ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

مطالب جالب و واقعی درباره سوسای اویاما (قسمت دوم )

مطالب جالب و واقعی درباره سوسای اویاما (قسمت دوم )

اویاما میگوید وقتی در امریکا بودم در یک دور بیشتر از 12 بطری را شکستم .ابتدا تنفسم را که مهمترین چیز در کاراته است تنظیم کردم و سپس همه بطری ها را پشت سر هم و گاهی همزمان 2 یا 3 بطری را شکستم .همه به من تعظیم کردند و احترام گذاشتند زیرا گفته ام را در عمل ثابت کرده بودم

اویاما می گوید
    وقتی در فرانسه بودم جایی برای رفتن نداشتم به همین دلیل روی نیمکت پارک میخوابیدم .نمیتوانستم فرانسوی صحبت کنم و انگلیسی ام نیز زیاد خوب نبود .دریک اژانس شروع به کار کردم اما این شرکت ورشکسته شد .در یک کاباره شغلی یافتم ودر انجا شکستن بطری ها را به نمایش گذاشتم با این وجود بعد از یک هفته به من گفتند که این کار زیاد مورد پسند مردم نیست و می توانم کار دیگری انجام دهم .
    یکی از دوستانم در سفارت به من پیشنهاد کرد که راه رفتن روی دست ها را انجام دهم بنابراین این نمایش را اجرا کردم واز پلکان مارپیچ با دستهایم بالا و پایین میرفتم
    این نمایش بسیار سخت بود بخصوص پایین امدن .خیلی می ترسیدم .اما ان زمان بزرگترین ترسم محرومیت و گرسنگی بود ترس از گرسنگی و نیاز انسان را واقعا قوی میکند وقتی به ژاپن برگشتم به همسرم گفتم که بخاطرنمایش راه رفتن روی دست بود که همه موهای سرم ریخت و دیگر مویی برسرم نیست!

اویاما درسال 1957 به شمالی ترین جزیره هوکایدو رفت و شش ماه در انجا ماند و حتی در صدد برگزاری مبارزه ای با خرس بود اما اهالی ان منطقه وی را متقاعد کردند که به دلیل بلندی قد خرس دست وی به فک جانور نمی رسد و نمی تواند ضربه ای را به ان ناحیه وارد کند

یکی از دوستان سوسای اویاما تعریف میکرد وقتی برای اولین بار او را دیدم به طرفش رفتم او دستش را به طرف من دراز کرد من با او دست دادم .دستش مانند صخره سنگین بود و عضله ای قوی ودر هم پیچیده ای داشت
    او می گوید یک روز استاد اویاما ضربه ای به وسط سینه ام زد .وقتی ضربه خوردم مثل این بود که با قطار مترو تصادف کرده بودم برای یک لحظه نفس کشیدن برایم دشوارشد
    با خودم فکر کردم اگر او می خواست با تمام قدرتش این ضربه را بزند چه می شد اما از انجایی که زندگیم را دوست داشتم علاقه ای به دانستن ان نداشتم

ماس اویاما وقتی در امریکا بود یک برنامه را در پارک سنترال انجام داد و شبکه abc نیویورک قرار بود کارهای او را در تلویزیون پخش کند
    او برای گرم کردن چند اجر را شکست
    مردم با دیدن دوربین ها و ماشین شبکه abc دور او حلقه زدند
    دستیار تهیه کننده پرسید چه وقت می توانند فیلم برداری را شروع کنند و اویاما پاسخ داد .هروقت که مایلید او برنامه خود را با کاتاهای پینان و کانکو دای شروع کرد و تماشاچیان را تحت تاثیر ارامش و قدرت جادویی و حرکات تند و سریع خود قرار داد سپس به درختی به قطر 60 سانتی متر نگاه کرد ..اویاما پارچه ای را به دور تنه درخت که به پهنای شانه های او بود پیچید و یک ماکی وارا درست کرد و شروع به ضربه زدن به درخت کرد .کیا های اویاما چنان قوی انجام می شد که گویا این صدا از دهان ببر بیرون می امد .وقتی قدرت او بیشتر شد صدای خش خشی از بالای درخت شنیده شد
    فیلم برداران و تماشا چی ها نیز به بالا نگاه می کردند
    برگ ها و شاخه ها ی درخت با هر ضربه او می شکستند .چهره فیلم برداران گویای ماجرا بود
    سرانجام اویاما در اطراف گشتی زد و تخته سنگی را انتخاب کرد .با دقت انها را روی هم قرار داد گویی در حال بررسی انها بود .جمعیت ساکت بود .هیچ کس حرفی نمیزد .او با ضربه ی شوتو تخته سنگ بالایی را لمس کرد و سپس با حرکت ناگهانی هر دو انها را متلاشی ساخت هنوز هم سکوت حاکم بود ان گاه صدای تشویق پر شوری برخاست
    به نظر می امد که اویاما از این تشویق خجالت کشیده اما تعظیم کرد

اوس

نویسنده ...علی حاجی پور
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)