ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

17 فلوید میودر را بهتر بشناسیم .!

فلوید میودر جونیور در 24 فوریه 1977 در گرند ریپدز میشیگان متولد شد

فلوید تاقبل از حرفه ای شدنش در بوکس موفق به کسب سه دستکش طلایی ملی و یک مدال برنز المپیک شد

پدر فلوید هنگامی که او شروع به صحبت کردن کرد او را با بوکس اشنا کرد .او هروقت به باشگاه می رفت فرزند خود را در کنار گلابی بوکس قرار میداد .در مدت زمان کوتاهی فلوید مشت های خود را به هر چیزی که می دید پرتاب میکرد

فلوید وقتی که 7 سال داشت پدرش به او یک جفت دستکش بوکس داد .
    فلوید در ورزشگاهی که در محله انها بود خیلی زود شناخته و محبوب شد و جزو افراد اصلی به حساب می امد این ورزشگاه فقط پنج خانه پایین تر از خانه ی انها بود

فلوید زندگی خانوادگی ساده ای نداشت .پدرش بخاطر هر چیزی عصبانیت نشان میداد .
    فلوید میگوید من بیاد ندارم کاری که یک پدر برای پسرش انجام می دهد را پدرم برای من انجام داده باشد .مثل رفتن به پارک یا تماشای فیلم یا خوردن بستنی

فلوید میگوید من همیشه فکر میکردم که او خواهر بزرگترم را بیشتر از من دوست داشت .چرا که
    او هیچ وقت شلاق نمی خورد ومن هر روز از دست پدرم شلاق می خوردم .
    پدر فلوید می گوید او همه تلاش خود را در شب انجام میداد تا روز خود را با پسرش به سر ببرد
    او میگوید ..من او را به سالن ورزشی بردم واو را تبدیل به یک قهرمان بوکس کردم
    او میگوید ..من نمیخواستم پسرم را محروم کنم .من به او همه چیز دادم ولی او نمی خواست

فلوید میگوید ...من فکر میکنم برای اولین بار مادربزرگم پتانسیل مرا دید وبه من گفت که تو بوکسور بزرگی خواهی شد .وقتی من جوان بودم به مادر بزرگم گفتم من باید یک کار برای خودم پیدا کنم اما او به من گفت نه .فقط به بوکس فکر کن

فلوید میودر با نام خانوادگی مادرش متولد شد .او میگوید وقتی من حدود 8 یا 9 سال داشتم با مادرم در نیوجرسی زندگی میکردم .زندگی ما بسیار سخت بود وگاهی اوقات ما برق نداشتیم
    مادر میودر به مواد مخدر معتاد بود
    عمه او نیز به دلیل استفاده از مواد مخدر ایدز گرفت و مرد

فلوید با وجود مشکلات سخت خانوادگیش توانست در بوکس مسیرش را خوب پیدا کند وبه موفقیت برسد .
    فلوید می گوید مشترنی راهی برای مقابله با غیبت پدرم بود .من مدرسه را ترک کردم چون میدانستم باید مراقب مادرم باشم

پدر فلوید یک مدعی سبک وزن بود و عموی او جف میودر قهرمان بزرگ سابق پروزن IBO بود .عموی دیگر او راجر میودر یک بوکسور فوق العاده پروزن WBA و قهرمان فوق العاده سبک وزن WBC بود

میودر پدر درسال 1978 وقتی که با دوستش به مجادله می پرداخت پایش گلوله خورد
    درسال 1993 پدرش به جرم حمل کوکائین محکوم و به زندان افتاد .پدر میودر 5 سال در زندان فدرال محکوم شد

فلوید در سال 1996 حرفه ای شد
    در اوایل دوران حرفه ایش اوبه عنوان پسر زیبا شناخته شد

فلوید با سبک دقیق و سریع خود برنده دستکش طلایی بوکس در سال 1993 و 1994 و 1996 شد

فلوید در ابتدای کار حرفه ایش پدر خود را به عنوان مدیر و مربی خود انتخاب کرد .او در 2 سال اول خود مبارزات حساسی را انجام داد و مورد ستایش افراد بسیاری در بوکس قرار گرفت

در سال 2000 او پدرش را بعنوان مربی و مدیرش بود اخراج کرد و عموی خود راجر میودر را جایگزین او کرد

پدر میودر را شاعر بوکس می خوانند .او برای حریفان خود شعر می خواند
    میودر پدر از بیماری سارکوئیدوز ریه یا التهاب ریه رنج می برد

میودر پدردر15 ژانویه 1952 به دنیا امد .او برای توانایی دفاعی خود و اگاهی کلی از استراتژی بوکس شناخته شده است .او یک مربی دفاعی بود .او به تمام شاگردانش یک تکنیک دفاعی معروف به رول شانه را اموزش داده بود .در این تکنیک بوکسور ها از شانه ی مقابل خود برای منحرف کردن و محدود کردن تاثیر ضربه حریف استفاده میکنند .
    میودر پدر یک کمد زرق وبرق دار داشت .او لباسهای رنگارنگ در کنفرانس خبری می پوشید

در سال 2007 فلوید با اعلام بازنشستگی خود جهان بوکس را شگفت زده کرد .با این حال او در سال 2009 دوباره به بوکس بازگشت

فلوید میودر پدر چهار فرزند است (2 پسر و 2 دختر) ..فلوید میودر دارای جت اختصاصی است .او کلکسیونی از اتومبیل های گران قیمت مثل بوگاتی ..فراری ..لامبورگینی ...و مازراتی را دارد
    او همچنین کلکسیونی از کفش های گران قیمت و عینک های افتابی را جمع اوری کرده است

فلوید میودر از سال 2002 تا کنون چندین بار بعلت ضرب و جرح و خشونت دستگیر شده است
    در سال 2011 فلوید پس از اقرار صریح به اتهام خشونت خانگی به مدت 90 روز به زندان محکوم شد

فلوید دریک عمارت 22000 فوت مربعی که شامل پنج اتاق خواب و هفت حمام سفارشی و باشگاه گلف است در شهرستان نوادا در لاس وگاس ساکن است

میودر پدر مربی سابق قهرمانانی چون چاد دادسون .خوان گازمن و قهرمان بوکس زنان لیلا علی کلی دختر محمد علی کلی بوده است

میودر پدر از سال 2001 تا 2006 مربی اسکار دلاهویا بود .
    در 5 می 2007 وقتی که اسکار دلاهویا با فلوید میودر مسابقه داشت پدر میودر که ان زمان مربی دلاهویا بود از او خواست برای اموزش دادن او 2 میلیون دلار می خواهد .اسکار دلاهویا درخواست پدر میودر را قبول نکرد ودر30 ژانویه 2007 فردی روچ را بعنوان مربی خود انتخاب کرد

میودر پدر به مدت 7 هفته ریکی هاتون را در منچستر برای مبارزه با مالیگناگی در 22 نوامبر 2008 در MGM در لاس وگاس اموزش داد

فلوید زخم از دست دادن مدال طلای المپیک اتلانتا را که در بازی نیمه نهایی به حریف کهنه کار بلغاری خود تودوروف باخت را هیچ وقت فراموش نکرد .فلوید ان بازی را با تصمیم بحث برانگیر داوران با امتیاز
    9_10 باخت

جمعیت همه هو می زدند .هنگامی که تصمیم اعلام شد داور متعجب و متحیر شده بود حتی خود تودوروف نمی توانست باور کند انچه را که شنیده است .او در نگاه اول فکر کرد به اشتباه اسم او را عنوان کردند .
    چند نفر از مقامات مسقر در ایالات متحده بلا فاصله پس از بازی نیمه نهایی میودر و تودوروف استعفا دادند

فلوید میودر در اخرین مبارزه خود که به مبارزه قرن لقب گرفت توانست در سالن MGM لاس وگاس مانی پاکیائو را شکست دهد .
    اکثر قهرمانان نامی جهان مثل محمد علی کلی و مایک تایسون و روندا روزی دراین مسابقه طرفدار مانی پاکیائو بودند

فلوید 2 سال بعنوان باهوش ترین بوکسور سال انتخاب شده است

او یک بوکسور شکست نخورده و قهرمان جهان در 5 وزن است

او موفق به 11 عنوان قهرمانی جهان شده است

در سال 1998 و 2007 بعنوان جنگنده سال و نفر اول سبک وزن تاریخ بوکس توسط مجله Ring magazine انتخاب شد

در سال 2007 .2008 ..2010 ..2012..2013 ..2014 بعنوان بهترین جنگنده (ESPY) انتخاب شد

در سال 2007 ..2013 ..بعنوان جنگنده سال توسط انجمن نویسندگان بوکس امریکا (BWAA) انتخاب شد

در سال 2014 بعنوان ثروتمند ترین ورزشکار دنیا انتخاب شد

رکورد اماتوری
    84 برد
    6باخت

رکورد حرفه ای

48 مبارزه
    48 برد
    26 ناک اوت

نویسنده ..علی حاجی پور
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    15
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    اول تشکر میکنم از علی داداش ک این مقاله جالب رو نوشته!
    تو اینکه فلوید بوکسور بزرگیه شکی نیست ولی به سبک مبارزه ش بارها وبارها ازطرف خیلی ها اعتراض شده.افرادی مثل تایسون اصلن چنین مبارزه تدافعی ای رو قبول ندارن بخاطر همین الان خیلیا بیشتر دوست دارن فلوید ببازه تا اینکه ببره!
    ولی نوشته عالی ای بود.بازم علی داداش دستت درد نکنه
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot
    خواهش میکنم داداش انجام وظیفه است
    قبول دارم داداش همونطور که گفتم کلا اینا خانودگی بوکسور هستند
    و یک روش دفاعی خاصی دارن
    خیلی ها سبک دفاعیش رو دوست ندارن
    کلا خیلی ها شخصیت فلوید رو دوست ندارن
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    11
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    عالی بود.بوکس فقط مشت زدن و حمله نیست.شاید راحتترین کار تو بوکس حمله باشه.ولی دفاع کردن قضیه متفاوتیه که خیلی هوش بالایی و بدن خیلی اماده ای نیاز داره که فلوید اینارو داره و بهترینه.به وقتشم حمله میکنه
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)