ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    کاربر سایت

عضو انجمن
    311
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

11 کانر مک گرگور ... آزار دهنده تر از همیشه !

اگه مک گرگور رو میشناسید حتماً با اخلاق های اون هم آشنایی دارید !

اما 2 روز پیش کانر فحش ها و توهین ها رو به سطح دیگه ای ارتقاء داد . حتی به وزن بالاتر از خودش هم پرید ! با دوس انجوس و سرونی درگیری لفظی داشت! چاد مندز و آلدو هم که از رفیق های قدیمی کانر هستن و جای تعجبی نداره

پیشنهاد می کنم این ویدیو رو از دست ندید . ( به دلیل استفاده از الفاظ رکیک زیرنویس رو نمی تونستم در آپارات اضافه کنم بنابراین جداگونه برای دانلود می ذارم .

تیکه هایی که مینداخت مخصوصاً به آلدو واقعاً شنیدنی بود و شخصاً از خنده پاره شدم !

کانر مک گرگور ... آزار دهنده تر از همیشه !

این ویدیو رو خودم زیرنویس کردم اگه احیاناً فونتش بزرگ بود می تونید در KM Player کلید F2 رو بزنید و اندازه ی زیرنویس رو خیلی راحت کوچیک و بزرگ کنید .

ویرایش توسط UN4GIV3N : 2015/09/06 در ساعت 22:15
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    خیلی جالب بود، خسته نباشید.. قیافه هالی هولم کنار مک گرگور هم تو طول فیلم دیدنی بود.. دیگه کاری کرده که آلدو هم مثل خودش شده!!
    ولی همونطور که آلدو گفته بود اینا همش حرفه!

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    897
    مبارز مورد علاقه AnthonyPettis_Headshot
    ویدئوی جالبی بود . ولی همونطور که سرونی گفت تنها فایده این ترش تاک ها بالابردن فروش مسابقات هست . همونطور که دیدیم بعد فایت مندز و کانر همدیگرو بغل کردن Like a Bitch !
    کانر که نقطه تاپ کریرش شکست دادن چاد مندز بوده ، داره برا دوس آنجوس و سرونی و ... کری میخونه !
    ضمن اینکه دینا هم بهش اجازه میده اینکار هارو انجام بده که خودش جای تأمل داره .
    طرف با چندتا فایت داره کل فایترهای لایت ویت رو به سخره میگیره و لقب چوب خشک بهشون میده ! از قضا که فایتر مورد علاقه منم اونجاست . برو توبه کن کانر که به آنتونی توهین کردی ! دهان شویه هم توصیه میشه .
    و در آخر : ! For f.u(ck) sake jose , beat this mother. f.u(ck)er
    کاربر سایت

عضو انجمن
    311
    نقل قول نوشته اصلی توسط matter466 نمایش پست ها
    خیلی جالب بود، خسته نباشید.. قیافه هالی هولم کنار مک گرگور هم تو طول فیلم دیدنی بود.. دیگه کاری کرده که آلدو هم مثل خودش شده!!
    ولی همونطور که آلدو گفته بود اینا همش حرفه!

دیگه بعد از شکست مندز نمی شه گفت کانر همش حرفه ! تا قبل از اون احساس می کردم مبارزه با آلدو کمی زود هستش و مک گروگر هنوز اعتبار لازم رو برای این مبارزه رو به دست نیاورده اما الان بهترین گزینه ست .

گرچه احتمال برد آلدو بیشتره ولی شخصاً دوست دارم کانر ببره چون 100٪ آدمی نیست که بخواد تو وزن خودش بمونه و می ره برای وزن های بالاتر و همه چیز چند برابر هیجان انگیز می شه .
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    110
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    جر خوردم از خنده )))))))) استقبال میشه از این زیر نویس ها چون خیلی جاها توی شاخ وشونه کشیدن ها کلمات عمیانه استفاده میکنن خیلیا مثه من متوجه نمیشن
    یکی بره فک این یارو کانر خورده کنه دهنش بسته شه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    این ویدئو گلچین کنفرانس مطبوعاتی جدید UFC به اسم GO BIG هست که چند ساعت پیش از مراسم وزن کشی UFC 191 برگزار شد که متاسفانه فرصت نشد تو انجمن قرار بدیم، ممنون از UN4GIV3N عزیز، کارت خیلی عالی بود مرسی

ویدئوهایی که تو آپارات آپلود کردین رو با قرار دادن کد آخر لینک صفحه ی ویدئو ، داخل کد مخصوص آپارات که با کلیک روی آیکون آپارات تو تنظیمات ارسال پست تو انجمن داخل پست میاد میتونین داخل تاپیک خودتون نمایش بدین بدون نیاز به لینک دادن به آپارات.
    کارت عالی بود،همه ی دوستانی که توانایی ترجمه دارن میتونن تو بخش اخبار انجمن فعالیت کنن و با قرار دادن خبر به پیشرفت سایت و بروز بودن هرچه بهتر انجمنمون کمک کنن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    311
    نقل قول نوشته اصلی توسط DexteR نمایش پست ها
    ویدئوی جالبی بود . ولی همونطور که سرونی گفت تنها فایده این ترش تاک ها بالابردن فروش مسابقات هست . همونطور که دیدیم بعد فایت مندز و کانر همدیگرو بغل کردن Like a Bitch !
    کانر که نقطه تاپ کریرش شکست دادن چاد مندز بوده ، داره برا دوس آنجوس و سرونی و ... کری میخونه !
    ضمن اینکه دینا هم بهش اجازه میده اینکار هارو انجام بده که خودش جای تأمل داره .
    طرف با چندتا فایت داره کل فایترهای لایت ویت رو به سخره میگیره و لقب چوب خشک بهشون میده ! از قضا که فایتر مورد علاقه منم اونجاست . برو توبه کن کانر که به آنتونی توهین کردی ! دهان شویه هم توصیه میشه .
    و در آخر : ! For f.u(ck) sake jose , beat this mother. f.u(ck)er
    والا دانا وایت بعد از رفتن "چائل سانون" دقیقاً دنبال یکی مثل اون میگشت که اینجوری فایت ها رو بفروشه ! خب چه کسی بهتر از مک گروگر ؟! در ضمن این بشر علاوه بر ترش تالک استعداد فوق العاده ای در مبارزه ی سرپا داره ! میزان دسترسی به حریفش هم فوق العادست .

در مبارزه با مندز هم که ثابت کرد می تونه مقابل مشت های سنگین دوام بیاره . چه کسی خوشش بیاد چه نیاد حقیقتش اینه که تا قبل از مک گروگر این وزن طرفدار چندانی نداشت ولی حالا تموم نگاها به این وزنه !

مثلاً تو ویدیو یه جا کانر به مندز گفت من کاری کردم که از درآمد 48 تایی به نیم میلیون رسیدی که 100٪ اگه بلوف بود مندز میگفت ! پس حقیقت داشت که چیزی نگفت . والا این قضیه کم چیزی نیست !
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    897
    مبارز مورد علاقه AnthonyPettis_Headshot

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط UN4GIV3N نمایش پست ها
    والا دانا وایت بعد از رفتن "چائل سانون" دقیقاً دنبال یکی مثل اون میگشت که اینجوری فایت ها رو بفروشه ! خب چه کسی بهتر از مک گروگر ؟! در ضمن این بشر علاوه بر ترش تالک استعداد فوق العاده ای در مبارزه ی سرپا داره ! میزان دسترسی به حریفش هم فوق العادست .

در مبارزه با مندز هم که ثابت کرد می تونه مقابل مشت های سنگین دوام بیاره . چه کسی خوشش بیاد چه نیاد حقیقتش اینه که تا قبل از مک گروگر این وزن طرفدار چندانی نداشت ولی حالا تموم نگاها به این وزنه !

مثلاً تو ویدیو یه جا کانر به مندز گفت من کاری کردم که از درآمد 48 تایی به نیم میلیون رسیدی که 100٪ اگه بلوف بود مندز میگفت ! پس حقیقت داشت که چیزی نگفت . والا این قضیه کم چیزی نیست !
    همونطور که امیرجان اشاره کردن میتونید کد لینک آپارات رو داخل تگ آپارات قرار بدید تا دوستان دیگه مزاحم صفحه آپارات نشن . به این نحو :

" چائل سانون " ! باو اسمش اینقد سخت نیست بخدا ! همون " شل سانن " دیگه . خیلی هم نرمال و شیک ! سانن دیگه اینقد غرور نداشت که بگه من چون مانی میکر کمپانی هستم پس ف(ا)ک اوری بادی اِلس . اوج حرکت شل تو ترش تاک ، بعد فایتش با براین استن بود که میخواست برای سیلوا خط و نشون بکشه و گفت : Anderson silva you absolutely suck . که پایه گذار سیلوا ورسز سانن 2 شد که سانن خرد شد اونجا و بعد فایت هم اگه برید نگا کنید دارن از هم تعریف میکنن و حتی سیلوا با شوخی سانن رو به مهمونی تو خونش دعوت میکنه .
    در اینکه در حال حاضر مانی میکر کمپانی کانر هست و تو سرپا به قول شما عالی هست (که 11 دسامبر مشخص میشه برا من یکی) شکی نیست . ولی ایشون داره به کل دسته لایت ویت و بقیه فایترا بی احترامی میکنه .
    یجا به دوس آنجوس میگه : شب میری خونه به زنت میگی ما موفق شدیم ، پولدار شدیم (کانر مارو پولدار کرد) ، اون شرت قرمزه رو بپوش ... بنظر شما این باید لحن یه قهرمان باشه ؟! من اینطور فک نمیکنم با تمام احترام .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط UN4GIV3N نمایش پست ها
    یعنی مندس که 2 بار تایل گرفته بوده، و با الدو مبارزه کرده بوده، جلو آلدو هم 48000 دلار درآمدش بوده؟
    اگه ریمچی بشه، مندس له میکنه کانر رو.

هر چند که احتمال میدم، انقدر همه چی رو بر ضد الدو بکنن که کانر ببره. البته آلدو با سابقه تر از این حرفاست.
    کانر فقط باید دعا کنه، بد نبازه جلو آلدو، چون بادکنکش میترکه

با توجه یه قدی که داره، بالاخره میره به سبک وزن. و اونجا هم نمیتونه حرفی برا گفتن داشته باشه.
    دوتا ضربه پای دوس آنجوس، خوردش میکنه

ممنون از برای ترجمه :)
    ویرایش توسط magneto_88 : 2015/09/06 در ساعت 21:03
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    خداییش این آدم پدیدس. تو لفظ بازی کم از ایرانیا نداره! چد مندز لکنت زبون گرفته بود. پاره شدم. بزنه یا بخوره دمش گرم. برو شور... قرمزتو بپوش... پاره شدم.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)