ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 راندا روزی در ufc195 با هالی هولم(نه میشا تیت) مبارزه میکتد

راندا روزی در ufc195 با هالی هولم(نه میشا تیت) مبارزه میکتد

قهرمان خروس وزن زنان، راندا روزی، برای سومین بار با میشا تیت مبارزه نخواهد کرد. حداقل فعلا نه.
    راندا روزی امروز در برنامه Good Morning America اعلام کرد که به جای تیت قرار است در UFC195که 2 ژانویه برگزار میشود با هالی هولم(Holly Holm) مبارزه کند.روزی گفت: "او تا اینجا قطعا سخت ترین حریف من خواهد بود، من خیلی در این مورد هیجان زده ام".

مقامات UFC اعلام کردند این ایونت در MGM Grand Garden Arena در لاس وگاس برگزار خواهد شد. در حال حاضر، مبارزه روزی با هولم تنها مبارزه ای است که برای UFC195 به صورت رسمی تایید شده است. هنوز دلیلی برای عدم مبارزه میشا تیت اعلام نشده است.

راندا روزی در آخرین مبارزه اش بث کوریا را در UFC190 شکست داد تا ششمین تایتل دیفنس متوالی خود را به ثبت برساند. بعد از این مبارزه، مقامات UFC اعلام کردند راندا ورزی و میشا تیت برای سومین بار مقابل هم قرار خواهند گرفت، اما گویا آنها تصمیم به تعویض این مبارزه گرفتند.

هالی هولم، در سال 2011 در اواخر دوران حرفه ای بوکسش(رکورد 33-2-3) به MMA علاقه مند شد. بعد از به دست آوردن عنوان قهرمانی در Legacy FC در سال 2014، هولم 33 ساله وارد UFC شد و دو پیروزی متوالی کسب کرد. گرچه هولم قبلا به خاطر مهارت زیادش در ضربه زدن محتمل ترین مبارز برای شکست دادن راندا روزی به حساب می آمد، اما به خاطر پیروزی های نه چندان قاطعانه اش در UFC ناامید کننده ظاهر شده است.
    ویرایش توسط matter466 : 2015/08/21 در ساعت 19:27
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    ای بابا! گفتم حتمن 195 ریمچ سنگین وزنه!!!!

.................................................. .................................................. ......................

احتمالاً کو-مین 195 هم مبارزه 115 پوند زنان باشه که میشه ریمچ جوانا - کلودیا
    ویرایش توسط magneto_88 : 2015/08/22 در ساعت 20:05
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    15
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نمیدونم چرا، ولی امیدوارن روزی بالاخره شکستشو بخوره...قبل از اینکه خیلی دیر شه.
    محمد علی بعد از مبارزه ش با فرایزر گفت: همونقدر که شکست های متوالی برای یه مبارز خطرناکه، پیروزی های متوالی هم خطرناک هست
    کاربر سایت

عضو انجمن
    37
    فکر میکنم اگه کسی بتونه روزی رو شکست بده اون میتونه زینگانو باشه تو بازیه قبلیش زینگانو به نظرم نسبت به حریفای دیگش سفت ترو بااعتماد به نفس بیشتری ظاهر شد روزی هم کمی محتاطتر به نظرم اومد
    که البته بعیده روزی فایتر واقعا باهوشیه ولی خیلی دوست دارم یه بار دیگه این دوتا جلوی هم بایستن یا یه فایتر خیلی خوب درحده خودش
    حالا ببینیم این بازی چی میشه
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)