ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

17 دومنیک کروز را بهتر بشناسیم !؟

دومنیک روجیلیو کروز در روز سه شنبه 3 سپتامبر 1985 در تاکسون .اریزونا در امریکا متولد شد

کروز میگوید ..من در واقع در سن دیگو به دنیا امده ام ولی وقتی که من 3 ساله بودم پدر و مادرم به تاکسون نقل مکان کردند

پدر کروز مکزیکی تبار و مادرش ایرلندی _المانی بود .

کروز وقتی که 5 ساله بود پدر و مادرش از هم جدا شدند .کروز با مادر و برادرش در تاکسون زندگی میکرد

کروز میگوید ..من تا قبل از کلاس هفتم فوتبال بازی میکردم واز کلاس هفتم کشتی را شروع کردم

کروز میگوید ..من عاشق کشتی بودم و هرگز ان را رها نکردم وتا سال اخرم دردبیرستان فلووینگ ولز کشتی گرفتم .

کروز میگوید ..وقتی که از دبیرستان فلووینگ ولز فارغ التحصیل شدم حدود شش ماه بوکس کار کردم و بعد از ان وارد ام ام ای شدم

مادر کروز وقتی که او 19 ساله بود برای میزبانی یک مهمانی در خانه اش او را با لگد از خانه بیرون انداخت .کروز میگوید این بزرگترین چیزی بود که برای من تا ان زمان اتفاق افتاده بود و باعث شد که من تبدیل به یک مرد شوم

دوستان کروز میگویند که او یکی از فروتن ترین مبارزان است .او خیلی خوب صحبت میکند و شما وقتی که با او ملاقات میکنید میتوانید از صحبت کردن با او لذت ببرید

کروز میگوید ...من افتخار میکنم که مرد تاکسون هستم .تاکسون جایی است که من در انجا بزرگ شده ام و به اهدافم دست یافته ام

کروز میگوید ...من برای پول در قفس مبارزه نمی کنم .من بخاطر اینکه عاشق مبارزه کردن هستم مبارزه میکنم واین کار را دوست دارم

در سپتامبر 2012 نام دومنیک کروز وارد جمع مشاهیر سالن ورزشی فلووینگ ولز شد

کروز میگوید ...بعد از یک تمرین خسته کننده وقتی که به خانه بر میگردم دوست دارم فقط دوستانم را ملاقات کنم وبدلیل گرمی هوا دوست دارم مدت زمانی به استخر بروم ویا به دریاچه یا رود خانه سر بزنم .من معمولا چند تا ابجو میخورم

کروز میگوید ..من همیشه سعی میکنم بگویم من در تاکسون ساخته شده ام .من در سن دیگو ساخته شده ام .این بدان معنا ست که همه چیز در مغز و ذهنیت من است و من ان را هرگز فراموش نمیکنم چون ان از طریق دوران سخت من در تاکسون به من نهادینه شده است

کروز میگوید ..من وقتی که به یاد می اورم روزهای طولانی در تاکسون .اریزونا را که بعنوان یک سرایدار کار میکردم و توالت ها را شستشو میدادم باعث میشود که بیشتر تلاش کنم

کروز یکی از معدود مبارزانی است که با مربیش اریک دل فیرو اسپانیایی صحبت میکند

پدر کروز وقتی که او داشت بزرگ میشد کنارش نبود بنابراین او زیاد مکزیکی های اطراف خانواده اش را نمی شناخت و مادر ش هم به او اسپانیایی یاد نداد

کروز قبل از اینکه یک مبارز تمام وقت شود برای اتش نشان شدن در کالج تحصیل میکرد .او در کالج در یک هتل مشغول به کار شد

کروز بوسیله اریک شنرر راننده افتخاری ماشین سرعت برای مسابقات ناسکار نامیده شد

کروز بعد از اخرین مصدومیتش گفت من یک رژیم غذایی دقیق و مناسب برای سالم نگه داشتن بدنم استفاده میکنم .او گفت من از یواف سی و همه هواداران و حامیان مالی ام برای اینکه مرا دعا کردند و به من روحیه دادند تشکر میکنم

دومنیک کروز را میتوان بدشانس ترین مبارز یواف اسی نام برد .او چندین بار رباط های aclو mcl زانوهایش پاره شده و سالهای زیادی از دوران حرفه ایش را به دلیل مصدومیتهای متعدد از دست داده است

نویسنده ...علی حاجی پور
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)