ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 9 از 33 نخست ... 789101119 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 329
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot

15 پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای

.
    به نام خدا

______

دوستان محترم اگر سوال یا ابهامی در زمینه هنرهای رزمی ترکیبی و یو اف سی برایشان پیش آمده

می توانند در این تاپیک مطرح کنند

این سوالات حتما توسط کاربران عزیز و یا مدیران پاسخ داده خواهد شد

شرکت در این تاپیک هم اطلاعات سوال کننده و هم اطلاعات پاسخ دهنده را افزایش می دهد

______

با تشکر از همراهی شما

.

پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای
    yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    کاربر سایت

عضو انجمن
    24
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_k نمایش پست ها
    این روزا همه مدعی هستن که mma هستن ولی they eat a lot shit!
    برای موی تای باشگاه کبکانیان رو فقط توصیه میکنم، همه مربایش هم خوبن ولی هرجا دیدی میگن mma اول بیا همینجا بپرس تا برات بیوگرافی طرف رو بریزم برات ببینی چرا میگم حرف مفت میزنه
    مرسی ممنون.میتونین در مورد جوجیتسو هم توضیحاتی بدین؟من قصد ام ام ای کار شدن رو ندارم.میخوام یه رزمی ای انتخاب کنم که هم قدرت بدنی مو افزایش بده،هم واسه دفاع شخصی مناسب باشه ولی به نظرم میرسه جوجیتسو بعد یاد گرفتن سبک هایی مثل کاراته و موی تای بهترین عملکرد رو داره.نظر شما چطوره؟
    یه باشگاه خوب جوجیتسو هم میگین من تمیناشونو برم ببینم؟
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    منم با آقا ارش موافقم. تو ایران مربی mma کار نداریم. تو خارج برای mma چند مربی با تخصصهای مختلف توی یک سالن آموزش میدن. اگه نمی خوای mma کار کنی برای چی می خوای جوجیتسو کار کنی؟ جوجیتسو به قدرت بدنی کاری نداره و یک ورزش کاملا فکری هست و تاکید بیشتری برای کار در خاک داره. و برای دو دسته افراد بدرد میخوره. اول کسایی که عاشق این ورزش هستن. دوم کسایی که در مسابقات mma شرکت می کنن.جوجیتسو برای درگیر خوب هست ولی اگه میخوای دفاع شخصی یاد بگیری چرا کلاس دفاع شخصی نمیری؟ اونجا کار با سلاح سرد و دفاع در برابرشون رو هم یاد میگیری. ورزش Krav Maga میتونه گزینه مناسبی باشه.اگه کلاسش که احتمالا خصوصی باشه رو پیدا کردی این ورزش ارزش کار کردنو داره و تو ارتش ها هم آموزش داده میشه.
    ویرایش توسط sohrabb : 2015/06/08 در ساعت 12:10
    کاربر سایت

عضو انجمن
    24
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    منم با آقا ارش موافقم. تو ایران مربی mma کار نداریم. تو خارج برای mma چند مربی با تخصصهای مختلف توی یک سالن آموزش میدن. اگه نمی خوای mma کار کنی برای چی می خوای جوجیتسو کار کنی؟ جوجیتسو به قدرت بدنی کاری نداره و یک ورزش کاملا فکری هست. و برای دو دسته افراد بدرد میخوره. اول کسایی که عاشق این ورزش هستن. دوم کسایی که در مسابقات mma شرکت می کنن.جوجیتسو برای درگیر خوب هست ولی اگه میخوای دفاع شخصی یاد بگیری چرا کلاس دفاع شخصی نمیری؟ اونجا کار با سلاح سرد و دفاع در برابرشون رو هم یاد میگیری. ورزش Krav Maga میتونه گزینه مناسبی باشه.اگه کلاس رو پیدا کردی این ورزش ارزش کار کردنو داره و تو ارتش ها هم آموزش داده میشه.
    آهان.ممنونم
    شاید منظورمو از دفاع شخصی بد رسوندم.منظورم اینه که سبکی باشه که به درد دفاع کردن از خود هم بخوره!مثلا کیوکوشین و موی تای اینجورین.وگرنه از سبک های دفاع شخصی مثل آیکیدو خوشم نمیاد.
    کرو مگا عالیه ولی بعید میدونم تو ایران باشگاه داشته باشه.اگه شما میشناسین ممنون میشم بگین
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    اگه کلاس دفاع شخصی نمیخواید برید ساندا بهترین گزینه هست. چون سانداکارها هم سرپا مشت و لگد میزنن و هم به سرعت حریف رو زمین میزنن. و بخاطر اینکه فنون سرپای کشتی هم کار میکنن قدرت بدنی بالایی هم دارن. و چون ایران همیشه تو این رشته جزء 3 تای اول تو جهان هست مطمئنا مربی های خوبی هم تو ایران هستن.میتونین پرس و جو کنین و پیش یک مربی خوب کار کنید.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    24
    اگه کلاس دفاع شخصی نمیخواید برید ساندا بهترین گزینه هست. چون سانداکارها هم سرپا مشت و لگد میزنن و هم به سرعت حریف رو زمین میزنن. و بخاطر اینکه فنون سرپای کشتی هم کار میکنن قدرت بدنی بالایی هم دارن. و چون ایران همیشه تو این رشته جزء 3 تای اول تو جهان هست مطمئنا مربی های خوبی هم تو ایران هستن.میتونین پرس و جو کنین و پیش یک مربی خوب کار کنید.
    بسیار ممنون.یه سوال دیگه.این ساندا همون ووشو هستش؟فول کانتکته ساندا؟به نظر خودتون روش کارآمدیه؟
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط P_Knight نمایش پست ها
    بسیار ممنون.یه سوال دیگه.این ساندا همون ووشو هستش؟فول کانتکته ساندا؟به نظر خودتون روش کارآمدیه؟
    بله قسمت مبارزه ووشو هست. صد در صد روش کار امدی هست. چون علاوه بر مشت و لگدهای متنوع و کاربردی که تو این ورزش میزنن ، تاکید بر این دارن که حریف رو خیلی سریع به زمین بزنن و زمین نخورن. برای همین تمام فنون سر پای کشتی و جودو درش مجاز هست و خیلی نزدیک به درگیری خیابانی. و بخاطر گلاویزی در سر پا از لحاظ بدنی ، قدرت بدنی رو هم خیلی بالا می بره.
    ویرایش توسط sohrabb : 2015/06/08 در ساعت 13:03
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط P_Knight نمایش پست ها
    بله قسمت مبارزه ووشو هست. صد در صد روش کار امدی هست. چون علاوه بر مشت و لگدهای متنوع و کاربردی که تو این ورزش میزنن ، تاکید بر این دارن که حریف رو خیلی سریع به زمین بزنن و زمین نخورن. برای همین تمام فنون سر پای کشتی و جودو درش مجاز هست و خیلی نزدیک به درگیری خیابانی. و بخاطر گلاویزی در سر پا از لحاظ بدنی ، قدرت بدنی رو هم خیلی بالا می بره.
    تو نقل قول از هردو عزیز کردم که یک جواب بدم مختصر و مفید
    تو ایران mma کار داریم ولی سطح ایران تو این رشته بالا نیست، البته استعداد های بسیار درخشانی داریم ولی خاکر هرچقدر هم حاصلخیز باشه بذر نباشه و یا بعکس محصولی برای درو نیست!
    رشته ورزشی ساندا همینی هست که شما میگی، کاملا توی سرپا عالیه فقط زانو و آرنج خطاست و فنون زمین زدن هم توش فراوان هست و استفاده میشه ولی قوانین ساندا شکل بسیار مسخره ای از مبارزه رو پدید میاره شما تو یک راند دوبار حریف رو بندازی بیرون برنده راند هستی من خودم علنا دیدم مربیان بیشتر هل دادن رو آموزش میدن تا مشت زدن، بهترین ساندا کارهای ایران در مسابقات جهانی(اسم نمیبرم چون در حق کسی اجهاف میشه اسمش نیاد) خیلی کم ضربه میزنن و بیشتر به دنبال زمین زدن و بیرون انداختن هستن! به قول معروف ویترین اینه دیگه انبارش چیه! ولی بهترین مربی از نظر من در شرق آقای حمید منصوریان و در غرب امیر اوجاقی هست.
    مورد دیگه هم اینکه bjj فقط برای mma نیست! این ورزش طرفدارای خودشو داره و به شما قول میدم تا چند دهه دیگه تب mma هم افت میکنه و همه به ورزشی مثل bjj رو میارن چون همه فاکتور های یک مبارزه عادلانه و با برتری حقیقی رو داره و آسیب هایی مثل آسیب های ناشی از دعوا رو هم نداره و معنی کامل جنگ رو هم داره!
    در این مورد هم چون تبلیغ آزاد هست من باشگاه خودمون و یکی از عزیزان دیگه رو میتونم به شما معرفی کنم، ما زیر نظر آکادمی Serra BJJ Byside تمرین میکنیم و تیم و خود بنده سابقه شرکت در مسابقات جهانی هم داریم! در صورتی که علاقه داشتید و برای اینکه حرمت و ارزش باشگاه حفظ بشه اگر تمایل داشتید پیام خصوصی بدید تا آدرس محل تمرین رو بدم تشریف بیاورید.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    تو نقل قول از هردو عزیز کردم که یک جواب بدم مختصر و مفید رشته ورزشی ساندا همینی هست که شما میگی، کاملا توی سرپا عالیه فقط زانو و آرنج خطاست و فنون زمین زدن هم توش فراوان هست و استفاده میشه ولی قوانین ساندا شکل بسیار مسخره ای از مبارزه رو پدید میاره شما تو یک راند دوبار حریف رو بندازی بیرون برنده راند هستی من خودم علنا دیدم مربیان بیشتر هل دادن رو آموزش میدن تا مشت زدن، بهترین ساندا کارهای ایران در مسابقات جهانی(اسم نمیبرم چون در حق کسی اجهاف میشه اسمش نیاد) خیلی کم ضربه میزنن و بیشتر به دنبال زمین زدن و بیرون انداختن هستن! به قول معروف ویترین اینه دیگه انبارش چیه! ولی بهترین مربی از نظر من در شرق آقای حمید منصوریان و در غرب امیر اوجاقی هست. مورد دیگه هم اینکه bjj فقط برای mma نیست! این ورزش طرفدارای خودشو داره و به شما قول میدم تا چند دهه دیگه تب mma هم افت میکنه و همه به ورزشی مثل bjj رو میارن چون همه فاکتور های یک مبارزه عادلانه و با برتری حقیقی رو داره و آسیب هایی مثل آسیب های ناشی از دعوا رو هم نداره و معنی کامل جنگ رو هم داره! در این مورد هم چون تبلیغ آزاد هست من باشگاه خودمون و یکی از عزیزان دیگه رو میتونم به شما معرفی کنم، ما زیر نظر آکادمی Serra BJJ Byside تمرین میکنیم و تیم و خود بنده سابقه شرکت در مسابقات جهانی هم داریم! در صورتی که علاقه داشتید و برای اینکه حرمت و ارزش باشگاه حفظ بشه اگر تمایل داشتید پیام خصوصی بدید تا آدرس محل تمرین رو بدم تشریف بیاورید.
    من ساندا کار کردم الان هم باهاشون تمرین میکنم. تو مسابقه ممکنه بخاطر امتیاز اینکار صورت بگیره ولی تو تمرینات هم دست و پا خوب کار میکنن و هم فنون کشتی و لنگ و ... رو با سرعت بالایی اجرا میکنن چون اگه از چند ثانیه گلاویزی بگذره امتیازی نداره. و چون ایشون واسه mma تمرین نمی کنن زانو و آرنج نزدن خیلی اهمیت نداره.و تو موی تای که زانو و آرنج میزنن دیگه زیرگیری و فنون پرتابی نداره و باز ناقص هست.از اون لحاظ فقط mma کامل تر هست. منم گفتم دو دسته bjj کار میکنن یکی کسانی که به این رشته علاقه دارن(همینکه شما میگید) و دوم کسانی که برای mma تمرین میکنن . ولی با شما در مورد اینکه bjj ورزش بسیار عالی هست موافقم. کاملا فکری هست و فنون درش بسیار. ولی با اهدافی که این دوستمون دنبالشن ساندا گزینه بسیار مناسبتری هست.خود شما bjj کار هستین و می دونین . تو دعوای خیابونی هم میشه کیمورا ، گیوتین ، آرم بار و ... گرفت ولی وقتی شما یک سابمیش رو اجرا میکنین خودتون هم قفل میشین اونوقت اگه نفردومی هم تو دعوا باشه چه باید کرد. و تو bjj هم که دیگه اصلا دست و پا نمیزنن.
    ویرایش توسط sohrabb : 2015/06/08 در ساعت 14:17
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    من ساندا کار کردم الان هم باهاشون تمرین میکنم. تو مسابقه ممکنه بخاطر امتیاز اینکار صورت بگیره ولی تو تمرینات هم دست و پا خوب کار میکنن و هم فنون کشتی و لنگ و ... رو با سرعت بالایی اجرا میکنن چون اگه از چند ثانیه گلاویزی بگذره امتیازی نداره. و چون ایشون واسه mma تمرین نمی کنن زانو و آرنج نزدن خیلی اهمیت نداره.و تو موی تای که زانو و آرنج میزنن دیگه زیرگیری و فنون پرتابی نداره و باز ناقص هست.از اون لحاظ فقط mma کامل تر هست. منم گفتم دو دسته bjj کار میکنن یکی کسانی که به این رشته علاقه دارن(همینکه شما میگید) و دوم کسانی که برای mma تمرین میکنن . ولی با شما در مورد اینکه bjj ورزش بسیار عالی هست موافقم. کاملا فکری هست و فنون درش بسیار. ولی با اهدافی که این دوستمون دنبالشن ساندا گزینه بسیار مناسبتری هست.خود شما bjj کار هستین و می دونین . تو دعوای خیابونی هم میشه کیمورا ، گیوتین ، آرم بار و ... گرفت ولی وقتی شما یک سابمیش رو اجرا میکنین خودتون هم قفل میشین اونوقت اگه نفردومی هم تو دعوا باشه چه باید کرد. و تو bjj هم که دیگه اصلا دست و پا نمیزنن.
    کی حالا میخواد دعوا کنه؟
    من هیچوقت ساندا رو رسما تو باشگاه تمرین نکردم ولی به نام هردو عزیزی که نام بردم تو مسبقات ساندا شرکت کردم و اول شدم، نمی دونم پیش کدوم یک کار میکنی ولی یکی از دلایلی که اسمشون رو آوردم و مورد تاییدم هستن همین هست که همه چیز رو آموزش میدن، بوکس کشتی ،کیک بوکسینگ و شاگرداشون همیشه تو تهران قهرمان و تو کشور روی سکو هستن
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    کی حالا میخواد دعوا کنه؟ من هیچوقت ساندا رو رسما تو باشگاه تمرین نکردم ولی به نام هردو عزیزی که نام بردم تو مسبقات ساندا شرکت کردم و اول شدم، نمی دونم پیش کدوم یک کار میکنی ولی یکی از دلایلی که اسمشون رو آوردم و مورد تاییدم هستن همین هست که همه چیز رو آموزش میدن، بوکس کشتی ،کیک بوکسینگ و شاگرداشون همیشه تو تهران قهرمان و تو کشور روی سکو هستن
    خودشون نوشتن برای دفاع شخصی و قدرت بدنی می خوان رشته ای کار کنن.منظور از دفاع شخصی بجز درگیر خیابونی و ... چی میتونه باشه. من تو مازندران تمرین میکنم و ساندا رو بعنوان رشته اصلیم کار نمیکنم صرفا برای شرکت در مسابقه ی دیگه ای باهاشون تمرین می کنم. بچه های مازندران سطح تکنیکیشون بالاست و فقط تو این باشگاه چند تا قهرمان جهان هست.بخاطر اینکه مازندران تو کشتی خوب هست اینجا تو مبارزه کمتر هل میدن و واقعا تکنیکهای کشتی رو به خوبی اجرا میکنن. نگاه کن دوست عزیر اگه قرار باشه این دوستمون تو دو رشته تمرین کنه منم موی تای و bjj یا گرپلینگ رو پیشنهاد میدم چون با این دو رشته هم تو سر پا و هم تو خاک خوب میشه. ولی این دوستمون میخواد یک رشته کار کنه و همینطور نمیخواد یک ورزش کامل مثل mma کار کنه. ساندا تنها رشته ای که هم دست و پا میزنن و هم تو درگیریها و گلاویز شدن خوب هست. موی تای به تنهایی جوابگو نیست.
    ویرایش توسط sohrabb : 2015/06/08 در ساعت 17:31
صفحه 9 از 33 نخست ... 789101119 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 329

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)