ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 17 از 22 نخست ... 71516171819 ... آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 217
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541

بحث و گفتگو در حوزه ی هنرهای رزمی ترکیبی (ufc+)

چرا نمیشه این عکسارو دانلود کرد؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    سلام سهراب جان
    اول عذرخواهی میکنم بخاطر دیر جواب دادن،درگیر تاپیک های اخیر بودم ببخشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    معیار شما برای کشتی گیر عالی نباید کشتی معمولی باشه و باید کشتی در mma باشه اکثر زیرگیرهایی که کین میکنه مستعد گیوتین شدن هست و این اشتباه تکنیکی هست و نه اشتباه سهوی. تکنیک وردوم این هست که به حریف اجازه زیر گیری بده تا تو خاک روش فنون سابمیشن رو اجرا کنه. به هیچ وجه من طرف داری هیچ یک از فایتر ها رو هنگام تحلیل بازی نمی کنم. و بین این سه فایتری که گفتین فرق بسیار هست. جونز یک گرپلر خوب با توانایی بالا در اجرای سابمیشن هست. وایدمن یک گرپلر خوب در کنترل حریف در خاک هست. و کین یک گرپلر ضعیف هست با قدرت بدنی بالا.
    خب حالا شما از کجا استنباط کردی من معیارم کشتی کلاسیکه؟ اصلا چه معنی داره این جمله،کشتی ای که شما کارامد میبینی تو mma اصلا نمیتونه کشتی کلاسیک باشه بطور صرف اما صد درصد اینا گره خوردس و بحث سر اختلافات و شباهتشون اصلا هیچ ارتباطی به صحبت ما نداره و حاشیه رفتنه.
    من اصلا چیزی که شما میگی رو ندیدم لطفا دقیقا این زیرگیری های اشتباه از لحاظ تکنیکی که مستعد گیوتین شدنه رو محبت کن دقیقا ادرس بده تو کدوم مبارزه تو کدوم راند بریم ببینیم. خیلی این حرف جالب و طلاست که "اکثر" زیرگیری های بهترین کشتی گیر سنگین وزن UFC رو شما دچار اشتباه تکنیکی میدونی! شما کلا بعید میدونم حتی یک فایت یا راند دیگه غیر از راند دوم و سوم این مبارزه الان تو ذهنت باشه برای گفتن این نظرات،اگر هست لطفا دقیق ادرس بده.
    نه عزیز تاکتیکِ هیچ فایتری بردنِ مبارزه به زمین به قیمتِ دادنِ یه امتیاز با ارزشِ Take Down به حریف و ریسک از دست دادن راند نیست،چرا که هر فایتر کم هوشی هم میدونه که طرف بعد از زمین زدن و بدست اوردن امتیازش،بدلیل اینکه مجری زمین زدنه و موقعیت مسلط و کنترل کننده داره خیلی راحت میتونه بلند بشه و دل به دل شما نده و موقعیت مورد علاقه ی شمارو دنبال نکنه پس این تاکتیک فوق العاده احمقانه و کوته فکرانه ست که بعید میدونم تو این سطح کسی اینطور فکر کنه.
    من نگفتم این سه فایتر مشابه هم هستن و "فرقِ بسیار" ندارن،گفتم بهترین "کشتی گیر" های این سه وزن اینا هستن،بنابراین معنی توضیحی که دادی متوجه نمیشم. من میگم کشتی شما میگی گرپلینگ، بعد از این همه توضیحِ من،هنوز گرپلینگ و کشتی رو دوتا چیز بی ربط به هم میدونی و میگی کین گرپلر ضعیفه. سهراب جان این مقاله رو راجع به گرپلینگ بخون تا متوجه بشی این عنوان شامل تمامی حرکات و تکنیک های کشتی هم هست و گرپلینگ فقط جوجیتسو نیست،هر مبارزی که چه کشتیش و چه جوجیتسوش خوب باشه یه گرپلر خوبه،و کین یه گرپلر ضعیف نیست مگر اینکه شما ندونی گرپلینگ چیه و درمورد بازه ای که شامل میشه اطلاعت کامل نباشه

مخصوصا بخش های Types of Techniqes و Types of grappling رو خوب بخون.

اینکه تو کلینچ کی برتر بود کاملا مشخصه وردوم بوده. این دیگه بدتر شد که هیچ کدوم از دستاش قفل نیست.اون کلینچی که شما میگین کین وردوم رو خاک کرد کلینچی هست که دو دست در دو طرف سر قرار میگیره و اصلا بحث قفل دست از سوی مهاجم مطرح نیست و هیچ اشتباه تکنیکی انجام نشده صرفا بخاطر قدرت بدنی بالای کین تونست سرش رو بالا بیاره و اجازه نگه داشتن سرش به پایین رو نده و همین باعث شد تا زیرگیری کنه

باز هم باید حرفهای قبلو تکرار کنم،تو کدوم راند ملاک شماست که وردوم کلینچش بهتر بوده؟؟؟

اگر راند دوم و سوم ملاکت هست که کامل توضیح دادم بنا بر چه دلایلی ملاک صحیح سنجش توانایی های یه فایتر و سطح کلینچ یا هر مهارت دیگش نیست،اما اگر راند یک رو که هر دو فایتر تو شرایط بدنی عادی بودن و ملاک درستیه مد نظرته،توجهت رو به آمار راند یک جلب میکنم:

بحث و گفتگو در حوزه ی هنرهای رزمی ترکیبی (ufc+)

تایمِ کنترل و تعداد ضربات کلی و ضربات جدی و دقتِ هرکدوم رو مقایسه کن و همینطور یک بار دیگه راند اول رو تماشا کن تا متوجه بشی کی تو کلینچ برتره.
    برای هر بیننده ی این مبارزه،چه طرفدار وردوم چه ولاسکوز و چه هیچکدوم(مثل من) کاملا واضح و مبرهن بود که این ولاسکوز فقط راند اول ولاسکوز بود و به دلایلی که به کررات گفته شد از اخر راند اول بدنش خالی کرد و دیگه راند دوم و سوم مبارزه واقعا مغرضانه ست که بخواد ملاک سنجشِ مهارتش قرار بگیره. اما شما اصلا تو هیچ یک از این پست هات مطلقا اشاره ای نداری و تایید نمیکنی این مساله ی مهم و کلیدی رو،اما من یه مقاله ی خیلی خوب و مستند پیدا کردم که Ben Fowlkes تهیه کرده و عنوانش اینه: مبارزه کردن در ارتفاع؟ مشکلی بزرگتر از چیزی که فکر میکنید،با اندک راه حل های ممکن. این مقاله شامل تجربه ی فایترهای مطرح از مبارزه تو شهر مرتفع و همینطور توضیحات فنی مساله ست، بزودی این مقاله رو ترجمه میکنم و تو انجمن میگذارم اما تا این فرصت بشه میتونی از لینک زیر متن زبان اصلیش رو مطالعه کنی تا یکم این داستان رو تو استدلال هات راه بدی و متوجه بشی ولاسکوز به چی باخت:

درمورد صحبت اشتباهی که راجع به اون زانو زدنِ ولاسکوز کرده بودی هم نه اتفاقا بدتر نشد! بیش از صد بار تو همون موقعیت دقیقا به همون شکل زانو زدن از انواع و اقسام فایترها دیدم،حالا یکی بدل میکنه یکی نوش جان. اتفاقا خیلی قشنگ کمرگیری کرده بود و با سر داشت کله ی وردوم رو خم میکرد سمت ضربه و به اصطلاح ضربه کاشته میزد!

اینکه می فرمایید سابمیشن بلده ولی اجرا نمی کنه یک حرف عجیب هست.

درست میگی سهراب جان حرف عجیبیه اما من بیش از سه بار پست قبلیم رو زیرو رو کردم اما ندیدم کجا چنین حرفی فرمودم!! من گفتم اینکه سابمیشن انجام نمیده معنیش این نیس جوجیتسوش ضعیفه چون BJJ هزاران تکنیک برتری یابی موقعیتی و کنترل و باز کردن راه برای گراوند اند پاوند و سایر موقعیت های مطلوب هم هست و به اشتباه همه جوجیتسو رو با سابمیشن میشناسن فقط و استفادش تو مسایلی که گفتم رو درنظر نمیگیرن، سهراب جان فنی نویس هستی و مطلع هستی اما دقت نمیکنی تو بحث.
    به هرصورت همونطور که گفتم شما حرفهای منو گرچه کاملا با منطق و استدلال صحیح و حتی ارائه ی مقاله ی معتبر توضیح دادم قبول نمیکنی تا دیدن فایت مجدد. پس صبر کنیم تا مبارزه ی مجدد به شما نشون بده ولاسکوز به اشتباهات فنی و ضعف گرپلینگ و کلینچ و... باخت یا به چیزی که من توضیح دادم.
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    27
    مبارز مورد علاقه FabricioWerdum_Headshot
    مسابقه بعدی کیه؟
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    27
    مبارز مورد علاقه FabricioWerdum_Headshot
    سلام دوستان کدوم ورزش قدرت بدنی رو بالا میبره جودو یا کشتی؟ بیشتر دوستای جودو کارم میگن کشتی ,یه پسریم تو باشگاه هست 175 قدشه وزنم تقریبا 70 شاید 2 یا 3 کیلو بیشتر 4 سال کشتی کار کرده کسی تو باشگاه تو خاک حریفش نمیشه و بیشتر وقتا با مربیمون کار میکنه. یکی از دوستای خودم چند ساله فک کنم 8 سال جودو کار کرده کمربند مشکیه وزنشم 100 کیلو کارش تو خاک خوبه ولی وقتی با این کشتی گیره کار میکنه یا مساوی میشن یا کشتی گیره میبره , به نظر شما کشتی باعث شده قدرت بدنیش اینقدر بالا بره ؟
    ویرایش توسط spartacus : 2015/06/21 در ساعت 02:42
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir153 نمایش پست ها
    من اصلا چیزی که شما میگی رو ندیدم لطفا دقیقا این زیرگیری های اشتباه از لحاظ تکنیکی که مستعد گیوتین شدنه رو محبت کن دقیقا ادرس بده تو کدوم مبارزه تو کدوم راند بریم ببینیم. خیلی این حرف جالب و طلاست که "اکثر" زیرگیری های بهترین کشتی گیر سنگین وزن UFC رو شما دچار اشتباه تکنیکی میدونی! شما کلا بعید میدونم حتی یک فایت یا راند دیگه غیر از راند دوم و سوم این مبارزه الان تو ذهنت باشه برای گفتن این نظرات،اگر هست لطفا دقیق ادرس بده.
    تفاوت زیر گیری کشتی معمولی با mma در این هست که در کشتی معمولی هنگام زیرگیری سر رو پهلوی کمر حریف قرار میدن تا راحتر از زمین کنده بشه ، ولی تو mma این کار رو انجام نمیدن بلکه یا سعی میکنن به زاویه کنار بیان و بعد حریف رو خاک کنن یا هنگام دوخم گیری پاهای حریف رو جمع کنن تا نتوته تو فول گارد گیوتین بگیره و به سمت مخالف دست گیوتین گرفته میرن تا گیوتین بی اثر بشه برای همین اکثرا تو گرپلینگ و جوجیتسو اول گیوتین آموزش داده میشه و بعد زیرگیری. کین تو مسابقات قبلش از زیر گیری کشتی معمولی استفاده می کرد ولی چون حریف های قبلیش گرپلرهای خوبی نبودن و همچنین گیوتین گرفتن در خاک مستلزم تکنیک خاص خودش هست و کار هر کسی نیست چون اگه به اشتباه استفاده بشه فقط فرد مجری فن رو بشدت خسته میکنه، کین تو تله گیوتین نمی افتاد. و اینکه کین بریده به هیچ وجه اشتباه تکنیکیش رو توجیه نمیکنه. کین صرفا روی عادت همیشگیش زیرگیری کرد.
    نه عزیز تاکتیکِ هیچ فایتری بردنِ مبارزه به زمین به قیمتِ دادنِ یه امتیاز با ارزشِ Take Down به حریف و ریسک از دست دادن راند نیست،چرا که هر فایتر کم هوشی هم میدونه که طرف بعد از زمین زدن و بدست اوردن امتیازش،بدلیل اینکه مجری زمین زدنه و موقعیت مسلط و کنترل کننده داره خیلی راحت میتونه بلند بشه و دل به دل شما نده و موقعیت مورد علاقه ی شمارو دنبال نکنه پس این تاکتیک فوق العاده احمقانه و کوته فکرانه ست که بعید میدونم تو این سطح کسی اینطور فکر کنه.
    در زیر گیری حریف با فنونی مثل گیوتین و یا بستن پا پشت حریف و بردنش به فول گارد و یا بردنش به هاف گارد میشه حریف رو تو خاک نگه داشت پس بعضی مواقع اگه حریف هم دل نده میشه تو خاک نگهش داشت و روش فن اجرا کرد.و خیلی از جوجیتسو کارها در حالت سر پا هم به دور حریف با پا حلقه میزنن و به خاک میبرنش. و وقتی که شخص از حریف خودش از بابت زیرگیری نگران باشه هیچ وقت در فاصله نزدیک مبارزه نمیکنه و وردوم خیلی راحت در فاصله نزدیک هم مبارزه میکرد و هیچ نگرانی از زیرگیری کین نداشت. و همچنین کین در خاک هیچ تسلطی رو وردوم نداره. خیلی از جوجیتسوکارهای قوی از این تکنیک استفاده میکنن چون یا میتونن فنون سابمیشن رو تو خاک روی حریف اجرا کنن یا میتونن رو زیرگیری های حریف فنون سویپ رو اجرا کنن و به روش برگردن. و حرف آخرتون هم بیشتر توهین هست تا بحث درباره مبارزه.
    باز هم باید حرفهای قبلو تکرار کنم،تو کدوم راند ملاک شماست که وردوم کلینچش بهتر بوده؟؟؟ اگر راند دوم و سوم ملاکت هست که کامل توضیح دادم بنا بر چه دلایلی ملاک صحیح سنجش توانایی های یه فایتر و سطح کلینچ یا هر مهارت دیگش نیست،اما اگر راند یک رو که هر دو فایتر تو شرایط بدنی عادی بودن و ملاک درستیه مد نظرته،توجهت رو به آمار راند یک جلب میکنم: تایمِ کنترل و تعداد ضربات کلی و ضربات جدی و دقتِ هرکدوم رو مقایسه کن و همینطور یک بار دیگه راند اول رو تماشا کن تا متوجه بشی کی تو کلینچ برتره. برای هر بیننده ی این مبارزه،چه طرفدار وردوم چه ولاسکوز و چه هیچکدوم(مثل من) کاملا واضح و مبرهن بود که این ولاسکوز فقط راند اول ولاسکوز بود و به دلایلی که به کررات گفته شد از اخر راند اول بدنش خالی کرد و دیگه راند دوم و سوم مبارزه واقعا مغرضانه ست که بخواد ملاک سنجشِ مهارتش قرار بگیره.
    کجای دنیا تحلیل مبارزه فقط با یک راند نتیجه گیری میشه در صورتی که مبارزه 3 راند بوده. و همچنین کین در راند دوم نبریده بود و بعد از ضربات سنگین این بلا سرش اومد. اون زانو رو هر کی می خورد نقش زمین میشد. و چون کین قدرت بدنی بالایی داره تو کلینچ بیشتر از زورش استفاده میکنه و این باعث خستگی بیشترش در راندهای بعدی شد . و ضربات سنگینی که وردوم بارها در کلینچ به کین زد نشون میده که تکنیکش در کلینچ در چه سطحی هست. و اینکه بدن کین خالی کرد یکی از عوامل مهمش این هست که فقط سرپا کارد کرد و پشت سر هم مشت زد. در صورتی که در مبارزات دیگش بعد از چند ضربه مشت حریف رو زمین میزد و زیر مشت میگرفتش و با زیرگیری های متوالی و ضربه زدن نفس حریف رو میگرفت. ولی تو مبارزه با وردوم از این تکنیک نمیتونست استفاده کنه.
    درمورد صحبت اشتباهی که راجع به اون زانو زدنِ ولاسکوز کرده بودی هم نه اتفاقا بدتر نشد! بیش از صد بار تو همون موقعیت دقیقا به همون شکل زانو زدن از انواع و اقسام فایترها دیدم،حالا یکی بدل میکنه یکی نوش جان. اتفاقا خیلی قشنگ کمرگیری کرده بود و با سر داشت کله ی وردوم رو خم میکرد سمت ضربه و به اصطلاح ضربه کاشته میزد!
    اون ضربه کاملا ریسکی هست چون اولا بیشتر کسایی که پاهای بلندتری دارن از این ضربه استفاده میکنن ، اگه کین میخواد استفاده بکنه باید حریف رو کاملا خم میکرد و با این حال باز یک ضربه ریسکی برای کین بود و دیدین که افتاد و هنگام بلند شدن هم یه ضربه زانوی دیگه خورد.
    من گفتم اینکه سابمیشن انجام نمیده معنیش این نیس جوجیتسوش ضعیفه چون BJJ هزاران تکنیک برتری یابی موقعیتی و کنترل و باز کردن راه برای گراوند اند پاوند و سایر موقعیت های مطلوب هم هست و به اشتباه همه جوجیتسو رو با سابمیشن میشناسن فقط و استفادش تو مسایلی که گفتم رو درنظر نمیگیرن،
    معنی حرف من با اینی که شما نوشتی فرقی نداشت. ولی اگه فکر میکنین فرقی داشت ، من از شما میپرسم که در راند اول که کین پای حریف رو گرفت و به ساید کنترل رفت غیر این بود که کنترل ضعیفی روی وردوم داشت و وقتی که وردوم داشت بر میگشت براحتی میتونست به پشتش بره و پاشو تو پاش قلاب کنه و ضربات مشت بهش بزنه یا اصلا اگه میترسید قلاب کنه از اون تکنیک های کنترلی که شما میفرمایید توش خوبه استفاده کنه و زیر مشت بگیره. و همچنین ما که چیزی از گراوند اند پاوندش تو همون راند اول هم ندیدیم. کین فقط روی فایترهای صرفا استرایکر در خاک تسلط داره نه یک جوجیتسو کار خوب. و اینکه وقتی من از بعضی از برتری های تکنیکی وردوم صحبت میکنم به این معنا نیست که به نحوه فایت کین علاقه ندارم و طرفدار وردوم هستم و مطمئنا یکطرفه به قاضی نمیرم. من بیشتر به اخلاق یک فایتر در بحث طرفدار بودن اهمیت میدم و فایترهای مورد علاقه ام فدور و GSP هستن. و به نظرم کین هم یکی از با اخلاترین های ufc هست. پس اینطور نیست که مغرضانه قضاوت کنم. و این تحلیل صرفا نظر شخصی من از این مبارزه بود.
    ویرایش توسط sohrabb : 2015/06/21 در ساعت 14:04
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    و حرف آخرتون هم بیشتر توهین هست تا بحث درباره مبارزه.
    .

سهراب جان درمورد سایر جواب هات و حرفات دیگه صحبتی نمیکنم و بحث رو ادامه نمیدم چرا که فکر میکنم کاملا متوجه نکاتی که بهت گفتم شدی ولی به هر شکل سعی میکنی یه جوابی برای هرکدوم بسازی،فقط دوتاچیز ،بله هیچ جایی از دنیا تحلیل مبارزه فقط یک راند نیست اما مساله اینه که ما مشغول تحلیل این مبارزه نیستیم برادر!! ما بطور کلی مشغول سنجش مهارت های این دو فایتر و مقایسشون با هم بودیم(که توضیح دادم برای سنجش مهارت های یه فایتر اون راندِ دو و سه ی این فایت ملاک صحیح نیست) نه تحلیلِ فایتِ ولاسکوز-وردوم، و مشکل دقیقا همینه که شما اصلا دقت نداری تو بحث،فکر میکنم همونطور که گفتم بهترین کار برای اثبات مسائل صبر کردن تا مبارزه ی مجدده،
    اما راجع به این جملت که نقل قول کردم، میشه بگی این حرفِ من برای چه کسی توهین آمیزه؟ شما گفتی این تاکتیکِ وردومه که عمدا اجازه بده حریف Take down بکنتش و من با دلیل منطقی و فنی توضیح دادم که این تاکتیک برای این منظور و هدف،احمقانه و کوته فکرانس چون تو %99 موارد هزینش بیشتر از حاصلشه(اینکه به قول جنابعالی امکانش هست که طرف بتونه مجری فن رو تو خاک به مرادِ خودش نگه داره درسته اما خیلی کم و نادر پیش میاد چنین چیزی، همونطور که دیدی تو این مبارزه هم وردوم استادِ گرپلینگ نتونست مجری take down کین ولاسکوز که تازه شما معتقدی گرپلر ضعیفیه تو خاک نگه داره و فقط امتیازِ زمین زدن داد،تاکتیکی که شما میگی درست مثل اینه که نقدو بدی و نسیه بگیری،هیچ عاقلی امتیازِ موثری مثل زمین زدن رو دو دستی تقدیم نمیکنه به امید اینکه آیا بتونه کنترل فردی رو که تو موقعیت مسلط تره بدست بگیره و علی رغم میل اون تو خاک نگهش داره که باز بعدش آیا بتونه سابمیشن جمع کنه!!) و فایتری تو این سطح مثل وردوم چنین حماقتی نمیکنه که با دادنِ امتیازِ موثر که میتونه به واگذار کردن راند ختم بشه مبارزه رو به شکلِ تحت تسلط و در حداقل قرار داشتنِ کنترل رو حریف به خاک ببره و تازه بعدش باید برای حفظ مجری فن تو اونجا تلاش کنه،کاری که من تو این همه مدت دیدنِ این مسابقات تابحال ندیدم که مجریِ Take Down نخواد کار رو روی زمین ادامه بده و بخواد بعد از Take Down بلند بشه اما مفعولِ take down بتونه اونو رو زمین نگه داره!! بازم میگم اگر شما دیدی آدرس بده. خب این حرف توهین به چه کسیه ممکنه بفرمایی؟
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    وقتی بنده دارم درباره یک بازی نظر میدم و میگم به نظر من این تاکتیک وردوم هست و شما میگی این تاکتیک احمقانه و کوته فکرانه هست ، یعنی نظری که من دارم میدم احمقانه هست. و از همین تاکتیک به نظر شما احمقانه وردوم دو بار خواست گیوتین بگیره که اولین بار بخاطر فاصله نزدیک بودن ترجیح داد سویپ کنه و دومین بار گرفت. کسی که به تکنیکش اعتماد داره از به خاک رفتن هیچ هراسی نداره. وگرنه کدوم یک از فایترهای استرایکر در این فاصله با کین مبارزه میکنن. و همچنین شما تفاوت زیرگیری در کشتی معمولی و کشتی در mma رو پرسیدین و من هم توضیح دادم و اگه فکر میکنین من یه جواب کشکی دادم ، میتونین از یک متخصصش سوال کنید ببینید اینطور هست یا نه. و همینطور منم دیگه علاقه ای به ادامه این بحث و کش دادن موضوع ندارم.موفق باشین.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    319
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    نقل قول نوشته اصلی توسط spartacus نمایش پست ها
    سلام دوستان کدوم ورزش قدرت بدنی رو بالا میبره جودو یا کشتی؟ بیشتر دوستای جودو کارم میگن کشتی ,یه پسریم تو باشگاه هست 175 قدشه وزنم تقریبا 70 شاید 2 یا 3 کیلو بیشتر 4 سال کشتی کار کرده کسی تو باشگاه تو خاک حریفش نمیشه و بیشتر وقتا با مربیمون کار میکنه. یکی از دوستای خودم چند ساله فک کنم 8 سال جودو کار کرده کمربند مشکیه وزنشم 100 کیلو کارش تو خاک خوبه ولی وقتی با این کشتی گیره کار میکنه یا مساوی میشن یا کشتی گیره میبره , به نظر شما کشتی باعث شده قدرت بدنیش اینقدر بالا بره ؟
    سلام دوست عزیز
    هر دو ورزش جودو و کشتی و تمام ورزش های دیگه قدرت بدنی رو بالا میبرن نظر من و کشتی گیرا ام اینه که کشتی در آمادگی و قدرت و هدایت مبارزه تاثیر بیشتری داره و کشتی فرنگی بیشتر از کشتی آزاد
    ولی در مقایسه دو ورزشکار که شما دو دوست کشتی گیر و جودوکارتونو مثال زدین مقایسه بین شخص نه رشته ورزشی هیچ رشته ای به رشته ی دیگه برتری نداره بلکه اون ورزشکار که به ورزشکار دیگه برتری داره چه بسا کسایی ام هستن که با سابقه دو سال جودو از دوست شما که 4 سال کشتیگیر برتر باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    وقتی بنده دارم درباره یک بازی نظر میدم و میگم به نظر من این تاکتیک وردوم هست و شما میگی این تاکتیک احمقانه و کوته فکرانه هست ، یعنی نظری که من دارم میدم احمقانه هست. و از همین تاکتیک به نظر شما احمقانه وردوم دو بار خواست گیوتین بگیره که اولین بار بخاطر فاصله نزدیک بودن ترجیح داد سویپ کنه و دومین بار گرفت. کسی که به تکنیکش اعتماد داره از به خاک رفتن هیچ هراسی نداره. وگرنه کدوم یک از فایترهای استرایکر در این فاصله با کین مبارزه میکنن. و همچنین شما تفاوت زیرگیری در کشتی معمولی و کشتی در mma رو پرسیدین و من هم توضیح دادم و اگه فکر میکنین من یه جواب کشکی دادم ، میتونین از یک متخصصش سوال کنید ببینید اینطور هست یا نه. و همینطور منم دیگه علاقه ای به ادامه این بحث و کش دادن موضوع ندارم.موفق باشین.

نه عزیز شما نگفتی به نظر من این تاکتیکه وردوم هست،گفتی "تکنیک وردوم این هست که به حریف اجازه زیر گیری بده تا تو خاک روش فنون سابمیشن رو اجرا کنه"این دوتا جمله خیلی با هم فرق داره و از اونجاییکه شما کم دقت میکنی به بحث اینطور برداشت کردی،بله اگر شما بعنوان یه نظر شخصی این رو عنوان کرده بودی مسلما محترم بود و من هم اینطور راجع به نظر شما حتی اگر تو دلم فکر میکردم اشتباست نظر نمیدادم و از این کلمه استفاده نمیکردم اما اینجا هیچ ارتباطی به نظر شما تو جمله نیست ،شما گفتی این تاکتیکِ طرفه و من نظرمو راجع به این تاکتیک گفتم که این تاکتیک احمقانس،اینکه من یک "تاکتیک" خاص رو احمقانه بدونم توهین به شما که توضیح دهنده راجع به اون تاکتیکی و فقط اون رو عنوان کردی نیست،مثل اینه که من بگم تیم ملی تاکتیکش بود که تو فلان بازی اواخر نیمه دوم رفت تو لاک دفاعی بعد شما نظر بدی این تاکتیک احمقانه بود،من بگم شما به من توهین کردی!! چه ربطی داره آقا؟؟! اگر من کارلوس کیروش بودم تو این مثال بله حرف شما توهین به من بود!! ولی وقتی من فقط اعلام کننده و یه گوینده ی این تاکتیکم چه توهینی؟ ،یکم ظرفیت بحث رو تو خودمون بالا ببریم.
    کاری که وردوم انجام داد که به گرفتنِ گیوتین ختم شد "اجازه ی زیرگیری دادن به حریف تا توی خاک روش فنون سابمیشن اجرا کنه " نبود، وردوم همونطور که خودش بعد از فایت تو مصاحبه توضیح داد برنامش این بود که منتظر زیر گرفتن ولاسکوز بشینه تا از اقدامش به زیرگیری فن رو بگیره نه اینکه اجازه بده حریف take downش کنه،هم امتیاز بده به کین و هم نتونه زمین نگهش داره،بلکه پلنش کاملا انفجاری و سرعتی بود نه رو خاک رفتن و وارد فاز فرسایشی شدن، این دوتا باهم فرق داره عزیز،صحبت شما سر زمین زدن و رو زمین رفتن بود نه گرفتن سابمیشن از خودِ زیرگیری. من گفتم این تاکتیک که برای رفتنِ مبارزه رو زمین اجازه ی Take Down کردن به حریف بدی که مسلما میتونه بلافاصله از موقعیت فرار کنه احمقانس،نه اینکه فرصت طلبی و گرفتن فن از خود زیرگیری.
    اصلا این صحبت رو شما یادت میاد در جواب چی گفتی؟ من گفتم جالبه که چهار بار زمین زدنِ موفق که ولاسکوز تو این فایت کسب کرد باعث نمیشه فکر کنی کشتیگیرِ عالی ایه و... و شما گفتی این تاکتیک وردومه،یعنی چی؟ یعنی آقاجان وردوم خواسته که مبارزه بره زمین و به کین اجازه داده زمین بزنتش نه اینکه این چهار بار take down موفق خدای نکرده زبونم لال از مهارت کشتیِ کین باشه!! بله اگر شما حرفت و منظورت این بود که تاکتیک وردوم استفاده از اقدام زیرگیری حریف برای پلن انفجاری و گرفتن فن و بدل کردنشه حرفت کاملا درست بود و تاکتیک بسیار هوشمندانه ای هم هست اما شما حرفت این بود که اون 4 زمین زدنِ موفق ولاسکوز مهارت اون در کشتی و زمین زدن نبوده بلکه وردوم خودش به اصطلاح عامیانه چسکی عمل کرده و مقاومت نکرده واسه زمین خوردن. "بدل کردنِ زیرگیریِ حریف" با "اجازه ی زمین زدن دادن برای رفتنِ فایت رو زمین"، زمین تا آسمون توفیر داره آقا، اولی هوشمندانه و نتیجه بخشه و دومی احمقانه و پرهزینه.

من کجا تفاوت زیرگیری در کشتی معمولی و کشتی MMA رو از شما سوال کردم سهراب جان؟؟!!!

این حرف من بود:

خب حالا شما از کجا استنباط کردی من معیارم کشتی کلاسیکه؟ اصلا چه معنی داره این جمله،کشتی ای که شما کارامد میبینی تو mma اصلا نمیتونه کشتی کلاسیک باشه بطور صرف اما صد درصد اینا گره خوردس و بحث سر اختلافات و شباهتشون اصلا هیچ ارتباطی به صحبت ما نداره و حاشیه رفتنه.
    من اصلا چیزی که شما میگی رو ندیدم لطفا دقیقا این زیرگیری های اشتباه از لحاظ تکنیکی که مستعد گیوتین شدنه رو محبت کن دقیقا ادرس بده تو کدوم مبارزه تو کدوم راند بریم ببینیم.
    من گفتم بحثی که شما داری پیش میکشی در مورد اختلاف کشتی کلاسیک با کشتی mma حاشیه رفتنه و ارتباطی به صحبت ما نداره و معیار قضاوت کشتیِ کین هم برای من همین کشتی mma اون بوده که کاملا کارآمده،حالا کجای این حرفِ ما درخواستِ توضیح راجع به اختلاف زیرگیری در این دو کشتی بوده خدا میدونه و خودت!! این چندمین باره که یه حرف رو تو بحث به من نسبت میدی که نشونت میدم چنین چیزی نگفتم بنابراین فکر میکنم واضحه که این بحث چرا ادامه پیدا کرده،شما برای جواب دادن قدری تعمل نمیکنی و حتی نمیری پست های قبلی خودت و من رو خوب بخونی فقط سریع دنبال دادن یه جوابی براش میگردی.
    من برای هر جواب شما چندین بار پست های قبلی رو میخونم تا رشته ی صحبت رو داشته باشم،برای مستند و درست حرف زدن حتی 2 بار دیگه رفتم و مبارزه رو دیدم که متوجه شدم شما حتی صحنه ای که با اون آب و تاب و فنی راجع بهش حرف زدی کلا اشتباه گفتی و اصلا اونطور که شرح دادی نبوده و اصلا صحنه رو یادت نبوده فقط ذهنی یه چیزی گفتی،این یه مشتِ نمونه ی خروار بود باور کن بقیه صحبت هات هم اکثرا همینه چرا که فقط همین فایت رو اونم راند دوم و سومش تو ذهنته و هر استدلالی که میکنی آدرست فقط از این دو رانده و هرقدر من درخواست میکنم برای حرفات مثالی بیار از جای دیگه هم که ثابت شه این بابا به قول شما "اکثر" زیرگیریاش اشتباه فنی داره یا بقیه حرفات ثابت شه که عمدتا تو فلان چیز ضعف داره شما آدرسی نداری. من حتی با شنیدن بعضی از حرف های شما راجع به گرپلینگ و کشتی با خودم گفتم آقا شاید این بنده خدا درست میگه تو تا حالا اشتباه فهمیده بودی، رفتم چندین مقاله ی معتبر انگلیسی مطالعه کردم و دیدم نه همونه و به شما هم معرفی کردم یکی از مقاله هارو. من فقط دنبال یه جواب و از پسِ حرفِ شما بر اومدن نیستم چون اصولا جنگ و جبهه گیری که نیست،بحثه،برعکسِ شما واسه بحث خیلی وقت و دقت میذارم و بحث رو اگر تخصصی و با آدم مطلع و با اطلاعاتی مثل شما باشه دوست دارم چرا که در هر شکل و صورتی چیزی به ادم اضافه میکنه و به اطلاعات هر دو طرف بحث افزوده میشه. کل قضیه تبادل نظر و اطلاعاته قصد ناراحت کردن نیس خدای نکرده،شما هم اگر از اون جمله ی من برداشت کردی که منظور به شما و طرز فکر شماس من عذرمیخوام و باز تکرار میکنم مطلقا چنین فکری نداشتم من و زمانیکه داشتم میگفتم این تاکتیک احمقانس حتی %1 تو فکرم نبود که اصلا توضیح دهنده ی این تاکتیک مثلا شمایی الان و فقط داشتم نظرم راجع به نفسِ این تاکتیک رو میگفتم.
    به هر صورت من از بحث باهات لذت بردم سهراب جان امیدوارم از این به بعد بیشتر هم فرصت بشه و تبادل نظر کنیم و اذیتت کنم!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    109
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    بازی شمراک و اسلایس شبیه مبارزات پیش کسوتان بود
    شمراک از اسطوره های مبارزات ازاد بود به همراه رویس گریسی ولی اینقدر تو مبارزات در سن بالا اقدام کرد که خودش را کوچیک کرد از مبارزاتش با تیتو اورتیز و تحقیر شدناش بگیر تا فایت های سال های اخیرش که هر وقت بازی کرده ابرو ریزی کرد
    تا سال 2000 رکورد 25 برد و شش باخت داشت ولی بعد از اون سال های افتش شروع شد و مبارزات احساسی که کرد و الان رکورد 28-16 را داره
    اصلا خوشم نمیاد با این سن و سال بیان و هودشون را اینگونه ضایع کنند.
    سنش 50 ساله نمیفهمه دیگه این بدن جوابگوی این کارها نیست

اما از اسلایس بگم خیلی از استایلش خوشم میاد حیف که حرفه ای دنبال نمی کنه اون اوایل که اومده بود طوفانی بازی می کرد و فایت هاش دیوانه کننده بود.
    تو بوکس حرفه ای رکورد 7-0 را داره
    کلا هیچ جا موندگار نیست
    the Best Fighter on the MMA history
    Fedor Emelianenko

کاربر سایت

عضو انجمن
    4
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    آقا از سی ام پانک و رضا مددی خبری نیس؟ مدداگ قرار نبود مسابقه بده مگه؟
صفحه 17 از 22 نخست ... 71516171819 ... آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 217

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)