ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 15 از 22 نخست ... 51314151617 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 217
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541

بحث و گفتگو در حوزه ی هنرهای رزمی ترکیبی (ufc+)

چرا نمیشه این عکسارو دانلود کرد؟
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    859
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط ANDERSON SILVA نمایش پست ها
    وردوم مثل کره , فایت رو میبره (همونطور که هیچ کس فکرشو نمیکرد این فایتر (وردوم) , املیانکو کبیر رو شکست بده)
    تبریک میگم به وردوم و فن های این فایتر در انجمن , واقعا وردوم سزاوار این قهرمانی بود

حمل بر خود ستایی نباشه , پیام بالا رو که چند روز پیش گذاشتم و با اقتدار هم گفتم وردوم مثل کره (اب خوردن) , ولاسکوئز رو میبره
    بر خلاف اکثر دوستان که با شک و اما و اگر پیشبینی هاشون رو ارائه دادان

فن های کین باید خدا رو شکر کنن که کین خوش شانس بود و با سابمیت بازی رو باخت , چون اگه این اتفاق نمی افتاد و فایت ادامه پیدا میکرد , صددرصد تصویر خیلی فجیح تری رو از کین مشاهده میکردن , نمیدونم کسی متوجه این موضوع شد که بعد راند 2 تو زمان استراحت 60 ثانیه ای , مربیان کین بهش بطری اب رو دادن تا لبی تر کنه , اما کین حتی توان کنترل کردن دست خودش رو نداشت و نتونست بطری رو درست رو لبش بزاره , این واقعا یه فاجعه بود برای یه چنین قهرمانی

واقعا وردوم تلسم تیک دان نشدن "کین" رو شکست (در واقع هیچ فایتری تو مبارزات پیشین با "کین" جرات تصمیم گیری به تیک دان کین رو نمیکرد ) تو استرایکینگ هم که همه جوره سر بود و 4 جای صورت "کین" رو ترکوند و در پایان سرانجام رو کین تست سابمیشن انجام شد
    و نشون داد که اصلا سابمیشن دیفنس خوبی نداره که منجر به فینیش شدنش شد

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط ANDERSON SILVA نمایش پست ها
    تبریک میگم به وردوم و فن های این فایتر در انجمن , واقعا وردوم سزاوار این قهرمانی بود

حمل بر خود ستایی نباشه , پیام بالا رو که چند روز پیش گذاشتم و با اقتدار هم گفتم وردوم مثل کره (اب خوردن) , ولاسکوئز رو میبره
    بر خلاف اکثر دوستان که با شک و اما و اگر پیشبینی هاشون رو ارائه دادان

فن های کین باید خدا رو شکر کنن که کین خوش شانس بود و با سابمیت بازی رو باخت , چون اگه این اتفاق نمی افتاد و فایت ادامه پیدا میکرد , صددرصد تصویر خیلی فجیح تری رو از کین مشاهده میکردن , نمیدونم کسی متوجه این موضوع شد که بعد راند 2 تو زمان استراحت 60 ثانیه ای , مربیان کین بهش بطری اب رو دادن تا لبی تر کنه , اما کین حتی توان کنترل کردن دست خودش رو نداشت و نتونست بطری رو درست رو لبش بزاره , این واقعا یه فاجعه بود برای یه چنین قهرمانی

واقعا وردوم تلسم تیک دان نشدن "کین" رو شکست (در واقع هیچ فایتری تو مبارزات پیشین با "کین" جرات تصمیم گیری به تیک دان کین رو نمیکرد ) تو استرایکینگ هم که همه جوره سر بود و 4 جای صورت "کین" رو ترکوند و در پایان سرانجام رو کین تست سابمیشن انجام شد
    و نشون داد که اصلا سابمیشن دیفنس خوبی نداره که منجر به فینیش شدنش شد

در اینکه وردوم کاملا مقتدرانه پیروز شد و سزاوار پیروزی حتی در راند دوم هم بود که شکی نیست، اما باید قبول کنیم که این ولاسکوئز فقط سایه ای از اون ولاسکوئز قبل بود، از نظر استقامت مشکل اساسی داشت برخلافی چیزی که ازش سراغ داریم، اینقدر خسته بود که اگر کار به راند چهارم میکشید اصلا نمی تونست روی پاهاش بایسته، راند اول کاملا طبق برنامه عمل می کرد ترجیح میداد بیشتر در سرپا کار رو دنبال کنه و زیرگیری نکنه تا اسیر ساب میشن های وردوم نشه، اما در راند دوم مشخصا کم آورد و مشکل تنفسی براش پیش اومد که نشون میده آمادگی پیشین رو نداشت و همین باعث شد احساسی عمل کنه و از پلن فایتش خارج شه و با زیرگیریش خودش گیوتین رو تقدیم کرد به ورودوم. به به نظر من هنوز خیلی زود بود برای بازگشت ولاسکوئز به میادین ... مشخصا این ولاسکوئز سنگین بود و فقط توان یک راند مبارزه رو داشت.
    هرچند به هیچ عنوان نمیشه منکر تیزهوشی و فرصت شناسی وردوم شد، وردوم استاد بدلکاری و نقشه ریختن بر اساس توان های حریف ه، خودش هم گفت میدونستم که ولاسکوئز برای زیرگیری اقدام میکنه و من در این مدت به خوبی گیوتین رو تمرین کرده بودم، اساسا وردوم مبارزی ه که بر اساس توان های حریف به میدون میاد و این رو مدیون تیزهوشیش و توانش در جوجیتسو و موی تای ه

+++ اینا دو تصویر رو هم داشته باشین برای تنوع! اولی تصویر واقعی ه و دومی ترول شده

ویرایش توسط saman13 : 2015/06/15 در ساعت 18:44
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    با سامان موافق هستم.
    دقیقا این خالی کردن بدن ولاسکوز اخر راند اول یکی از عجیب ترین صحنه هایی بود که تو mma دیدم.
    علت این مساله و این همه اختلاف با قلب و توان کِین تو مبارزات قبلش دو چیز میتونه باشه،اول همون چیزی که سامان اشاره کرد یعنی به امادگیِ 100% نرسیدن(که البته خودش و مربیاش پیش از فایت میگفتن 100% امادس و بهترین ولاسکوز رو مشاهده خواهید کرد،البته میتونه بخاطر حفظ ظاهر و این سیاست ها باشه نمیدونم) و دوم هم چیزیه که فکر میکنم خیلی از بیننده های مبارزه بهش توجه نکردن و تاثیرش رو شاید نمیدونن، خونریزی. خونریزی تو مبارزه هرچند بظاهر کم و بی اهمیت اما فوق العاده رو خالی کردن و تشنه شدن بدن تاثیر داره.

کین راند اول رو از لحاظ امتیاز پیروز شد و همونطور که سامان گفت رو برنامه داشت پیش میرفت و اتفاقا ضربات خوبی رو هم وارد کرد و وردوم رو کمی دستپاچه کرد،اما بعد از اتمام راند کاملا لش به سمت کرنر رفت و واقعا خالی کرده بود. راند دوم وردوم با مهارت های موی تای خودش کاملا راه رو پیدا کرد و خوب چسبید و سماجت بخرج دادو فرصت عوض شدن روند مبارزه و گامها رو به ولاسکوز نداد. وردوم عالی کار کرد و توانایی هاشو بخوبی نشون داد اما خالی کردن ولاسکوز عامل کلیدی این شکست بود.
    البته این نکته رو هم باید متذکر شد که خب پاره شدنِ بالای چشم کین و خونریزی کردنش هم تاکتیک و براثر فنون پیاده شده ی وردوم بود و نمیشه اونو چیزی جدای از فایت یا مثلا اتفاق دونست! شاید با دیدن شکستگی های ابرو و بینی تو مسابقات فکر کنید که اتفاقی بوده و هدف اصلیِ ارنج یا مشتِ مبارز طبق آموزشها و اصول و بیسیک فک حریف بوده اما به اشتباه رو ابرو خورده یا بخاطر جابجایی فاصله ی اولیه هوک به اشتباه بینی رو زده اما اینطور نیس،خیلی از فایترها تاکتیک و پلنشون به خونریزی انداختنِ حریفه تا هم انرژی حریف خالی بشه و هم دیدش مخدوش بشه. ضربات آرنجی که ابرو رو میشکنه بالای 80 درصدش عمدا ابرو و اطراف چشم رو هدف میگیره و اینطور نیس که مثلا مهاجم هدفش فک بوده و به اشتباه و برحسب اتفاق ابرو رو پاره کرده.. بنابراین با درنظر گرفتن این مساله که این تاکتیکِ وردوم بوده پس نمیتونیم مطلق بگیم کین بدشانسی اورد یا خالی کردن بدنش مثلا اتفاقی بوده یا بی ربط به مهارت وردوم بوده.
    در آخر هم ولاسکوز اشتباه محض کرد که با اون بدن خالی اقدام به زیرگیری کاملا کلاسیک و بدون زاویه و کنترل و تکنیک لازم مقابل یک نخبه ی BJJ سطح جهانی کرد(به دلیل همون خستگی امکان زیرگیری تکنیکی و بهتر رو نداشت،البته کلا ذات این کار ریسک بود جلوی این حریف اما حداقل با تکنیک بهتر میتونست مثل دو بار قبلی بخوبی زمین بزنه و در خوشبینانه ترین حالت شاید کمی زمان بخره)،البته همونطور که میثم اشاره کرد راه دیگه ای هم نداشت و اگر سرپا میموند هم عنقریب ناک اوت میشد،ولی با این ریسکِ 99% خطا یعنی با بدن خالی رفتن به خاک با یه قهرمان BJJ فقط این پروسه رو تسریع کرد.
    وردوم استحقاق این قهرمانی رو داشت و کاملا مقتدرانه اونو کسب کرد اما اینطور هم نیس که میثم عزیز گفت "مثل آب خوردن میبره". خود وردوم هم فقط یه مقدار انرژیش بهتر از ولاسکوز بود اما اونم تقریبا اسلوموشن شده بود و اصلا نشانی از آسون بودن کارش و یا مثل اب خوردن انجام دادن فایت ندیدم من. البته هرکس شاید معیاری داره ولی مثل آب خوردن بردن از نظر من یعنی ناک اوت یا سابمیشن راند اول،یا به اصطلاح رزمی کارها بردن قبل عرق کردن.
    چند نکته ی جالب:
    یه نکته ی جالب اون زانویی بود که دم قفس خورد ولاسکوز که دقیقا همونی بود که هانت رو انداخت...واقعا فجیع بود و به بهترین شکل چونشو جابجا کرد اما نیافتاد! عجب چونه ای دارن این مکزیکیا خیلی جالب بود این صحنه. نکته ی جالب دیگه اینکه تو توییت های ارسال شده توسط فایترا و اشخاص معروف mma راجع به فایت،یکی گفته بود اگر بدونین ولاسکوز تو باز کردنِ دوباره ی راهش به سمت عنوان چقد بیرحم میشه هیچکس دلش نمیخواد تو این برهه جلوش قرار بگیره چه تو مبارزه چه تو تمرین!
    فکر میکنم راست میگه،اینطوری با از دست دادن عنوان قشنگ تر میشه رقابت تو سنگین وزن و بخاطر اون میل بالایی که پیدا میکنن همه و بخصوص خود قهرمان سابق همه ی فایت ها حساس تر و داغ تر میشه. و نکته ی جالب و البته غم انگیز آخر هم اینکه این رویداد تو مکزیک منو یاد رویداد UFC on FOX سوئد و تراژدی کامل سوئدیها با شکست فایتراشون و در راس اونها گوستافسن جلوی جانسون انداخت. با اینکه مکزیکیا دو فایترشون پیروز شدن تو لیست اصلی اما مبارزهای اصل کاریشون که کین و ملندز بودن شکست خوردن.

دوستان همه نظراتشون رو راجع به فایت بدن تا بعد شورا کنیم برای اینکه از معدود بچه هایی که تحلیل و پیش بینی درست کردن ببینیم کسی برای دادن امتیاز انتخاب میشه توسط شما یا خیر.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    96
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام.
    ببینید توی MMA و اینگونه ورزشها یه مثال هست که میگن هر چقد کارکنی همونقد مزد میگیری .. فایت کین و وردوم خیلی زیبا بود من به شخصه تاالان بیش از 5 بار دیدمش و لذت بردم مخصوصا سابمیشن زیبای وردوم آخر فایت...
    به نظرم اینکه بگیم چون کین از مصدومیت اومده یا مصدوم بوده اصلا درست و جالب نیست یا بگیم چون دو سال نبوده افت کرده نمیتونه اینقد موثر باشه به قول امیر همه کادر AKA میگفتن بهترین کین رو خواهیم دید و بسیار آماده اس...
    من
    اینطور تحلیل میکنم که هر فایتری دوران اوج داره و دوران افت... و از طرفی فایتر مقابل هم ممکنه تو بهترین دورانش باشه و سخت تمرین کرده باشه خیلی بیشتر از حریفش..
    وردوم کاملا آرام و با اعتماد به نفس، بدون اضطراب حاضر شد کاملا مشخص بود..با هوشیاری تمام فایت رو مال خودش کرد و حتی اگه سابمیشن نمیکرد کین رو بدون شک کین ناک اوت بود.. چندین ضربه زانوی درست حسابی به صورت کین زد آپرکات و هوک و ضربات دستش هم تخریب کننده و پرقدرت بود.. کین پایان راند اول خونی مال بود به نظرم کین تمام انرژیش رو برای ناک اوت در راند اول گذاشت و بااینکه خوب کارکرد ولی اثری نداشت وردوم خش روش نیفتاد و راند دوم که دیگه کین نفسی نداشت و هرلحظه هم به ناک اوت نزدیک تر میشد...
    به نظرمن اتفاقا کین باقدرت خوبی ظاهر شد هر فایتر دیگه ای بود با اون ضربات ناک اوت شده بود مارک هانت با یک زانو کارش تموم شد شما ببینید کین چندتا زانوی وحشتناک رو تحمل کرد و چندتا هوک و آپرکات رو از سر گذروند..
    قهرمانی واقعا حق وردوم بود و به زیباترین شکل ممکن تمومش کرد!
    مربی کین در زمان وقت استراحت مرتب به کین میگفت میخام زمین بزنیش احتمالا برای اینکه ریکاوری بشه و واقعا هم کین چاره ای جز زیرگیری و امتحان کردن شانسش نداشت چون سرپا هم کارش تموم بود..
    بهرحال فایت زیبایی رو دیدیم و به هواداران وردوم تبریک میگم حلالشه این قهرمانی..
    و بیایم منصف باشیم نگیم کین مصدوم بوده و این بهانه ها...
    وردوم بهتر بود در تمام زمینه ها و بدون شک حقش بود قهرمانی و اینکه یک فایتر کامل نباید اینقد درزمینه سابمیشن ضعف داشته باشه که جرات نکنه روی خاک بیاد! این یه ضعف خیلی بزرگ برای کین هست..
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    امیر، یه نکته خیلی مهم اینه که سطح ارتفاع مکزیکوستی بالاست و این اکسیژن رو رقیق میکنه و تنفس رو مشکل میکنه، در واقع هر ورزشکاری باید برای ورزش استقامتی در ارتفاع مدت ها تمرین کنه وگرنه مشکل تنفسی پیدا میکنه و بدنش با کمبود اکسیژن مواجه میشه که استقامتش رو پایین میاره، خودِ ولاسکوئز در مصاحبه اش گفته فقط 2 هفته برای تنظیم ارتفاع تمرین کرده که مشخصا کافی نبوده. وقتی این مشکل ارتفاع اضافه بشه به مصدومیتش طولانی مدتش که توان فیزیکیش رو تحلیل برده برد، می تونیم نتیجه گیری درستی داشته باشیم که چطور بعد از یک راند اینطور کم آورد. میگن برای این تنظیم ارتفاع باید حداقل یک ماه در اون سطح تمرینات هوازی داشته باشی و 2 هفته تمرین کین به شدت کم بوده
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    به نظر من اگه کین تو وضعیت خوبی هم بود و وردوم همینقدر آماده ، باز هم وردوم میبرد. تمام رقیبهای قبلی کین نقاط قوتشون در سرپا بود و هیچ کدوم گرپلرهای خوبی نبودن. اگه کین میخواست سرپا با اونا کار کنه این پیروزی ها رو کسب نمیکرد. شگرد کین کار کردن دست و پا و هر جا در سرپا کم میاورد با زمین زدن و ضربه زدن در خاک حریف رو از پا در میاورد. ولی تو خاک توانایی اجرای سابمیشن رو نداشت. خیلی از حریف ها رو از طریق خسته کردن برده. ولی رو وردوم این تکنیک جواب نمیداد چون وقتی کین تو سر پا کم میاورد و میخواست حریف رو خاک کنه بدلیل ضعف تکنیکی نمی تونست وردوم رو مثل بقیه حریف ها تو خاک کنترل کنه و زیر مشت بگیرتش و بر عکس امکان سابمیشن شدن هم داشت.به نظرم ضعف تکنیکی در گرپلینگ عامل خیلی مهمتری در باخت کین بود تا دور بودن از میادین.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    96
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    امیر، یه نکته خیلی مهم اینه که سطح ارتفاع مکزیکوستی بالاست و این اکسیژن رو رقیق میکنه و تنفس رو مشکل میکنه، در واقع هر ورزشکاری باید برای ورزش استقامتی در ارتفاع مدت ها تمرین کنه وگرنه مشکل تنفسی پیدا میکنه و بدنش با کمبود اکسیژن مواجه میشه که استقامتش رو پایین میاره، خودِ ولاسکوئز در مصاحبه اش گفته فقط 2 هفته برای تنظیم ارتفاع تمرین کرده که مشخصا کافی نبوده. وقتی این مشکل ارتفاع اضافه بشه به مصدومیتش طولانی مدتش که توان فیزیکیش رو تحلیل برده برد، می تونیم نتیجه گیری درستی داشته باشیم که چطور بعد از یک راند اینطور کم آورد. میگن برای این تنظیم ارتفاع باید حداقل یک ماه در اون سطح تمرینات هوازی داشته باشی و 2 هفته تمرین کین به شدت کم بوده
    دوست عزیز الان علم و ورزش پیشرفت کرده و فایترها از مدت ها قبل درون دستگاهی قرار میگیرن که شرایط محیطی رو بازسازی میکنه و اکسیزن گیری میکنن..
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    نقل قول نوشته اصلی توسط basanjideh نمایش پست ها
    دوست عزیز الان علم و ورزش پیشرفت کرده و فایترها از مدت ها قبل درون دستگاهی قرار میگیرن که شرایط محیطی رو بازسازی میکنه و اکسیزن گیری میکنن..
    کجای حرف من استنباط می کنید که منکر همچین پیشرفتی شدم؟ من گفتم کین فقط 2 هفته برای تطابق ارتفاعی وقت صرف کرده و این کافی نبوده، بی شک این اشتباه از برنامه ریزهاش و مربی هاش بوده
    البته قرار گرفتن در دستگاه و شبیه سازی ارتفاع با تمرین در همچین شرایطی تفاوت داره چون میزان مصرف اکسیژن حین یک فعالیت فیزیکی خیلی بیشتره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    96
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    کجای حرف من استنباط می کنید که منکر همچین پیشرفتی شدم؟ من گفتم کین فقط 2 هفته برای تطابق ارتفاعی وقت صرف کرده و این کافی نبوده، بی شک این اشتباه از برنامه ریزهاش و مربی هاش بوده
    البته قرار گرفتن در دستگاه و شبیه سازی ارتفاع با تمرین در همچین شرایطی تفاوت داره چون میزان مصرف اکسیژن حین یک فعالیت فیزیکی خیلی بیشتره
    اولا چرا جوش اوردی؟ منم نگفتم منکر پیشرفت شدی گفتم حتما لازم نیست ماهها اونجا باشن با پیشرفت علم به ساذگی محیظ و اکسیرنش رو بازسازی میکنن و جوری اکسیرن گیری میکنن که انگار زیر فعالیت شدید تفسی هستن!
    ویرایش توسط basanjideh : 2015/06/16 در ساعت 00:06
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    من حدس زده بودم که ازلحاظ بدنی کم بیاره ولی اینکه بعد راند یک این اتفاق بیفته خیلی خیلی عجیب بود...شاید عجیب ترین چیزی که امسال دیدم تو یو اف سی.... خود جو روگن که میگفت به خاطر altitude یا اختلاف ارتفاع هست این موضوع و اخرش هم که از کین پرسید گفت دو هفته تو مکزیکو سیتی تمرین کرده که به نظر کافی نمیاد یعنی خود کین هم قبول داشت..... ولی این بهترین وردوم بود که همه دیدیم و بر خلاف نظر دوست عزیزمون اصلا مثه کره نبرد و خود فابریتسیو هم اسلو شده بود و اگه بخوایم با بهترین کین ولاسکز که دیدیم مقایسه کنیم بازم اعتقاد دارم کین یه لول بالاتره و اینو مطمئنم که تو ریمچ ثابت میکنه.از یه بابت هم خوشحالم چون این باخت کین این دسته وزنی رو از یکنواختی درمیاره و قشنگ تر میکنه.احتمالا دوس سانتوس حریف بعدی وردوم و برنده فایت کین و میوچیچ حریف بعدی وردوم یا دوس سانتوس خواهند بود.فایت های باحالی تو راهه
صفحه 15 از 22 نخست ... 51314151617 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 217

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)