ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان

11 صحبت های مندز در مورد مبارزه با ادگار!! خطاب عجیب برندن شاوب به روزی!!

صحبت های مندز در مورد مبارزه با ادگار!! خطاب عجیب برندن شاوب به روزی!!

من مبارزات ادگار را خیلی وقته دنبال میکنم وبه خاطر مبارزش میدانستم که یک روز باهم مبارزه میکنیم و اون زمان الان فرا رسیده و من برای این مبارزه فوق العاده هیجان زده هستم.

فرانکی یک مبارز جنگنده هست و فکر میکنم که سبک مبارزمون مشابه باشه اون با سرعت به حریفش فشار میاره اون از هنر کشتی زیاد استفاده میکنه و بوکس رو با کشتی خوب ترکیب کرده

پس از صحبت در این مبارزه مندز به اخرین فایتش در مقابل مک گرگور نیز صحبت کرد و گفت که من فقط دو هفته وقت داشتم و مطمئنم در صورت داشتن کمپ کامل مک گرگور رو نابود میکنم من اینو میدونم و اونم میدونه همه اینو میدونن با داشتن یک کمپ کامل از 10 تا فایت 10 بار پیروز میشم فکر کنم کانر یه ریمچ به من بدهکاره .

__________________________________________________ __

صحبت های مندز در مورد مبارزه با ادگار!! خطاب عجیب برندن شاوب به روزی!!

برندون شاوب در مورد شایعات اخیر در مورد روزی در پادکستی که خودش اجرای ان را بر عهده دارد نظر داد

برندن شاوب که قبلا دوست پسر راندا روزی بود در مورد روزی گفته ( دوستان بیشتر حرفاش فش بوده یه جورایی من پاستوریزه میزارم
    )
    این خیلی عجیبه که از فلوید می وذر خوشت نیاد و دوست پسرت اون بلا رو سر زنش بیاره و باید یاداوری بکنم که اون هنوز متاهله و این یکم سخته وقتی که تو یک الگو باشی.

مبارزه دیگری به ppv ufc 193 اضافه شد که در ان استفان استروو در مقابل جارد راسهولت (اگه اسمشونو اشتباه گفتم معذرت میخوام) در دسته سنگین وزن مقابل هم قرار میگیرند.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    واقعاً هم همینطوره، مندس نابود میکنه مک گرگور رو اگه ریمچی در کار باشه.

.................................................. .................................................. .............................................

یه خبر هم خوندم در مورد رابطه روندا روزی و تراویس براون که همسر براون نگران رابطه این دو با هم هستش. چون اظهار کرده بوده که خیلی با هم دیده شدن.
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    باید دید این قضیه به کجا می رسه به نظرم میتونه از نظر روانی راندا رو درگیر کنه این موضوع ...

البته باید ببینیم واقعا تایید میشه این رابطه یا نه ...

با تشکر از زحماتت دوست عزیزمون ..

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    تشکر بابت اخبار

آخه الان حرف اضافی زده دیگه مندز...خود من هم میدونم که واقعا میتونست کانر رو ببره اما این مسائل که وقت نداشتم توجیح درستی نیست ، یک فایتر باید مسئولیت پذیر باشه وقتی که قبول میکنه بیاد باهمون شرایط فایت بکنه دیگه نباید بعد از فایت این مزخرفات رو بگه و اون بازنده شده و فقط همین مهمه.

کاربر سایت
    عضو انجمن
    2
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    100 درصد همین طوره حتی اگر داستین پوریر کمی با جرات تر مسابقه میداد و اسیر جنجالها و حاشیه های مک گرگور نمیشد مسلما به راحتی مک گرگور را نابود می کرد.. مک گرگور فقط حرفـــه و فقط ژست خشمگینی و ترسناکی میاد ... ادگار ، مندس ، آلدو به راحتی مک گرگور را نابود میکنن
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)