ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

اخبار روزانه ی فوتبال جهان به تاریخ 6 دسامبر

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

اسپورتینگ لیسبون به دنبال تیاگو لوری

برندن راجرز سرمربی تیم لیورپول در طی مصاحبه ای با اسکای اسپورتس بود که گفت در تابستان تمایل دارد تا بازیکنان جوان خود را به صورت قرضی به تیم های دیگر بفرستد تا تجربه آنها بالا رود .

بعد از این مصاحبه تیم اسپورتینگ لیسبون ( پرتغال ) خواهان یکی از بازیکنان جوان لیورپول " تیاگو لوری " شد که تابستان امسال با 7 میلیون پوند به لیورپول پیوست .

البته تیم های دیگری از لیگ های پرتغال - ایتالیا و اسپانیا خواهان جذب این بازیکن به صورت قرضی هستند اما شانس اسپورتین لیسبون از بقیه تیم ها بیشتر است .

اما از طرفی باشگاه اسپورتینگ لیسبون گفته که هنوز جوابی از سران لیورپول برای این انتقال کسب نکرده .

یکی دیگر از جوانان لیورپول که می تواند آینده ی خوبی هم داشته باشد لاگو آسپاس نام دارد .

سران باشگاه رئال بتیس در سایت رسمی خودشان قبول کردند به دنبال جذب این بازیکن جوان هستند . یکی دیگر تیم هایی که به دنبال لاگو آسپاس هست , سلتا ویگو هست که این تیم هم شانس به خدمت گرفتند این بازیکن را به صورت قرضی دارد .البته باز هم تیم هایی از لیگ فرانسه و ایتالیا هم به دنبال او هستند .
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

نیلسون ماندلا در گذشت !!!

نیلسون ماندلا رو همه ی اون هایی که به فوتبال و تاریخ علاقه داشته باشند میشناسند . مردی که 27 سال از عمرش را در زندان بود ولی با این وجود دست از تلاشش بر نداشت و در آخر موفق شد تا رژیم نژاد پرستی را از پای دراورد و تبدیل شد به اولین رئیس جمهور سیاه پوست آفریقای جنوبی .

نیلسون ماندلا در تاریخ به خاطر اراده ای که داشته تحسین شده و به عنوان یکی از برجسته ترین و معروف ترین شخصیت های تاریخی بود .

او علاوه بر موفقیت در کارهای سیاسی برای آفریقای جنوب در سال 2010 هم در ورزش این کشور رونقی را ایجاد کرد که آرزوی هر کشوری هست . او باعث شد که در سال 2010 جام جهانی به کشورش یعنی آفریقای جنوبی برود و میزبان آن دوره از مسابقات باشند .

سرانجام در 5 دسامبر 2013 نیلسون ماندلا به علت مشکلات ریوی در 95 سالگی فوت شدند .

روحش شاد
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

واکنش جهان فوتبال به مرگ نلسون ماندلا

همانطور که در پست بالا دیدید نلسون ماندلا در 95 سالگی به خاطر مشکلات ریوی درگذشت .

بعد از این اتفاق جهان فوتبال واکنش های خودشان را نشان دادند که برخی از آنها را در زیر می توانید ببینید .

کریستیانو رونالدو : به خاطر میراثی که به جای گذاشتی ازت تشکر می کنیم , توهمیشه تو قلب ما و در کنار ما خواهی بود .

یحیی توره : تمام جهان یک قهرمان را از دست داد و آفریقا در این بین بی پدر شد . روحت شاد

استیون پیه نار ( بازیکن آفریقایی اورتون ) : هنوز باورم نمی شود که ماندلا از جمع ما جدا شده .

پله : میزاث او را با اراده و عشق دنبال می کنیم .

ژرمن دفو : همین الان خبر فوت او را شنیدم . نیلسون مردی شجاع و با اراده بود . روحت شاد

آساموا ژیان : دیدن تو برای من آرزوی بزرگی بود که به حقیقت پیوست روحت شاد

مایکل کریک : روحت شاد . یکبار زندگی کردی ولی میراثت همیشه باقی می ماند .

امانوئل آدبایور :
    جهان بهترین لیدر تاریخش را از دست داد . او رفت ولی با میراثش که 400 سال همه در عذاب بودند را نجات داد .

جرارد پیکه : جام جهانی 2010 به یکی از بهترین خاطره های زندگی من تبدیل شد . اگر نلسون نبود این خاطره هم نبود .

سپ بلاتر : نسبت به مردی که جز بشر دوست ترین افراد بود ادای احترام میکنم . روحت شاد .
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

زیدان : " رونالدو یک هیولاست "

همانطور که میدانید کریس رونالدو تا اینجای فصل آمار فوق العاده از خود به نمایش گذاشته که اکثرا می گویند که حق اوست تا توپ طلا را ببرد .

عملکرد او باعث شده تا زیدان او را به هیولا تشبیه کند .

زیدان می گوید : " همه ی ما امسال دیدیم که او در تیم ملی پرتغال و رئال مادرید چه کار می تواند بکند و هر کاری بخواهد می تواند بکند . "

" نیازی نیست در مورد او زیاد صحبت کنیم , چون او خودش همه چیز را در مستطیل سبز می گوید و بازی او مثل یک هیولا خیلی ترسناک است . "

" من به خودم هم افتخار می کنم تا در کنار هستم چه به عنوان دوست و چه به عنوان مربی "

زیدان همچنین در مورد قرعه کشی جام جهانی نیز گفت : " من دوست دارم فرانسه در گروه سختی بیوفتد و با بهترین ها رقابت کند "
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)