ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

17 جان جونز رو بهتر بشناسیم !

جاناتان دوایت جان جونز در 19 ژانویه سال 1987 در روچستر .نیویورک به دنیا امد

پدرش یک کشیش در کلیسا در نیویورک است و مادرش یک پرستار است .جان و خانواده اش توسط دین خود هدایت میشوند

او دارای یک برادر بزرگتر بنام ارتور و یک برادر کوچکتر بنام چندلر است

جان جونز یک خواهر بزرگتر از خودش بنام کارمن داشت که قبل از 18 سالگی او در اثر سرطان مغر درگذشت

جان عدد 4:13 فلیپینی را بروی قفسه سینه خود خالکوبی کرده که داستانهای مورد علاقه خواهرش از کتاب مقدس بود

جان و نامزدش جسی سه دختر دارند .لیا در 11 ژانویه 2008 متولد شد .کارمن نیکول جونز متولد دسامبر 2009 است که پس از خواهر مرحوم خود کارمن متولد شد و دختر سوم اولیویا متولد 2013 است

جان یک مسیحی پرادعا و معتقد است .پدرش یک کشیش در ایندیکوت بوده بنابراین به طور طبیعی یک ایمان مسیحی مرکزی در تربیت جونز بوده است

ارتور برادر بزرگتر جان بازیکن تیم فوتبال امریکایی ایندیانا کولتس است ودر خط دفاعی بازی میکند
    ارتور در دور پنجم در پیش نویس لیگ فوتبال امریکایی (NFL) در سال 2010 توسط توسط سامسونگ بالتیمور گرفته شده است

برادر کوچکتر جان که چندلر نام دارد بازیکن خط دفاعی در تیم سیراکوس است .او برای میهن پرستان انگلیس نیز بازی کرده است

جان وقتی مبارزه در ام ام ای را شروع کرد متوجه شد که دوست دختر دوران دبیرستانش جسی دخترش لی را حامله است .او متوجه شد که به اندازه کافی از خانواده اش حمایت نکرده است .او به مرکز اموزش بومبسکواد رفت برای اینکه بتواند به عنوان یک مبارز ام ام ای پول در بیاورد

در 14 اوریل 2014 جونز بدلیل نوشتن و تهمت ضد همجنس به یک فرد سوئدی در اینستاگرام متهم شد .اما جونز ادعا کرد که تلفنش به سرقت رفته و حسابش را هم هک کردند

وقتی که من یک پسر کوچک بودم برادرم ارتور با یک قوطی کوکاکولا به صورتم زد .بار دوم او با یک نوشابه به صورت من ضربه زد و صورت من بریده شد واین چیزی که در وسط پیشانی من است یاد اور برادر بزرگم ارتور است

جان اولین مبارز در ام ام ای بود که برند کفش خودش رو داشته است

در 8 اوت 2012 جونز اولین ورزشکار ام ام ای بود که nikeon اسپانسر او شد

اندرسون سیلوا و یا شاهیرو اکیاما در گذشته یک قرار داد منطقه ای را با نایک امضا کردند اما جونز اولین کسی بود که نایک جهانی را نشان داد

جونز اولین مبارزه ام ام ای به نمایندگی از Gatorade و muscle tech در اکتاگون بود

در 19 مارچ 2011 جونز وقتی که چند ساعت پیش از نبرد در مقابل شوگان روا در یواف سی 128 همراه با مربیان خود مایک وینکیلجان و گرگ جکسون برای تفکر به ابشار توگریت در مسیر پارک تاریخی در نیو جرسی رفته بود او دید که یک زوج مسن کمک می خواهند .این زن به مایک وینکیلجان اطلاع داد که یک مرد شیشه ماشین انها را شکسته و فرار کرد .جونز همراه با دو مربی خود دزد را دنبال کردند و اون رو گرفتند و او را تا امدن پلیس نگه داشتن

جان 3 روز در هفته با مربیان خود جکسون و وینکیلجان تمرین غواصی و شیرجه میکند و 2 بار درهفته با تیم شنای دبیرستان ساندیا البورگ اموزش می بیند

جان به نظر میرسد که یکی از طرفدران اوباما است اما از طرفداران کنترل اسلحه نیست .او میگوید ما می خواهیم با هر دو حزب دموکرات و محافظه کار باشیم

جان به عنوان یک ورزشکار بزرگ میگوید که من بهترین ورزشکار در خانواده خود نیستم .برادر بزرگترم ارتور یک فوق ستاره در فوتبال و کشتی است

ارتور اخرین اموزش خود را سه هفته با جان و گرگ جکسون در کمپ انجام داد .جان مهارت برادرش را قبول دارد .جان میگوید اگر او یک سال زندگی خودش را به دوبار اموزش در روز اختصاص بدهد میتواند با قهرمان سنگین وزن یواف سی به رقابت بپردازد .جان میگوید ان زمان من تو سه سال به این جا رسیدم ولی ارتور خیلی خاص و بسیار ویژه است و می تواند یک سال ونیم به ان جایی که من هستم
    برسد

در 16 دسامبر 2014 جان با ریبک قرارداد امضا کرد ولی در تاریخ 29 اوریل 2015 ریبک حمایت خود را بلافاصله پس از مداخله جونز در یک حادثه جنگ و گریز قطع کرد .جونز به همین دلیل حمایت خود را muscle tech از دست داد

جان در 19 می 2012 وقتی که صبح زود داشت با ماشین بنتلی خودش در پینگامتون رانندگی میکرد بدلیل رانندگی در حالت مستی (DUI) دستگیر وبه پرداخت 1000 دلار جریمه شد و چند ساعت بعد از دستگیریش توسط مادرش ازاد شد
    او یک چیز غیر مجاز به ماشین خود وصل کرده بود و گواهینامه اش را به مدت 6 ماه تعلیق کردند

جان بعنوان یک کشتی گیر برتر دانشگاهی و قهرمان کشتی juco ملی و قهرمان کشتی فرنگی تمام امریکا و ایالت نیو یورک بود

پدر جان یک کشتی گیر بود و پرورش داد پسرانش را دراین مسیر
    جان جونز نمونه ای برای نسل های بعدی ام ام ای است هر چند پی زمینه و گذشته او در کشتی خلاصه میشود و نظم و انضباط کشتی را دارد ولی شما هرگز نمیتوانید یکی از مبارزهای او را حدس بزنید

جونز می گوید من و برادرانم فقط یکدیگر را داشتیم .ما در تمام زمان ها در اتاق نشیمن کشتی می گرفتیم
    پدر و مادر ما هر وقت به خانه می امدند زخم جدیدی بروی صورت ما بود .ما تا ساعت ها با هم مبارزه میکردیم

جان میگوید ..پدر و مادر ما در طول روز کار میکردند و ما تمام وقت باهم تنها بودیم و پرستاری هم نداشتیم .وقتی ما باهم مبارزه میکردیم هیچ کدام از ما شکست رو
    قبول نمی کردیم و این کار باعث شد که ما قوی و سخت بار بیاییم

جان میگوید ... ارتور با استعداد ترین است چندلر خاص ترین است و من با علاقه واز ته قلب و با اخلاص کار میکنم .
    ارتور همیشه تحت فشار قرار میداد جان رو بدون اینکه بداند جان در اینده به بالاترین درجه از هنرهای رزمی می رسد
    جان میگوید رقابت همیشه از طرف من شروع میشد چون ارتور برادر بزرگتر من بود و او مورد علاقه پدرم بود .او همیشه بر همه چیز احاطه داشت

جان می گوید پدر و مادر ما خیلی معتقد و حساس بودند ما هرگز اجازه نداشتیم روزهای شنبه بیرون برویم برای اینکه ما مجبور بودیم که روز یکشنبه به کلیسا برویم .
    ما ساعت 9 می خوابیدیم حتی زمانی که در دبیرستان بودیم

جان می گوید من بعنوان پدر سه دختر از درس هایی که پدر و مادرم به من دادند قدردانی میکنم و همان طور با دخترانم سخت میگیرم

دختران جونز بازیهای پدرشان را تماشا می کنند و دوست دارند پدرشان را در تلویزیون ببینند
    او در حال حاضر به دختران خود پانچ و ضربات پا را اموزش می دهد .او استقبال میکند از تلاش دختران خود برای رفتن به ام ام ای

جان میگوید من می خواهم یک رابطه قوی با دخترانم داشته باشم
    او میگوید من می خواهم انها رشد کنند و خانم های محترمی شوند تا دیگران به انها احترام بگذارند و همیشه افراد خوب در زندگی خود داشته باشند .من به دخترانم سخت میگیرم وبا انها گفتم که در حال حاضر دور از پسران باشند .من فقط می خواهم انها به خانم های جوان درجه یک تبدیل شوند .من فکر میکنم که انها رشد خواهند کرد من دخترانم را دوست دارم ودر حال حاضر دارم به دختر 2 ساله ام لی
    کلمات و معنی ضربه پانچ رو اموزش می دهم

جان در ماه مارچ سال 2011 در سن 23 سالگی بعنوان جوان ترین قهرمان در یواف سی نام گرفت

بسیاری از طرفداران ام ام ای و رسانه ها تحت تاثیر توانایی های جونز قرار گرفتند

جان جونز دارای استیل بدنی خاصی است .او با دستان کشیده خودش و با ضربات خطرناک ارنج خیلی از مبارزان را شکست داد او با تجربه ای که از کشتی اموخته توانسته است خیلی از مسابقات خود رو بدون انکه تیک داون شود پیروز شود

نویسنده ...علی حاجی پور
    کاربر سایت

عضو انجمن
    37
    علی جان ممنونت خوبه بیوگرافی از فایترا میزاری
    بازیش با گوستافسونو کورمیرو فکر کنم ازهمه نزدیکتروقشنگتر بود
    ولی تواین بازیا به نظرم کورمیر از خودجونز قویتر به نظر رسیدو جونز هم از قدرت کورمیر باخبر بود
    دوست دارم یه بار دیگه این دوتا جلوی هم ببینم فکر کنم جونز این بار از هروقت دیگه ای کارش سختتر باشه
    ببینیم حالا کورمیر جلوی گوستافسون چطوری درمیاد خیلی پرقدرت به نظرم
    بچه ها زمانی برای بازی کورمیر باجونز مشخص نشده برای بار دوم؟با تکشیرا چطور باهاش بازی داشته اصلا؟
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot
    خواهش میکنم داداش ممد .
    بنده حقیر تمام تلاشم را میکنم که مطالب جدیدی از زندگی این فایترهای بزرگ برای دوستان عزیزم بزارم .
    اره داداش مسابقه با گوستافسون جونز فهمید که حریفان کم کم دارن بهش نزدیک میشن .تو بازی زیبا جونز چند ضربه سنگین از گوستافسون دریافت کرد که چشمش هم پاره شد
    کورمیر در حال حاضر سخت ترین حریف جان هست
    باید ببینم وقتی جان بر میگرده هم جان اماده هست یا نه !
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)