ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 کانر مک گرگور: بعد از شکست دادن جوزه آلدو به دسته سبک وزن میروم

کانر مک گرگور: بعد از شکست دادن جوزه آلدو به دسته سبک وزن میروم
    کانر مک گرگور از همین الان به فکر رفتن به یک دسته وزنی دیگر است، اگر در UFC194 جوزه آلدو را شکست دهد.
    قهرمان موقت دسته پروزن امروز گفت که با پیروزی مقابل جوزه آلدو به اهدافش در 145پوند خواهد رسید و از آن پس به رقابت برای عنوان سبک وزن خواهد پرداخت.

مک گرگور گفت: "دوست دارم جوزه در مسابقه حاضر بشه، میخوام اونو بازنشسته کنم و به دوره ورزشیش پایان بدم، و بعدش کاری که گفته بودم انجام میدم رو انجام دادم. گفته بودم که دسته پروزن رو نابود میکنم، دیگه کسی نمونده"
    با این حال مک گرگور از انجام یک مسابقه اضافی بعد از شکست جوزه آلدو طفره نرفت. مبارزه با قهرمان سابق سبک وزن، فرانکی ادگار، که بعد از پیروزی مک گرگور مقابل چد مندز او را چلنج کرد، تحت شرایط خاصی امکان پذیر است.
    مبارزه بعدی ادگار مقابل مندز در 22 دسامبر در Ultimate Fighter 22 است، و مک گرگور میگوید عملکرد ادگار در آن مبارزه میتواند او را متقاعد کند که زمان بیشتری در دسته پروزن بماند.
    او گفت: "اگه فرانکی بتونه نمایش عالی ای مقابل چد مندز داشته باشه و اونو شکست بده، احتمالا من بگم: خب، بذار به سوال فرانکی هم جواب بدم، بذار خیلی سریع اونم سرجاش بشونم"

درباره مسئله دیگر، اینکه مندز باختش به مک گرگور رو به خاطر زمان کمی که برای آمادگی داشت اعلام کرده بود، مک گرگور خیلی به پاسخ گویی علاقه نداشت.مک گرگور به خبرنگاران گفت: "چد میتونه بگه بخاطر کاردیو بوده ولی هم من و هم چد بهتر میدونیم(که اینطور نبوده)، ولی من نمیتونم چد رو به خاطر بهانه آوردن مقصر بدونم. اون از (48.000 دلار به خاطر حضور در مسابقه و 48.000 دلار به خاطر برد) تو مبارزه های قبلیش به 500.000دلار در مبارزه با من افزایش حقوق داشته. چرا همچین فرصتی رو دوباره نخواد؟!"

مک گرگور هم در اون مبارزه 500.000 دلار گرفت، البته این شامل پاداش ها و تشویق های دیگه نمیشه که احتمالا روی هم بشه چند میلیون دلار. همچنین اون ادعا میکنه که شرطبندیش با عوامل اجرایی UFC سر 3 میلیون دلار که مندز رو تو همون راندهای اول شکست میده هم خوب جواب داده.
    او به خبرنگاران گفت، الان هدف مبارز ایرلندی فقط پولدار شدن نیست، بلکه خیلی خیلی پولدار شدنه.
    او گفت: "من میخوام کمربند قهرمانی رو بگیرم و دسته(پروزن) رو منهدم کنم و بعدش یه رده برم بالا و دسته سبک وزن رو هم به دست بگیرم"

تا بحال فقط بی جی پن و رندی کوتور در تصاحب عنوان در چند دسته مختلف موفق بوده اند.
    همچنین یو اف سی معمولا علاقه ای به تغییر دسته وزنی قهرمانان برای تصاحب عناوین دیگر ندارد. ولی مک گرگور ثابت کرده که همه جا استثناست. و به خاطر کاراکترش به عنوان یکی از بزرگترین جاذبه ها(در جذب مخاطب) ممکن است به چیزی که میخواهد برسد.

شرطبندی ها تا الان:

کانر مک گرگور: بعد از شکست دادن جوزه آلدو به دسته سبک وزن میروم
    ویرایش توسط matter466 : 2015/09/03 در ساعت 17:29
    کاربر سایت

عضو انجمن
    319
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    خوب خوشبختانه چون نمیتونه در حالت نرمال جوزه آلدو رو ببره بهاحتمال زیاد حرفش همچنان نمایشی بیش نیست
    در مورد منهدم کردن پر وزنم جک خوبی گفت این تو پر وزت تنها فایتر مدعی که برده مندز اونم با 2 هفته تمرین و کلی شک و شبهه
    آمار و ارقام دستمزد و شرطبندیشم جالب بود مندز تو دوبار فایت با آلدو 48ک گرفته مقابل مک گرگور 500ک بعد به مک گرگور بیشتر از اکثر قهرمانای فعلی و گذشته یو اف سی پول میدن
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)