ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 مبارزه همزمان Rousey-Tate و Aldo-McGregor در UFC194

مبارزه همزمان Rousey-Tate و Aldo-McGregor در UFC194

آیا راندا روزی و کانر مک گرگور، دو تا از بزرگترین جاذبه های حاضر در UFC، همزمان در UFC194 در دسامبر 2015 حاضر خواهند بود؟
    این چیزیه که راندا روزی گفته خیلی دوست دارم، و دانا وایت رییس UFC هم میگه احتمال این اتفاق خیلی زیاده.

بعد از ناک اوت 34 ثانیه ای راندا روزی برابر بث کوریا در UFC190 در برزیل، راندا روزی گفت که علاقه زیادی داره تا در پی پر ویو ای که برای ادغام کمربند پروزن بین جوزه آلدو و کانر مک گرگور برگزار میشه حضور داشته باشه. او گفت: "دوست دارم در مین کارد آلدو-مک گرگور باشم، البته اگه ممکنه، این اتفاق خیلی جالبه ولی بازم تصمیم به عهده UFC هست".

در کنفرانس خبری بعد از UFC190 دانا وایت به خبرنگاران گفت که مشکلی با دو مبارزه بر سر کمربند در یک پی پر ویو نداره -چون این میتونه رکورد فروش UFC رو بشکنه. او گفت: "بله، من دوست دارم راندا روزی رو تو اون مین کارد بذارم، و اون مبارزات احتمالا در استادیوم AT&T دالاس برگزار خواهد شد، امیدوارم"
    استادیوم AT&T که در سال 2009 افتتاح شده، گنجایش بیش از 100.000 نفر رو داره. این استادیوم میزبان بسیاری از کنسرت های مهم و بسیاری از رویداد های ورزشی بوده است، همچنین رسلمانیا 32 نیز در 2016 در این استادیوم برگزار خواهد شد.

پرتماشاگر ترین پی پر ویو تا به حال UFC129 در آپریل 2011 با حدود 55.000 تماشاگر بوده است. آیا UFC194 با هدلاین آلدو-مک گرگور و روزی-تیت 3 در AT&T میتواند بهتر از این باشد؟
    وایت جاذبه مک گرگور در جذب تماشاگرو یک ماه پیش در لاس وگاس دید، همچنین جاذبه روزی رو در شنبه گذشته، وایت گفته UFC190 حتی بیشتر از UFC189 مورد توجه قرار گرفته است.
    وایت گفت: "فکر میکنم امشب همه دیدیم که راندا میتونه همه جای دنیا مبارزه کنه و اون یک ستاره بزرگه"

مبارزه همزمان Rousey-Tate و Aldo-McGregor در UFC194

ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    ufc 190 فروش خوبی داشت؟؟ آخه من پاداش فایترها رو برای این اونت دیدم که خیلی پایین بود و فکرکردم که زیاد خوب استقبال نشده ...آخه روزی 40.000 و کوریها 30.000 گرفتند که بالاترین مبلغ این اونت هم برای روزی بود.

البته روزی بهترین نمایش شب رو هم انجام داد و فکرمیکنم مبلغ جداگانه ای رو برای این جایزه بگیره!

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahossein نمایش پست ها
    ufc 190 فروش خوبی داشت؟؟ آخه من پاداش فایترها رو برای این اونت دیدم که خیلی پایین بود و فکرکردم که زیاد خوب استقبال نشده ...آخه روزی 40.000 و کوریها 30.000 گرفتند که بالاترین مبلغ این اونت هم برای روزی بود.

البته روزی بهترین نمایش شب رو هم انجام داد و فکرمیکنم مبلغ جداگانه ای رو برای این جایزه بگیره!

سلام، هرچی گشتم فروش ufc190 رو پیدا نکردم، فکر کنم هنوز اعلام نکردن. در ضمن وایت گفته بیشتر مورد توجه قرار گرفته. مثل اینکه تو گوگل 5.8 میلیون سرچ برای ufc190 انجام شده و برای ufc189 حدود 1.3 میلیون سرچ انجام شده بوده.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    37
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    گنجایش 100000 نفری عجب چیزی میشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    منظور دانا از مورد توجه قرار گرفتن این بود که روزی تو توئیتر و شبکه های اجتماعی خیلی سروصدا کرد و موردتوجه قرار گرفت وگرنه فکر کنم نصف ufc189 هم فروش تلویزیونی نداشت حالا تماشاچی هارو دقیق نمیدونم
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahossein نمایش پست ها

دوست عزیز اگه اشتباه نکنم این ارقام مربوط به ریباک و اسپانسر لباس هستش و پرداختی فایترها نیستش
    در ضمن روزی اثبات شده است ufc 187 با وجود دو تایتل فایت 375 هزار تا بایرایت داشت در حالی که ufc 184 که کارد اونچندانی هم نداشت فقط به خاطر حضور روزی در مین ایونت 600 هزار تا بایرایت داشت که این نشون میده روزی و مک گرگور دو تا از بزرگترین دراو ام ام ای در حال حاضر هستند.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)