ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 14 از 22 نخست ... 41213141516 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 217
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541

بحث و گفتگو در حوزه ی هنرهای رزمی ترکیبی (ufc+)

چرا نمیشه این عکسارو دانلود کرد؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    درود و احترام .
    کج فهمی گویا لغت صحیحی هست که بین من و شما تفاق افتاده ،حرف هر دوی ما به یقین یکیه . من نظر در برگردوندن کلمات بود و یافتن لغتی شبیه و همگون ، بدون تردید توضیحات پیرامون این لغات بودن که مارا به مفهوم اون اصطلاح و یا لغت رهنمون شدن و بلاتردید برای اینکه دیگری هم این تکنیکها و کلمات را بشناسه باید واسش توضیح بدیم .خودم من هم بعضی اصطلاحاتو از خود شما یاد گرفتم و افتخار شاگردی دارم .
    گمانم ایراد از توضیحات من بوده که واضح نبودن یا ناکافی و گرنه حرف من با شما دوست محترم یکیست .
    موفق و شادروز باشید پیوسته
    کاربر سایت

عضو انجمن
    545
    هی بابا.....این فایت نایت 57 همش شد زدحال روی سوانسن حساب دیگه ای باز میکردم فکر میکردم میتونه جلو تکداون های ادگر رو بگیره ولی از راند اول تسلیم تک داون های ادگر شد ...بازی ضعیفی سوانسن از خودش نشون داد.........
    ویرایش توسط moein : 2014/11/25 در ساعت 13:15
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    نقل قول نوشته اصلی توسط moein نمایش پست ها
    هی بابا.....این فایت نایت 57 همش شد زدحال روی سوانسن حساب دیگه ای باز میکردم فکر میکردم میتونه جلو تکداون های ادگر رو بگیره ولی از راند اول تسلیم تک داون های ادگر شد ...بازی ضعیفی سوانسن از خودش نشون داد.........
    ضدِ حال؟؟! جانِ معین دلت میاد از این کلمه راجع به اون مبارزه ی ادگار استفاده کنی؟!! فوق العاده بود این بشر باورنکردنی بود... این ادگار انگار قصد پیر شدن نداره قصد بیخیال شدن نداره قصد خسته شدن و از نفس افتادن نداره لامصب!! به جرات میگم از لحاظِ قلب و توان بهترین مبارزِ یو اف سیه واقعا بی برو برگرد... اگر پایینِ صفحه ننویسه راندِ پنجم خداوکیلی از مبارزه کردنش میتونی بفهمی راندِ چندمه!!؟؟
    مخصوصا اون پیگیری و تلاشِ عجیبش واسه سابمیشن کردنِ سوانسن که بالاخره تو ثانیه های آخر به سرسختیِ سوانسن غلبه کرد واقعا دیدنی بود،تعجب کردم که "مبارزه ی شب" انتخواب نشد
    من که خیلی حال کردم با این رویداد...انصافا خیلی قشنگ بود از مبارزه ی بناویدز گرفته تا مبارزه ی سنگین وزنشو شکست خوردنِ برد پیکت و عملکردِ دیدنیِ باربوزا جلوی بابی گرین و همین رویدادِ زیبای اصلی همش قشنگ بود...
    من مبارزه های مقدماتیِ زودهنگامو ندیدم اما انگار مبارزه ی Paige VanZant مبارزِ جدیدِ دسته ی strawweight زنان با Kailin Curran "مبارزه ی شب" انتخواب شده،الان گذاشتم دانلود شه ببینم این مبارزه چجوری بوده که فایتِ ادگار یا چیکو کاموس مبارزه ی شب نشد! میگن دختره قبل از اینکه فایتر بشه داداششو میزده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    116
    مبارز مورد علاقه Chuck_Lidell_500x325
    سلام خسته نباشید
    منم با نظر اقا امیر موافقم پرچم فرانکی بالاست
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot

دوستان عزیز

در این تاپیک می توانید به بحث و تبادل نظر در حوزه ی هنر های رزمی ترکیبی بپردازید

» موضوع بحث ها و گفتگو ها کاملا آزاد می باشد «

در صورت مشاهده ی بی احترامی و توهین ، با کاربر خطا کار برخورد جدی خواهد شد

کاربر سایت

عضو انجمن
    545
    اره امیر جان شاید این حرفم واسه سلیقه شخصیمه که بازی سرپارو به بازی رو زمین ترجیح میدم واسه همین زیاد به بازی ادگر توجه نمیکنم ولی درسته مبارزه ادگر عالی بود ولی باید سوانسن هم رو خودش بیشتر کارمیکرد تا میتونست جلو بازی فرانکی رو بگیره حالا به هر شیوه ممکن مثل مبارزه لینکر و مک کال که کمتر کسی فکر میکرد لینکری که یه مبارزه سرپاست بتونه جلو مبارزه روزمین حرفه ای مک کال رو بگیره ولی تونست از قدرت سرپاش بازدن مشت های ترسناک که باقدرت به شمت مک کال میزد وا ونو ازخودش دور میکرو ودفاع مقابل تک داون تنست مبارزه رو به نفع خودش تموم کنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043

توجه.................................................. ....توجه

دوستان تقویم انجمن راه اندازی شد ، بعد از این تمامی رویدادهای مشخص شده ی UFC
    و سایر رویدادهای مهم رزمی در طول سال، با پوستر رسمی و اطلاعات مختصری از زمان و
    مکان.برگزاری داخل این تقویم مشخص میشن و همونطور که تو عکس زیر مشاهده میکنین
    با کلیک روی کلمه ی. تقویم که تو منویی که بالای تمام صفحات سایت نمایش داده میشه
    وجود داره وارد. تقویم انجمن میشین ، و با تنظیم تقویم روی نمایش بصورت ماهانه میتونین
    تمامی رویدادهایی. که تو اون ماه برگزار میشن رو ببینید و با کلیک بروی هر رویداد اطلاعات
    مربوط بهش رو مشاهده.کنید.و.همینطور با فعال.کردن"یادآوری"برای هر.رویداد قبل از انجام
    اون با پیام خصوصی مطلع بشین.

کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    اقا حقوق و مزیا توی مسابقات (ufc - ufn - MMA BELLATOR) چه جوریه برای هر مسابقه پول میگیرند با قرار داد کلی میبندد برا چند مسابقه یا ...
    بعد کسای که ببازن پول بهشون تعلق میگیره یا کسی که زیبا ترین مسابقه شب انجام داده باشه مبلغی علاوه بر پول تعیین شده میگیره...؟؟؟

کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lesnar Smart نمایش پست ها
    اقا حقوق و مزیا توی مسابقات (ufc - ufn - MMA BELLATOR) چه جوریه برای هر مسابقه پول میگیرند با قرار داد کلی میبندد برا چند مسابقه یا ...
    بعد کسای که ببازن پول بهشون تعلق میگیره یا کسی که زیبا ترین مسابقه شب انجام داده باشه مبلغی علاوه بر پول تعیین شده میگیره...؟؟؟

سلام
    قراردادی که میبندن فقط تعداد مبارزاتی که برای سازمان باید انجام بدن رو مشخص میکنن با الگوی کلی سهم درآمدشون رو.
    اما درآمدشون بعد از هر رویداد تسویه حساب میشه و ارتباطی به برنده یا بازنده نداره تو سطح مبارز های معروف،یعنی مبارزی که قدیمی تره و مشهور تره حتی اگر ببازه درآمد بیشتری نسبت به مبارز کمتر شناخته شده که شکستش داده بدست میاره،بعنوان مثال تو مبارزه ی کریس وایدمن و اندرسون سیلوا، سیلوا با اینکه شکست خورد اما درآمدش از مبارزه خیلی بالاتر از وایدمن بود. بطور کلی مبارزی که بیشتر تماشاگر پسنده و بیشتر عامل فروش رویداده درآمدش بیشتره،نه الزاما برنده یا بازنده.
    بله همه ی مبارزها پول میگیرن بابت مبارزه چه برنده و چه بازنده،مبارزهایی هم که زیباترین ناک اوت یا سابمیشن رویداد رو داشته باشن و یا مبارزشون بعنوان مبارزه ی شب انتخاب شه یه جایزه ی نقدی جداگانه از دستمزد مبارزه بهشون تعلق میگیره که معمولا 50,000 دلار هست این جایزه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    225
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    درود به همه دوستان عزیز

به عنوان یه ورزش در کنار کشتی برا mma کدوم بهتره؟؟

موی تای . کیک بوکس یا وشوو
صفحه 14 از 22 نخست ... 41213141516 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 217

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)