ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 مبارزه جونز و کورمیر دیروز درحال به وقوع پیوستن بود

از کری خوانی شدید جونز و کورمیر تا مبارزه ای که دیروز درحال به وقوع پیوستن بود

[IMG][/IMG]
    کمتر کسی است که نداند این دو تا چه اندازه با هم اختلاف دارند، حتی زمانیکه کورمیر در دسته سنگین وزن مبارزه می کرد بارها شاهد خط و نشان کشیدنهای دو طرف بودیم، در همان زمان هم جونز قاطعانه اعلام کرده بود که در هر زمان و مکانی کورمیر را خواهد برد.
    پس از بازگشت مجدد جونز که همین چند وقت اخیر اتفاق افتاد، جان قول داده بود که همه رفتارهای خود را نسبت به قبل بهتر کند، اما مثل اینکه منظور او از همه رفتارها، بجز برخورد با کورمیر بود.
    ابتدا جونز از بازگشت خود ابراز شادی فراوانی کرد و سپس کورمیر هم به این موضوع واکنش مثبتی نشان داد و خیلی دور از حاشیه عنوان کرد که مشتاق مبارزه مجدد با جونز است، هرچند که خیلی ها می دانستند اینها علائم آرامش قبل از طوفان است، و بله پیش بینی ها درست از آب درآمد و دو قهرمان به شدت برای هم خط و نشان کشیدند تا جائیکه قرار بود دیروز با هم مبارزه کنند، بله تعجب نکنید، این مبارزه ای غیررسمی بود که درشرف انجام بود.

ابتدا صحبتهای میلکی کاوا منیجر جونز ماجرا را وارد چالش کرد: "همه می دونند قهرمان کیه. کورمیر نمی تونه و حق نداره برای جونز چیزی رو معین کنه، این جان جونزه که معلوم میکنه مبارزه باید کجا برگزار بشه. ما روی مبارزه در نیویورک تمرکز کردیم، در مدیسون اسکوئر گاردن، جائیکه فضای زیادی برای هواداران داره. ضمناً زمان برگزاری هم به جان بستگی داره، شاید برای یو اف سی 200، شاید زودتر، اما او باید تصمیم بگیره کی و کجا".
    کورمیر اما بی تفاوت ننشست و جواب داد: "جونز به من گفته که من رو شکست داده و قهرمان اونه، حتی اگه این رو هم قبول داشته باشم باز هم این من بودم که دو تا از بهترینهای این دسته رو شکست دادم، جانسون و گوستافسن، پس مبارزه قهرمانی حق منه، اما واقعیت اینه که من قهرمانم و من میگم کجا مبارزه کنیم، ما باید در لاس وگاس مبارزه کنیم در مندلی بای".

مطرح شدن همین صحبتها کار رو به توئیتر دو قهرمان کشوند، جائیکه صحبتهای اصلی مطرح شد. جونز نوشت: "حالا که اینطوره، من با دنیل در کالج کشتی اوکلاهاما مبارزه می کنم، داورمون هم جان اسمیت، فقط کمربند من رو با خودت بیار".
    (توجه: کالج کشتی اوکلاهاما همون کالجی محسوب میشه که دنیل کورمیر کشتی رو از اونجا شروع کرد، و جان اسمیت قهرمان افسانه ای کشتی آزاد آمریکائیها هم یکی از مربیان او بود)

کورمیر بلافاصله جواب داد و پیشنهاد داد که جونز این همه مسافت رو پرواز نکنه و اون به جاش به نیومکزیکو خواهد رفت یعنی محل تمرین فعلی جونز: "اگه این چیزیه که ما می خوایم انجام بدیم، من ظرف چندساعت در نیومکزیکو هستم. ما می تونیم هر روز مبارزه کنیم تا روز مبارزه رسمی ما فرا برسه".
    جونز هم در جواب نوشت: "عالیه دنیل، من در سالن جکسون منتظرت هستم، قرارمون شنبه، یادت نره دستمال کاغذی هم با خودت بیاری".
    (منظور از شنبه همین دیروز بود، و طعنه جونز بابت دستمال کاغذی بخاطر گریه کورمیر بعد از باخت به جونز در کنفرانس خبری بود)

کورمیر جواب داد: "جان پسر من اونجا خواهم بود، من یک مرد هستم، اهل بازی نیستم، شنبه می بینمت".
    اما براتون جالب میشه که بدونید این خط و نشونها بدل به واقعیت شده، و کورمیر به نیومکزیکو پرواز کرده، اما به هر صورت مسئولان کمپ اجازه انجام مبارزه رو ندادن، هرچند دو قهرمان باز هم دست از سر هم برنداشتن.

جونز نوشته: "کسی که خیلی ترسوئه و از ترس حاضر نشد در مدیسون اسکوئر گاردن مبارزه کنه، حالا به نیومکزیکو پرواز کرده که ثابت کنه نمی ترسه، تو همون ترسوی قبلی هستی".
    و کورمیر جواب داده: "من اینجا در نیومکزیکو هستم اما مسئولین نمی ذارن داخل بشم، دفعه بعد مجبوری بیای مندلی بای لاس وگاس".
    این خط و نشونها تب مبارزه این دو رو تند میکنه اما باید منتظر موند و واکنش دینا وایت و باقی مسئولین یو اف سی رو در قبال اتفاقات 2 روز گذشته مشاهده کرد.
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    ممنون بابت خبر
    اون عکس کورمیر که فوتوشاپ تابلو بود! فقط امیدوارم آخرش این عفو مشروط و اینا رو به هم نزنه!

مبارزه جونز و کورمیر دیروز درحال به وقوع پیوستن بود
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    این دوتا دست کانر مک گرگور رو از پشت بستن اصلا یه وضعی شده قشنگ همدیگه رو از بین میبرن شرافتا فایت رو بی خیال شید این دوتا میان برای دعوا و اینکه دهن همدیگه رو سرویس کنن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    دانا وایت هم این وسط حال میکنه

دیگه بالاخره باید برای ufc 200 یه ابر فایت ترتیب بدن یا نه!

فکر نکنم کورمیر تو این سن، تا این حد رفتارهای بچه گانه بکنه! همش فیلمه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    دانا وایت هم این وسط حال میکنه
    دیگه بالاخره باید برای ufc 200 یه ابر فایت ترتیب بدن یا نه!
    فکر نکنم کورمیر تو این سن، تا این حد رفتارهای بچه گانه بکنه! همش فیلمه
    حرفی که میخوام بزنم در تکمیل حرف شماست و البته مدرکی براش وجود نداره و بیشتر به استدلال خود ما از دنیای پشت پرده ورزشهای حرفه ای برمیگرده
    خیلی از مواقع، باختها و بردها از بیرون تعیین میشه، تا دیدار برگشت تبدیل به کوره آتش بشه و جیب کسائیکه شرط بندیها رو ترتیب میدن پرپول تر بشه
    منم احساس میکنم برای مبارزه دوم این دو هم داره شیطنت هایی میشه تا مبازره رو از اونچه که هست هم داغ ترش بکنن، همه چیز اونچه ما می بینیم نیست، هیچ چیزی در دنیای حرفه ای ساده پیش نمیره
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)