ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

17 مطالب جالب درباره روندا روزی

روندا ژان روزی در 1 فوریه 1987 در ریورساید کالیفرنیا به دنیا امد
    پدراو رونالد و مادرش ان ماریا بود
    خواهران بزرگتر او ماریا و جنی هستند .پدر بزرگ مادری او ونزوئلایی بود و از اصل و نسب پارتافرو ونزوئلا بود
    اصل و نسب دیگر او انگلیسی لهستانی بود
    ناپدری او یک مهندس هوا فضا بود

روندا در هنگام تولد بند ناف به دور گردنش پیچیده بود و باعث اسیب تارهای صوتی او شده بود .به همین علت او قادر نبود بعنوان یک کودک واضح ودرست صحبت کند .او اغلب انچه که میگفت خانواده اش درست متوجه صحبت او نمی شدند

3 دختر روزی بسیار ورزشی و رقابتی بودند .روندا به دلیل اینکه در صحبت کردن مشکل داشت اغلب گوشه گیر بود اما ورزش باعث شد که او تغییر کند

روندا از 6تا 10 سالگی به ورزش شنا پرداخت .اودر تیم شنا المپیک که در سطح دولتی برگزار میشد شرکت کرد .

روندا میگوید .پدرم بزرگترین مشوق من در ورزش شنا بود .پدرم وقتی من 8 سال داشتم فوت کرد به همین دلیل مادرم من را به ورزش جودو تشویق کرد

پدر روندا وقتی داشت به دخترانش سورتمه سواری را اموزش می داد از پشت به زمین افتاد و فلج شد .او وقتی روندا 8 ساله بود خودکشی کرد

در سال 1994 خانواده روزی از جنوب کالیفرنیا به داکوتای شمالی نقل مکان کرد .بعد از مرگ پدرش خانواده او به کالیفرنیا بازگشت تادر سانتا مونیکا زندگی کنند

مادر روندا ان ماریا اولین امریکایی بود که در سال 1984 در وزن منفی 56 کیلوگرم توانست در جودو قهرمان جهان شود .اودرحال حاضر دان 7 جودو را دارد

روندا تا 6 سالگی نمی توانست درست صحبت کند .او می گوید من بیاد دارم که در ان زمانها من خیلی نا امید بودم .او میگوید من میدانستم که چه می خواهم بگویم اما هیچ کس مرا درک نمی کرد .کلمات من خیلی گنگ و نامفهوم بود

هنگامی که روندا 3 ساله بود پدر و مادرش از ریورساید کالیفرنیا به جیمز تاون داکوتای شمالی رفتند
    روندا توسط متخصصان دانشگاه مینوت تحت گفتار درمانی قرار گرفت

روندا میگوید من وقتی 11 سال داشتم انگشت بزرگ پای من در هنگام انجام حرکات جودو شکست برای یک کسی که 11 سالش هست این یک اتفاق ترسناک و بزرگی بود به همین خاطر من مبارزه را متوقف و شروع به گریه کردن کردم .مادرم ان شب من را تاشب دور تشک دواند من باخودم فکر میکردم که چقدر مادرم بی رحم و سنگدل است اما او به من گفت گاهی وقتها که شما اسیب دیده اید باید مبارزه کنید چون من میدانم که شما قادر به انجام ان هستید

روندا میگوید مادرم خیلی سخت گیر بود اوتا سرحد مرگ مرا اموزش میداد .او فکر میکرد چیزهایی که او در خودش نداشت من دارم و میگفت روندا تو خیلی بهتر از من هستی .اوتنها کسی بود که من می توانستم در کنارش گریه و شکایت کنم

روندا و دو خواهر بزرگترش ماریا و جنیفر در دوران کودکی کار احمقانه ای انجام دادند .انها اب نبات در سوراخهای بینی خود میکردند .این کارهای احمقانه برای انها خنده دار بود .یک بار روندا اب نبات را کمی بیشتر به داخل بینی خود فشار داد .روندا نمی توانست درست نفس بکشد .ما هیچ چاره ای نداشتیم جر انکه به مادرمان بگوییم .رفتن به بیمارستان تنها گزینه بود .ما برای رفتن به نزدیکترین اورژانس سوار ماشین شدیم .وقتی که به پارکینگ رسیدیم اب نبات براثر گرما ذوب شد و بیرون امد .تا به امروز روندا همیشه از اب نبات دوری میکند مثل طاعون

روندا میگوید ..مادرم ساعت های زیادی به من اموزش می داد و اعتماد بنفسم را بالا میبرد .
    درسال دوم دبیرستان روندا تمام زدگیش جودو شده بود .معلم اسپانیاییش بخاطر اینکه روندا تمام وقتش را به جودو اختصاص میداد و نمراتش خیلی پائین بود او را از دبیرستان اخراج کرد . او خود را
    برای بازیهای المپیک 2008 پکن اماده میکرد و حتی نام خود را گربه پکن گذاشته بود .

روندا نتوانست دوران دبیرستان را تمام کند و بعد از ان GED(در امریکا کسانی که موفق به گرفتن دیپلم نشوند با گذراندن دوره یک ترمی پایان دوره دبیرستانشان خواهد بود ) را بدست اورد

روندا بعد از المپیک 2008 پکن سعی کرد یک شغل مناسبی برای خودش پیدا کرد .او به طور اتفاقی مسابقه جینا کارانو در مقابل جولی کیدزی را در تلویزیون دید واز ان زمان به بعد زندگیش تغییر کرد

روندا در جنوب کالیفرنیا و جیمز تاون و کودتای شمالی مطرح شده بود .
    روندا در 21 سالگی جودو را کنار گذاشت .او در 22 سالگی کار در ام ام ای را شروع کرد .او متوجه شد که نمی خواهد زندگی خود را در یک میدان معمولی صرف کند .روندا در سال 2010 وارد دنیای ام ام ای شد

دانا وایت رئیس یواف سی بطور علنی اعلام کرده بود که به زنان هرگز اجازه نمی دهد که در یواف سی مبارزه کنند .اما روندا در 23 فوریه 2013 در راند اول با سابمیشن ارم بار لیز کارموچی را شکست داد و قهرمان خروس وزن اولین دوره یواف سی زنان شد

روندا وقتی که نوجوان بود موهای خود را کوتاه نگه می داشت و لباسهای گشاد می پوشید

بعد از المپیک 2008 پکن روندا به طور جدی ام ام ای را شروع کرد او شروع به تمرین با یک گروه از مبارزان ام ام ای ارمنی در گلندال کرد .انها به او برخی از کلا هبرداری برای تجارت را نشان دادند و از او به عنوان همکار خود در کلوپ های شبانه استفاده کردند .

روندا تحت اموزش گوکور شیوشیان از اکادمی ام ام ای هیستون و ادموند تاروردیان از باشگاه گلندال قرار گرفت .او قبلا در مرکز اموزشی المپیک در ویکفیلد ماسا چوست تحت هدایت جیمی پدرو اموزش دیده بود

روندا می گوید ...من باخیلی از مربیان برای مدت کوتاهی کار کردم از جمله کوهنز نانک و خاور هرناندز و...
    اما من طولانی ترین رابطه را با پدروس (جیمی پدرو پدر و پسر ) داشتم

اسم تمام دوست پسرها ی روندا باب است .البته روندا خودش اسم تمام انها را باب می گذاشت و اخرین دوست پسرش هم باب 6 بود .روندا با این اسم ها انها را صدا میزد .مثل باب 1 یا باب 2 و....
    پس تنها را ازدواج با روندا شاید این باشد که اسم خود را باب بزاری

روندا به هنر و طراحی علاقه دارد .او اغلب برای خودش نقاشی میکشید و موضوعاتش هم درباره دریا و موجودات دریایی بود .او روی تمام وسایلش دلفین را نقاشی کرده بود .او حتی روی دیوار اتاق خواب دوران کودکیش یک شیر دریایی و چند ماهی را نقاشی کرده بود
    روندا میگوید در ابتدا دوست داشتم زیست شناسی دریایی بخوانم

روندا در سال 2004 وقتی که در کالیفرنیا بود با مادرش اختلاف پیدا کرد و انجا را ترک کرد .او از جایی به جای دیگر نقل مکان میکرد .او مدت کوتاهی را در البانی .شیکاگو و منترال زندگی کرد و بعد به کالیفر نیا بازگشت او در در دفتر یک دامپزشک مشغول به کارو اموزش جودو شد .اما پول اجاره ان بسیار بالا بود ودادن اجاره ان کار سختی برای روندا بود .روندا برای صرفه جویی در پول دریک باشگاه ورزشی شروع به کار کرد .او 24 ساعت در انجا کار میکرد
    او هم میتوانست کار کند و هم دوش بگیرد

در سال 2012 روندا روزی با مربیگری لوسیا دیجکر قهرمان بوکس و کیک بوکسینگ جهان توانست نام خود را درلیست مبارزان بدون شکست قرار دهد

در 16 دسامبر 2014 اعلام شد که روزی با Reebok قرارداد اسپانسری امضا کرده است

در ماه اوریل 2015 روزی به ایروان برای شرکت در صدمین سالگرد نسل کشی ارمنی ها شرکت کرد .در حالی که بنای یادبود نسل کشی hevisited یادمان نسل کشی ارامنه ارمنستان در ایراوان بود

نام مستعار روندا داد و بیداد کن است .این رو تعدادی از هوادارنش بخاطر اینکه داد و بیداد هاش شبیه به رودی پایپر قهرمان wwf بود براش انتخاب کردند

روندا در ابتدا مخالف این بود که او را با نام مستعار خود یعنی داد و بیداد صدا کنند .او گفت این کار بی احترامی به کشتی گیر حرفه ای رودی پایپر است .پس از ملاقات پایپر از طریق ژان لیبل که به هردوی انها در اموزش کمک کرده بود پایپر شخصا قبول کرد که از نظر من مشکلی ندارد .روندا دفاع از عنوان خود را در یواف سی 190 به رودی پایپر که در ماه جولای 2015 فوت کرده بود اختصاص داد

روندا در سال 2014 بعنوان یکی از 25 نفر تاثیر گذار ازسوی espnw انتخاب شد .روندا یکی از طرفداران مشتاق کشتی حرفه ای است

در سال 2015 مطرح شد که او پول برای بنیاد جگوار سیاه و ببر سفید داده است .هدف از این کار او نجات گربه های بزرگ از سیرک و باغ وحش ها و ارائه بهترین شیوه زندگی به انها توسط مزایده امضا پیراهن است

در سال 2013 روندا بعنوان یک مبارز برتر ام ام ای شراکت تجاری متعددی انجام داد .او در ماه اوریل یک کار تجاری 30 ثانیه ای برای اپراتور شبکه تلفن همراه امریکا metropcs انجام داد

روندا روزی اولین امریکایی بود که توانست یک مدال المپیک در جودو بانوان را از سالی که وارد المپیک شده است را بدست اورد
    جودو زنان از سال 1992 وارد المپیک شد

روندا روزی جوانترین جودوکار در کل بازیهای المپیک 2004 اتن بود
    روندا دران زمان 17 ساله بود

اوج موفقیت در زندگی حرفه ای جودو روندا روزی در بازیهای المپیک 2008 پکن رقم خورد .روندا با شکست دادن انت بوهم توسط یوکو صاحب مدال برنز المپیک شد
    درحال حاضر روندا دارای دان 4 جودو است

نویسنده ....علی حاجی پور
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)