ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012

11 جان جونز خلع عنوان شد، مبارزه ی کورمیر و جانسون برای عنوان بی صاحب

جان جونز خلع عنوان شد، مبارزه ی کورمیر و جانسون برای عنوان بی صاحب

جان جونز خلع عنوان شد،دنیل کورمیر برای عنوان بی صاحب
    در UFC 187 با آنتونی جانسون ملاقات خواهد کرد

UFC جان جونز را از عنوان قهرمانی نیمه.سنگین خود خلع عنوان کرده و بعنوان نتیجه
    ی اتهام درگیری او در.تصادف و فرار یکشنبه در نیومکزیکو این مبارز 27.ساله را بصورت
    نامحدود(بدون زمان تعیین شده) معلق کرد.
    دانا وایت رئیس UFC اخبار را در نسخه ی امشب FOX Sports Live اعلام کرد.
    درنتیجه.ی تعلیق جونز،دنیل کورمیر مدعی اخیر عنوان،برای رقابت با آنتونی جانسون
    برای عنوان بی صاحب 205.پاوند در UFC 187 بیست و سوم می،وارد لیست میشود
    وایت گفت او با جونز و وکیلش در آلباکورک،.جایی که جونز زندگی میکند و در باشگاه
    Jackson-Winkeljohn MMA تمرین میکند ملاقات کرده است.
    وایت گفت:
    اون چیز زیادی نگفت. متاسفانه اون باید به مشکلات قانونی خودش رسیدگی کنه.
    وکیل اون چیز زیادی نگفت. اساسا ما به اونجا رفتیم تا بفهمیم واقعیت چی بوده و
    خیلی چیزها در مورد اینکه اون روز چه اتفاقی افتاده گفته شده. خیلی از اونها غیر
    واقع.هستن.خیلی از.اونها گمانه.زنی هستند.و ما میخواهیم.داستان.رو.از زبون.خود
    جونز بشنویم و ببینیم وکیل اون درمورد این مساله چی برای گفتن داره.
    متاسفانه اون.خیلی ناامید شده.اون ناراحته.اون میخواست که بعنوان.یکی از.بزرگ
    ترین ها و شاید بزرگ ترین به دورانش خاتمه بده..اون ناامید شده،اما این چیزیه که
    هست،این تصمیمیه که ما مجبور بودیم بگیریم.
    روز دوشنبه جونز خود را معرفی نمود، و به اتهام ترک صحنه ی تصادفِ منجر به جرح
    بازداشت.شد.طبق.گزارشات او با قرار وثیقه.ی 2500 دلاری شب.دوشنبه.بازداشگاه
    را ترک کرد.
    ساعات اولیه ی صبح یکشنبه خودروی یک زن 25 ساله ی باردار بعد از اینکه خودرو
    بیوکِ.SUV تقره.ای چراغ قرمز.را رد.کرد تصادف.کرده و با.خودرو.ی.سومی برخورد.کرد
    یک مرد مشخصات.جونز.را اعلام کرد که از.خودروی.SUV فرار.کرده و مجددا.بازگشته
    و مقدار زیادی پول از خودرو برداشته و گریخته است.
    یک افسر پلیسِ خارج از خدمت که جونز را شناسایی کرده است در داخل SUV .یک
    پایپ ماریجوانا ، مقداری ماریجوانا و ​.کاغذ اجاره نامه ی واگذاری خودرو به. این مبارز
    را یافت.

April 28, 2015

کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    یعنی دو سه ماهه منتظر فایت رنین براوو با تی جی وجان جونز با رامبل بودم هردوهم کنسل شد .با این روند فکر کنم مک گرگور با جوزی الدو هم کنسل بشه :((((((((((
    کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    توی کشورای لیبرال -دموکرات اس اساس قوانین شان و شخصیت افراده، و احترام به اون که بهش میگن dignity و به فارسی ترجمه اش میشه کرئ کرامت انسانی. مثلن یه کاریکاتوریست میتونه همه ی خطوط اجتماعی را رد کنه با مذهب شوخی کنه با سیاستمدارها منوط بر اینکه به شخص خاصی توهین نکنه، یعنی حقوق همدیگه را باید رعایت کنن، شکستنشون تخلفه و حد بالاش هم از زیرش در رفتنه، مثل فرار از صحنه ی جرم.
    اینها همه درست، اما اینها که ما به زندگی شخصی فوتبالیست سرک بکشیم جز فضولی نیست، و کار پاپاراتزیهاست و آدمهایی که وقت آزاد زیادی دارن و نمیدونن با مازاد اون چه بکنن، پس رو میاران به روزنامه های زرد. فوتبالیست مورد علاقه ی من عالی بازی کنه مهم نیست اخلاقیاتو رعایت نکنه، چون چیزی که مطلوب منه بازی کردنش نه زندگی شخصیش. اگه من دنبال کسی میگردم که از نظر اخلاقی متکامل باشه بهتر نیست برم دنبال یه زعیمی بزرگی، فیلسوفی، امامی ، پیغمبری یا بزرگمردی بگردم؟
    واسه من که مبارزه ی آزاد یا همون گلادیاتوریسم مدرن را میبینم اتفاقن خوشایندتره مبارز محبوبم خشونت کانون رفتارهاش باشه. مثه مک گرگور(برادران دیاز هم البته و تیتو اورتیز) که مثه خروس جنگی به همه میپره و با این کارهاش کلی طرفدار پیدا کرده و کلی پول توی جیب حضرات یو اف سی کرده.
    من با دوست نادیده آقای بسنجیده موافقم و شک نمیارم که نظرات موافق این عمل یو اف سی توی شبکه های اجتماعی بیشتر نظرات حریفای مغلوب جونز هستند که میخوان بای نحو کان اونو حذفش کنن.
    اضافه کنم که اکثر فایترها زندگی گذشته شون آکنده از خشونت بوده و خودشونم قلدرای مدرسه و محله بودن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    امیر دیدی گفتم تاثیر داره تووی کریرش، دانا وایت خیلی کار درستی کرد شایسته احترام بود کارش. اما اینکه چرا کورمیر دوباره بهش شانس برسه هم جای بحث داره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    32
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    جان یه مبارز تمام عیاره قبول ولی بشدت ازخودراضیه،درکل ازاین اتفاق خوشحال نشدم ولی ناراحتم نشدم
    حالارقابت تو Light Heavyweight قشنگ تر و فشرده ترمیشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    نقل قول نوشته اصلی توسط aanj نمایش پست ها
    توی کشورای لیبرال -دموکرات اس اساس قوانین شان و شخصیت افراده، و احترام به اون که بهش میگن dignity و به فارسی ترجمه اش میشه کرئ کرامت انسانی. مثلن یه کاریکاتوریست میتونه همه ی خطوط اجتماعی را رد کنه با مذهب شوخی کنه با سیاستمدارها منوط بر اینکه به شخص خاصی توهین نکنه، یعنی حقوق همدیگه را باید رعایت کنن، شکستنشون تخلفه و حد بالاش هم از زیرش در رفتنه، مثل فرار از صحنه ی جرم.
    اینها همه درست، اما اینها که ما به زندگی شخصی فوتبالیست سرک بکشیم جز فضولی نیست، و کار پاپاراتزیهاست و آدمهایی که وقت آزاد زیادی دارن و نمیدونن با مازاد اون چه بکنن، پس رو میاران به روزنامه های زرد. فوتبالیست مورد علاقه ی من عالی بازی کنه مهم نیست اخلاقیاتو رعایت نکنه، چون چیزی که مطلوب منه بازی کردنش نه زندگی شخصیش. اگه من دنبال کسی میگردم که از نظر اخلاقی متکامل باشه بهتر نیست برم دنبال یه زعیمی بزرگی، فیلسوفی، امامی ، پیغمبری یا بزرگمردی بگردم؟
    واسه من که مبارزه ی آزاد یا همون گلادیاتوریسم مدرن را میبینم اتفاقن خوشایندتره مبارز محبوبم خشونت کانون رفتارهاش باشه. مثه مک گرگور(برادران دیاز هم البته و تیتو اورتیز) که مثه خروس جنگی به همه میپره و با این کارهاش کلی طرفدار پیدا کرده و کلی پول توی جیب حضرات یو اف سی کرده.
    من با دوست نادیده آقای بسنجیده موافقم و شک نمیارم که نظرات موافق این عمل یو اف سی توی شبکه های اجتماعی بیشتر نظرات حریفای مغلوب جونز هستند که میخوان بای نحو کان اونو حذفش کنن.
    اضافه کنم که اکثر فایترها زندگی گذشته شون آکنده از خشونت بوده و خودشونم قلدرای مدرسه و محله بودن.

سلام ماهان عزیز

اول این رو بگم که منظور من از واکنش مثبت اکثریت تو شبکه های اجتماعی نسبت به اقدام ufc شخصیت ها و مبارزان و افراد صاحب نظر در بحث mma بود نه مردم و هواداران عادی که به قول شما مغرضانه و بدلیل شکست مبارز مورد علاقشون برابر جونز موافق این اقدام هستن. کما اینکه خود من به شدت منتظر مبارزه ی جونز و جانسون بودم و مبارزه های جونز رو کاملا دنبال میکنم و دوست دارم اما اصلا بحث هواداری مطرح نیست.
    درمورد نظر شما راجع به زندگی و حریم خصوصی، زندگی خصوصی یه شخص به خودش مربوطه مادامیکه رفتارهای اون روی قشری از جامعه تاثیر نگذاره،زمانیکه صحبت راجع به یک شخصیت شناخته شده و تاثیر گذاره کاملا زندگی خصوصی اون فرد و رفتارهای هنجار شکنانه ی اون به اجتماع مربوطه،مثال عینی براتون میزنم،تو دهه ی ابتدایی شروع فعالیت کمپانی های تنباکو در اروپا و امریکا فکر میکنین این کمپانی ها چطور سیگار رو بین مردم محبوب و مقبول کردن؟؟ با استفاده ی مستقیم از شخصیت ها و بازیگران مشهور اون زمان. این بازیگرها بودن که با استفاده ی به شدت افراطی و واضح و پر زرق و برق سیگار در فیلم ها(برخی از این فیلم هارو اگر الان تماشا کنین به طرز عجیبی شگفت زده میشین از مدت زمانی که نقش اول فیلم در حال سیگار کشیدنه!) اون رو بین مردم محبوب کردن چرا که اجتماع از شخصیت های محبوب به شدت الگو میگیره. شما میگین اگر من الگو بخوام چرا نرم دنبال یک فرد فرهیخته و متعالی، این صحبت اصلا دلالتی نداره چون شما در حال تفکر عاقلانه هستین و عامدانه راجع به انتخاب الگو صحبت میکنین اما الگو شدنِ یک شخصیت خیلی وابسته به انتخاب اون افرادِ الگوپذیر نیست،زمانی که شما شخصی رو بسیار تحسین میکنین(حالا فقط تو یک بعد زندگیش مثلا همون ورزشی) اون فرد خواه ناخواه الگویی برای شما میشه اما الزاما شما اون رو "انتخاب" نکردین...
    فعالیت پاپاراتزی ها و خبرگزاری ها هم چه اسمش فضولی باشه چه هرچیز دیگه مسلم بدونید تقاضا داره که انجام میشه. تازمانیکه تقاضا نباشه عرضه ای هم وجود نداره. عموم مردم علاقمند به زندگی خصوصی شخصیت ها هستن و برای رفع این نیاز خبرگزاری ها مشغول فضولی میشن! شغلشون اینه از بیکاری نیس،علاقمندان یه بازیگر مشهور یا مبارز و ورزشکار قهرمان حتی دوست دارن شماره پای طرفو هم بدونن! دقت کردین مصاحبه با بن ایل داریوش و مادرش که تو سایت خودمون قرار گرفت چقد طرفدار داشت؟؟!
    این که شما خشونت پایه بودنِ مبارز مورد علاقت رو دوست داری و ترجیح میدی به حریفش بپره اتفاقا به نظر من هم کاملا عالیه کاملا هیجان انگیزه و برای منِ دوستدار مبارزه لذت بخشه، اما اصلا اینجا صحبت راجع به خشونتِ تو میدون نیست ماهان جان، آیا شما از اینکه مبارز مورد علاقت خشونت اجتماعی داشته باشه،علف بکشه کوک بزنه و دراثر مستی یا نئشه گی چراغ قرمز رد کنه و با ماشین شاسی بلندش بکوبه به ماشین مردم لذت میبری؟؟
    حرف رضا درمورد اینکه باید به چنین شخصی کمک بشه تا اصلاح کنه رفتارشو نه اینکه ناامید و معلقش کرد درسته،اما درنظر داشته باشید که ufc این کارو کرد دفعه ی قبل،این رفتارهای جونز اولین بار نیست که انجام میشه،سازمان دفعات قبل کاملا با صحه ی صدر و محافظه کارانه برخورد کرد(البته بخاطر نفع خودش) اما جونز بعد از ابراز پشیمونیِ سوری و رفتن به کمپ ترک اعتیاد بصورت شماتیک، مجددا مصرف مواد رو تکرار کرد.
    درمورد جمله ی آخر شما به شدت مخالفم! این آمار رو از کدوم منبع بدست آوردین که اکثر فایترا زندگی گذشتشون آکنده از خشونت بوده و قلدرهای مدرسه و محله بودن؟؟!!!
    چرا ما فراموش میکنیم mma چیه و از کجا اومده،چرا گاهی فکر میکنیم این رشته از زیر بُته به عمل اومده و یا مبارزان اون از شقی ترین افراد کف خیابون جمع اوری و کلکسیون شدن؟ mma محصول همون سبک های سنتیه و گذشته ی این افراد سابقه ی ورزشی اونها تو رشته های کشتی،جوجیتسو،بوکس،موی تای و... هستش نه قلدری محله و مدرسه. راست میگن که اغلبِ اوقات بزرگترین ضربه رو به یک رشته طرفدارانِ اون رشته میزنن(نا آگاهانه)،اگر تو امریکا افراد با این طرز فکر شما راجع به mma میگفتن و مینوشتن مطمئن باشید mma الان تو همین ایالاتی که مجوز داره و مقبوله هم جایی نداشت.
    ممنون از همه ی دوستان برای شرکت در بحث و گفتگو
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    خلایق هرچه لایق. کسی درجایگاه جونز باید تو خاطر مرد مردم به عنوان یه انسان ارزشمند بمونه نه صرفا یه مبارز غلدر آلوده به مواد که طبیعتا این حادثه هم از تبعات مصرف همین مواده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    78
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    سلام دوستان منم با اقدام ufc موافقم کار جونز خیلی زشت بود نباید از صحنه ی حادثه فرار میکرد,ولی حیف شد مسابقه جونز با جانسون کنسل شد...............امیدوارم جانسون کورمیر رو ببره
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    من شخصاً با این اقدام ufc مخالفم. و اعتقاد دارم بخش مهمی از ورزش های رزمی مثل بوکس حرفه ای و ... همین حاشیه ها است. اما با توجه به این موضوع که ufc داره به شدت تلاش می کنه که mma رو به عنوان یک ورزش (و نه مبارزه آزاد، دعوای خیابانی یا هر چیز دیگه) معرفی کنه، این اقدامات و سایر اقدامات از این دست مثل کنترل دوپینگ و ... برای مثبت نشون دادن وجهه ی این ورزش در بین افکار عمومی کاملا لازمه. این اقدام باعث پیشرفت این ورزش میشه و هم به نفع کمپانی های بر گزار کننده است، و هم به نفع هواداری این ورزش. پس در کل از این اقدام حمایت می کنم. حالا کی حمایت منو خواست، نمی دونم؟؟؟!!!
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)