ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 13 از 33 نخست ... 3111213141523 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 329
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot

15 پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای

.
    به نام خدا

______

دوستان محترم اگر سوال یا ابهامی در زمینه هنرهای رزمی ترکیبی و یو اف سی برایشان پیش آمده

می توانند در این تاپیک مطرح کنند

این سوالات حتما توسط کاربران عزیز و یا مدیران پاسخ داده خواهد شد

شرکت در این تاپیک هم اطلاعات سوال کننده و هم اطلاعات پاسخ دهنده را افزایش می دهد

______

با تشکر از همراهی شما

.

پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای
    yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    کاربر سایت

عضو انجمن
    4
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    ممنون از تموم دوستان راستش چیزی که از همه بیشتر مرددم میکنه موقعیتشه .میترسم دیگه نشه و گیر نیاد اگه ممکنه بازم نظراتتون رو بفرمایید
    قرار شده یک هفته دیگه هم فشرده تمرین شه بعد اعزام شیم (درصورتی که بخوایم)
    کاربر سایت

عضو انجمن
    319
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    نقل قول نوشته اصلی توسط imansafaii نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز من حدود 2 هفته ای هستش که ام ام ای میرم و به پشتوانه کیوکوشین و بدن نسبتا خوبی که دارم و سن کمم(15) مربیم گفت میتونه من و 3 تا از دوستام که همون کلاس میریم رو به اضافه چندتا از اعزای تیم اشکان mma در ازای دریافت پول بفرسته امارات فایت کنیم . الان من خیلی خیلی کم بلدم و هنر رزمیم تو کیوکوشین هستش نه ام ام ای . چون تازه شروعش کردم ولی خوب میتونه پلی باشه به سوی موقعیت های خوب
    بنظرتون برم یا نه؟ چون با اطلاعاتی که داد تو اون رده سنی من بوکسورهای تایلندی که از بچگی کار کردن میان
    این که مربی گفته با پول میفرسته اونم رزمجویی که 2هفته تو کلاسش حضور داره شرمنده که میگم ولی دلیلی غیر دلالی و پول من توش نمیبینم
    این سفر غیر بار مالی و روانی چیزی براتون نخواهد داشت چون تجربه ای ام نمیتونید کسب کنید با این شرایط

خوشبختانه شما بهترین سن و سال برای شروع این مسیر داری به هیچ عنوان عجله نکن خیلی از قهرمانای یو اف سی ام از سن بالای 20 ورزش حرفه ای شروع کردن مثل دوس آنتوس که تو 22-23 سالگی تازه جوجیتسو شروع کرد به هیچ عنوان عجله نکن وقت زیاد داری ازش بهترین استفاده رو بکن چندین سال تمرین کن و مطالعه(مطالعه در مورد علم ورزش و تغذیه خیلی میتونه تو پیشرفتت کمک کنه) با بالا رفتن سن هم از لحاظ بدنی و قدرت و سرعت شرایط بهتری پیدا میکنی هم از لحاظ روانی و هم با تجربه 4-5 سال تمرین امادگی بیشتری
    اگه رشته ای مثل جوجیتسو و کیوکوشین و غیره بود با 6ماه_1سال تمرین میشد رفت مسابقه داد ولی تو ام ام ای امکان نداره

نظر من حجت نیست نظر تمامی بچه ها که همه دستی به کار دارن مطالعه کن و تصمیم بگیر تو فروم کسایی هستن که رفتن امارات مسابقه دادن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    108
    مبارز مورد علاقه AlistairOvereem_Headshot
    در صورت نیازیه اموزش بوکس

با اجازه از مدیریت
    Spoiler: show

پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای

کاربر سایت

عضو انجمن
    27
    سلام .به نظر من الان با توجه به مهارت کم شما توی کشتی و جوجیتسو خوب نیست که ام ام ای فایت کنی.چون ام ام ای بیشتر درگیری هاش تو کلینچ و خاکه و کیو کشین خالی اصلا به درد نمیخوره.شما اگه چند تا مسابقه از همین سایت دانلود کنی و ببینی میفهمی کسی که درجه ی اول کشتی و بعدش جوجیتسو برزیلی بلد نباشه حرفی واسه گفتن اینم که مربیت گفته حریفات تایلندی هستن بهنظر من درست نیست چون اونا تو کشور خودشون ام ام ای اصلا اعتبار نداره و فقط رو موی تای حساب باز میکنن.حریفات بیشتر از اروپای شرقی و اسیای غربی احتمالا باشن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    53
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    با سلام به دوستان عزیز من حدود 2 هفته ای هستش که ام ام ای میرم و به پشتوانه کیوکوشین و بدن نسبتا خوبی که دارم و سن کمم(15) مربیم گفت میتونه من و 3 تا از دوستام که همون کلاس میریم رو به اضافه چندتا از اعزای تیم اشکان mma در ازای دریافت پول بفرسته امارات فایت کنیم . الان من خیلی خیلی کم بلدم و هنر رزمیم تو کیوکوشین هستش نه ام ام ای . چون تازه شروعش کردم ولی خوب میتونه پلی باشه به سوی موقعیت های خوب
    بنظرتون برم یا نه؟ چون با اطلاعاتی که داد تو اون رده سنی من بوکسورهای تایلندی که از بچگی کار کردن میان
    متاسفانه ام ام ای تو ایران به صورت کاملن غیراستاندارد آموزش داده میشه و با توجه به اینکه هیچ گونه کنترل و نظارتی روش اعمال نمیشه، یک سری مربی سود جو اقدام به سوءاستفاده از هنرجوها میکنن. قطعن مربی شما هم جز همین دست آدماست که میخواد شما رو با فقط 2 هفته تمرین بفرسته جایی، تازه اونم اگر بفرسته. مطمئنن مربی با توجه به وضعیت اقتصادی پدر شما این تصمیم رو گرفته، چون هستند خانواده هایی که سفارش فرزندانشونو به مربی ها میکنن که این مسئله در آخر منجر به سوءاستفاده مربی میشه.
    ام ام ای تو ایران نه تنها هیچ موفقیتی رو در پی نداره، بلکه باعث ایجاد هزینه های اضافی هم میشه.
    یکی از دوستان من که ام ام ای کار میکرد و قهرمان هاپکیدو آسیا بود با وعده یکی از همین مربی ها 5 میلیون پول داد تا بره تورنومنت ام ام ای، اعزام نشدن که هیچ، هنوز بعد 3-4 سال پولشو نتونسته زنده کنه.
    شما هم این اشتباهو نکن و برو دنبال یک سبک استاندارد تا هم خودت اذیت نشی هم خانوادت...

با سلام ممنون الان برای هاپکیدو دوتا چیز هست
    یک اینکه من ام ام ای رو هم دارم کار میکنم مشکل ساز نیس 2 تا رشته ای که خودشون سنگینن همزمان کار شن؟
    هاپکیدو صدمه من شنیدم زیاد داره یعنی دنده دوست خودم شکست . یکی دیگه ترقوه اش در رفت و غیره .. ترسناکه یکم
    هاپکیدو به دلیل اینکه سبک تلفیقی و چندگانه ایه معمولن تمریناتش هم سنگینند، به همین دلیل باید استاد کاربلد باشه تا هنرجوها کمترین صدمه رو ببینن.
    خود بنده به دفعات به دلیل رعایت نکردن نکات آسیب های جدی دیدم، آخرین بار 3تا از دنده هام شکسته شد!!!

به هر حال با توجه به چیزایی که گفته شد شما یه سبکی رو انتخاب کن که هم آینده داشته باشه و هم استاندارد باشه، شما فعلن داری تو ایران زندگی میکنی و باید با شرایط ایران خودتو تطبیق بدی. ایرانی هایی که ام ام ای کارای معروف شدند اکثرن بزرگ شده غرب هستند، بنابراین خودتو گول نزن...
    ویرایش توسط F-Gladiator : 2015/06/24 در ساعت 14:51
    کاربر سایت

عضو انجمن
    24
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    سلام
    دوستان در مورد سبک هاپکیدو میشه بیشتر توضیح بدین؟؟؟
    این سبک تلفیق کدوم سبکاست؟؟؟
    تو این سبک،اصول مشت زنی و لگد زنی هم یاد میدن یا فقط اصول گرپلینگ و کلینچینگ داره؟اگه واقعا مشت و لگد زنی داره،از کدوم سبک بیشتر الهام گرفتن؟واقعا مشت و لگداش موثره؟
    با آیکیدو تفاوتی داره؟
    میشه تفاوت این سبک رو با سبکی مثل ساندا توضیح بدین؟چون شنیدم ساندا هم مشت زنی و لگد داره،هم گرپلینگ
    کاربر سایت

عضو انجمن
    53
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط P_Knight نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در مورد سبک هاپکیدو میشه بیشتر توضیح بدین؟؟؟
    این سبک تلفیق کدوم سبکاست؟؟؟
    تو این سبک،اصول مشت زنی و لگد زنی هم یاد میدن یا فقط اصول گرپلینگ و کلینچینگ داره؟اگه واقعا مشت و لگد زنی داره،از کدوم سبک بیشتر الهام گرفتن؟واقعا مشت و لگداش موثره؟
    با آیکیدو تفاوتی داره؟
    میشه تفاوت این سبک رو با سبکی مثل ساندا توضیح بدین؟چون شنیدم ساندا هم مشت زنی و لگد داره،هم گرپلینگ
    سلام
    هاپکیدو در واقع تلفیقی از تمامی سبک های رزمی هستش، شما با هر پیشینه ای میتونید در هاپکیدو موفق باشید. ولی چیزی که من تو این چند سال باهاش مواجه شدم اینه که به واسطه کره ای بودن سبک، پایه و اساس هاپکیدو بیشتر به سمت تکواندو و جیت کاندو سوق پیدا کرده، ولی به هیچ وجه مثل این دو نیست. در واقع به جای اینکه در هاپکیدو از ضربات تکواندو استفاده بشه، در تکواندو قطعن از حرکات هاپکیدو استفاده میشه.

در هاپکیدو اصل بر لگد زدن هست، بنابراین تمامی زوایای یک لگد زدن قدرتی-سرعتی-دقیق رو باید آموزش بدند. مشت زدن هاپکیدو همراه با لگد زدن هست، بنابراین میشه گفت که از این لحاظ به کیک بوکسینگ و موی تای (مخصوصن موی تای) خیلی نزدیکه. در مورد گرپلینگ و کلینچ هم که باید گفت خوبیش اینه که هم از کشتی استفاده کرده و هم از تکنیک های ناب جودو و جوجیتسو، بنابراین شاید گفت بعد از این رشته ها که به صورت تخصصی گرپلینگ کار میکنن هاپکیدو موثرترین تکنیک ها رو داره. چیز دیگه ای که در هاپکیدو آموزش میدن بحث تکنیک های دفاع شخصی و استفاده از ابزارها و سلاح هاست، چیزی که میشه گفت بسیاری از سبک های رزمی دیگه ندارند. همچنین در هاپکیدو به تکنیک های نمایشی هم پرداخته میشه، حتی در کلاس ما پیش اومده به صورت محدود پارکور کار کردیم.

فرق هاپکیدو با آیکیدو در اینه که آیکیدو بیشتر به منحرف کردن ضربات حریف میپردازه، ولی هاپکیدو معتقده باید علاوه بر دفاع در مقابل ضربه، بیشترین صدمه رو به حریفت بزنی. میشه گفت هاپکیدو از معدود رشته هاییه که علنی به صدمه زدن به حریف اونم به صورت فوق العاده شدید میپردازه.

ساندا کار نکردم، ولی تا اونجایی که میدونم در ساندا گرپلینگ و سابمیشن وجود نداره که در هاپکیدو داره
    ویرایش توسط F-Gladiator : 2015/06/24 در ساعت 22:39
    کاربر سایت

عضو انجمن
    24
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    نقل قول نوشته اصلی توسط F-Gladiator نمایش پست ها
    سلام
    هاپکیدو در واقع تلفیقی از تمامی سبک های رزمی هستش، شما با هر پیشینه ای میتونید در هاپکیدو موفق باشید. ولی چیزی که من تو این چند سال باهاش مواجه شدم اینه که به واسطه کره ای بودن سبک، پایه و اساس هاپکیدو بیشتر به سمت تکواندو و جیت کاندو سوق پیدا کرده، ولی به هیچ وجه مثل این دو نیست. در واقع به جای اینکه در هاپکیدو از ضربات تکواندو استفاده بشه، در تکواندو قطعن از حرکات هاپکیدو استفاده میشه.

در هاپکیدو اصل بر لگد زدن هست، بنابراین تمامی زوایای یک لگد زدن قدرتی-سرعتی-دقیق رو باید آموزش بدند. مشت زدن هاپکیدو همراه با لگد زدن هست، بنابراین میشه گفت که از این لحاظ به کیک بوکسینگ و موی تای (مخصوصن موی تای) خیلی نزدیکه. در مورد گرپلینگ و کلینچ هم که باید گفت خوبیش اینه که هم از کشتی استفاده کرده و هم از تکنیک های ناب جودو و جوجیتسو، بنابراین شاید گفت بعد از این رشته ها که به صورت تخصصی گرپلینگ کار میکنن هاپکیدو موثرترین تکنیک ها رو داره. چیز دیگه ای که در هاپکیدو آموزش میدن بحث تکنیک های دفاع شخصی و استفاده از ابزارها و سلاح هاست، چیزی که میشه گفت بسیاری از سبک های رزمی دیگه ندارند. همچنین در هاپکیدو به تکنیک های نمایشی هم پرداخته میشه، حتی در کلاس ما پیش اومده به صورت محدود پارکور کار کردیم.

فرق هاپکیدو با آیکیدو در اینه که آیکیدو بیشتر به منحرف کردن ضربات حریف میپردازه، ولی هاپکیدو معتقده باید علاوه بر دفاع در مقابل ضربه، بیشترین صدمه رو به حریفت بزنی. میشه گفت هاپکیدو از معدود رشته هاییه که علنی به صدمه زدن به حریف اونم به صورت فوق العاده شدید میپردازه.

ساندا کار نکردم، ولی تا اونجایی که میدونم در ساندا گرپلینگ و سابمیشن وجود نداره که در هاپکیدو داره
    چقد جذاب!!!
    اگه واقعا چنین ترکیبی هست،اسما یکی از زیباترین رزمی هایی هست که تا حالا تعریفشو شنیدم.دلیلی که من سمت دفاع شخصی نرفتم اینه که شنیدم موثر نیست.البته من در مورد آیکیدو شنیدم.یعنی تو یه درگیری میگن چندان به درد نمیخوره.از چند نفر شنیدم.نظر شخصی شما چیه؟هاپکیدو موثره؟شما تجربه ای داشتین؟
    رنکینگش چه شکلیه؟کمربند داره؟
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    1
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    قبل این که وارد این فایتای خشن بشی حتما برو کلاس مویتای. من خودم سه رشته عوض کردم و تجربه هر سه شونه دارم. اول کیوکوشین بودم بعد کانگفو توتایما بعد هم مویتای. اما به نظرم کامل ترین اینه که آدم مویتای و بوکس و جودو باهم کار کنه. خیلی بدن رو محکم میکنه. بوکس بالا تنه رو و مویتای فنون لگد ، آرنج و مشت زنی رو و جودو قدرت درگیر شدن و گرفتن و زمین زندن حریف رو تقویت میکنه.
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot
    سلام خدمت مدیر سایت
    این طور که مشخصه شما عاشق بروسلی هستید
    یه سوال
    بروسلی به چه علت مهرهای کمرش اسیب دید
    البته من خودم عاشق اویاما هستم ولی بروسلی رو هم خیلی دوست دارم
    و تمام کتابهای بروس رو خوندم
صفحه 13 از 33 نخست ... 3111213141523 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 329

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)