ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

خداحافظی رسمی مایک تایسون در حضور مارادونا !

مایک تایسون مشتزن فراموش نشدنی و جنجال افرین دو دهه اخیر خداحافظی خود را به اطلاع همگان رساند

تایسون دریک برنامه تلویزیونی گفت دیگرحاضر نیستم دررینگ بوکس حضور یابم

برنامه ای از مارادونا

مایک تایسون درگفتگو با برنامه ای تحت عنوان (شب دهم )که دیگو مارادونا ستاره سابق فوتبال ارژانتین و جهان مجری ان است ودراغلب کشورها از طریق ماهواره پخش میشود اظهار کرد = من بوکس را کنار گذاشته ام زیرا دیگر علاقه ای به ان ندارم

26 سال حضور در رینگ

تایسون گفت من 26 سال از عمر خود را وقف مشتزنی کرده ام اما اکنون احساس می کنم که دیگر عشق و علاقه سابق را نسبت به این رشته ندارم .به همین دلیل کناره گیری رسمی خویش را برای همیشه اعلام میکنم

تایسون که صاحب شش فرزند است به مارادونا گفت .= همانطور که تو پس از سه چهار سال دوره حضور در جام جهانی به عنوان یک ستاره از صحنه فوتبال کنار رفتی من هم پس از 26 سال فعالیت مستمر و بیش از 20 سال فعالیت قهرمانی در دسته سنگین وزن که با فراز و نشیب فراوان همراه بود رینگ را می بوسم تا در قلوب مردم جهان جایگاه پر فروغ خود را همچنان حفظ کنم زیرا به این زودی مشتزن بزرگ دیگری مثل من (تایسون) در بوکس سنگین وزن ظهور نخواهد کرد
    همگان شاهد بودند که محمد علی کلی از من به عنوان بوکسور برتر سنگین وزن حرفه ای دو دهه اخیر یاد کرده بود

ستایش از سوی محمد علی کلی

محمد علی ضمن ستایش از قدرت نمایی تایسون از وی به عنوان یک بوکسور بزرگ و استثنایی یاد کرده بود که پس از حریف نه چندان بزرگ ایرلندی (کوین مک براید ) از وی خواسته بود برای حفظ ابروی دیرینه خویش برای همیشه از مسابقات کناره گیری کند

پس از این توصیه تایسون دیگر در هیچ مبارزه ای شرکت نکرد و سرانجام اعلام بازنشستگی کرد

درپایان این برنامه مایک تایسون و مارادونا چند حرکت را باتوپ فوتبال باهم انجام دادند

نویسنده . علی حاجی پور
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)