ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

17 حریف بعدی کورمیر: جان جونز، رایان بیدر و یا آنتونی جانسون؟

چند روز پیش رایان بیدر مدعی شد که او کسیه که باید مبارزه بر سر تصاحب عنوان قهرمانی رو داشته باشه و این صحبتها پس از پیروزی او بر رشاد اونز اتفاق افتاد. کمی از این صحبتها گذشته بود که آنتونی رامبل جانسون نسبت به صحبتهای بیدر عکس العمل نشون داد و در فیسبوک برای اون خط و نشون کشید که: "چطور میشه یک نفر مدعی تصاحب عنوان قهرمانی باشه اونم درحالیکه با هیچکدوم از 3 نفر اول رده بندی مبارزه ای نداشته، من به تو احترام میذارم مرد ولی اگه مهارتی داری داخل میدون مبارزه با من اون رو نشون بده تا معلوم بشه چه کسی شایسته تره".
    درحالیکه عده ای با این صحبتها موافق بودن اما قهرمان (کورمیر) این صحبتها رو نادیده گرفت و عنوان کرد: "بیدر راه خودش رو به سمت تصاحب کمربند طی کرده و مستحق این مبارزه هست، من منتظر جان جونز هستم چرا که رویارویی مجدد ما بزرگترین اتفاقیه که هواداران منتظرش هستن، هرچند اگر این اتفاق به این زودی نیفته، این حق بیدر خواهد بود چرا که جانسون و گوستافسن شانس خودشون رو داشتن".
    خوب حالا معمای چندوجهی مبارزه قهرمانی پیچده تر شد، اینکه جونز بلافاصله در بازگشت بر سر کمربند (و البته بطور صحیح تر کمربند خودش) مبارزه خواهد کرد امر واضحیه اما آیا جونز بزودی برمیگرده یا کمی طول می کشه؟ اگر این امر اتفاق نیفته شانس به بیدر رو خواهد کرد و احتمال رویارویی او با کورمیر بیشتر از باقی حریفانه، اما اگر جونز برگرده دیدارهای احتمالی این وزن کورمیر با جونز و بیدر با جانسون خواهد بود. باید منتظر موند و دید که آیا باز هم جونز مانع رسیدن بیدر به مبارزه قهرمانی خواهد شد (همینطور که پیشتر با شکست بیدر، خودش به مبارزه با شوگان رسید) و بار دیگه بیدر رو در مسیر نزولی قرار خواهد داد یا بالاخره شانس در کوچه بیدر هم سر خواهد کشید.

پ.ن: تو رو خدا ببین شرایط چطور شد تو این وزن، یعنی متنفرم از این تیتری که انتخاب کردم، "کورمیر به عنوان قهرمان منتظر حریف بعدی"، اونم وقتی که قهرمان واقعی این وزن (جان جونز) با یک پیروزی قاطع بر کورمیر بدلیل تخلف بیرون از محیط ورزش تعلیق شد.
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط kingsena نمایش پست ها
    با احترام کامل به نظر شما
    نظر من این که شاید احتمالا جانسون حریف جونز نشه
    ولی این سری کورمیرو میبره
    البته من چون جانسونو خیلی دوس دارم اینو میگم
    ولی خدایی کار 3تاشون
    مخصوصا جونز درسته
    هیچ شکی در فوق العاده بودن جانسون چه از لحاظ اخلاقی و چه ورزشی نیست فقط این کورمیه خیلی سخت میبازه واقعا به بهترین شکل از تجربه ای که سال ها در کشتی داشت داره استفاده میکنه به قول هادی عامل چغر بدبدنیه واقعا بردنش کار هر کسی نیس همه حرف من اینه که چون این ها با فاصله فایت میکنن بهتره یه شانسی به یه فایتری بدن که تا الان این شانسو نداشته چون اگه دوباره به جانسون برسه بعدش نوبت جونز میشه و این چرخه همین جوری ادامه پیدا میکنه
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)