ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

17 بزرگترین مربیان تاریخ ام ام ای (قسمت دوم )

Heath sims____ Evolve mma

هیث سیمز یکی از بزرگترین وکاملترین مربیان ام ام ای است .
    کشتی گیر سابق امریکا و قهرمان کشتی 6X ملی امریکا در رشته فرنگی و سرمربی دن هندرسون از اغاز ورزش حرفه ای تا به امروز که توانست دن هندرسون را به قهرمانی در سازمان پراید برساند .سیمز همچنین بطور گسترده ای با تیتو اورتیز .رمپیج جکسون .رندی کوتور و بسیاری دیگر از نام های افسانه ای ام ام ای کار کرده است .

هیث سیمز در 14 اکتبر 1971 در هانتینگتون پیچ کالیفرنیا متولد شد

سیمز زمانی که 14 ساله بود پس از تماشای یک نمایش درمدرسه به کشتی علاقمند شد وکشتی را اغاز کرد

در 17 سالگی فقط 3 سال بعد از شروع کشتی سیمز موفق به کسب قهرمانی اولین مسابقات کشتی ملی امریکا شد

سیمز قبل از کشتی وام ام ای فوتبال امریکایی بازی میکرد وعضودتیم دو ومیدانی مدرسه نیز بود

بعنوان یک کلاس نهمی سیمز اموزش خود را زیر نظر سان کلمنتی جتس در باشگاه کشتی اماتور که دران بچه ها از سراسر کالیفرنیا برای یادگیری تکنیک های کشتی ازاد و فرنگی می امدند شروع کرد

سیمز قهرمانی دولت را در سالهای 1988 و 1989 بدست اورد اما بجای رفتن به کالج وادامه یک شغل ازاد تصمیم گرفت که گشتی فرنگی را ادامه دهد

سیمز تبدیل به یک عضو در تیم ملی نوجوانان در سال 1989 و عضو تیم جهان در سال 1990 بود .او در سال 1996 بخاطر کار دریک شرکت کامپیوتری کشتی را ترک کرد اما او دوباره برگشت و تمرینات خود را شروع کرد ودر سال 1998 به مکان سوم درتیم جهانی امریکا رسید

در سال 1999 زمانی که سیمز در تاسیسات المپیک امریکا در کلورادو اسپرینز تمرین میکرد در دامنه کوه از اسنوبردش پرت میشود واورا با هلیکوپتر منتقل کردند .کلیه وطحالش به شدت اسیب دیده بود وکلیه اش تقریبا جدا شده بود.

سیمز تا دوماه پس از حادثه نمی توانست از جایش بلند شود اما او نه تنها بهبود خودرا بدست اورد بلکه در المپیک 2000 سیدنی نیز شرکت کرد شرکت در مسابقات انتخابی المپیک بعد از مصدومیت شدید نشان داد که سیمز یک ورزشکار استثنایی است .او با بلند شدن از روی تخت خود و رفتن به مسابقه قدرت قابل توجه ذهن و انعطاف پذیری خود را نشان داد .

سیمز برای اولین بار در سال 1986 با دن هندرسون اشنا شد و نقش اساسی را در انتقال او از قهرمانی کشتی تا یک مبارز هنرهای رزمی ترکیبی بازی کرد .

پدر سیمز یک کشتی گیر ازاد بود که در مسابقات المپیک 1972 نیز حضور داشت .

سیمز بعد از فروش سهام خود تصمیم بسیاری دشواری گرفت .برای او خیلی سخت بود که کالیفرنیا را که محل تولد و پرورش او بود رها کند و به تیم Evolve mma در شرق اسیا بپیوندد.

سیمز در سال 2011 سهام خود را در تیم Quest به فروش میرساند وبه سنگاپور برای تبدیل شدن به رئیس برنامه کشتی در تیم Evolve mma نقل مکان میکند

سیمز میگوید ..من تصمیم گرفتم که به تیم Evolve mma بپیوندم وقتی که با صاحب ان chatri صحبت کردم .او به من دیدگاه واهداف خود برای باشگاه و مبارزان را گفت و سپس به من یک پیشنهاد خوب برای ساختن بهترین تیم ام ام ای درجهان داد .من فکر کردم این یک فرصت عالی برای بهبود خودم بعنوان مربی است .من عاشق سفر و تجربه و چیزهای جدید خیلی بزرگ بودم .

تیم Evolve mma بهترین مربیان و قهرمانان جهان در هر رشته را استخدام کرد .سیمز به یک تیم پیوسته بود که شامل قهرمان بوکس جهان .قهرمان موی تای جهان .قهرمان bjj جهان بودند وتنها نقصی که داشتن با امدن سیمز که یک کشتی گیر درجه یک جهانی بود نیز برطرف شد .

سیمز میگوید ..سطح مربیان در تیم Evolve mma خیلی مرا تحت تاثیر قرار داد .ما یک تیم کامل با اهداف جدید بودیم که در هر باشگاه ام ام ای در جهان بی سابقه بود .انها 50 مربی بودند .زمانی که من به جمع انها وارد شدم 51 نفر شدیم .این بزرگترین تیم از مربیان دراسیا بود اگر نگوییم در جهان

سیمز میگوید ..من اموزش ام ام ای را در سال 1997 شروع کردم .من برای سرگرمی با دن هندرسون قبل از اولین مبارزه اش در برزیل شروع به اموزش کردم .

سیمزمبارزه در ام ام ای را به صورت حرفه ای از سال 2002 وبعداز المپیک سیدنی اغار کرد و اخرین مبارزه اش هم در سال 2006 بود .

سیمز میگوید ..من مربی گری کشتی را در سال 2003 در باشگاه برای کودکان محلی اغاز کردم .من این کار را حدود 2 سال ادامه دادم ودر این مدت 20 کشتی گیر را درتابستان برای تجربه سفر و رقابت در خارج از کشور به ارمنستان فرستادم

سیمز میگوید ..کشتی یکی از اجزای کلیدی در ام ام ای است .یک مبارز متخصص در جوجیتسو یا موی تای برای تبدیل شدن به یک کشتی گیر در سطح جهانی باید مهارت های خود را در کشتی بالا ببرد .هدف اصلی من هم این است که کشتی را در مبارزان ام ام ای بهبود ببخشم

سیمز بیش از 100 کشور مختلف را در کشتی و ام ام ای بازدید کرده است
    سیمز زندگی کرده و اموزش دیده در روسیه در طول کودتای سال 1991

سیمز بیشترین وزنی که تا بحال کم کرده 15 کیلو گرم در یک هفته بوده است

سیمزدر گروه D کشتی فرنگی المپیک سیدنی در وزن 69 کیلو گرم قرار داشت

سیمز به ندرت مصاحبه میکند ولی با وجود عدم تبلیغات و مصاحبه او موفق شد بی سرو صدا مشهور شود و به عنوان مربی شماره 1 در جهان مدرن ام ام ای شود

رکورد ام ام ای سیمز شامل 11 مسابقه 5 برد 4 باخت و 2 مساوی است

تیم Evolve mma توسط Chatri sityodtong تاسیس شد ودر ژانویه 2009 کار خود را شروع کرد

در اوایل سال 2014 Chatri sityodtong بعنوان 2 نفر از قدرتمند ترین افراد ام ام ای در اسیا در یاهو انتخاب شد

مبارزان تیم Evolve mma شامل ..رافائل دوس انجوس ..شینیا ائوکی .بن اسکرن .لئوناردو برودینهو عیسی ..جیک بتلر .هربرت برنز ..traec saffiedin و.........

Firas zahabi____Tristar Gym

فراس ذهبی برای ایجاد یکی از بهترین باشگاههای ورزشی ام ام ای در کنادا بنام Tristar شناخته شده است .او دارای همکاری نزدیک با گرک جکسون است و اجازه میدهد هر دو اردوگاه دانش و تکنیک ها و استراتژی خود را با هم به اشتراک بگذارند

فراس ذهبی مرد پشت سلطنت جورج سنت پیر است .بسیاری فراس ذهبی را بخاطر اینکه او بعنوان مربی در کنار مبارز بزرگ یواف سی جورج سنت پیر است میشناسند

فراس ذهبی وباشگاه Tristar برای اموزش و تولید برخی از بهترین مبارزان در ام ام ای شامل جورج سنت پیر ..روری مک دونالد ..کنی فلوریان و...شناخته شده است

این باشگاه واقع در مونترال .کبک کاناداست .مدرسان این باشگاه شامل قهرمانان سابق کیک بوکسینگ جهان کنراد پلا .فراس ذهبی وبرونو فرناندز هستند

فراس ذهبی به عنوان یک مبارز موفق به کسب عناوین زیادی شده است .او قهرمان موی تای کانادا شده و عناوین خوبی هم در جوجیتسو بدست اورده است

ذهبی با استفاده از تجربه گسترده خود در اموزش تمرینات علمی جدیدی را در ام ام ای طراحی کرده است

فراس ذهبی مانند یک ریاضی دان روال تمرینی جورج سنت پیر را بصورت علمی طراحی و محاسبه میکند .او میگوید ..من بجای تمرین ارام و طولانی مدت تمرینات کوتاه با شدت بالا را به سنت پیر اموزش میدهم .او میگوید پس از 20 دقیقه اموزش گرم کردن ما تنها 40 دقیقه کار میکنیم اما تمرینات ما در این 40 دقیقه بسیار شدید و با کیفیت بالاست .20 دقیقه هم شامل 10 دقیقه گرم کردن و 10 دقیقه سرد کردن است

ذهبی میگوید ..من همیشه سعی میکنم با کشتی گیران و بوکسورها و جوجیسوکاران بهتر از خودم کار کنم .هنگامی که شما با افراد بهتر از خود کار میکنید این شما را به چالش میکشد و همین باعث میشود که شما بهتر بتوانید مهارت خود را افزایش دهید .من در تلاش هستم که هروز بتوانم پیشرفت کنم

فراس ذهبی میگوید ..من وقتی به مدرسه میرفتم همیشه دوست داشتم یک روز وکیل شوم

Javier mendez___ American kickboxing Academy(AKA)

خاویر مندز بعنوان یکی از مربیان پیشگام ام ام ای به حساب می اید .

این قهرمان سابق کیک بوکسینگ اکادمی (AKA) را در دهه 80 تاسیس کرد .او در اواسط دهه 90 وارد ام ام ای شد .مندز کار جدید خود را بعنوان مربی ام ام ای شروع کرد

مندز به همراه مربیان باب کوک و دیو کاماریلو تعدادی از کشتی گیران سطح بالا را به مبارزان در سطح جهانی تبدیل کرده است .کین ولاسکوئز .چاش کاسچک .جان فیچ .مایک سویک و...بسیاری از مهارت های خود را مدیون اموزش مندز هستند

مندز اموزش هنرهای رزمی را در سال 1978 بارشته تانک سودو شروع کرد .او اغاز کیک بوکسینگ حرفه ای را در سال 1985 شروع کرد .مدت کوتاهی بعد او اکادمی کیک بوکسینگ امریکا را تاسیس کرد وشروع به اموزش یک گروه از دانش اموزان کرد .

مندز اولین قهرمانی جهان را در سال 1992 در لایت کروسر ویت بدست اورد .او 2 سال از عنوان خود دفاع کرد .او در سال 1995 در لایت هوی ویت قهرمان جهان شد .

مندز اموزش چندین قهرمان کیک بوکسینگ اماتور و حرفه ای مانند تراویس جانسون ..جروم تورکان ..جان کلود لیویر را برعهده داشت ودرک یوئن و گری اونس را قهرمان اماتور کرد

در سال 1996 اولین ورود او به دنیای هنرهای رزمی وقتی بود که مبارز یواف سی برایان جانسون برای اینکه بتواند سطح توانایی کیک بوکسینگ خود را بهبود ببخشداز او کمک خواست .مندز شغل جدید خود را پیدا کرد و تبدیل به یک مربی ام ام ای شد

در سال 1997 فرانک شمراک به اکادمی کیک بوکسینگ امریکا ملحق شد .بی جی پن هم مدتی زیر نظر مندز اموزش میدید

چند تن از مبارزانی که زیر نظر مندز اموزش دیده اند ..شامل کین ولاسکوئز .گری مینارد ..دانیل کورمیر لوک روکهولد ..تاد دافی .حبیب نور ماگمادوف و.....

نویسنده ....علی حاجی پور
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)