ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 12 از 33 نخست ... 2101112131422 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 329
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot

15 پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای

.
    به نام خدا

______

دوستان محترم اگر سوال یا ابهامی در زمینه هنرهای رزمی ترکیبی و یو اف سی برایشان پیش آمده

می توانند در این تاپیک مطرح کنند

این سوالات حتما توسط کاربران عزیز و یا مدیران پاسخ داده خواهد شد

شرکت در این تاپیک هم اطلاعات سوال کننده و هم اطلاعات پاسخ دهنده را افزایش می دهد

______

با تشکر از همراهی شما

.

پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای
    yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    44
    سلام اگه میشه کتاب یا جزوه یا پی دی اف اموزش جوجتسو رو به ما بدین خیلی ممنون
    کاربر سایت

عضو انجمن
    4
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot

کلااس های دفاع شخصی چجورین؟(لطفا راهنمایی)

سلام به دوستان عزیز و کاربلد
    با عرض پوزش که چندمین باره راهنمایی میخوام ازتون
    دوستان تصمیم بر این شد که در کنار ام ام ای برم دفاع شخصی
    کلاس دفاع شخصی توی باشگاه مهراد میخواستم بدونم اطلاعی دارید که آیا این باشگاه خوب کار میکنه یا خیر؟ و اینکه مهمترین بخش سوالم
    کلا کلاس های دفاع شخصی چجوری برگزار میشن؟ من هیچی دربارش نمیدونم سبک خاصیم براش ننوشته فقط نوشته دفاع شخصی!
    یعنی کل 90 دقیقه کلاس رو (حالا ما میگیم 30 دقیقه هم هوازی اصلا) قراره با ما تکنیک دعوا کار کنن؟ خوب 100 تا تکنیک تو هر جلسه میشه تکنیک ها ته میکشن که مثلا تو کلاسش کیسه یا گلابی نمیارن؟ یا تمرینات بدنسازی نمیدن؟ فقط تکنیک دعواست؟ لطفا بفرمایید تشکر فراوان
    کاربر سایت

عضو انجمن
    319
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    سلام
    دوست عزیز
    هیچ جا به هیچکس آموزش دعوا نمیدن تو همه ی کلاساام اولین چیزی که میگن اینه همیشه همه جا از درگیری و دعوا اجتناب کنید
    دفاع شخصی ام اسم اش روشه "دفاع" هیچ سبک مشخصی نیست چون اصلا سبک نیست بلکه یک سری حرکات جمع آوری شده یا نوآوری شده توسط بعضی اساتید(استاد به هرکسی که یه بنر دفاع شخصی زد نمیگن) که برای دفاع از خود یا سوم شخص آموزش داده میشه و این آموزش ها شخص به شخص متفاوته
    دفاع شخصی تو ایران تحت نظر فدراسیون جودو قرار داره
    ولی رشته هایی هستن که سبک ان اعتبار دارن و باتوجه به ماهیتشون برای دفاع شخصی استفاده میشن مثل آیکیدو کراوماگا سیستما وینگ چون و ...
    دفاع شخصی ای که سبک نیست دقیقا اینطوریه که یک سری فنون قفل مفصل و دور کردن مهاجم و دفاع در مقابل سلاح و... بهتون آموزش میدن که نیاز به آمادگی جسمانی بالا ام نداشته باشه سر و ته اش تو چند ماه جمع میشه تو هر جلسه ام دو سه فن بیشتر آموزش نمیدن سر جمع 100 تا فن ام آموزش نمیدن کلا چه برسه به 1000 تا هر جلسه
    پ ن : بازم میگم نمیدونم چند سالتونه اگه نوجوونید دنبال این چیزا نرید که تو اون سن برای همه یه احساس گذراست ولی تو دعوا اگه دیدید با ببخشید و غلط کردم حل میشد حتما استفاده کنید نشد از قافله دور کنید خودتونو که بخورید 1 دردسره بزنید 10 تا

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
    کاربر سایت

عضو انجمن
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط undisputed نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز
    هیچ جا به هیچکس آموزش دعوا نمیدن تو همه ی کلاساام اولین چیزی که میگن اینه همیشه همه جا از درگیری و دعوا اجتناب کنید
    دفاع شخصی ام اسم اش روشه "دفاع" هیچ سبک مشخصی نیست چون اصلا سبک نیست بلکه یک سری حرکات جمع آوری شده یا نوآوری شده توسط بعضی اساتید(استاد به هرکسی که یه بنر دفاع شخصی زد نمیگن) که برای دفاع از خود یا سوم شخص آموزش داده میشه و این آموزش ها شخص به شخص متفاوته
    دفاع شخصی تو ایران تحت نظر فدراسیون جودو قرار داره
    ولی رشته هایی هستن که سبک ان اعتبار دارن و باتوجه به ماهیتشون برای دفاع شخصی استفاده میشن مثل آیکیدو کراوماگا سیستما وینگ چون و ...
    دفاع شخصی ای که سبک نیست دقیقا اینطوریه که یک سری فنون قفل مفصل و دور کردن مهاجم و دفاع در مقابل سلاح و... بهتون آموزش میدن که نیاز به آمادگی جسمانی بالا ام نداشته باشه سر و ته اش تو چند ماه جمع میشه تو هر جلسه ام دو سه فن بیشتر آموزش نمیدن سر جمع 100 تا فن ام آموزش نمیدن کلا چه برسه به 1000 تا هر جلسه
    پ ن : بازم میگم نمیدونم چند سالتونه اگه نوجوونید دنبال این چیزا نرید که تو اون سن برای همه یه احساس گذراست ولی تو دعوا اگه دیدید با ببخشید و غلط کردم حل میشد حتما استفاده کنید نشد از قافله دور کنید خودتونو که بخورید 1 دردسره بزنید 10 تا

Sent from my lg-p880 using tapatalk
    با سلام ممنون . میخواستم بدونم یعنی تمرینی میدن که بدن قوی و آب بندی بشه یا نه؟ یعنی کل 1 ساعت رو 2 3 تا تکنیک کار میشه؟ خیلی بده که اینجوری
    خیر دنبال دعوا و اینا هم نیستم نوجوونم هستم کلا گفتم برم بلد باشم مشکلی چیزی پیش اومد(هرچند تو محل ظفر من تا به حال یک بارم نشده) بتونم از پس خودم بر بیام واگر از اهالی خانوادم مثلا زن ها بودن هم داستان فرق میکنه اونم مهمه
    و حقیقتش تمرینشم یکی دیگه از دلایل بود . پس یعنی تمریناش همچین خوب و هیکل ساز نیستن؟؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    319
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    نقل قول نوشته اصلی توسط imansafaii نمایش پست ها
    با سلام ممنون . میخواستم بدونم یعنی تمرینی میدن که بدن قوی و آب بندی بشه یا نه؟ یعنی کل 1 ساعت رو 2 3 تا تکنیک کار میشه؟ خیلی بده که اینجوری
    خیر دنبال دعوا و اینا هم نیستم نوجوونم هستم کلا گفتم برم بلد باشم مشکلی چیزی پیش اومد(هرچند تو محل ظفر من تا به حال یک بارم نشده) بتونم از پس خودم بر بیام واگر از اهالی خانوادم مثلا زن ها بودن هم داستان فرق میکنه اونم مهمه
    و حقیقتش تمرینشم یکی دیگه از دلایل بود . پس یعنی تمریناش همچین خوب و هیکل ساز نیستن؟؟
    سلام مجدد
    نه دوست عزیز دفاع شخصی چون برای همه آموزش داده میشه و هر کسی با هر تایپ بدنی باید قادر به اجرا باشه تاکیدی بر روی آمادگی جسمانی نداره و بیشتر از قدرت خود مهاجم بر علیه اش استفاده میشه

پ ن:البته حرفم به این معنی نیست که اصلا بر روی قدرت بدنی تاثیر نداره که مسواک زدنم روی آمادگی بدن تاثیر داره ولی اون آمادگی که مد نظر شماست به عنوان یه ورزشکار تو دفاع شخصی نیست البته بازم گفتم دفاع شخصی قانون خاصی نداره شاید شما جایی بری که استادش 1ساعت رو نرمش و تمرین بدنی کار کنه ولی خوب اکثرا اینطور نیست چون کسی برای این دنبال دفاع شخصی نمیره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    53
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    کلا کلاس های دفاع شخصی چجوری برگزار میشن؟ من هیچی دربارش نمیدونم سبک خاصیم براش ننوشته فقط نوشته دفاع شخصی!
    یعنی کل 90 دقیقه کلاس رو (حالا ما میگیم 30 دقیقه هم هوازی اصلا) قراره با ما تکنیک دعوا کار کنن؟ خوب 100 تا تکنیک تو هر جلسه میشه تکنیک ها ته میکشن که مثلا تو کلاسش کیسه یا گلابی نمیارن؟ یا تمرینات بدنسازی نمیدن؟ فقط تکنیک دعواست؟ لطفا بفرمایید تشکر فراوان
    سلام دوست عزیز
    همونطور که گفتند دفاع شخصی اساسن ورزش رزمی محسوب نمیشه و معمولن یه سری فنون که از رشته های رزمی دیگه جمع آوری شده رو به هنرجو آموزش میدن.
    اگر شما به دنبال دفاع شخصی هستین که کامل باشه و تقریبن همه چیز توش باشه من هاپکیدو رو پیشنهاد میکنم. البته اساتید هاپکیدو هم مثل هر رشته دیگه ای با هم متفاوتند و باید تحقیق کرد.
    من سابقن جودو، کشتی، کیک بوکسینگ و کیوکوشین کاراته کار میکردم، ولی حدود 3-4 سالی هست که هاپکیدو کار میکنم و عملن به رشته دیگه ای احساس نیاز نکردم.
    اگر هاپکیدو به روش صحیحش تدریس بشه ورزش بسیار کاملی هستش
    کاربر سایت

عضو انجمن
    4

اعزام به مسابقات امارات نوجوانان. برم یا نه؟

با سلام به دوستان عزیز من حدود 2 هفته ای هستش که ام ام ای میرم و به پشتوانه کیوکوشین و بدن نسبتا خوبی که دارم و سن کمم(15) مربیم گفت میتونه من و 3 تا از دوستام که همون کلاس میریم رو به اضافه چندتا از اعزای تیم اشکان mma در ازای دریافت پول بفرسته امارات فایت کنیم . الان من خیلی خیلی کم بلدم و هنر رزمیم تو کیوکوشین هستش نه ام ام ای . چون تازه شروعش کردم ولی خوب میتونه پلی باشه به سوی موقعیت های خوب
    بنظرتون برم یا نه؟ چون با اطلاعاتی که داد تو اون رده سنی من بوکسورهای تایلندی که از بچگی کار کردن میان
    کاربر سایت

عضو انجمن
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط F-Gladiator نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    همونطور که گفتند دفاع شخصی اساسن ورزش رزمی محسوب نمیشه و معمولن یه سری فنون که از رشته های رزمی دیگه جمع آوری شده رو به هنرجو آموزش میدن.
    اگر شما به دنبال دفاع شخصی هستین که کامل باشه و تقریبن همه چیز توش باشه من هاپکیدو رو پیشنهاد میکنم. البته اساتید هاپکیدو هم مثل هر رشته دیگه ای با هم متفاوتند و باید تحقیق کرد.
    من سابقن جودو، کشتی، کیک بوکسینگ و کیوکوشین کاراته کار میکردم، ولی حدود 3-4 سالی هست که هاپکیدو کار میکنم و عملن به رشته دیگه ای احساس نیاز نکردم.
    اگر هاپکیدو به روش صحیحش تدریس بشه ورزش بسیار کاملی هستش
    با سلام ممنون الان برای هاپکیدو دوتا چیز هست
    یک اینکه من ام ام ای رو هم دارم کار میکنم مشکل ساز نیس 2 تا رشته ای که خودشون سنگینن همزمان کار شن؟
    هاپکیدو صدمه من شنیدم زیاد داره یعنی دنده دوست خودم شکست . یکی دیگه ترقوه اش در رفت و غیره .. ترسناکه یکم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    35
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    با سلام به دوستان عزیز من حدود 2 هفته ای هستش که ام ام ای میرم و به پشتوانه کیوکوشین و بدن نسبتا خوبی که دارم و سن کمم(15) مربیم گفت میتونه من و 3 تا از دوستام که همون کلاس میریم رو به اضافه چندتا از اعزای تیم اشکان mma در ازای دریافت پول بفرسته امارات فایت کنیم . الان من خیلی خیلی کم بلدم و هنر رزمیم تو کیوکوشین هستش نه ام ام ای . چون تازه شروعش کردم ولی خوب میتونه پلی باشه به سوی موقعیت های خوب
    بنظرتون برم یا نه؟ چون با اطلاعاتی که داد تو اون رده سنی من بوکسورهای تایلندی که از بچگی کار کردن میان
    داداش mma مثل بقیه رشته ها نیس و فقط با کیوکوشین نمیشه . مسابقات این اطراف بیشتر به سمت گرفتنی ها میره و بازی تو خاک و کیوکوشین تو خاک کاربردی نداره و 2 یا 3 هفته حتی چند ماه هم کافی نیست . اگه میخای برای مسابقه بری اونطرف به چشم برد و باخت و مثل همین مسابقه های کاراته . کشتی . کیک بوکس یا ... استانی یا کشوری نگاه نکن . اگه میخای تو این رشته موفق باشی قدم های اولتو محکم بردار یعنی هر وقت به برد مطمعن بودی برو . البته بچه های دیگه ای هم تو سایت هست که خیلی از من بیشتر میدونن با اونام صحبت کن .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    8
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    داداش اگه بری ببازی هم روحیت خراب میشه هم تو سابقت ثبت میشه. به نظر من حداقل یه سال وایستا رو کشتی و بوکست کار کن بد برو. چون به نظر من کیوکشین نمیتونه کمکی بت بکنه. این که رو بوکس و موی تای بخوای بیشتر وقت بذاری یا کشتی به استعداد جسمی و علاقه خودت بستگی داره. ولی گفتم که من جای تو بودم نمیرفتم. ولی اشالا هر تصمیمی که میگیری به صلاحت باشه. بازم نظر دوستان رو بپرس
صفحه 12 از 33 نخست ... 2101112131422 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 329

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)