ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 رابی لاولر و کارلوس کاندت هر دو بدنبال اتمام مسابقه در سریعترین زمان

با برگزاری کنفرانس مطبوعاتی پیرامون مبارزه لاولر و کاندت، یک عنوان بی درنگ در اذهان جاری می شد: خشونت.
    نگاهی به سبک و سیاق مبارزه این دو فایتر گویای این واقعیت بود. قهرمان که از لقبش همه چیز هویداس: بی رحم، و در بازگشت به یو اف سی لقب دوباره متولد شده رو یدک می کشه (بخاطر کسب عنوان قهرمانی و پیروزی در 7 دیدار از 8 مبارزه) و حریف که در 30 پیروزی خودش 28 بار با ساب میشن و ناک اوت برنده بوده. اما صحبتهای این دو جالب توجه بود چون هر دو بدنبال تمام کردن مسابقه در کوتاهترین زمان ممکن هستند. رابی لاولر گفت: "کاندت کسیه که همه کاری ازش ساخته اس، استرایکر قهاریه، خیلی خوب حرکت میکنه، دست و پای کشیده ای داره، و از کمپ خیلی خوبی میاد، ولی راستش رو بخواید من خیلی روی این موارد تمرکز نمی کنم و بیشتر تمرکزم روی تمریناتیه که مربیانم برای این مبارزه تدارک دیدن. برای یه فایتر خیلی ایده آله اگه بتونه با ساب میشن یا ناک اوت خیلی سریع کار رو تموم کنه، منم میخوام برم دنبال همین کار. هیچ کس دوست نداره اونچه من در مبارزه با مک دونالد انجام دادم رو تکرار کنه، منم اگه مجبور نشم اصلاً دنبال اون سبک مبارزه نخواهم رفت. خیلی بهتره که تمرکزت رو بذاری روی اینکه آسیب نبینی و برنده بشی".
    از طرف دیگه کاندت هم نظرات تقریباً مشابهی داره: "اون مبارزه خونین خیلی امتحان سختی بود (اشاره به مبارزه لاولر و مک دونالد)، مبارزاتی مثل اون شما رو تغییر میدن، به نظرم بعضی فایترها میتونن آسیب بیشتری رو دووم بیارن، اینکه بتونی حداقل ضربات رو دریافت کنی بهترین حالت ممکن خواهد بود، و اینکه مبارزات رو زودتر تموم کنی ایده آل تره (منظور پیروزی با ناک اوت و یا ساب میشن). اما از طرفی من و رابی هر دو استرایکریم، این مبارزه ایه که من دوست دارم، چون مردم میتونن تا مدتها درباره اش صحبت کنن".
    کاندت درباره جورج سنت پیر هم نظر داده: "من یک بار پیش از این عنوان قهرمان موقت رو داشتم اما این یک عنوان رسمی نیست و نتونستم اون رو به عنوان اصلی بدل کنم، افتخاری بود که با جورج مبارزه کردم اما اون من رو شکست داد به همین خاطر خیلی دوست دارم وقتی جورج سنت پیر به یو اف سی برگشت باهاش مبارزه کنم تا شانسی برای جبران اون شکست داشته باشم".
    همچنین کاندت درباره تایرون وودلی هم نظر داده که: "اون خیلی مبارزه خوب و سرسختیه، مستحق گرفتن تایتل شاته، خیلی دوست دارم اولین دفاع از عنوان قهرمانیم روبروی وودلی باشه، چون دوست دارم بتونم از تمام کسانیکه شکستم دادن انتقام بگیرن".

پ.ن اول: این مبارزه قرار بود در یو اف سی 193 برگزار بشه که بدلیل آسیب دیدگی شست دست رابی لاولر به یو اف سی 195 منتقل شد. این آسیب در حین دیدار با روری مک دونالد ایجاد شد سپس در تمرینات شدت گرفت اما لاولر عنوان کرده اینقدر شدید نبوده که نیاز به جراحی داشته باشه.
    پ.ن دوم: پس از پایان مبارزه جورج سنت پیر با کارلوس کاندت، جورج عنوان کرد کاندت بهترین استرایکریه که باهاش رودررو شده، از طرفی استایل لاولر هم استرایک در استندآپه، امیدوارم این مبارزه هم مثل مبارزه لاولر و روری مک دونالد دیدنی از آب دربیاد، دیداری که اون رو به عنوان یکی از بهترین فایتهای تاریخ یو اف سی انتخاب کردن.
    پ.ن سوم: کارلوس کاندت رو حقیقتاً دوس دارم اما چقدر برنامه برای آینده ات چیدی برادر، بهتر نیس فعلاً فقط روی مبارزه با این فایتر وحشتناک (لاولر) تمرکز کنی، از حالا تایتل دیفنس رو هم تعیین کردی (روبروی وودلی)، برای جورج سنت پیر هم نیومده خط و نشون میکشی ؟! (مگه داریم؟!).
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    من نمیدونم این دینا وایت مشکلش با جانی هندریکس چیه بعد باختن کمربندش با رای غیر متحد داورها اصلا بهش فرصت ندادن هر کی سر راهش بوده رو برده بعد میان میگن تایرون وودلی حریف بعدیه
    ولی خدایی فایت خیلی توپیه جفت فایتر خیلی خوب هستن کاندیت که خیلی خوبه لاولر هم که قهرمانه عجب فایتی بشه این چه خونی از همدیگه بریزن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    به نظرم یه فایت خیلی معمولی درمیاد برخلاف نظرشما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط adibio نمایش پست ها
    به نظرم یه فایت خیلی معمولی درمیاد برخلاف نظرشما
    اگه رابی لاولر مسابقه رو به زمین نکشونه، دیدار جذابی میشه، چون سطح استرایک هر دو بالاس، اما میتونه مطابق نظر شما هم دربیاد، شاید انتظار هوادارا این باشه که باید پرهیجان و جذاب باشه
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)