ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 آنجلو ریس:هواداران بوکس ازمبارزه راندا روزی-هالی هولم عصبانی خواهندشد

آنجلو ریس:هواداران بوکس ازمبارزه راندا روزی-هالی هولم عصبانی خواهندشد
    مربی بوکس، آنجلو رِیِس اعتقاد دارد در تایتل دیفنس راندا روزی در مقابل قهرمان سابق بوکس، هالی هولم، همه چیز از الان مشخص است.
    در واقع، ریس از آن دسته کسانی است که معتقدند راندا روزی میتواند در کمترین زمان هالی هولم را با مهارت گراپلینگش شکست دهد. فقط یک نگاه به رکورد این دو ورزشکار کافیست تا متوجه شوید چرا ریس در این مورد اینقدر مطمئن است.

ریس میگوید: "وقتی شما به 12 برد راندا روزی در MMA نگاه میکنید، متوجه میشوید حتی اولین پیروزیش مقابل گومس بوده است. گومس رکورد 6-1 را داشت. و این فقط شروع کار راندا روزی در MMA بود. فکر نمیکنم در رزومه 9-0 هالی هولم کسی به خوبی گومس وجود داشته باشد، و با این وجود گومس اولین فایت روزی بود. Raquel Pennington و Marion Renau(حریفان هالی هولم در UFC) اصلا در حد و اندازه های هیچ کدام از حریفان راندا روزی نبودند. اگه مردم راندا روزی رو برای این فایت مقصر میدونن باید بگم تقصیر اون نیست. شنیدم مایک دولس گفته: -هی، به هولم ایراد نگیرید، چون اون بیشتر از اونی که راندا روزی تو MMA مسابقه بده، مسابقه های حرفه ای داشته، پس ممکنه خطرناک باشه- .درسته، باستر داگلاس هم مایک تایسونو شکست داد، اما صادقانه بگم، مایک تایسون گفت حتی برای اون مبارزه خودشو آماده نکرده بوده. پس آره؛ اگه راندا روزی هم خودشو برای این مبارزه آماده نکنه احتمال داره به هالی هولم ببازه. ولی اگه مثل همیشه خودشو آماده کنه، فکر نکنم این مبارزه یه راند بیشتر طول بکشه. فکر کنم شرطبندی ها 12-1 به نفع راندا روزی باشه. درسته، حتی 18-1 هم میتونه باشه. فقط به رزومه این دو تا نگاه کنید. اگه به رزومه MMA این دو نگاه کنید میبینید راندا روزی خیلی بالاست ولی هالی هولم در اون حد خوب نیست."

UFC193 در 14 نوامبر در استادیوم اتحاد ملبورن، استرالیا، برگزار خواهد شد.

ریس، که با فایتر هایی مثل فرانک میر کار کرده است، فکر نمیکند هوادران بوکس از چیزی که میبینند خیلی لذت ببرند اگر ببینند یکی از قهرمانانشان به روزی ببازد.
    رکورد هالی هولم در بوکس، رکورد تاثیر گذار 32-2-3 است. هرچند هولم در MMA بدون شکست است اما ریس میگوید توانایی روزی در استفاده از جودو برای کشاندن مبارزه به زمین میتواند به یک پیروزی دیگر برای قهرمان با armbar منجر شود.

ریس گفت: "در هر حال، هوادران بوکس در واقع عصبانی خواهند شد. اگه من قرار بود همین الان این مبارزه رو ببینم -هی. هالی هولم میخواد با راندا روزی مبارزه کنه. چه اتفاقی میفته؟- خب، اگه روزی همون کارای همیشگیش رو بکنه، میاد اونجا، فاصله رو کم میکنه، میگیردش و اونو میزنه زمین، armbarش رو اجرا میکنه و تمام. 30ثانیه، 45 ثانیه. فکر کنم بیشترِ بار روی راندا روزیه که مربیش دائم میگه-اون میتونه هر کسی رو تو بوکس شکست بده- خب، این ادعای خوبیه ولی اگه روزی بتونه چند راند باهاش ایستاده مبارزه کنه.
    ما داریم در مورد (فقط) بوکس صحبت میکنیم. بهترین وزن راندا روزی 135 پوند بوده، بهترین وزن هالی هولم تو بوکس 140 پوند، پس اینا حتی تو رده وزنی همدیگه هم نیستن. بوکس یه ورزش دیگه ست. اگه این دو تا برن تو قفس و فقط از دستاشون استفاده کنن من معتقدم هالی هولم میتونه اونو شکست بده، فکر کنم دستکش های 4 اونسی همه چیزو عوض کنن. دو شکست هالی هولم تو بوکس با ناک اوت بوده. همونطور که گفتم این میتونه برای راندا روزی یه مبارزه خوب باشه تا ثابت کنه تو استفاده از دستاش بهتر شده."

-پی نوشت خودم: به نظر شما اینا دارن راندا روزی رو تحریک میکنن که بیشتر ایستاده مبارزه کنه و مبارزه رو به زمین نکشونه؟(مخصوصا جمله های آبی رنگ) با توجه به اینکه راندا روزی هم کلا میخواد شاخ بازی در بیاره و بگه من از همه بهترم، شاید اینطوری بیشتر به نفع هالی هولم بشه! یه نفر دیگه هم فکر کنم از این جور چیزا گفته بود. اگه تحلیلی دارید بگید.
    ویرایش توسط matter466 : 2015/08/30 در ساعت 18:29
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,444
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    به نظر من این حرفش پاک کردن صورت مسئله هست .... هولم داره میاد در رشته ترکیبی فایت کنه ...و اگر به خودش شک داره اجبارش نکردن ! هولم هم بره بوکس کار کنه!

اگر واقعا این حرفشو به قول دوستمون یه جور دام رسانه ای جهت تاثیر گذاشتن رو سبک مبارزه روندا مقابله هولم باشه .. و روندا توی این دام بیوفته (بعیده)اخر هرچی غیر حرفه ای بودنه روندا ثابت میشه...

به نظر من از وضوح واضحات که ورود به یو اف سی مستلزم یادگیری چند رشته هست که هممونم میدونیم ... اینکه بگیم چون گراپلینگش قویه میبره ..جرات داره سرپا فایت کنه! واقعا توجیح درستی نیست..سوا از اینکه واقعا تو مبارزه سرپا هم روندا پیشرفت خوبی داشته ....

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    اصلا حرف اینکه یکی بیاد تو ufc فقط بوکس کنه مسخره هست. چون فاصله دو حریف در mma به دلیل خطر ضربه پا و همینطور زیر گرفتن بیشتر از بوکس هست ، و وقتی این فاصله کم بشه چه فایتر بخواد چه نخواد کار به کلینچ کشیده میشه. فایترهای کمی هستن که صرفا بوکس میکنن مثل چاک لیدل که اونم یک پشتوانه کشتی قوی در کنارش داره و سبکش جوری هست که رو اشتباه حریف ناک اوتش میکنه و کاملا هجومی نیست. پس راندا روزی هم اگه حتی بخواد سر پا کار کنه باز بخاطر سبک هجومیش کار به کلینچ و فنون گرپلینگ کشیده میشه.
    ویرایش توسط sohrabb : 2015/08/31 در ساعت 00:24
    کاربر سایت

عضو انجمن
    55
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    این منو یاد جمله ای میندازه که دانا وایت به مایک تایسون گفت ، وقتی رفته بودن تمرین روزی رو ببینن . دانا گفت : ببین چجوری مشت میزنه ، انگار نه انگار یه موقعی فقط گرپلر بوده !!
    اگه این شلوغ بازی رسانه ای برای تحت تاثیر قرار دادن راندا واقعیت داشته باشه و ادامه پیدا کنه ، خیلی بعید میدونم تاثیری روی راندا بزاره ، اونم در وحله اول بخاطر مربی و تیم تمرین دهنده خیلی عالی اونه . و چیزی که تا الان دیدیم راندا بشدت از مربیش حرف شنوی داره.کما اینکه خود راندا به نظر من در فایت آخرش خیلی خوب از عهده جنگ روانی حریفش بر اومد. جنگ روانی که از نزدیک به دو سال قبل شروع شد و در بد ترین شرایط (مسابقه در برزیل ، خانه حریف) برای اون برگزار شد ، که هممون دیدیم تمرکز عالی راندا رو در اون فایت.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    37
    بچه ها به نظرتون مبارزه ی روزی با جینا کارانو چطور میتونست باشه اگه برگزار میشد باتوجه به اینکه دوتا فایتر تو اوج میبودن؟
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    صد در صد رندا برنذه بود. تو وزن یوهانا هنوز کسی مثل رندا نیست و یوهانا هنوز باید محک بخوره. رندا در به خاک بردن حریف استاده و هنگام که حریف بخواد بخاک ببردش به سرعت بدل میکنه. و تو خاک هم آرم بارها رو در پزیشن های مختلف ، به زیبایی اجرا میکنه. الان هم که تو بوکس پیشرفت خیلی خوبی کرده و تقریبا شکست ناپذیر شده. رندا از اون افرادی هست که هر روز پیشرفت میکنه و استعداد و هوش خوبی داره و به تمرینهای سخت عادت داره.نگاه کنید در ظرف این مدت چقدر پیشرفت کرده ، این نشون میده از یک استعداد ذاتی همراه با پشتکار قوی برخورداره.اگه اینجور پیش بره شکست رندا تقریبا غیر ممکن میشه.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)