ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 10 از 33 نخست ... 8910111220 ... آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 329
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot

15 پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای

.
    به نام خدا

______

دوستان محترم اگر سوال یا ابهامی در زمینه هنرهای رزمی ترکیبی و یو اف سی برایشان پیش آمده

می توانند در این تاپیک مطرح کنند

این سوالات حتما توسط کاربران عزیز و یا مدیران پاسخ داده خواهد شد

شرکت در این تاپیک هم اطلاعات سوال کننده و هم اطلاعات پاسخ دهنده را افزایش می دهد

______

با تشکر از همراهی شما

.

پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای
    yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    کاربر سایت

عضو انجمن
    4
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot

آیا در سن 15 سالگی برم mma؟(توضیحات در تاپیک)

با سلام خدمت دوستان
    یکم از خودم بگم من 15 سال سن 180سانت قد و 75 کیلو وزن دارم و به لطف 1 سال اخیر که مداوم بدنسازی کردم عضلانی هستم تقریبا . فوتبالیست و بسکتبالیست حرفه ای هستم و سابقه رزمیم هم فقط 2 سال کیوکوشین امریکن بوده که تقریبا هیچیشو یادم نیست:|
    تو این مدت بنا به دلایلی مثل افسردگی و کم کردن حدود 30 کیلو وزن(چربی البته) خیلی خیلی کاربرد بدنم و انرژی کلیم اومده پایین و دچار مشکلاتی مثل ریزش مو یا خستگی بیش از حد شدم (که البته دارم درمانشون میکنم)
    من شدیدا به mma علاقه دارم و بعد مدتها تحقیق تو تهران بالاخره یه کلاس mma پیدا کردم تو بولینگ عبدو که رفتم اونجا مربیشم صابر قربانیه نمیدونم بشناسید یا نه تو یوتیوب 3 تا فایت ازش هست تو امارات و ارمنستان که البته نمیدنم تو چه دسته ای فایت کرده .2 بارk.o شده و یه بار برده! به هرحال که با من صحبت کرد و حقیقتش من برام خیلی خیلی مهمه که صورتم و سیستم دفاعیم(به خاطر تمرینات انفجاری ام ام ای) آسیب نبینه گفت مشکلی نداره (نمیدونم تا چقدر اطمینان کنم) و اگه بخوای فعلا بهت فایت نمیدم و این حرفا .
    راستش الان من از یه سری چیز میترسم اگه میشه راهنماییم کنید که آیا برم یا نه و اگه رفتم چه کنم و مشکلی پیش میاد یا خیر
    یکی اینکه جو کلاس دوستانه هستش اما سنشون خیلی زیاده حدود 15 آرتیست که همه بالای 22 23 سن دارن و من با 2 3 تا دوستام با 15 سال سن شاید دچار مشکل شیم !
    یکی اینکه میترسم ریزش موهام که تازه آروم آروم داره درمان میشه با کلی دارو و سختی استفاده دائمیشون دوباره تشدید بشه و سیستم دفاعیم کلا بریزه بهم . چون واقعا انرژی میبره . حداقل 2 روز بسکت تمرینم و mma هم 3 روز خواهد بود
    و در آخر بحث صورتمه مخصوصا دماغ و چشم ها که خیلی منو میترسونه که یهو آسیب نبینه چون خیلی صورتم آسیب پذیره!
    پاهام و بالا تنه م چون کاملا عضلانیه فکر نکنم مشکل خاصی براش پیش بیاد
    الان من میخوام بدونم این قضایا خللی ایجاد میکنن یا میتونم برم؟ و اینکه چقدر باید به صابر قربانی مطمئن باشم؟ یهو چندتا فن bjj نزنن روم خفه م کنن؟!؟!
    و در آخر تشکر که خوندین و خواهشا راهنماییم کنید من هفته دیگه باید ثبت نام کنم!
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    80
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    دوست گرامی خیلی مسئله رو ساده گرفتی..

اگه واقعا قصد حضور در مسابقات mma رو داری باید به شکستگی استخوان و پارگی ماهیچه ها عادت بکنی ..تو بیوگرافی بزرگایی مثل وردوم و ولسکز و آرلوفسکی و... رو بخونی حتما به این نکته میرسی

بعدشم یکی از اصلی ترین فاکتورهای موفقیت تو این دسته از مبارزات مهارت پیدا کردن تو bjj هست که خیلی از مبارزین سطح متوسط به پایین حداقل کمربند مشکی سطح اول یا دان یک رو دارن و گرفتن دان یک bjj به این راحتی نیست

تا اونجایی ک من میدونم رسیدن به کمربند سیاه حالا درجه بندیش پیشکش بین 7-10سال زمان میخواد

غیر از bjj تو باید بتونی تو چنتا رشته رزمی دیگه برای تکنیکهای حمله و دفاع مهارت بالایی داشته باشی

بعدش که بتونی اینا رو داشته باشی اگه قصدت رسیدن به سازمان های رده بالای مثل ufc,wsof,belattor و ... هست باید اول تو اونتهای رده پایینی که تو کشورای منطقه مثل امارات و ترکیه و کشورای جنوب شرق آسیا برگذار میشه خودت رو خوب نشون بدی

کلا مسیر خیلی سختی رو در پیش داری برات آرزوی موفقیت می کنم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    24
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    دوستان باشگاه قویدلان غرب به نظرتون باشگاه خوبیه؟استاد اجاقی استاد موی تای شه.فرد صاحب نامی هست؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط imansafaii نمایش پست ها
    در آخر تشکر که خوندین و خواهشا راهنماییم کنید من هفته دیگه باید ثبت نام کنم!
    ببین جوون یه پهلوونی رفت شیر خالکوبی کنه، دلاک تا سوزن زد گفت آی آی آی کجای شیرو داری میکشی اینقدر درد داره، دلاک گفت یال، گفت نمیخواد از دمش شروع کن، تا سوزن زد گفت آی آی آی، از یه جای دیگه ش شروع کن، دلاکه هم زد پس کله ش گفت پاشو برو شیر بی یال و دم شیر نیست سگه! تو اگر میخوای mma کار کنی که اینجا یعنی ایران بعید میدونم به مراد دلت برسی، ما که نرسیدیم! اون بنده خدایی هم که اسم بردی من مستقیم ندیدمش ولی کسی که باخت داره اونم مکررا زیاد توصیه نمی کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط arzhang نمایش پست ها
    دوست گرامی خیلی مسئله رو ساده گرفتی..
    اگه واقعا قصد حضور در مسابقات mma رو داری باید به شکستگی استخوان و پارگی ماهیچه ها عادت بکنی ..تو بیوگرافی بزرگایی مثل وردوم و ولسکز و آرلوفسکی و... رو بخونی حتما به این نکته میرسی
    بعدشم یکی از اصلی ترین فاکتورهای موفقیت تو این دسته از مبارزات مهارت پیدا کردن تو bjj هست که خیلی از مبارزین سطح متوسط به پایین حداقل کمربند مشکی سطح اول یا دان یک رو دارن و گرفتن دان یک bjj به این راحتی نیست
    تا اونجایی ک من میدونم رسیدن به کمربند سیاه حالا درجه بندیش پیشکش بین 7-10سال زمان میخواد
    غیر از bjj تو باید بتونی تو چنتا رشته رزمی دیگه برای تکنیکهای حمله و دفاع مهارت بالایی داشته باشی
    بعدش که بتونی اینا رو داشته باشی اگه قصدت رسیدن به سازمان های رده بالای مثل ufc,wsof,belattor و ... هست باید اول تو اونتهای رده پایینی که تو کشورای منطقه مثل امارات و ترکیه و کشورای جنوب شرق آسیا برگذار میشه خودت رو خوب نشون بدی
    اینجوری که شما جواب دادی برای خود منم سوال پیش اومده! اگر اینقدر روال کار ساده ست پس چرا خیلی کسایی که من میشناسم نتونستن از این کارا کنن؟ تو حرف خیلی چیزا ساده ست
    هستن کسایی که تو کشورهای همسایه و جنوب شرق آسیا هم خودی نشون دادن ولی از همون جا بیشتر فعلا نتونستن برن، اطلاعاتت غلط هست برادر من رفتن تو لیگ های معتبر مستلزمش قهرمانی با رکورد خوب در یک سازمان معتبر و داشتن manager خوب هست. در ضمن کمربنده مشکی bjj تو حالت عادی 10 تا 13 سال طول میکشه! البته اصلا به سال نیست شما برای رسیدن به مشکی باید 10000 تکنیک رو از بهر بلد باشی و تو حافظه عضلاتت باشه. مثل غذا پختن نیست یکبار ببینی یاد بگیری باید 10000 بار از دیوار صاف بری بالا و بیوفتی تا آخر یاد بگیری!

نقل قول نوشته اصلی توسط P_Knight نمایش پست ها
    دوستان باشگاه قویدلان غرب به نظرتون باشگاه خوبیه؟استاد اجاقی استاد موی تای شه.فرد صاحب نامی هست؟
    باشگاه قویدلان زیر پل ستارخان رو میشناسم، ولی تا حالا توش نرفتم، سعی شده مربی های خوبی رو اونجا جمع کنن، علتش هم رویکرد صاحب اصلی باشگاه هست که میشناسمش. به باشگاه و به اسم نیست به نیت و تمرینه!شما برو و سطح کلاس رو با معیار های خودت بسنج خوشت اومد حتما برو!
    پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    80
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_k نمایش پست ها
    ببین جوون یه پهلوونی رفت شیر خالکوبی کنه، دلاک تا سوزن زد گفت آی آی آی کجای شیرو داری میکشی اینقدر درد داره، دلاک گفت یال، گفت نمیخواد از دمش شروع کن، تا سوزن زد گفت آی آی آی، از یه جای دیگه ش شروع کن، دلاکه هم زد پس کله ش گفت پاشو برو شیر بی یال و دم شیر نیست سگه! تو اگر میخوای mma کار کنی که اینجا یعنی ایران بعید میدونم به مراد دلت برسی، ما که نرسیدیم! اون بنده خدایی هم که اسم بردی من مستقیم ندیدمش ولی کسی که باخت داره اونم مکررا زیاد توصیه نمی کنم!

اینجوری که شما جواب دادی برای خود منم سوال پیش اومده! اگر اینقدر روال کار ساده ست پس چرا خیلی کسایی که من میشناسم نتونستن از این کارا کنن؟ تو حرف خیلی چیزا ساده ست
    هستن کسایی که تو کشورهای همسایه و جنوب شرق آسیا هم خودی نشون دادن ولی از همون جا بیشتر فعلا نتونستن برن، اطلاعاتت غلط هست برادر من رفتن تو لیگ های معتبر مستلزمش قهرمانی با رکورد خوب در یک سازمان معتبر و داشتن manager خوب هست. در ضمن کمربنده مشکی bjj تو حالت عادی 10 تا 13 سال طول میکشه! البته اصلا به سال نیست شما برای رسیدن به مشکی باید 10000 تکنیک رو از بهر بلد باشی و تو حافظه عضلاتت باشه. مثل غذا پختن نیست یکبار ببینی یاد بگیری باید 10000 بار از دیوار صاف بری بالا و بیوفتی تا آخر یاد بگیری!

باشگاه قویدلان زیر پل ستارخان رو میشناسم، ولی تا حالا توش نرفتم، سعی شده مربی های خوبی رو اونجا جمع کنن، علتش هم رویکرد صاحب اصلی باشگاه هست که میشناسمش. به باشگاه و به اسم نیست به نیت و تمرینه!شما برو و سطح کلاس رو با معیار های خودت بسنج خوشت اومد حتما برو!

دوست بزرگوار من کلیت داستان رو گفتم از جزییاتش زیاد اطلاعاتی ندارم

ولی اینکه حتی مبارزین سطح بالا با وجود مراقبتهای پزشکی زیاد دچار مصدومیت میشن اشتباهه؟؟؟

حرفتو تایید میکنم ک برای رسیدن ب لیگهای سطح بالا باید علاوه بر داشتن رکورد خوب مربی و اجینت معتبری داشت

با تشکر
    کاربر سایت

عضو انجمن
    4
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    ممنون از همه دوستان خوب الان من با این تقاسیر چه کنم؟
    برم کلاس mma یا نه؟ خود مربیمم گفته باهات bjj و موی تای و کیک بوکس و حتی کشتی کار میکنم .
    من یه چیزای دیگه پرسیدم ، میخوام بدونم به سیستم بدنم سیستم دفاعیم آسیبی میزنه؟ و صورتم ممکنه در صورتی که فایت نکنم هم آسیبی ببینه؟
    آرش جان میشه آدرس باشگاهتونو خصوصی بفرستید برام؟ بعد تو باشگاه شما نوجوان زیاده ؟ یا مثل اینجایی که من رفتم همه سنشون بالاست؟
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    80
    یک خبر جالب :

رضا مددی فایتر ایرانی بعد از 14ماه زندانی شدن در سوئد قرار هست ک ب UFC برگرده

اینو صفحه فیسبوک ufc و چند صفحه دیگه در زمینه MMA اعلام کردن
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    27
    مبارز مورد علاقه FabricioWerdum_Headshot
    دوستان من زیاد یو اف سی نگاه نمیکنم cm punk مسابقه داد؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    نقل قول نوشته اصلی توسط spartacus نمایش پست ها
    دوستان من زیاد یو اف سی نگاه نمیکنم cm punk مسابقه داد؟

سلام عزیز
    نه هنوز در حال تمرین و اماده سازیه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    24
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    سلام مجدد دوستان
    یه سری سوال در مورد رشته ی بوکس داشتم.
    من از هر سبک دیگه ای به بوکس علاقه دارم.دلیل اینکه کیوکوشین هم ترک کردم و میخوام برم موی تای به خاطر اینه که موی تای بیشتر شبیه شبیه بوکسه!حداقل بعضی وقتا داخل رینگ تمرین میکنن و دستکششو دارن و... .
    ولی عاملی که باعث میشه نرم اینه فکر میکنم واسه دفاع شخصی اینا خیلی کارآمد نیست.البته لازمه بگم اصلا اهل دعوا نیستم.تو این بیست و یک سال فک کنم تا حالا یه بارم درگیری فیزیکی نداشتم
    ولی به هرحال دوست دارم که اگه موقعیتش پیش اومد به هرحال کم نیارم!آیا بوکس به درد این حد از دفاع از خود و تو درگیری ها به درد میخوره؟
    بعد اینکه مسلما من اگه برم باشگاهی قرار بوکس آماتور کار کنم دیگه.تو بوکس آماتور همیشه از این کلاه ها استفاده میکنن؟به نظرم میاد که خیلی مثل سبک های کنترلی کاراته اینا کنترل شدست بوکسم.آیا تو بوکس آماتوری هم ضربه ها رو کنترل شده میزنن؟
    اصولا خشونتش )toughness) در حد کیک بوکسینگ و موی تای و... هست؟
صفحه 10 از 33 نخست ... 8910111220 ... آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 329

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)