ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 راندا روزی "بهترین مبارز سال" شد و فلوید می ودر را خرد کرد

راندا روزی "بهترین مبارز سال" شد و فلوید می ودر را خرد کرد

راندا روزی فلوید می ودر را بعد از بردن عنوان "بهترین مبارز سال" خرد کرد، عنوانی که می ودر هم یکی از کاندیدا های آن بود.

قهرمان خروس وزن زنان UFC، راندا روزی در مراسم ESPY شب چهارشنبه، عنوان "بهترین مبارز سال" را از آن خود کرد و در سخنرانیش پادشاه پوند-فور-پوند بوکس جهان فلوید می ودر را خرد کرد.
    در یکی دو سال اخیر صحبت هایی مبنی بر اینکه اگر این دو با هم مبارزه کنند راندا روزی، فلوید می ودر را شکست خواهد داد وجود داشته است، هرچند این دو هرگز قرار نیست در واقعیت با هم مبارزه کنند اما این باعث نشد روزی پس از دریافت عنوانش به صحبت علیه می ودر و سابقه اش در خشونت های خانوادگی نپردازد.
    او گفت: "نمیدونم حالا که می ودر برای اولین بار از یه زن شکست خورده چه احساسی داره؟ دوست دارم الان وانمود کنی که منو نمیشناسی".
    می ودر قبلا در مورد راندا روزی گفته بود: "من اصلا نمیدونم اون(ضمیر مرد) کی هست!".

روزی در مصاحبه های قبلیش هم به خاطر بازداشت ها و محکومیت های می ودر به خاطر خشونت های خانوادگی به او تاخته بود.
    در ماه می، راندا روزی در مصاحبه با Access Hollywood در مورد سوابق خشونت های می ودر علیه زنان گفته بود: "من هیچوقت نمیگم که نمیتونیم کسی رو شکست بدم ولی فکر نکنم من و اون هرگز با هم مبارزه کنیم، مگر اینکه سر یه قرار باشیم".
    گفتنی است تاکنون به غیر از دو بوکسور یعنی فلوید می ودر(6 بار) و مانی پاکیائو(2 بار) تاکنون شخص دیگری این عنوان را نبرده بود.

راندا روزی اکنون در حال تمرین برای مبارزه اش با بث کوریا، مدعی بدون شکست این وزن، در UFC190 که اول آگوست در برزیل برگزار خواهد شد است.

ترجمه
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)