ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot

11 11.18.2013 : Hendricks قول داد مبارزه ی بعدی به رای داوران نکشد | Lawler خواهان مبارزه با Hendricks بر سرِ عنوان | شایعاتی درباره ی مشکلات شخصی GSP

.

11.18.2013 : Hendricks قول داد مبارزه ی بعدی به رای داوران نکشد | Lawler خواهان مبارزه با Hendricks بر سرِ عنوان | شایعاتی درباره ی مشکلات شخصی GSP

Hendricks قول داد مبارزه ی بعدی به رای داوران نکشد

بلافاصله بعد از اینکه اعلام شد جورج سنت پیر با رای نزدیک داوران پیروز شده است ،
    خیلی ها شدیدا به این نتیجه اعتراض کردند .

دانا وایت هم گفت که وقتی شما نتیجه را به دست داوران می سپارید ، این اتفاق ها می افتد .
    به هر حال جانی هندریکس اعلام کرده است که چرا مبارزه ی مجدد ، متفاوت خواهد بود .

هندریکس در MMAJunkie.com گفت :
    " واقعا اونقدر سخت نزدمش ، واقعا سعی نمی کردم که ناک اوتش کنم .
    از حدود 70 درصدِ قدرتم استفاده می کردم ، و این کافی بود . "

" اگر دوباره بتونم توی رینگ ببینمش ، این به تصمیم داوران نخواهد رسید ، کارش رو تموم می کنم .
    حالا می دونم که می تونم تا 5 تا راند برم . "

پس از آن که سنت درباره ی مشکلات شخصی خود صحبت کرد ،
    رئیس یو اف سی به روشنی گفت که می خواهد یک مبارزه ی مجددِ فوری را تعیین کند .

اما با این حال کاملا مشخص است که قهرمان علاقه دارد برای مدتی به خود وقت بدهد تا آرامش لازم را به دست آورد .

هندریکس درباره ی این که ممکن است سنت پیر برای مدتی نباشد تا مبارزه ی مجدد را انجام دهد ، گفت :
    " مرد ، درمورد جورج اهمیتی نمی دم ، به هر حال شکستش دادم . من فقط کمربند رو می خوام .
    این تنها چیزی هست که به من انگیزه می ده . احتیاج دارم تا بگیرمش . این محرکه ی منه .
    فکر می کردم که دیشب گرفتمش ، اما گمان می کنم که نگرفتمش .
    خیلی چیز ها وجود داره که می تونم از این مبارزه بیرون بکشم ، و فقط می تونم بهتر بشم .
    این اولین مبارزه ی پنج راندیِ من بود ، و در مقابل قهرمان انجامش دادم . "

باید در اخبارِ آینده دید که سرانجام چه کسی به عنوان حریفِ بعدی هندریکس تعیین می شود .

__ __ __

11.18.2013 : Hendricks قول داد مبارزه ی بعدی به رای داوران نکشد | Lawler خواهان مبارزه با Hendricks بر سرِ عنوان | شایعاتی درباره ی مشکلات شخصی GSP

Lawler خواهان مبارزه با Hendricks بر سرِ عنوانِ قهرمانیِ موقت

تا جایی که به Robbie Lawler بر می گردد ، عنوان welterweight باید به دورِ کمرِ جانی هندریکس بسته شود .

هردو مبارز در UFC 167 حضور داشتند ، لاولِر حریف خود Rory MacDonald را شکست داد
    و هندریکس در شکستِ سنت پیر ناموفق بود .

پس از پایان مبارزه ی قهرمانی و صحبت جی اس پی مبنی بر دوری از قفس ،
    رئیس یو اف سی دانا وایت خواهان مبارزه ی مجدد شد ،
    اما در این بین رابی لاولر برای خود و هندریکس برنامه ی دیگری را مطرح کرده است .

لاولر طی نمایش بعد از مسابقات گفت :
    " جانی مبارزه رو برد ، من مبارزه رو بردم ؛
    بزارید برای عنوانِ موقت انجامش بدیم ، بزارید این کار رو بکنیم ، صاف و ساده . "

لاولر از وقتی که به یو اف سی برگشته ، یک مبارزِ دیگری شده است ،
    او قبل از شکستِ مکدونالد (دوست صمیمی و شریک تمرینیِ جی اس پی)
    Josh Koscheck و Bobby Voelkerنابود کرده است .

__ __ __

شایعاتی درباره ی مشکلات شخصی GSP

پس از آن که جی اس پی اعلام کرد مشکلاتی شخصی در زندگی خود دارد ،
    سایت TMZ شایعات بی اساسی در این باره مطرح کرده است .

آن ها اعلام کرده اند که قهرمان با مرگ قريب الوقوع پدر خود و فرزندِ نامشروع در یک بارداریِ ناخواسته ، درگیر است .

خواهر جی اس پی ، مریم سنت پیر نسبت به خبرِ ناخوشیِ پدرش واکنش نشان داده ، و آن را به کلی تکذیب کرده است .

مریم سنت پیر به LaPresse گفت :
    " پدر من حالش خیلی خوبه ، ما کلی تماس دریافت کردیم ،
    جلوی این شایعات باید گرفته بشه . این مارو عذاب می ده . "

باید دید که جی اس پی نسبت به این اخبار چه عکس العملی خواهد داشت .

.

yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    هندریکس در MMAJunkie.com گفت :

" واقعا اونقدر سخت نزدمش ، واقعا سعی نمی کردم که ناک اوتش کنم .
    از حدود 70 درصدِ قدرتم استفاده می کردم ، و این کافی بود . "

" اگر دوباره بتونم توی رینگ ببینمش ، این به تصمیم داوران نخواهد رسید ، کارش رو تموم می کنم .
    حالا می دونم که می تونم تا 5 تا راند برم . "

بله فکر میکنم با وجود اینکه ضربات هندریکس باز هم ویران کننده بود اما یه محافظه کاری تو حمله کردن هاش وجود داشت که علتش میتونه همین باشه که اولین تجربه ی مبارزه ی پنج راندی هندریکس بود اون هم در مقابل چنین حریف قدری پس طبیعیه که از تموم شدن انرژی و استقامتش تو راندهای پایانی کمی ترس داشته و سعی میکرده تمام انرژیش رو تو ضرباتش مصرف نکنه و بی محابا ضربه نزنه مثل مبارزات قبلش تا با تموم شدن استامینا و انرژی مواجه نشه تو راندهای پایانی مبارزه،بنابراین حالا که شناخت بهتری از خودش و حریفش داره فکر میکنم مبارزه ی مجدد به مراتب جذاب تر و دیدنی تر از اولی باشه.
    رابی لاولر هم یه مبارز فوق العادس و جزء مبارزانی هست که من سبک مبارزش رو واقعا دوست دارم و از دیدن مبارزاتش لذت میبرم،مبارزه ی ایشون هم با هندریکس باید دیدنی باشه واقعا.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)