده بودن تنها شانس بین مبارزه هایه اخیر این وزن که بتونه کمربند رو ازش بگیره رو هم کنترل کرد ویه بازی از خودش نشون داد که حتی توسایت های خارجی میگفتن تاحالاکسی الدو رو این شکلی ندیده بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    از همه ی بچه ها ممنونم بخاطر شرکت تو بحث،و مخصوصا از آرش تشکر میکنم بخاطر ایجاد این تاپیک خیلی مفید،و ازتون میخوام بعد از این اینطور بحث ها بیشتر انجام بشه تو سایت و همه ی دوستان شرکت کنن و نظرات خودشون رو مطرح کنن تا هممون یاد بگیریم و یاد بدیم.
    آرش جان منم کاملا حرفت رو راجع به سیاست های سازمان قبول دارم البته این هم ناگفته نمونه که تیم داوری و قضاوت مسابقات MMA تشکیل شده از کارشناسان کمیته ی ورزشی هر ایالت که جدا از UFC هستش و درواقع مسئولین یا کارمندان یا به هر شکل تحت نظر UFC یا سازمان MMA دیگه ای نیستن و تدوین قوانین برگزاری مسابقات MMA(نه فقط UFC) و قضاوت اونها به عهده ی این کمیته های ورزشیه ایالته که تحت نفوذ هیچ سازمان ترقی دهنده ی MMA نیست و بعضا" چوب هم لای چرخ سازمان ها میکنن و ضد منافعشون عمل میکنن(برای نمونه کنسل کردن مبارزات مهم با تست دوپینگ،مبارزه ی بلفورت)،اما خب به هر حال مسلما پشت پرده موافقت ها و مخالفت هایی مناسب با سیاست های UFC با این تصمیمات وجود داره... و همونطور که اشاره کردی درمورد دادنِ شانس کسب عنوان اکثر اوقات سیاست های UFC تاثیرگذار بوده بیشتر از توانایی ها،عملکرد و لیاقتِ مبارزها
    جوابی که من به پست شما دادم فقط درمورد صحبت هات راجع به معیار امتیازدهی و این که کنترل بازی و زمین رو معیار اصلی امتیازدهی عنوان کردی بود وگرنه با بقیه صحبت هات موافقم. منظورم از تعصب روی کشتی همون اعتقادت به تاثیر زیاد کشتی تو این رشته ست وگرنه میدونم کشتی گیر نیستی! از عکست پیداست،مشخصه ی بارز یه کشتی گیر گردن و سرشونه ی برجسته و ورزیده ست که تو این تصویر دیده نمیشه و درعوض تو دلتوئید و پشت بازوی برجسته داری که مشخصه ی یه رزمی کار و کسیه که کیسه خوب زده باشه. علاوه براین بنظر میرسه با قرار دادن دندونگیر عکس انداختی که این هم حکایت از رشته ی رزمیت داره.

درمورد مکگرگور صحبت زیاده اما مهمترین نکته ای که شاید خیلی ها بهش توجه نکردن این هست که این شخص تا این لحظه با هیچ مبارز سطح بالا تو زمینه ی سابمیشن و مبارزه ی زمینی روبرو نشده(پوریر،سیور و برانداو تو سابمیشن حرفهایی برای گفتن دارن اما قطعا با سطح یک جهانی فاصله دارن و مهارت های مبارزه ی زمینی Ground and pound اونها هم اصلا بالا نیست) و UFC یجورایی راه اونو از وسط اینطور مبارزها باز کرد و به شکل کم خطر به آلدو رسوند.
    از همه ی این چالش های بالقوه که باید جلوش قرار میگرفت و نگرفت مهمتر استاد ضربات زمینی و مبارزه ی استقامتی فرانکی ادگار،و استاد کشتی و زمین زدن و مبارزه ی سرعتی چد مندس بود.
    آلدو هم یه مبارز سرپاست،تو مبارزه ای که سبک هردو نفر مبارزه ی سرپا و تهاجمیه و کل مبارزه به احتمال قوی قراره سرپا دنبال بشه،فارغ از اختلاف سطح حملات،هر دو مبارز از یه شانس نسبی خوب برای رسیدن به ناک اوت و پیروزی برخوردارن. اما زمانیکه یه مبارز سرپا و هجومی روبروی یه مبارز زمینی و متخصص کشتی و Ground and pound قرار میگیره قصه کاملا متفاوته!
    با اینکه پیش بینی من پیروزی آلدوست اما شانس پیروزی مکگرگور رو هم تو این مبارزه 35 تا 40درصد میدونم. اما تو مبارزه مقابل فرانکی ادگار من شانس پیروزی مکگرگور رو کمتر از 5درصد میدونم. و اگر چنین رقابتی با همین توانایی های فعلیِ این دو مبارز انجام بشه و به پیروزی مکگرگور ختم شه میتونم بگم یکی از عجیب و غریب ترین چیزهایی که تو MMA رخ داده دیدیم!

UFC و مسابقه سازش آقای جو سیلوا خیلی بهتر از ما میدونستن که اگر تو این مسیر تا شانس کسب عنوان، ادگار یا مندس رو سد راه مکگرگور قرار بدن دیگه رویداد اصلیِ بر سر عنوان با حضور چنین مبارزِ تماشاگر پسند و پر سروصدا و پرفروشی وجود نخواهد داشت.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)