ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

مطالب جالب درباره فدور املیاننکو .اخرین امپراطور روس

با اینکه بوکس انگلیسی از جمله رشته های محبوب و مورد علاقه اوست اما تمام استعداد او در زمینه mma شکوفا شد
    اورا می توان یک تایسون روس نامید
    کسی که با موفقیت هایش اندیشه ناکامی در ورزش های رزمی را به سیاهچال فراموشی انداخته و با حضورش در هالیوود باعث شد تا از ولادمیر پوتین گرفته تا دونالد ترامپ به او به دیده احترام و مهربانی بنگرند اما باید گفت که از اولین روز حضورش در این حرفه این صلاحیت و شایستگی را به دست اورده که بتوان او را در حد یک تزار ستود

( او برای کشورش همچون یک هدیه اسمانی است یک نابغه ورزش های رزمی که شایسته احترام است )

او همچنین یک تبلیغات زنده برای هنر رزمی روس می ماند او برای کشورش روسیه یک قهرمان ملی است منبعی از عشق و حس وطن پرستی .او فدور است مبارزی شکست ناپذیر وبه عنوان یک حاکم در زمینه mma ورزشی که بیشترین طرفدار را در ایالات متحده دارد حال تصور کنید که این تزار روس درکشوری چون امریکا توانسته خود را بیشتر از یک ستاره مطرح کند و نامش را در تیتر اول خبرها قرار دهد به طوری که می توان اورا معروف ترین و پراوازه ترین مبارزتاریخ سامبو نامید .یک وطن پرست تمام و کمال روس است
    اکنون میخواهیم درزمینه شخصیت وزندگی حرفه ای این ورزشکار بیشتر بدانیم اسراری از زندگی این ماشین جنگی که نظیرش تاکنون ساخته نشده است

(فدورو پول)

فدورمی گوید هنگامی که وارد عرصه هنرهای رزمی شدم احساس کردم که خداوند استعداد خاصی را در این زمینه درمن نهاده است .بنابراین mma بهترین وسیله برای ابراز این استعداد بود تا بتوانم به بهترین وجه ان را به نمایش بگذارم .بی شک مسئله پول بوده که اورا برای نخستین بار در مسابقات ازاد 2000 به روی رینگ کشاند او در سن 24 سالگی دراولین مبارزه اش به صورت حرفه ای در برابر حریف گرجستانی اش لوون لاگوایلاوا یکی از بهترین مبارزات و قهرمانان کاراته گرجستان مبارزه را واگذار کرد البته فدور در ان زمان تنها چند ماه بود که مشت زنی می کرد اما در ان مبارزه نشان داد که دارای قدرت و استعداد فراوانی است چون با ضربات مشت چپ خود بر پیکر حریف گرجی خود لرزه می افکند بنابراین حریفش سعی می کرد تا بیشتر مبارزه را به صورت تن به تن و تا حد امکان در خاک دنبال کند دراین مسابقه ورزشکار گرجی موفق شد با قفل کردن دست ها دور گردن فدور طی 7 دقیقه از مبارزه او را شکست دهد

وقتی رینگ ها کوچک شدند

طی یک سال نیم فدور انچنان موفقیتی به دست اورد که رینگ های مبارزه برای موفقیت های بی حد و اندازه او کوچک به نظر می رسیدند او توانست از حریفان مطرح برزیلی بابالو و ریکاردو ارونا پیشی بگیرد دران زمان البته وارد کردن ضربه به سر حریف در خاک هنوز جزو موارد خطا و غیر قانونی در رینگ ها محسوب می شد
    سمی شیلت مبارز هلندی طی مبا رزه ای در سال 2002 توسط یکی از تکنیک های فدور موسوم به ground pound مغلوب او شد .از جمله تخصص های فدور در مبارزات که همچون امضای اوست مختل کردن کارایی حریف در خاک است
    به این وسیله او حریفان خود را به چالش کشیده و قدرت خود را به انها دیکته می کند
    هیت هرینگ امریکایی هم پس از نخستین راند مبارزه را در برابر فدور واگذار کرد فدور در سومین مبارزه اش هم توانست قهرمانی به نام انتونیو رودریگو نوگیرا را از پیش رو بردارد ..

وقتی هرکسی برای مطرح کردن خود کاری می کند من هم خود را به عنوان یک سامبو کا مطرح می سازم

انتونیو رودریگو نوگیرا مبارزی از کشور برزیل بود و تخصصش در زمینه جو جیتسو بود و برای گرفتن انتقام از تنها شکستش در برابر فدور به میدان امده بود فدور دران مسابقه علاوه بر اینکه توانست خودی نشان دهد بلکه توانست کارایی سامبو را در برابر جوجیتسوی برزیلی به اثبات برساند

98 درصد زحمت کشیدن و عرق ریختن و ...102 درصد هوش و نبوغ

فدور در سن 11سالگی برای اولین بار در مسابقات جودوی شهرداری شرکت کرد از ان زمان بود که استعدادهای او شناسایی و ده برابر شد
    او می گوید از زمان کودکی یادم می اید می دیدم هر کس یک جور خودش را سر گرم می کند یک نفر با دویدن و ورزش کردن کس دیگر هم با پک زدن به سیگارش اما تنها چیزی که مرا ارضا می کرد تمرین کردن بود
    به باشگاه می رفتم سامبو تمرین می کردم هر کس به کارهای مورد علاقه اش می پرداخت فدور هم همیشه در حال تمرین و تلاش و اماده مبارزه بود
    بله همان عرق ریختن ها و زحمت ها بود که امروز از او یک قهرمان بی چون و چرا ساخته است و باعث شده هر حریف قدری را به زحمت بیاندازد

این مبارز مبتکر و خلاق می گوید هرگز نخواستم از کسی تقلید کنم
    همیشه راه خود را رفته ام از دیگر ورزشکارها چیزهای زیادی یاد گرفته ام
    سعی کرده و می کنم که همیشه یک مبتکر باشم و تکنیک ها را با تمام وجود احساس نمایم
    واقعا باید گفت که mma عرصه ای بود که او توانست تمام قدرت و روحیه خلاق و ویرانگرش را به ظهور و تجلی برساند
    این را هم بدانید که هرگز نمی توانید او را عصبانی کنید ..مثلا حتی اگر به او بگویید که تنها هنرش وارد ساختن ضربات وحشیانه روی حریف تنها در وضعیت خاک می باشد فقط باعث خنده او می شوید وبه شما در جواب می گوید همین تکنیک هم مستلزم مهارت و استادی بالا و البته کار و تمرین بسیار می باشد

(از تحول گرای داروینی تا نئورئالیسم روس)

فدور اظهار می دارد من تکنیک خاص و مورد علاقه ای ندا رم که تنها تخصص و مهارت من باشد بر عکس تلاش میکنم تا از تکنیک های متفاوت در حد امکان استفاده کرده و بهره ببرم این را هم بگویم که تمرین کردن برای من از لذت و جذابیت بیشتری نسبت به مبارزه برخوردار است
    فدور معتقد است که در تمرینات حتی می تواند تکنیک های جدیدی را کشف و ابداع نماید پس می توان گفت که او یک محقق در زمینه تکنیک های رزمی است که تمام زندگی اش را وقف ارتقای تاثیر و کارایی هنرش کرده است
    او با نگرش نئورئا لیستی اش توانسته ارزشهای خود را چند برابر کرده وبه مدد ان توانسته خود را شکست ناپذیر و شکست دهنده حریفان سازد
    فدور می گوید سعی می کنم تا انجا که ممکن است حریف را حریف را به اشتباه بیاندازم تا بتوانم هر چه سریعتر مبارزه را به نفع خود تمام کنم این خود تکنیکی است که اجرایش برزیبایی مبارزه می افزاید او درباره بردش در مقابل تیم سیلویا در 36 ثانیه گفت .. من با کمک خداوند وبه لطف دعاهای پدرم توانستم او را شکست دهم ..این تواضع و فروتنی بسیار او را تا حد زیادی عجیب می نماید

اشتیاق برای حضور در رینگ

سعی و تلاش فراوانی خصوصا از ناحیه مسئول برنامه های فدور ..وادیم فین کنشتاین صورت گرفت تا این افسانه سامبو را تبعه امریکا سازند اما عشق اوبه کشورش روسیه و روح اسلاوی اش را هرگز نمی توان از بین برد گفتنی است در زادگاه او بلگورود یک اکادمی ورزشی به نام ملیاننکو فدور به کوشش خود فدور تاسیس شده که دران رشته های رزمی ...جودو ..سامبو ..کیک بوکسینگ ..موی تای ..بوکس و ...اموزش داده می شود
    به نظر می رسد که فدور اصلیتش ان گونه که گفته شده اوکراینی نباشد با اینکه او در منطقه اوگانسک اکراین به دنیا امده اما او دوسال پس از تولدش خانواده او به منطقه استای اسکول اثاث کشی می کنند این منطقه کمی دورتر از مرز اکراین البته داخل روسیه ودر ناحیه بلگورود واقع است فدور کودکی اش را همان گونه که قبلا تعریف کرده انجا گذرانده است او اکنون با هنر روسی اش میرود تا امریکا را تصرف کند او به عنوان افسانه mma در در کشور ufc خود را مطرح کرده است فدور از اینکه در امریکا زیاد به مبارزان اهمیت و احترام قائل نیستند ابراز تاسف می کند به نظر او اگر ufc سیاست های خود را تغییر دهد شرایط برای ورزشکاران بهتر خواهد شد

اگر با تمام حریفانی که تاکنون با انها مبارزه نکرده ام مبارزه کنم برایم جالب تر خواهد شد

تمام زندگی و کار حرفه ای فدور در یک ساعت و 40 دقیقه مبارزات او خلاصه می شود البته طی همین زمان او با تمام قهرمانان سنگین وزن و خطرناک روبه رو شده است دستاورد این مبارزات یک قطعه پلاک فلزی داخل دست راست و بارها رفت و امد جهت جراحی پیش جراحان است با این حال او شکایتی از این موضوع نداشته گرچه از ناحیه استخوان کف دستش احساس درد می نماید اما با این حال این درد تاثیری در قدرت فوق العاده اش هنگام وارد کردن ضربات ندارد
    او ارزو دارد با تمام کسانی که مدعی مبارزه هستند مبارزه کرده و این احساس هیچ گاه در او متوقف نمی گردد چنین احساسی داشتن ان هم در کشوری مثل امریکا به نظر دیوانگی می رسد البته در امریکا اکثر مبارزان دوست دارند که با رندی کوتور یا اندره ارلوفسکی مبارزه کنند اما کسی که می بایست مبارزه کند چه فرقی می کند که در برابر چه کسی قرار گیرد ؟البته در امریکا حریفانی هستند که برخی مبارزان از روبه رو شدن در برابر انان و قدرت بسیارشان احساس خطر می کنند کسانی چون بروک لسنار

جالب اینکه هرگز نمی توان فدور را قبل از مسابقات مایوس کرد وبه چالش کشاند او هیچ گاه نتیجه هیچ مبارزه ای را از پیش تعیین نمی کند و می گوید که من پیشگو نیستم او تنها به خدا توکل کرده سپس به کارو تلاش خود
    چرا که معتقد است نتیجه هر مبارزه را این دو تعیین می کنند
    جالب اینکه فدور علاقه به مسابقات و مبارزات زنان نداشته و معتقد است که مبارزه به درد زنان نخورده بلکه زن وظیفه دیگری دارد که همانا به عنوان یک همسر و نگاهداری از کانون خانواده می باشد

همچون عقاب بلند پرواز و تیز چنگال

باید گفت که فدور اصولا انسانی است که خیلی دوست ندارد تا در رسانه ها مطرح شود او هیچ گاه انگلیسی صحبت نمیکند
    و هرگز دوست ندارد برای خوشایند جمع .لودگی و مسخره بازی در اورد واین عقاب بلند پرواز و تیز چنگال رینگ ها همیشه انسانی کم حرف است ..همچون یک کوه اتشفشان که برخی اوقات ودر زمان لازم فوران کرده و می خروشد
    او هم توانایی و ارزش های خود را در رینگ مبارزه به اثبات میرساند .

پدرم رقابت هاو مبارزات من را دنبال می کند و به انها تو جه و علاقه نشان میدهد

مادرم هم مخالف کار من نیست حتی او بود که برای نخستین بار مرا به یک مربی جودو معرفی کرد

پدرم همیشه نگران من است اما بیشتر به من افتخار میکند
    مادرم اکنون از من می پرسد ایا زمان استراحت و کناره گیری از مبارزه فرا نرسیده ؟

دخترم ماشا همه چیز را می داند و همه مبارزات من را دیده است با اینکه او هنگام کودکی با اشتیاق مبارزاتم را می دید اما اکنون با به صدا در امدن سوت مبارزه خیلی استرس دارد اما او می داند که من شکست نمیخورم و همیشه یک قهرمان هستم

یک سوال از فدور
    ایا فکر می کنید که روزی شما هم مثل مارک کولمن که دو دخترش را به روی رینگ اورد در اخرین مبارزتان دخترتان را روی رینگ بیاورید ؟

جواب ..نه ...میتوانم چنین کاری کنم اما دوست ندارم به او ضربه روحی وارد کنم از نظر روانی هم کار درستی نیست

دیدار ون دام و فدور با ولادمیر پوتین

فدور می گوید ما موفق شدیم تا دو مرتبه با رئیس جمهور روسیه ولادمیر پوتین ملاقات داشته باشیم او واقعا ادم خوب و مهمان نوازی بود ما در مورد ورزش و شیوه های تمرین سامبو بحث و گفتگو کردیم همچنین بحث در مورد اینده و ساخت اکادمی املیاننکو فدور در بلگراد بود در ان ملاقات ژان کلود ون دام هم حضور داشت
    ولادمیر پوتین خیلی به mma علاقه داشته و مبارزات من را با اشتیاق دنبال می کند من با ورزش همیشه از افتخار کشورم دفاع میکنم این ملاقات برایم خیلی مهم و خوشایند بود

خاطرات فدور
    بدترین خاطره من شکست ازار دهنده برابر تسویوشی کوساکا بود و هنگامی که داور مبارزه را قطع کرد تا شکست مرا اعلام کند

بهترین خاطرات من تصاحب نخستین کمربند در مسابقات pride و پیروزی برابر نوگیرا درسال 2003 و مبارزه ام در برابرتیم سیلویا است
    بیشترین احترام هم برای مینو تورو قائل هستم و معتقدم با هوشترین مبارزی که با او روبه رو شدم کسی نیست جز ..رودریگو نوگویرا

چند نکته درباره فدور

تولد 28سپتامبر 1976 در روبیژنه اکراین

1995 تا 1997 خدمت سربازی

رکوردها ی فدور در mma

39 مبارزه

34 برد
    10 ناک اوت
    16 سابمیشن
    8 رای داور

4 باخت

3 ناک اوت
    1 سابمیشن

توضیحات ..

اولین شکست فدور در 22 دسامبر 2000 در مقابل توسو یوشی کوسا کا بود که داوربدلیل خونریزی و تشخیص پزشک بازی را به نفع کوساکا به پایان رساند

فدور تا سال 2009 تمام حریفان خود را یکی پس از دیگری شکست داد

در سال 2010 و 2011 فدور در سازمان استریک فورس 3 شکست متوالی را در مقابل فابریسو وردوم ..انتونیو سیلوا و دن هندرسون متحمل شد

اخرین مبارزه فدور در سال 2012 بود
    او با شکست پدرو ریزو از دنیای هنرهای رزمی ترکیبی خدا حافظی کرد

رکورد های فدور در سامبو

قهرمانی جهان
    2002 طلا
    2002 طلا
    2004 طلا
    2007 طلا
    2008 برنز

قهرمانی اروپا
    1999 طلا

قهرمانی روسیه
    6 طلا
    2 برنز

رکورد جودو

1998 برنز
    1999 برنز

نویسنده ....علی حاجی پور
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)