ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 آلدو پاسخ مک گرگور را داد: کمربند موقت فقط یه اسباب بازیه

آلدو پاسخ مک گرگور را داد: کمربند موقت فقط یه اسباب بازیه

آلدو پاسخ مک گرگور را داد: "کمربند موقت یه اسباب بازیه که به دوستای مستت تو ایرلند نشون بدی!!"

جوزه آلدو در UFC189 مقابل مک گرگور قرار نخواهد گرفت. ولی در عوض جواب محکمی به حرف های مک گرگور درباره مصدومیت و تصمیمش برای انصراف از مسابقه داد.
    بعد از اعلام انصراف از مسابقه توسط آلدو مک گرگور بدون هیچ ابایی در مورد مهم نبودن مصدومیت آلدو و ترسو بودن او صحبت کرد اما عکس های منتشر شده از مصدومیت این قهرمان خلاف این را ثابت میکند. آلدو در فیسبوک خود نوشت: اگر مک گرگور کمربند قهرمانی موقت را ببرد فقط یک اسباب بازی برده است که به دوستان مستش در ایرلند نشان دهد(ایرلندی ها معروفن به دائم الخمر بودن )

صحبت های آلدو در این مورد:
    "تو سه ماه پشت سر هم من روزی سه بار تمرین میکردم. من وقت و پولم رو گذاشتم تا از برزیل و کشور های دیگه حریف های تمرینی بیارم و بهترین کمپ عمرم رو برای دفاع از قهرمانی برای هشتمین بار در 11 جولای داشته باشم. ولی متاسفانه در تمرینات دچار شکستگی دنده شدم که آزمایشات پزشکی هم تاییدش کردند. علی رغم همه تلاشی که کردم ولی مجبور به انصراف شدم که منو خیلی ناراحت کرد. فقط من، خانواده ام، مربیان و هم تیمی هام میدونن چقدر تلاش کردم تا دوباره نماینده موفقی واسه برزیل باشم.
    این تصمیم با احترام به UFC و همه هواداران که فکر میکنند من بهترین مبارز پوند-فور-پوند جهانم گرفته شد. نمیتونستم با وجود مصدومیتم از نظر جسمی 100% آماده باشم و ممکن بود به خاطر ضربه دیدن در حین مسابقه حتی بد تر هم بشم. خیلی ها بهم گفتند مبارزه کن، به خاطر پولش. ولی من خودمو به هیچ قیمتی نمیقروشم. من میجنگم به خاطر کشورم و چون این کارو دوس دارم. پول برام اولیت دومه. پول مثل سایه است، وقتی میخوای برش داری نمیتونی، ولی وقتی به جلو حرکت میکنی اونم دنبالت میاد. پول آخرش تموم میشه ولی میراث و افتخارات من تو تاریخ باقی میمونه و من بیشتر به این مسئله اهمیت میدم تا پول.
    من از آپریل 2011 قهرمان UFC هستم و تو چهار سال 7 بار از عنوانم دفاع کردم و بار هشتم هم تو 2015 این کارو خواهم کرد. این رکورد بدون احتساب WEC هست که اونجا از 2009 قهرمان بودم. به این خاطر، من با تصمیم UFC برای کمربند موقت تو رده وزنی خودم موافق نیستم، فقط به این بهانه که 5 بار از دفاع کمربندم کنار کشیدم.
    اگه این مسابقه ها(5 مسابقه ای که کنار کشیدم) انجام شده بود تا حالا 12 بار در طی 4 سال از عنوانم دفاع کرده بودم که میشه 3 بار در هر سال، میانگینی که هیچ قهرمانی نداره. خیلی کم پیش میاد که یه نفر سه بار در سال از عنوانش دفاع کنه. پس این نمیتونه دلیلی برای دادن کمربند موقت باشه. ولی چون UFC یه کمپانیه که منو استخدام کرده نمیتونم به تصمیامتشون ایراد بگیرم ولی در عین حال موافق هم نیستم.
    راجع به حریفم هم که گفته بود من باید مثل یه مرد بجنگم، من نمیتونم چیزی درباره کسی که از یه کاراکتر تلویزیونی تقلید میکنه چیزی بگم(تراویس فیمل تو سریال وایکینگ ها). این کاراکتر کسیه که مک گرگور میخواد باشه چون اون از اینکه خودش باشه خجالت میکشه، به همین خاطر از حرکات و خالکوبی های یه شخصیت تلویزیونی تقلید میکنه. مک گرگور یه هنرمنده ولی نه تو هنر های رزمی بلکه تو کمدی سخیف!! اون باید دنبال سن تئاتر باشه تا اوکتاگن. اوکتاگن مقر پادشاهی منه و فقط هم یه شاه میتونه توش باشه که اونم منم. اگه اونم میخواد تو این مقر پادشاهی باشه باید نقش دلقکشو داشته باشه که فکر کنم همین الانم داره.
    اگه مک گرگور، چد مندس رو شکست بده تنها چیزی که به دست میاره یه اسباب بازیه که به دوستای مستش تو بار های ایرلند نشون بده، ارزش این کمربند موقت برای من اندازه یه اسباب بازیه، چون قهرمان واقعی منم."

UFC189 یازدهم جولای در لاس وگاس برگزار خواهد شد.

اینم عکس تراویس فیمل بازیگر سریال وایکینگ ها:

آلدو پاسخ مک گرگور را داد: کمربند موقت فقط یه اسباب بازیه

ویرایش توسط matter466 : 2015/07/04 در ساعت 00:36
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    دقیقا شده مثل کوری خونی هایی که تو کشتی کج واسه هم میگن واقعا حالا از صمیم قلبم دوست دارم مک گرگور ببره یعنی این دوتا همدیگه رو میکشن
    ممنون بابت خبر
    کاربر سایت

عضو انجمن
    545
    عالی بود ممنون بایت اخبار ....الدو هم حرف میزنا حالا وایستامندسو ببره بعد تمرکزش بره سر الدو
    ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    به به چه جواب دندان *** و فوق العاده ای داد آلدو...

همیشه گفتم آلدو تاریخ ساز این وزن هستش و فعلا کانر نمیتونه جلوش رو بگیره و بنظرم کانر از مندس میبازه تا برای بار سوم Mendes Vs Aldo رو اینبار برسر عنوان یونیفای شاهد باشیم.

تشکر بابت خبر

gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    خدا کنه مندس ببره این مسابقه رو هر چند احتمالش کمه
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)