ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012

11 (خبر فوری) : کنسل شدن رقابت وایدمن مقابل بلفورت

(خبر فوری) : کنسل شدن رقابت وایدمن مقابل بلفورت

کریس وایدمن-ویتور بلفورت کنسل شد، راندا راوزی-
    کت زینگانو سرخط رویداد UFC 184 خواهد بود

مبارزه ی شدیدا موردانتظارِ عنوانِ میان وزن بین قهرمان کریس وایدمن و مدعی برتر
    قهرمانی ویتور بلفورت ملغی ست.
    MMAjunkie از چند منبع نزدیک به سازمان آگاه شد که کریس وایدمن طی تمرینات
    دچار آسیب دیدگی گردیده و مجبور به کنار کشیدن از رقابت شده ست. تمامی این
    منابع به صورت گمنام درمورد وضعیت صحبت کردند،چرا که هیچکدام مجاز به توضیح
    رسمی راجع به موضوع نیستند.
    این رقابت به عنوان رویداد اصلیِ UFC 184 ماه آینده در نظر گرفته شده بود، اما این
    افتخار حالا نصیب قهرمان Bantamweight زنان، راندا راوزی میشود که قرار است در
    مقابل کت زینگانو در رقابتی که در واقع بعنوان رویداد ضمیمه ی اصلی در نظر گرفته
    شده بود مبارزه نماید.

January 30, 2015
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    نقل قول نوشته اصلی توسط aanj نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم.
    1-من که اصلن مثل شما فکر نمیکنم وایدمن مبارز ضعیفی باشه،
    اولن روحیه ی خیلی خوبی داره و به راحتی عصبی نمیشه و عنان اختیار از کف نمیده، بعنوان نمونه خود آنرسون سیلوا توی چندتا مبارزه ی آخرش(بجز دومین مبارزه اش با سونن و دومیش با وایدمن)بقدری فشار و استرس داشت که سعی میکرد با لودگی و دلقک بازی خودشو آروم کنه و روحیه ی حریفشو بیاره پایین(البته این یه مکانیسم دفاعی هست توی بعضی افراد برای کسب آرامش در لحظات صعب و سخت)و البته براش همه جا خوب جواب داد جز مبارزه ی ماقبل آخرش، این دلقک بازی سیلوای بزرگ؛ وایدمن رو متاثر نکرد و اون حواسش جمع کار خودش بود.
    در ثانی وایدمن هم چِین خوبی داره هم ضربات مشتش خیلی سنگینن،حتی از فاصله ی نزدیک، با اینکه بنظر نمیرسه ضربات سنگینی بزنه، نمونه اش هم توی مبارزاتش هست،از قبیل مبارزه ی نخستش با سیلوا و ضربه ای که توی راند اول به سیلوا زد و ناک داونش کرد.
    2-من مثل بقیه منتظر فایت بعدی وایدمن با فایتری دیگه بودم تا این هاله ی ابهامی که توی ذهنم شکل گرفته بود در مورد قهرمانیش زدوده بشه، که سکه ی شانس بنام ماچیدا خورد، فایتری که مبارزه کردن باهاش خیلی سخته(بخاطر استایل آن اُرتُدُکسش- جو روگان بهش کاراته استایل هم میگه- این استایل بقدری خوب جواب داده که جونز که زیر مجموعه ی این استایل مبارزه میکنه و از استایل ماچیدا گرته برداری کرده، براحتی حریفانشو کنترل میکنه با این استایل)، و همانگونه که افتد و دانید وایدمن عالی ظاهر شد و نشون داد که همچین بیخود و مفت هم قهرمان نشده.
    3- ویتور نشون داده توی مبارزه سر کمربند و قهرمانی بد مبارزه میکنه، حالا یا بخاطر فشار عصبی یا علل دیگه ای که من نمی دونم.
    نتیجه : اینجاست که عقل سلیم حکم میکنه که ویتور بلفور هم کار راحتی واسه بردن کمربند در پیش نداره و نظر من یا دیگری و علقه های ما در نتایج مبارزات به هیچ وجه دخیل نیست.
    پی نوشت1-من توی این چند سالی که دارم مبارزه ها را دنبال میکنم واسه خودم یه چیزی مبرهن و واضح شده و اون اینه که توی گلادیاتوریسم مدرن کسی شانسی به جایی نمیرسه و باید چیزی در چنته داشته باشه که رو کنه.
    پی نوشت 2-تمام مطالب فوق نظر و برداشت شخصی اینجانب هست و دلیلی وجود نداره که درست و درمان باشن.
    کسب عذر از بزرگان سایت بابت گستاخی و اظهار لحیه.

سلام aanj عزیز ممنون از نظر بسیار مفید و کاملت
    صد درصد وایدمن مبارز ضعیفی نیست و صد درصد قهرمانیِ هیچکس تو سطح بالاترین سازمان برگزار کننده ی مسابقات MMA اتفاقی نیست،نظر بقیه ی دوستان رو نمیدونم اما صحبت من راجع به ترسیدن وایدمن و... اصلا به این معنی نیست که اون مبارز ضعیفیه،درسته که پیش بینیم از این مبارزه ی کنسل شده پیروزی بلفورت بود اما به هرحال وایدمن قهرمان واقعیه چرا که دو مرتبه از عنوانش دفاع کرده.
    اتفاقا من برعکس اکثر دوستان فکر میکنم تو مبارزه ی دوم حتی اگر پای سیلوا نمیشکست هم وایدمن پیروز میشد،چرا که پیش از اون اتفاق هم کاملا سوار مبارزه بود و سیلوا وسط دردسر بود.
    درمورد نتیجه ای که گرفتی باید بگم تو UFC هیچ مبارزه ی راحتی وجود نداره aanj عزیز،اما اینکه کسی پیش بینیش از یه مبارزه پیروزیِ مبارز x باشه معناش این نیست که به آسونی قراره این کارو بکنه و کار راحتی در پیش داره. و صدالبته علایق ما تاثیری در نتیجه ی مبارزه نداره این که جز واضحاته،هرچیزی که گفته میشه فقط پیش بینی و حدس و گمانه بر اساس دیده ها از مبارزه های قبلیِ دو مبارز.
    اما درمورد توضیحت راجع به استایل ماچیدا و جونز اصلا باهات موافق نیستم،استایل این دو مبارز شباهتی به هم نداره.
    از لحاظ گارد،ماچیدا راست گارده و جونز گارد عوض میکنه اما اکثر اوقات چپ گارده،
    از لحاظ سبک کلی ایستادن،ایستادن ماچیدا نشئات گرفته از ایستادن کلاسیک کاراته شوتوکان و کمی هم سومو هست،اما جونز ایستادن موی تای و سبک های غربی رو داره،
    از لحاظ استایل مبارزه،سبک ماچیدا بر پایه ی مبارزه تو فاصله ست و استایل اصلی اون ضدحمله و جابجایی های سریع خارج از برد حریفه،برعکس استایل مبارزه ی جونز کلینچ،بوکس کثیف و مبارزه ی نزدیک و کُشتیه.
    استایل های unorthodox یا "استایل غیرمعمول"ِ زیادی وجود داره اما استایل ماچیدا که ازش بعنوان کاراته استایل هم یاد میشه،در MMA تقریبا منحصربفرده بخصوص گارد و ایستادن و استایل جونز هیچ شباهتی به این استایل نداره.
    حتی اگر مقصودت از اینکه سبک جونز زیرمجموعه ی سبک ماچیداست و از اون الگوبرداری کرده فقط اون قسمت از سبک جونز باشه که گاهی برای دور موندن از حملات بوکسینگِ حریف انجام میده باز هم از دید من اصلا شباهتی به طرزی که ماچیدا این کارو انجام میده نداره،چرا که ماچیدا با جابجایی های سریع و خارج شدن از فاصله ی درگیری و استفاده از زاویه ها این کارو میکنه اما جونز با داک کردن و یا استفاده ی مستقیم از برتریِ دسترسیش این کارو انجام میده و در عین بیرون موندن از برد حریف روند رو به جلوشو حفظ میکنه و جابجایی و عقب کشیدن نداره، از لحاظ فنی این دو کاملا عکس همه. درواقع هردو یک کارو انجام میدن و به یک هدف میرسن اما با وسایل متفاوت بنابراین نمیشه گفت استایل یکی مشتق از استایل دیگریه.
    و در نهایت درمورد جمله ی آخرت،اصلا اینطور تعارفات رو نکن دادا،اینجا استاد و شاگردی وجود نداره،همه شاگردِ هم هستیم و از هم یاد میگیریم،تمام عمرمون هم واسه یاد گرفتن کافی نیست،ممنون از لطفت که بقیه رو از طرز فکر و تحلیلت و دانسته هات آگاه میکنی.
    همیشه گفتم باز هم میگم همه ی دوستان سعی کنن تو بحث ها شرکت کنن تا دانش بیشتری وسط و در دسترس باشه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    40
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    ببخشید که بی ادبی میکنم ولی وایدمن خودشو خیس کرده از وقتی که دیده ویتور انقد اماده و با انگیزه واسه کمربند
    این امریکایی ها هر طور شده میخوان این کمربند حساس رو واسه خودشون نگه دارن
    (خبر فوری) : کنسل شدن رقابت وایدمن مقابل بلفورت
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    منم با نظر امیر موافقم استایل ماچیدا با جونز متفاوته .استایل جونز بیشتر به سمت موتای گرایش داره اما سبک ماچیدا به شوتوکان و سبک دفاع،حمله و ضد حملشون هم که واضحه. اما در مورد وایدمن و بلفورت من به شخصه فکر نمیکنم که بلفورت بتونه وایدمن رو شکست بده و در این مورد حاظرم با هرکسی شرط ببندم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    35
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    قبل از اینکه سیلوا پاش بشکنه وایدمن ازش سر بود . به بازی قبلم نمیشه گفت شانسی . اگه اینطور باشه هر مشتی که زده میشه ممکنه به هدف بخوره ممکنه نخوره پس همه ی بازی شانسیه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    316
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط arzhang نمایش پست ها
    این وایدمن ک خیلی بچه سوسوله....2تا مبارزه با سیلوا همش از رو شانس برد...اولیش ک ب خاطر مسخره بازی سیلوا بود.....دومیشم ک شانس آورد پای سیلوا شکست.....ی حسی بهم میگه اگه این دوتا واسه مبارزه سوم باهم روبه رو بشن سیلوا وایدمن رو پودر میکنه
    هر 2 بار رو شانسی برد؟:-dماچیدا رو هم شانسی برد؟بیخیال:-d
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    80
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    ماچیدا رو خوب کار کرد ولی هر دوتا مبارزه قبلیش با سیلوا از رو شانس بود
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)