ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012

Lightbulb شورای بررسی تحلیل ها و نظرسنجی های انجمن

شورای بررسی تحلیل ها و نظرسنجی های انجمن

شورا

با سلام خدمت کاربران و دوستان عزیز
    باتوجه به شروع طرح اهدای تگ کارشناس انجمن و همچنین امکان تدوین طرح های مشابه
    بعدی،نیاز به یک تاپیک ویژه ی شورا و دریافت نظر کاربران در ارتباط با انتخاب های طرح های
    مذکور احساس میشد. .بعد از این برای شورا و نظر دهی در رابطه با تحلیل ها و نظرسنجی
    های انجمن و انتخاب تحلیل برتر،کاربران محترم در این تاپیک نظرات خودشون رو ارسال کنند.

انجمن ایران یو اف سی
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043

بررسی تحلیل های مربوط به نظرسنجی رقابتِ
    Chad Mendes vs. Conor McGregor

از بین نظرات ارائه شده ی کاربران برای این رقابت، پستِ 7 کاربر تحلیل مبارزه همراه با حدس درست
    نتیجه بود که در پایین به ترتیبِ ارسال در تاپیکِ نظرسنجی آورده شدند. کاربران عزیز از بین این تحلیل
    ها کدامیک به لحاظ فنی بهتر و از لحاظ تطابق با واقعیاتِ رقابتِ مورد بحث دقیق تر هستند؟
    دوستان دقت داشته باشند که الزاما نباید یک تحلیل انتخاب بشه ، و ممکنه از نظر شما هیچ یک از
    این تحلیل ها و نظرات شایسته ی دریافت یک امتیاز از 5امتیاز لازم برای دریافت تگ کارشناس نباشه
    نظرات خودتون رو در رابطه با تحلیل های انجام گرفته ارائه بدید و درصورت تاییدِ یک تحلیل بعنوان نظرِ
    درست و تحلیلِ خوب اون رو انتخاب کرده و رای خودتون رو اعلام کنید.

منم طرفدار مک گرگور نبوده و نیستم، و مندس رو مبارز بهتری میدونم اما در این یک مبارزه خاص رای به برتری مک گرگور میدم (60 درصد رای داورها و 40 درصد ناک اوت)
    دلایلم برای این مسئله: اول اینکه مک گرگور چون قرار بوده با آلدو مبارزه کنه کمپ های خوبی داشته درحالی که مندس مبارز رزرو بوده و کمتر از یک ماه فرصت برای آماده سازی داشته، در حالی که چند وقت پیش هم یک مبارزه داشته و باید بخشی از زمان رو ریکاوری می کرده
    دوم اینکه مک گرگور از نظر روحی دست بالا رو داره چون یک تایتل شات داشته که حریفش حاضر نشده و این بهش کمک می کنه تا خودش رو در سطح آلدو بدونه که تونسته دوبار مندس رو شکست بده
    سوم آلدو به خوبی راه های پیروز شدن به مندس رو به مک گرگور نشون داده، در حالی که مک گرگور مبارزه سختی نداشته که به چالش کشیده بشه و نقاط ضعفش به صورت عملی مشخص بشن
    چهارم درسته که مندس سرعتش بالاست و در گرپلینگ خیلی خوبه اما فراموش نکنیم که مک گرگور هم مبارز کندی نیست، مخصوصا ضربات انفجاریش که هر مبارزی رو دچار مشکل می کنه. به نظر من مندس اگر بحواهد هوشیار عمل کنه نباید بذاره فاصله اش با مک گرگور زیاد بشه به دلیل ریچ بالا و ضربات قوی پای مک گرگور و باید نزدیک بهش مبارزه کنه و برای زمین زدنش به قول ما کشتی گیرها از زیرهای سر رو یا پیش کاسه استفاده کنه و بلافاصله با میانکوب زمین بزندش ولی اگر بخواد زیرگیری کلاسیک انجام بده طعمه مناسبی خواهد بود برای مک گرگور، البته کلینچ هم میتونه بهش کمک کنه اما بعید میدونم مک گرگور اینقدر ابله باشه که بذاره مندس بهش بچسبه

علی عزیز،:

به نظرمن کونور سبک مبارزش با تمام مبارزان این وزن متفاوت است بدن کشیده و حرکات عجیب من فکر کنم چاد مندزاز ضربات مشت کونور و ضربات پاهش دوام نیاره
    البته نباید از تجربه و سریع بودن چاد بگذریم خوب تیک دوان میکنه وضربات بسیار سریع و قوی داره هنوز اون ضربه جبی که که به خزه الدو زد و الدو تعادلش بهم خورد را فراموش نکردم

عزیز:

من نظرم روی برد مک گرگور با ناک اوت چرا
    کاپوئرا کاره قابلی و به خوبی از پاهاش استفاده میکنه تو مسابقات غیر از اون سبک مبارزه جالبی که داره زیاد انرژی مصرف نمیکنه ولی تو یه لحظه بوم ضربه تموم کننده میزنه
    اونم به خاطر هوش بالا و فکری که تو مبارزه میزاره درسته که حرفایی میزنه که مردم فکر میکنن احمقه ولی برعکس خیلی با سیاست و باهوش
    چد مندزم قابلت کشتی گرفتن و زمین زدن حریف داره و خیلی سریع ولی لازمه زمین زدن حریف زیرگیری
    به نظرتون کانر با پاهای کشیده و قدرتمندی که داره اجازه میده چد مندز نزدیکش شه...؟؟؟

عزیز:

من نظرم بیشتر با برد مک گروگر هست هر چند طرفدار مندس هستم. اولا مک گروگر دسترسی بیشتری داره دوما مکگروگر هم مثل مندس انفجاری عمل میکنه سوما مندس برای تیک داون گروگر مشکل خواهد داشت و بعیده بتونه خیلی تو این زمینه کار تاثیر گذاری انجام بده . درآخر من فکر میکنم این مبارزه به احتمال زیاد به رای داوران نمیکشه چه از طرف مندس باشه چه از طرف مک گروگر ولی اگه به رای داوران بکشه شانس کانر به نظر من بیشتر خواهد بود هرچند احتما سابمیت شدن مک گروگر توسط مندس هم احتمالش زیاده . ولی خیلی خوشحال میشم اگه مندس این مبارزه مخصوصا با ناک اوت یا تی ک او ببره

شهرام عزیز :

کانر با ناک اوت(هد کیک) برنده میشه
    کاری که چد می کنه اینه که سعی می کنه کانر رو خاک کنه و از طریق گراند اند پاوند یا ساب میشن برنده بشه تا از برتری دسترسی بیشتر و عجیب کانر در امان باشه. اما کانر باهوش تر از این حرف هاست و با فوت ورک عالی فاصله رو حفظ می کنه و از فاصله ضربه میزنه. تلاش های زیاد چد برای تیک داون موقعیت سر اون رو برای هد کیک خوردن در خطر میندازه و کانر با یه هد کیک ناک اوتش میکنه. البته احتمال ناک اوت با پانچ یا البو هم هست ولی در هر صورت چد ناک اوت میشه.

ادیب عزیز :

با اینکه شخصا چد مندس خیلی دوست دارم ولی به نظرم برتری روانی با مک گرگوره و خیلی بهتر خودشو واسه این فایت آماده کرده.به نظرم کانر میتونه سرعت و توانایی های گرپلینگ چد با لگ کیک های خاصش و هوش بالاش و قدرت بالای ضربه های دست و پا که داره کنترل کنه.کانر مک گرگور راند3یا4 با ناک اوت

علیرضا عزیز :

چاد مندس-کانر مک گرگور
    قبل اینکه نظر خودم رو اعلام کنم نگاهی آماری میخوام بکنم به مسابقه های قبلی دو طرف:
    چاد مندس 19 مسابقه تا به حال تو mmaداشته که فقط دو تا باخت داشته اونم هر دو باختشم به خوزه آلدو بوده ,ولی در مقابل کانر هم 19 مسابقه تو mma داشته که دو باختش برمیگرده به سالهای 2010و 2008 که تو ufc نبوده یعنی کانر اصلا تو ufc باخت نداشته و نکته ی جالب در مورد کانر اینه که کانر تمام مسابقاتشو تو ufc ,بجز مسابقه ش با مکث هالووی بقیه رو با ناک اوت برده ,ولی کانر هنوز تو یو اف سی با یه مبارز سطح بالا مسابقه نداده,ولی راجب مسابقشون تو یازده جولای باید بگم که چاد مندس میل به این داره که مبارزه رو بیشتر به خاک بکشونه ولی همون طور که در مسابقه ش با خوزه آلدو به مشکل برخورده و نتونسته این کارو بکنه در مسابقه با کانر هم به نظر من به مشکل خواهد برخورد و کانر این اجازه رو بهش نخواهد داد, ولی این که کانر بتونه مسابقه اش رو با ناک اوت ببره به نظر من احتمالش کمه چاد مندز هم مبارز باهوشی یه و کانر مسابقه هایی رو که با ناک اوت برده مبارز های درجه یکی نبودن و به نظر من یه مبارزه زیبایی رو در سرپا بیشتر شاهد خواهیم بود.
    ,ولی اونچه که در مسابقشون یازده جولای اتفاق خواهد افتاد به نظر من برد کانر با تصمیم منفق داوران خواهد بود.

نکته: تحلیل pSyCho عزیز هم خوب بود و مخصوصا در اخر اشارات خوبی کرده اما بدلیل اینکه پیش بینیش از نتیجه ی مبارزه تو انتخاب گزینه در نظرسنجی برد مندس هست بطور قطعی نمیتونست به شورا راه پیدا کنه،اما چون اخر تحلیلش تا حدودی مطابق نتیجه مبارزه بود و برد مکگرگور رو هم بدرستی اشاره کرده بود خالی از لطف نیست که تحلیلش رو براتون بذارم اما بدلیل انتخاب اشتباه طرف پیروزِ مبارزه متاسفانه تو گزینه های رای گیری شرکت داده نمیشه:

عزیز:
    بنظر من گرپلر بودن مندز زیاد تو این مسابقه به کمکش نمیاد چون سبک مبارزه مک گرگور این اجازه رو بهش نمیده(هرچند احتمالا چند باری زیر موفق میگیره مندز)
    اما با اینکه شخصا دوست دارم مک گرگور ببره اما فکر کنم مندز موفق تر عمل کنه اونم به دلیل پیشینه ای که داشته و با حریفان قویتری نسبت به مک گرگور مسابفه داده و سربلند بود.حتی توی مسابقاتش با آلدو.
    تنها برتری مک گرگور reach بیشتر اونه که اگه بتونه ازش استفاده کنه بنظرم مسابقه رو قبل از تموم شدن وقت تموم میکنه بدلیل وزن پایین مسابقه و خستگی کمتر این شانس رو داره که حتی در راند 3 یا 4 بتونه tko کنه.

حرف آخر: رویداد خیلی پرباری بود و تعداد شرکت کننده های این نظرسنجی خیلی خوب بود،تحلیل و پیش بینی مبارزه ی دوم تی جی دیلاشاو مقابل هنان باراو رو هم پیش رو داریم که رویداد بسیار مهمی هست،
    سایر دوستان مثل سیامک و معین عزیز و بقیه هم تحلیل های خیلی خوبی داشتن و خسته نباشید بهشون میگم،انشالله موفقیت تو تحلیل های بعدی. باتشکر از همه ی دوستان و کاربران عزیز انجمن.

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    تشکر بابت تاپیکی که زدین
    همه دوستان نظرشون صحیح و کامله
    علیرضا امار دو فایتر رو داد که جالب بود
    Gsp
    که گفته بود به رای داوران نمیرسه
    ولی به نظر من سامان یکم نظرش رو با دلایلی که مطرح کرده بود بهتر بود

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
    ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    نظر همه دوستان خوب و جالب بود ، اما فکرمیکنم نظر دوستمون سامان نزدیکتر به واقعیت و دقیق تر بود.

کاربر سایت

عضو انجمن
    34
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    اقا از نظر من تبانی کرده بودن که مک گرگر ببره
    خدایی خیلی ضایع بود که تبانیه
    درسته مجموع حملات مک گرگر بیشتر بود ولی مندز خیلی بهتر بود
    اخر فایت هم که مندز الکی خودشو انداخت زمین
    داورم سریع اومد جدا کرد
    خدایی اگه مندز میخواست میتونست راحت ببرتش
    چند تا صحنه ام فرصتشو داشت
    کاربر سایت

عضو انجمن
    96
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام. به نظرم نظر دوستمون "ادیب " بیشتر نزدیک بود به نتیجه.. موفق باشید. [emoji2]

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    11
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نظر همه ی دوستان خوب و قابل احترام بود
    ولی من به شخصه اول پست سامان رو پسندیدم و علیرضا هم به نظرم خوب بود

CONOR "NOTORIOUS" McGREGOR

کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan L.M نمایش پست ها
    اقا از نظر من تبانی کرده بودن که مک گرگر ببره
    خدایی خیلی ضایع بود که تبانیه
    درسته مجموع حملات مک گرگر بیشتر بود ولی مندز خیلی بهتر بود
    اخر فایت هم که مندز الکی خودشو انداخت زمین
    داورم سریع اومد جدا کرد
    خدایی اگه مندز میخواست میتونست راحت ببرتش
    چند تا صحنه ام فرصتشو داشت

سلام. حسن جان این تاپیک برای شورا درمورد نظرسنجی و تحلیل هاست برای بحث راجع به رویداد تاپیک های دیگه ای وجود داره لطفا اونجا عنوان کنید نظرتون رو، لینک یکی از این تاپیک هارو پایین برات میذارم:

به نظر من هم تحلیل سامان بهترین بود،خیلی خوب فاکتورهای دخیل رو برشمرد و تو نظر داشت،تحلیل بقیه هم خوب بود اما با کمی اختلاف فکر میکنم تحلیل سامان بهتر بود.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    با سلام خدمت دوستان و پوزش بابت تاخیر بوجود اومده برای اعلام نتایج شورا و برگزاری شورای نظرسنجی جدید، سایر دوستان تا امشب فرصت دارن نظرات خودشونو راجع به این شورای Chad Mendes vs. Conor McGregor ارسال کنن و آخر شب نتایج اعلام میشه و بعد شورای باراو-دیلاشاو انجام میشه.
    باتشکر
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)